Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

otrivinkajanka
13. mar 2008

no cez den jej dudel nedavam len v noci na zaspanie ale potom ho vypluje a do rana ho nema zacala mi na nocnik chodit len nedavno ale v noci jej davam este plienku,lebo mi vypije cez noc aj tri flase caju tak to ju prebalujem aj tri krat

ingrid.av
13. mar 2008

ona je ako stará?

otrivinkajanka
13. mar 2008

simonka bude mat v maji dva roky

ingrid.av
13. mar 2008

Tak ona je asi tak stará, ako susedkina dcérka. Ona bude mať myslím, že v júni dva. No dobre, ja utekám domov, za mojou piškótkou so zlomeným zúbkom. Všetci ma ukludnujú, že to nič nie je, sú aj horšie veci. Ale nejako to nepomáha.

beke
13. mar 2008

my máme tiež mliečko ešte z fľašky, v noci našťastie málo pije a plienky len na spanie

otrivinkajanka
13. mar 2008

no ja idem zajtra ku mame budem tu az v pondelok tak sa majte pekne a uzite si vikend

beke
13. mar 2008

maj sa, pekný víkend

denisads
13. mar 2008

Janka pekny vikend 🙂

denisads
13. mar 2008

Ingrid ja mam podobne problemy so zubami starsej, davali sme jej jeden plombovat ked nemala tusim ani dva, ale plomba jej coskoro vypadla a potom som uz akosi nemala cas chodit s nou po zubaroch, moj zubar vravel ze naco plombovat 😒 Teraz si uz tych kazov zopar nazbierala, ale nejak ju to neboli tak neriesim, cakam kedy vypadnu same... Urcite to zdedila po mne, ja ich mam tiez hrozne, a to si umyvam castejsie ako manzel a ten ich ma bez kazu 😠 Je toto spravodlive?

ingrid.av
14. mar 2008

Deniska a ako si to prežívala, myslím všetko okolo tých zúbkov. Lebo ja to prežívam hrozne. Stále sa obviňujem, že je to určite moja vina.ˇže som jej namala dávať žiadne sladkosti. Ale úplne jej to zakázať nemôžem. A vieš ako to je, nie som jediná, ktorá jej niečo kúpi. Rodina je veľká.

ingrid.av
14. mar 2008

Inak teraz idem k zubárke a potom ideme do BA, sestra mala 40, tak budeme oslavovať zajtra. Tak sa majte.
Pááááááááááááááááááá 😉

beke
14. mar 2008

Ahoj ingrid. páááááááááá

denisads
14. mar 2008

Ingrid ja si myslim ze moja dcerka to ma z ovocnych stiav, ona od malicka malo pila a nic ine ako riedenu stavu som do nej nevedela dostat, takze som radsej obetovala zubky ako nejake problemy s oblickami.

denisads
14. mar 2008

Majte sa vsetky 🙂 pekny vikend, ja ho budem mat pracovny tak sem uz asi nezavitam

otrivinkajanka
17. mar 2008

caute baby tak dnes ma tu mate

ejdzi
17. mar 2008

Ahojte, tak oznamujem co som zistila ohladom toho plavania v DS: je to na kupku (je to tam teraz prerobene),
plave sa iba doobeda zatial mi povedali o 9:00, 2x do tyzdna utorok a stvrtok, cena je 3000. Cele to trva cca 1,5 hodinu a je do toho casu zararane vyzliekanie, obliekanie, plavanie, masaz a saunovanie. Tak my asi zacneme chodit od aprila, lebo teraz prebieha jeden kurz a v aprili by mal zacat dalsi.

otrivinkajanka
17. mar 2008

ejdzi tych 3000 je na mesiac?

ejdzi
17. mar 2008

ano

otrivinkajanka
17. mar 2008

no to je poriadna palka!ved za to mam nakup na 2 tyzdne to pockam do leta a napustim bazen a mam to zadarmo

beke
17. mar 2008

Ahojte baby,
máš pravdu janka, je to dosť za plávanie!

otrivinkajanka
17. mar 2008

beke a neni to tak?ved mesacne dat 3000 sk len za nejake plavanie a saunovanie?to sa mi zda prehnane drahe keby to bola este 1000-sicka tak pouvazujem ale takto,,,, to cez leto napustim bazen a mala sa tam moze clapkat kolko sa jej zachce a zadarmo

denisads
17. mar 2008

pekna suma 😉 baby a co tak si zajst s detmi na termalne len tak, ved cez tyzden tam teraz nemoze byt velmi vela ludi, a to stoji 160 pre dospeleho a deti maju zadara 🙂 ked by niekto chcel ist my sa pridame, aspon obzrieme novy bazen, svokrovci boli a celkom sa im pacilo

ingrid.av
17. mar 2008

ahojte, je pravda, že je to drahé, ale zase keď porovnám, že inde to stojí aj okolo 5, tak je to zase lepšie. škoda, že si to nemôžme dovoliť.

ejdzi
17. mar 2008

v bratislave za to chcu tych 5 a este ked k tomu priratam benzin tak je to pekna palka, takze z tohoto hladiska, je to urcite lepsie, aj ked to je aj tak dost to je pravda

otrivinkajanka
18. mar 2008

caute zeny...

ejdzi
18. mar 2008

ahoj ahoj

otrivinkajanka
18. mar 2008

no co pojdes na to plavanie s malym?ja som uplne hotova teraz som sa vratila z mesta

denisads
18. mar 2008

janka bola si sama alebo so simonkou?

ejdzi
18. mar 2008

ahoj, asi ano, mne z toho dve tisicky preplati zamestnavatel, takze tak sa mi to oplati. Inak by som si to velmi nemohla dovolit. Ja dnes pracujem a tiez uz by som najradsej frcala domov.

otrivinkajanka
18. mar 2008

ejdzi tak to mas super ked ti to preplati ano deniska aj so simcou musela som jej kupit traky na rifle lebo jej padaju a este som musela nejake veci povybavovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre