Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

kaciatkods
30. júl 2013

Áno viem,chodíme tam od začiatku a veľmi sa nám páči...ale aj tak ďakujem 🙂

michaela1761
23. sep 2013

Ahoj maminky, mozem sa vam pridat? neviem, ci je stale aktualna ta otazka kam s detmi, ale mohli by sme si vytvorit vlastnu skupinku...

tittika
30. sep 2013

Ahojte, nemate prosim niekto info - referencie o DR. Petrovi Siskovi klinka SAGAX , konkretne ohladom zvacsenia prsnikov?

angela1
27. dec 2013

Ahojte baby, potrebujem poradiť neviete niektorá o dobrej slovenskej materskej škole v DS? od apríla by som chcela ísť do roboty ale takmer všetky MŠ sú maďarské 😒

michaelasno
7. feb 2014

Ahojte maminky , rozmyslam, ze by sme otvorili jaslicky alebo skolku v Kralovskych Klacanoch, je to hned pri Dunajskej Strede. Myslite si, ze by mal niekto zaujem? Cena by mohla vychadzat tak do 200 eur. Co myslite, poradte mi prosim. Mame v klacanoch novostavbu, ktoru staval priatel a nechce sa jej nejako vzdat, tak by sme ju aspon zuzitkovali. 🙂 Ja pracujem s detmi uz niekolko rokov, takze by to bolo celkom fajn. 🙂

martinamk
7. feb 2014

@michaelasno zaujem by urcite bol 🙂 hlavne ak by sa tam hovorilo aj po slovensky. Ked som pozerala ceny tych sukr. jasliciek ci skolky vo vydranoch alebo kvietkovo tak sa mi normalne viac oplati dat malu do BA kde je tych skolok neurekom a da sa povyberat kadejake umelecke, jazykove, sportove...

michaelasno
7. feb 2014

V Ba su vacsinou drahe skolky aj jaslicky, okolo 400 eu, ak su lacnejsie tak vacsinou je to vidiet na kvalite tej skolky. Ja som pracovala v roznych skolkach aj sukromnych aj statnych, takze mam dost prehlad o dobrych aj zlych, Samozrejme treba vyberat v dnesnej dobe aj z toho hladiska, co je rodicom blizko a pohodlnejsie.A zladit pracu, skoly a skolky, no dneska hotovy Amen, 😝

zuzanakami
23. feb 2014

Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať, že či sú problémové ulice na bývanie. Sťahujeme sa tento rok a začíname si hľadať bývanie. Ulice Komenského, Kukučínova, Nová Ves, Centrum? Čo hovoríte na tieto ulice?
Budem Vám vďačná za každú radu....

xkittikex
23. feb 2014

@zuzanakami mi sme byvali vedla Novej Vsi na Nam.Priatelstva, ale tie podla mna su v pohode.. no ja osobne do centra a na Kukucinovu by som urcite nesla byvat,cez leto sami romovia so slnecnicovymi semienkami 😉

zuzanakami
24. feb 2014

Dakujem za prispevok velmi si to vazim.
@xkittikex
@xkittikex

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanakami
27. feb 2014

Dakujem krasne🙂

majusa4444
4. mar 2014

Býva niekto v Gabcikove??? Máme možnosť sa tam odsťahovať tak či sa oplatí??? Som len slovensky rozpravajuca a deti tiež. Ďakujem 😲

nikoletah
18. mar 2014

@monr - aj my byvame na svere, ale keby ze nemáme tento krasny bytik v novostavbe tak by som tu nechcela byvat... su tu cudny ludia :-/ hlavne ked s hafanom chodim von aj poobede.... Ale asi raz sa nam podari a budeme mat aj domcek 🙂

nadida
19. mar 2014

Kakademia? Urcite nieeeee, mame velmi zle skusenosti, su tam stale chore deti, dokonca aj take, co beru antibiotika a v pohode im ich dokonca aj podavaju!!!! Uroven velmi klesla.... nase dieta bolo 1 tyzden tam a zvysok mesaca doma. Neviem ci sa to robi aj v inych jaslach, ale urcite nam to nevyriesilo situaciu s opatrovanim dietata... takze clovek si sice chce zaplatit za starostlivost o dieta a nakoniec ma poskodenu imunitu. Uplne neodporucam... davnejsie chceli vzdy vyjadrenie od lekara, ci je dieta zdrave ale prachy su asi prachy...

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikoletah
21. mar 2014

@monr no lepsie ako kedysi, ale ziadna slava... no raz urcite kupime niekde v okrese pozemok a postavime si nas vysnivany domcek 🙂 Ja chodim len s autom 🙂 peso velmi malo aj to len so psikom cez den...

@nadida a su aj ine jasle v ds? j

martinamk
21. mar 2014

@nadida ja sa obavam ze momentalne je kazde druhe dieta chore a toto co pises prebieha v kazdych jasliach a skolkach 😒 rodicia si nemozu dovolit tolko chybat v praci tak sup pekne chore deti do skolky.
Ale nasa malinka zvykne chodit do kakademie na obcasnu starostlivost a este tam nastastie neochorela. Je ale pravda ze uz par tyzdnov tam nebola, tak sme sa asi vyhli najvacsej epidemii.
Inak sukromne jasle su uz len jedny a to kvietkovo.

nadida
21. mar 2014

@nikoletah este zevraj kvietkovo alebo kvetinkovo ale iba som o tom pocula, skusame riesit opatrovanie ...

nadida
21. mar 2014

@martinamk uz mi to hovorila aj nasa doktorka, ze takto je to vsade. Proste nas maly este na to nie je pripraveny, len skoda, ze sa tam tak strasne tesi, to ma najviac stve... uvidime, mozno sa to zlepsi, tie jasle znasa kazde dieta inak...

nadida
3. apr 2014

@vesi ja som z petrzky a byvam v Gabcikove uz 12 rokov 🙂

nadida
3. apr 2014

@michaelasno super napad, toho je tu malo, inak nevies nahodou o niekom, kto opatri dieta? potrebovala by som opatrovatelku, lebo v destkom kolektive je stale chory aspon na 2-3 dni/tyzden Dakujem !!!! 🙂

nadida
3. apr 2014

@majusa4444 ahoj Ja byvam v Gabc uz 12 rokov, ale inak som z BA, je to tu OK slovencina je problem... ak sa budes chciet zamestnat niekde v okoli, asi tazko.... ak nebudes viazana na dedinu, tak je to fajn, klud, dost velka dedina - 5000 ludi, 3 skolky, 2 skoly, tesco, 2 banky, posta, namesticko, z pohladu na dedinu je to dost OK, zvykne si aj Bratislavcan 🙂 podla toho co chces zazit 🙂

nadida
3. apr 2014

@martinamk skusame to tak, ze davame iba na 2 dni a potom pauza, nech ma rekonvalescenciu 🙂 potom v lete to urcite uz bude lepsie chudacik moj maly 🙂

martinamk
3. apr 2014

@nadida tiez sa chystam ju tam dat od cca juna, jula na pol dna 🙂 tak sa tam stretnu a mozno budu kamosi 😉

nadida
3. apr 2014

@martinamk maly sa tam strasne tesi, v utorok, co tam nebol plakal, ze tam chce ist hahaha

nadida
3. apr 2014

@nikoletah su zevraj kvietkovo alebo tak nejako, ja som zasa vo vydranoch v kakademii, lebo maly place, ked tam nejdeme, ale stazovala som sa majitelovi, ze ak su deti chore, nech ich pri prichode prezera a vyzera, ze sa to zmenilo... uvidime, zatial zasa OK

gabucinka
22. jún 2014

Co sa tyka jasiel,tak maly mi pred rokom v lete chodil na 2mesiace do kakademie,vtedy tam to malo este uroven,ked riaditelkou bola Ildiko...a zmenil sa cely personal,a majitelovi ide zrejme hlavne o zisk nez o starostlivost deti,takto som sa dopocula ze je to po novom,takze je dost mozne ze teraz uz neberu ohlad ci su deti chore alebo nie.A co sa tyka kvietkova,urcite neodporucam,mala som tu "cest" ked otvarali tam dat moje dieta,uplne neprofesionalny pristup,mali tam vtedy 3deti aj s mojim,bolo krasne vonku a ked som po syna prisla a pytala sa ci boli vonku,tak ze nie lebo jedno dieta ma iba rok a nevie chodit a nenechali jej kocik!No a to ma akoze ma zaujimat.Potom ma nahnevalo to,ze dokopy 3deti a neboli schopny dat pozor aby mal ciste okuliare,ked som po neho prisla,uplne mal spibave tie okuliariky!ze nemohol podla mna ani vidiet.No a ked som majitelke napisala email,ze teda ho uz tam dalej nejdem davat-to boli skusobne dni zadarmo,napisala som jej dovody,ze chapem ze su zacinajuci ale ze by mali mat profesionalnejsi pristup,do dnesneho dna som nedostala nato odpoved,takze o niecom to svedci.Odvtedy neviem ako su natom,ale necakam od nich zazraky,kedze ked mali vyberove konanie na vychovavatelky,podmienkou nebolo nic okrem 18rokov,cize mohli tam na pohovor ist aj baby ktore s pedagogikou nemali nic spolocne.tak potom aku to moze mat uroven?

torticky002
8. jan 2015

DUNAJSKÁ STREDA
Hladám skusenu opatrovatelku (najlepsie s praxou v oblasti pedagogiky a vychovy) od septembra 2015 k rocnej dcerke. Strazenie dietatka 3-4x do tyzdna od 8:00do 15:00-16:00maximálne. Partner i ja máme flexibilné zamestnanie, cize niekedy by stacilo aj menej krát do týždňa °+ pocas skolskych prazdnin by som taktiez mala volno. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefonnom cisle: 0902 970 577.

erika2014
12. feb 2015

Opatrím dieťa v okrese Dun. Streda, Senec. Pracovala som ako učiteľka v materskej skole a mam skúsenosti aj s opatrovaním detí v ich domácnosti. Veková kategória od 10 mesiacov do 6 rokov. Bližšie info telefonicky:0948427110.Dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre