Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

otrivinkajanka
10. mar 2008

no uz som tu

harmi
10. mar 2008

no ja som uz kupala a krmila.to uz je nas cas. 😅

denisads
11. mar 2008

Ahojte 🙂
vidim ze tp tu vcera zilo 🙂 Ja som bola s mojimi babami v ba strazit kamoske babo, uff bola to zaberacka 3 deti naraz...

ejdzi
11. mar 2008

Ahojte kocky, aj ja sa znova hlasim. Bola som teraz styri dni doma, tak som nemala pristup na net.

otrivinkajanka
11. mar 2008

no caute baby zdravim vas po dlhom case

ejdzi
11. mar 2008

baby chodili ste niektora plavat s babom v Dunajskej?

otrivinkajanka
11. mar 2008

no ja nie ale ked su tie bazeny specialne pre deti tak by som isla

ejdzi
11. mar 2008

ja som sa teraz docitala na nete ze robia v DS plavanie pre babatka. Ja som na to chcela chodit ale v Blave je to strasne drahe a este k tomu cestovne... Tak teraz ked je to aj v DS tak by som to chcela vyskusat.

otrivinkajanka
11. mar 2008

no ked je to pre deticky tak tam chod my mame bazen tak som sa s malou kupala v nom

ingrid.av
11. mar 2008

Ahoj ejdzi, a kde to presne je, na termálnom kupku, alebo niekde inde?

ejdzi
11. mar 2008

to prave neviem, lebo mi maju volat aby sme si dohodli termin kedy sa pojdem pozriet ale ani za svet sa neviem znova dostat na tu stranku. Idem este skusat. Ale tusim,ze na kupku...

beke
11. mar 2008

Ahojte,
určite to je na kupku, teraz to prerábali.

harmi
11. mar 2008

ahojte 🙂

ejdzi- daj potom vediet o tom plavani.aj ja sa chystam s malym chodit ale som sa este nerozhodla kam.

otrivinkajanka
11. mar 2008

ejdzi potom daj vediet co a ako o povypytuj sa vsetko ohladne toho bazena vody atd

ingrid.av
11. mar 2008

Dnes som pridala pár, ale naozaj len pár fotiek, tak sa kuknite. Potom tam nahodím ďalšie.

otrivinkajanka
11. mar 2008

cau ingrid tusim ta z videnia poznam

ingrid.av
12. mar 2008

Určite sme sa už videli. Veď tá dedina nie je taká veľká, aby sme sa nestretli. A v lete sme skoro každý deň na zmrzke a to je hneď pri vás nie!!!

beke
12. mar 2008

Ahojte,
ingrid nepoznáš moju sestru nahodila som jej fotku, pozri sa. Tvoja dcéra je veľká princezná zlatučká. 🙂

ingrid.av
12. mar 2008

Vieš čo, pozerala som sa, ale nepoznám ju. To len na fotke vyzerá byť taká veľká. Inak má 2 roky a 4 mesiace. Idem nahodiť nejaké ďalšie fotky, potom sa kuknite.

otrivinkajanka
12. mar 2008

ahoj ingrid jasne zmrzka je hned pri mne ved byvam v druhom dome od nej no pozriem fotky ked nahodis "inak super pocasie je vonku" nie?

beke
12. mar 2008

Perfektné počasie!!! 😠

otrivinkajanka
12. mar 2008

no to je akurat mam nervy lebo som chcela ist do mesta a mozem ist tak do prdele

beke
12. mar 2008

ingrid, pekné fotečky, ste krásnučkí. 🙂

ingrid.av
12. mar 2008

Teraz som nahodila ďalšie.

otrivinkajanka
12. mar 2008

ingrid malu mas krasnu urcite by si s mojou simcou rozumeli musite niektory den dojst ku nam nech sa zahraju a my dve pokavickujeme lebo uz mi tu sibe stale byt zavreta s malou sama doma stale

ingrid.av
12. mar 2008

Aj vy môžte hocikedy dobehnúť, poobede od tej štvrtej som už doma.

otrivinkajanka
12. mar 2008

no super lenze ja neviem kde byvas to je to

ingrid.av
12. mar 2008

Keď ideš od teba do obchodu po hlavnej. Je tam hneď na začiatku taká križovatka. Je tam to veľké zrkadlo. Sú tam dve uličky, jedna vedie ku škole a druhá k tým panelákom. Tak v tej druhej bývam ja. Je to číslo domu 34. Takže bývam vlastne len o ulicu ďalej.

otrivinkajanka
12. mar 2008

no super tak sa mozeme dohodnut a buduci tyzden mozete ku nam dojst lebo zajtra idem ku mame do blavy jej este pomoct s vecami a upratovanim bytu lebo sa stahovala

ingrid.av
12. mar 2008

My tiež ideme v piatok do BA, lebo sestra mala narodky, tak ideme oslavovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre