Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

thera1
4. mar 2010

v DSTV to bolo preložené ako MOTKÁČIKOVIA.... 😀

aluli
6. mar 2010

Diky za info,ja bohuzel neumim po madarsky,takze mame smulu ☹

cibi1135
8. mar 2010

dtimi.. chcem sa ospravedlnit ze ti tak neskoro odpisujem proste sa nam zblbol pocitac ja nerozumiem tym odbornym vyrazom co mi vysvetlovali moji chlapy proste sa zblbol a nefungoval .. 🙂 no a potom boli prazdniny tak sme vypadli prec na zapad

pytala si sa ma ci chodim na klzisko nie nechodim som zaciatocnicka v soferovany tak si sama este netrufam jazdit po DS casom

No co citam tak niesom sama co sa doma nudi aj s malinkym je to blbe ze je nas tolko a nic nieje aby sa mali deturence ale aj mi pokecat,

teda je ale teraz to neberte baby ktore viete po madarsky osobne ale tazko sa da zapadnut do kolektivu v ktorom je rozbehnuta konverzacia vo vasom jazyku ☹ dufam ze som sa nikoho nedotkla

dtimi
8. mar 2010

cibi,ahoj!!!!!Škoda,už som sa tešila,že sa stretneme 😉 ,ale môžeme aj mimo kĺziska 😀 ,samozrejme.

thera1
8. mar 2010

veru,veru..slovenské MC v DS chýba... 😒

majkastrbova
12. mar 2010

ahoj aluli, dostala som sa sem až teraz, skôr sa mi nejak nedalo odpísať, o tom plavaní čo robí pani bednarikova viem, už som s ňou volala, ale tam mám informácie, že je to tiež skôr po aďarsky, takže som od toho upustila, ale videla som v DS v nemocnici leták, že v Hoteli Thermal by sa malo tiež niečo také diať, asi tam zavolám a skúsim čo povedia, potom ti dám vedieť. moja malá ma 15 mesiacov, kolko ma tvoj syn ???

aluli
16. mar 2010

Ahoj majkastrbova,ja jsem pani Bednarikove psala mail,ale ani mi neodpovedela,prave jsem se ji tam ptala,jestli je to ve slovenstine,protoze madarsky neumim.Az budes neco vedet,budu rada,kdyz se ozves.Nas maly bude mit 17 mesicu.Jste primo z DS?

lenca30
19. mar 2010

ahojte ja chodim do hotela legend v DS , tiez som videla ten letak v nemocnici a som spokojna...o nejakej p. bednarikovej neviem. v hoteli je to len po slovensky

lenca30
19. mar 2010

aluli a odkial si ak sa mozem opytat?

lenca30
19. mar 2010

thera1 prosim ta DSTV je televizia?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dtimi
20. mar 2010

lenca,ide cez káblovku 🙂 .

aluli
21. mar 2010

Ahoj lenca30 ja jsem z Velkeho Medera,ty jsi primo z DS?

muffinka
22. mar 2010

Inak bola som v tom "MC" v Kulturnom dome. Fakt to je skor pre mamicky co vedia po madarsky. Ja som napriek tomu hovorila s mojou malou po slovensky :o) Uz sme si zvykli, ze medzi sebou pouzivame len slovencinu. Ale priznam sa ze pri spievani a tancovani som musela odkukavat co treba robit, lebo pesnicky som nepoznala. No inak sa nam tam pacilo. Troska to ozivilo nas nudny dedinsky zivot :(

mia85
6. apr 2010

AHOJ KOCKY. Kedysi davnejsie som sem prispievala. tak sa hlasim znovu, vidim,ze sa to tu uz aj rozpisalo... dafam,ze sem budem moct kuk casto... 😉

lenca30
7. apr 2010

ahojky, dakujem ale my mame digi a tam neviem ci chytime tu DS TV. nemate s tym niekto skusenosti? je nejaky rozpis alebo program MC? to je priamo v DS? lebo ja som z povody ale to je blizko a chcela by som niekam mobcas vypanut ale n ie do madarskeho MC lebo sme na slovensku, nic proti nim nemam ale zda sa mi to ako diskriminacia slovakov v DS.

thera1
7. apr 2010

maďarské mamičky sú asi aktívnejšie ako slovenské.... 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aaddeell
13. apr 2010

ahojte baby poznate sukromnu kliniku v dunajskej strede sagax?
chystam sa tam na operaciu ale nic som o nich nenasla
neviete ake maju referencie?
dakujem

pampuch333
14. apr 2010

Ahojte, neni som z Dunajskej. Počula som že sa oplatí nakupovať pre deti v KIK TEXTIL. Je to pravda ? Ďakujem za odpovede.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dtimi
15. apr 2010

ahoj aaddeell,ja som tam bola tiež na operácii,sú milé (doktori aj sestričky tiež),čistota atď.Nedá sa porovnať s nemocnicou,no samozrejme treba to zaplatiť,ale to iste vieš 🙂 .

pampuch333
16. apr 2010

ďakujem monr, potrebujem miminkovské veci.

iwet123
21. apr 2010

ahojte babenky som tu nová,

dtimi
21. apr 2010

Ahoj iwi!

iwet123
22. apr 2010

dtimi ahoj smiem sa spýtať z kade si?

dtimi
22. apr 2010

Ja priamo z DS.A Ty? 🙂

thera1
2. máj 2010

no...aj tohoto by sme sa mohli zúčastniť,keby sme tu mali poriadne materské centrum.... 😒
http://www.materskecentra.sk/old/mila_2010/mila...

thera1
2. máj 2010

ozaj a počuli ste niekto o KAKADÉMIA.sk....čo propaguju na ihrisku?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre