Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

denisads
6. mar 2008

Tak to mas Janka este cas 🙂 Ja som tiez uvazovala dat mladsiu trochu skor, od 2,5 roka, ale nie som toho zastancom, si myslim ze je to skoro. Akurat uz mi niekedy doma sibe 😀 Ale to hlavne v zime 😉
A manzel ti kde pracuje?

otrivinkajanka
6. mar 2008

moj stary je taxikar iba spolu zijeme nie som vydata ved ju dam v troch rokoch je to pre nu dobre aj pre mna ved aj mne doma hrabe som s malou stale sama od rana do vecera a nikoho tu poriadne nepoznam

beke
6. mar 2008

Ahojte,
na Jesenského ulici je tá škôlka, blízo autobusovej stanice.
Môj malý pôjde v 3,5 rokoch do škôlky.

otrivinkajanka
6. mar 2008

ahoj kde je jesenskeho?co je tam blizko? ja sa moc v ds nevyznam dik

beke
6. mar 2008

Oproti autobusovej stanice je park s lavičkami, vedľa neho po pravej strane je park s hojdačkami a v susedstve je tá škôlka, vchod má z obidvoch ulíc z Jesenského aj zo Štúrovej. Odtiaľ je blízko do mesta aj na stanicu.

beke
6. mar 2008

Pozri si na nete mapy.sk a uvidíš tam ulice, kde ktorá je.

otrivinkajanka
6. mar 2008

aha uz viem kde to je dakujem pojdem sa tam aspom opytat

beke
6. mar 2008

kľudne si vypýtaj aj prihlášku, lebo ja už som tam bola minulý rok

otrivinkajanka
6. mar 2008

no ved buduci tyzden pojdem do ds tak sa tam zastavim a popytam sa co a ako

denisads
7. mar 2008

Janka ako ho pekne volas ze stary 🙂
Potom daj vediet ako si v tej skolke dopadla.

ingrid.av
7. mar 2008

Ahoj Deniska, tak som sa sem prihlásila aj ja. Vidím, že sem chodí viac báb ako na babetko.

ingrid.av
7. mar 2008

Otrivinka ahoj, aj ja som z Vydrán a myslím, že ťa poznám z videnia. Určite si ma už videla aj ty, veď tá dedina nie je až taká veľká. Keď sa ešte raz stretneme, tak ťa oslovím. My bývame v tej ulici, ako sa ide od obchodu, je tam to zrkadlo a potom sa nezabočí do ľava, ale tá ulica, ktorá ide rovno.

denisads
7. mar 2008

Ahoj Inga som ti odpisala na babetku 🙂

ingrid.av
7. mar 2008

Ahoj Deniska, už som si to čítala. Ešte ti nesľubujem na 100%, že tam budeme, ale ak to vyjde, tak vás budem určite hľadať. Inak, verím tomu, že Alex aká je ukecaná, tak bude ticho. Vieš, teraz má to hanblivé obdobie, neviem kedy ju to prejde. Potrebuje čas, aby sa oťukala.

beke
7. mar 2008

Ahoj ingrid.av vítam ťa medzi nami, aj moja sestra býva vo Vydranoch.

ingrid.av
7. mar 2008

Ahoj beke,ďakujem ti za uvítanie. kde býva tvoja sestra? Určite ju poznám z videnia. Je mladšia, alebo staršia?

beke
7. mar 2008

moja sestra býva na konci dediny, je odo mňa mladšia a má tri deti. Napíšem ti IP.

ingrid.av
7. mar 2008

Deniska, písala som ti na babetku o zajtrašku, však si to kukni.

otrivinkajanka
8. mar 2008

cau ingrid urob si album aby som ta spoznala ved ked ma stretnes kludne ma oslov ja byvam ako je krcma oazis dtuhy ten veliky biely dom ved urcite sme sa uz stretli a videli ja tu moc este nikoho nepoznam byvame tu len rok a pol ved potom pokecame ked sa stretneme sa tesim

ingrid.av
8. mar 2008

Otrivinka ahoj, keď budem mat troška času, nahodím nejaké fotečky. Inak hovorila som o tebe manželovi, a hovoril, že on ta už videl. Ale zase on má lepšiu pamat na ludí ako ja.

beke
8. mar 2008

Ahoj ingrid, nahodila som fotku mojej sestry, pozri sa či ju náhodou nepoznáš.
Pekný víkend baby. 🙂

otrivinkajanka
9. mar 2008

cau ingrid ved vydrany su neni zasa take velke mohol ma vidiet chodim s malou po dedine na prechadzky a aj do obchodu kazdy den ved ked ma uvidis oslov ma

otrivinkajanka
10. mar 2008

halooo herecky no kde ste?

ingrid.av
10. mar 2008

Ahoj otrivinka, čo robenkáte? Ja som v práci a nič sa mi nechce.

otrivinkajanka
10. mar 2008

cau moja akurat som vstala a idem ku timei kadernicke neviem ci ju poznas

ingrid.av
10. mar 2008

Hej poznám, však je to rodina.

otrivinkajanka
10. mar 2008

to fakt?no super potom na desiatu idem ku nej ved byvame pri sebe tak som rada,ze ju mam tak blizko

ingrid.av
10. mar 2008

takže za chvíločku odchádzaš, ideš sa dať strihať, alebo farbiť? Inak ty vieš po maďarsky? alebo vôbec?

otrivinkajanka
10. mar 2008

idem sa dat ostrihat akurat mi volala timea nech dojdem o 11 hod lebo niekde je ja po madarsky neviem ani ceknut som z blavy

ingrid.av
10. mar 2008

Aj môj manžel je z BA. Ja som sa narodila tu, ale od 14-tich som tu veľa času nestrávila, lebo som chodila do BA do školy a neskôr som sa tam aj zamestnala. Až teraz tu zase začínam spoznávať ľudí, keďže som na materskej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre