Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

chruminka
4. feb 2011

@sandrik dakujem ale nemame auto a obcas zajdem do DS nieco vybavit tak cestou zoberem mliecko je to hned pri busoch 🙂

mumofone
4. feb 2011

Ahojte ja som tiez blizko DS... 😵

dtimi
5. feb 2011

@chruminka 😵

denuschka7
8. feb 2011

@mumofone ahoj 🙂 gratulujem k nadhernemu chlapcekovi 🙂 a odkial si? 🙂

denuschka7
8. feb 2011

@liinda ahoj. Ako to vyzera zajtra? Dame stretko? Ak ano, povedala by som este jednej babe, zeby sme boli 3 🙂 Doobeda by ti to vyhovovalo? 🙂

liinda
8. feb 2011

ahojky.maly ma akurat zapal priedusiek tak neviem...berieme antibiotika.tak ak sa nenahnevas,radsej by som to nechala na buduci tyzden.skoda.pocasie je akurat super 😢

denuschka7
8. feb 2011

@liinda jasne ze sa nehnevam, to by som ani ja nesla 😉 hlavne sa vyliecte a ked budete zdravi, potom daj vediet 😉) skore uzdravenie 🙂

viera27
8. feb 2011

Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Štvrtok na Ostrove. Je tu niekto 🙂 ?

liinda
8. feb 2011

@denuschka7 dakujem ti pekne.dufam,ze to bude coskoro.ked budeme zdravi ozvem sa.zatial papa

denuschka7
9. feb 2011

@liinda tak antibiotika snad zaberu 🙂 potom sa ozvi 🙂 tesime sa 🙂 zatial pa

lovemybaby
14. feb 2011

Pozdravujem všetky žienky, ženy, maminy z okolia DS - či už užšieho, alebo širšieho.
Kamarátka mi spomínala, že ste tu na MK debatovali aj na tému slovenskej škôlky. Zopár posledných príspevkov som si tu prečítala, na všetky však bude treba oveľa viaaaac času =o). Takisto mi kamoška spomenula tému materského centra. Moja otázka pre Vás je - boli by ste ochotné do takéhoto centra dochádzať do Dunajského Klátova, čo je 2. dedina za DS? Priestory by boli, len neviem, či by bol záujem. Bol by tu takisto detský second-hand s peknými vecičkami, možnosť ísť ku koníkom /je tu aj taká maličká farmička, kde sú sliepočky, bažanty, kozička, srnky/. Možno by sa dali aj v tomto smere nejaké akcie s detičkami zabezpečiť... Ďakujem za každý komentár, pa, Lenka

janka79
15. feb 2011

ahojte, chodi niektorej z vas dieta do skolky na severe2 alebo v ruzovom haji?...ste s nimi spokojne?...dakujem za odpovede

liinda
16. feb 2011

@denuschka7 ahoj.tak maly ako tak uz je skoro zdravy,len ja som teraz nachladnuta a mam teplotu.tak neviem ci chripka ci co zas.myslelala som,ze to dame na piatok,ale este uvidim ako sa budem citit.stale len kycham a smrkam...no co ti poviem na nervy. ☹

denuschka7
16. feb 2011

@liinda Ahoj 🙂 jeejda, tak si to chytila asi od maleho 😒 A v tomto hnusnom pocasi sa ani necudujem ze ste chori...skor sa cudujem ze my sme este zdrave 🙂)) tak to nechajme na buduci tyzden. Maly sa da uplne do poriadku, ty snad tiez a ja dufam ze my budeme tiez fit a mozeme sa stretnut. A snad uz ani take mrazy nebudu 😎 co ty na to? 🙂

liinda
17. feb 2011

🙂 ahojky.ano tak to bude asi najlepsie,tak nabuduci tyzden snad sa uz konecne stretneme 🙂 pisneme si. 😉

raviela
21. feb 2011

@viera27 Ahoj, ja bývam v Šamoríne...

raviela
21. feb 2011

@evagy Ahoj, ja tu s manželom bývam vyše troch rokov...

evagy
21. feb 2011

@raviela ja v šamoríne bývam 5 rokov ale poznám málo ludí 🙂

raviela
22. feb 2011

@evagy Inak ja som z Popradu, pracujem v Bratislave. Deti zatiaľ nemáme, ale sme v očakávaní 🙂) A čo Ty? 🙂

evagy
23. feb 2011

Aj môj priateľ je z Popradu 🙂 Deti zatial nemáme..V kolkatom si mesiaci?

evagy
23. feb 2011

@raviela Aj môj priateľ je z Popradu 🙂 Deti zatial nemáme.. V kolkátom si mesiaci?

raviela
23. feb 2011

@evagy To je ale náhoda 🙂) A chcela by si sa prípadne niekedy stretnúť? Inak my bývame na Školskej...

evagy
23. feb 2011

@raviela jasnééé, dajme stretko.. kludne príď aj k nám.. My bývame na streleckej ul.č. 3 pri madarskej škole.. to je tretia bytovka taká novšia od maďarskej školy.. taká zeleno oranžovo ružová budova.. budem sa tešiť pa

raviela
24. feb 2011

@evagy Dohodnime sa niekedy na budúci týždeň, čo povieš? Inak ja som Vierka, a Ty? Mohli by sme si vymeniť aj telefónne čísla...

evagy
24. feb 2011

@raviela ahoj vierka, ja som eva.. tel. ti dám do pošty..

liinda
25. feb 2011

@denuschka7 ahoj.tak uz sme zdravy.co tak sa stretnut v pondelok alebo utorok? 🙂

denuschka7
26. feb 2011

Ahoj 🙂 super ze ste zdravi 🙂 v utorok nemozem, ale v pondelok by to slo 🙂 moze byt niekedy doobeda? kedy mozes prist? 🙂

denuschka7
26. feb 2011

@liinda Ahoj super ze ste zdravi v utorok nemozem, ale v pondelok by to slo moze byt niekedy doobeda? kedy mozes prist?

liinda
27. feb 2011

cauko ,vecer ti dam vediet ci ma muz bude moct rano odviest do dunajskej,lebo mam vacsi problem sa dostat do dunajskej ako do bratislavy.lebo dost blbo a malo nam chodia spoje.s kocikom sa mi dost blbo nastupuje vystupuje ked som sama.

liinda
27. feb 2011

@denuschka7 cauko ,vecer ti dam vediet ci ma muz bude moct rano odviest do dunajskej,lebo mam vacsi problem sa dostat do dunajskej ako do bratislavy.lebo dost blbo a malo nam chodia spoje.s kocikom sa mi dost blbo nastupuje vystupuje ked som sama.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre