Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

carol1982
4. jún 2010

Ahojte, hlási sa ďalšia Slovenka v okrese DS. Prisťahovala som sa do Gabčíkova pred 3-týžd. Mamina som ešte neni , ale dúfam, že o rok alebo 2 sa budem tiež pýšiť takýmto titulom :o). Chcela by som sa Vás opýtať na názor na nemocnicu v DS , odporúčate gynekológa v DS alebo radšj Ba. Momentálne riešim túto otázku aktívne a zaujíma ma názor na túto tému. Ďakujem za info a pekný ale upršaný dník

thera1
4. jún 2010

Ahoj Carol....to nevadí,že ešte nie si mamina...aj tak Ťa radi privítame v klube...ak chceš...niektorí gyndu v DS chvália...ďalší hania...záleží na koho natrafíš...

carol1982
4. jún 2010

Ďakujem krásne 🙂 poštudujem a rozhodnem sa 🙂

carol1982
4. jún 2010

No tak teraz vážne neviem . DS alebo BA to je otázka ☹

thera1
4. jún 2010

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=888&...[cmd]=SINGLE&tx_rtglister_pi1[uid]=9

sonya08
4. jún 2010

ahojte dievcatá, trocha som sa odmlcala, boli sme v BA u omamy aj v poradni na ockovaní a uz je tu piatok tak rýchlo ten cas letí
ale potesujúce je, ze nás je tu stále coraz viac 🙂
carol1982 co sa týka lekára ja som chodila aj chodím do BA do ProSanus ale nemocnica, teda porodnica je lepsia v DS ako ktorákolvek v BA
pekný víkend

thera1
4. jún 2010

sonya a gumáky máš??? 😀

lujzik
4. jún 2010

cafte babyyy...no ako sa to tu pekne množí, normálne sa mi to páči 😎 carol1982 aj v DS sú výborní gynekológovia, ak chceš, napíšeme si IPčko...tak snáď sa nás v utorok zíde viac.. 😅

thera1
4. jún 2010

ahoj lujzik.... 😉

sonya08
5. jún 2010

thera1 este stále nemáme gumáky 😵 dúfam, ze uz nebude treba, ved je jún, i ked prognóza nie je dobrá - leto v nedohladne, vraj bude len slnecný víkend a potom zase dázd 😖 ale budúci týzden uz pojdeme na ihrusko, ak ho nájdeme 😀

sonya08
5. jún 2010

no vidím, ze sa "lepsím" v slovencine .... 😅 písem ihrusko, myslím ihrisko

thera1
5. jún 2010

tak sa teda stretneme niekedy na ihruškovi 😀

palma13
5. jún 2010

čaute baby, aj ja som z DS - zdravim thera1 😀

thera1
5. jún 2010

😀

carol1982
7. jún 2010

Dobré ránko zdravím, ďakujem Vám babule za info a lujzik ak by sa dali nejaké bližšie infošky a referencie , budem rada 🙂

lenca30
7. jún 2010

ahojte, asi si to precitat eneskoro ale aspon mi mozete nepisat do IP odpoved. zajtra teda 9.6. sa uskutocni stretnutie mamiciek, ktoré maju zaujem o zalozenie materskeho centra v DS pre slovensky hovoriace mamicky. je to v dome matice slovenskej pri autobusovej stanici, tam kde predavaju zmrzlinu. ja tam zajtra idem lebo baby co to zakladaju chcu vediet ci je o to vlastne zaujem. podam potom info. papa

thera1
7. jún 2010

ahoj lenca..ty chodíš na plávanie s Petrou 😉

cibi1135
7. jún 2010

thera1 to je super ze sa ti podarilo vybavit miestnost 😉 prosim ta a kde to je ?ucite ked budem moct tak tam nakuknem boze vy ste,ale sikulky 😅

cauko carol 1982 ....aj ja som z Gabcikova/ma tu byvame 2roky/ a viem ako je to tazke sa tu z niekym zoznamit kde byvas? 😀

lenca30
7. jún 2010

cibi1135 ahojky...a kde tie nechtiky robis?? co by u teba stali necty s francuzkou m,anikurou? a robis aj klasicku manikuru? dakujem

lenca30
7. jún 2010

ano chodim a ked som si vas precitala tak asi to zakladate vy ...xixi

lenca30
7. jún 2010

thera ...ako vies?

thera1
7. jún 2010

dnes spomínala nejaké baby.... 😉

lenca30
7. jún 2010

takze zakladate to vy??
skusim sa este opytat dvoch bab co su slovenky a tiez chodia na plavanie s nami len dnes neboli. mozno by tiez chceli s detickami nikede vybehnut.

thera1
7. jún 2010

prvý nápad bol môj a namotala som lujzíka...a už sa to valí.... 😵

lenca30
7. jún 2010

je to super , ja som z Povody takze dufam ze to stihnem, lebo nemam auto momentalne.
tak sa vidime zajtra

carol1982
8. jún 2010

Krásne ránko sa praje ,

Odkaz pre cibi1135 , v Gabčíkove bývame v časti prístav krď sa prejde z riadneho Gabčíkovacez dielo zahneš do ľava a na ľavo hneď ako začínajú prvé domky tak náš je taký oranžový , druhý od cesty. Trošku komplikované 🙂 . a Cibi daj cenník nechtov a sprav si nejaké promotion , možno by som sa dala nahovoriť na pekné nechtíky 🙂

lujzik
8. jún 2010

Ahojte baby! 😅
Tak zatiaľ to tu vyzerá viac ako nádejne a tie naše ideály, čo máme s therou1 sa možno aj čiastočne naplnia... 😀 ale uvidíme, aká bude realita...

lujzik
8. jún 2010

A ešte opravím lencu30-STRETKO V MATICI JE DNES. 8.6.o 10.00.Tak šup šup kočky! 😎

palma13
8. jún 2010

@thera1 Jana z OP sa mi ozvala, ze by mala zaujem o stretka, akurat teraz asi moc nestiha, ale ozve sa ti. A to nebola ta blondina... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre