Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

thera1
15. aug 2010

ahoj...čo ja viem,len staršie baby sem chodia....baby neurazte sa 🙂))) naozaj na to nevyzeráte 😀 😀 😀 😎

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenca30
15. aug 2010

ahojte, no dve sa stretavame aj nadalej a naposledy asme boli 4 na ihrisku a ideme aj v utorok

thera1
15. aug 2010

aj my sa stretávame dve...niekedy aj 3 😝

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenca30
16. aug 2010

ahojky. tak ja budem zaitra na ihrisku okolo 11 keby nieco. samoska ak nebude prsat.papa

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenca30
30. aug 2010

ahoj. ja tu chodim casto ale nikto tu nie je. ja zajtra nepridem lebo prsi a vonku sa neda nic robit

liinda
10. sep 2010

ahojte kocky. 🙂 je tu niekto z okolia ds?uz tu byvam skoro
3 roky a stale nikoho pomali nepoznam.

dtimi
12. sep 2010

ahoj liinda 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liinda
13. sep 2010

🙂 ahojte uz som myslela,ze sa nikto neozve.ste priamo z dunajskej?

kira0039
14. sep 2010

@monr
halo halo... nechodievate na ihrisko v DS? myslim, to kde zvyknu byt velke kazdorone trhy... by som vas niekedy aj rada videla ...

lenca30
14. sep 2010

ahojte...my sme sa vcera vratili z chorvatska a od buduceho tyzdna sa tesime na stretnutia, dufam teda ze este platia tie utorky v matici....papa

lenca30
14. sep 2010

inak 21.9. ut su nejake akcie v Tecsu v DS otvara s atam ta Galeria, mohli by sme sa tam stretnut, naposledy ked sme boli v Tescu bolo super nie???? rozpravka sa nam pacila 😀 😀 😀

kira0039
14. sep 2010

@liinda ahoj linda, my nie sme priamo z DS , ale chodievame tam na ihrisko ked je fajn pocasie...
inak sme z Gabcikova, byvame tu vsak len nieco cez 2 roky, ale stale nikoho poriadne nepozname...verim, ze ked mala pojde do skolky, nejake vztahy sa uz vykluju 🙂 odkial ste vy?

liinda
14. sep 2010

@kira0039 ahoj.ani my sme neni priamo.byvame v takej zapadnutej dedinke Vieska.Viem kde je to ihrisko.Aj by som sa rada stretla ale to by sme museli vediet na beton.lebo ja kym sa dostanem z Viesky do DS aj s malym tak to je dost narocne 🙂musim ist pesi 3km na vlak.potom tam niekoho splasit aby nam pomohol s kocikom 🙂a uz len vystupit.

kira0039
14. sep 2010

fiiha, tak to mate vesele, ked niekam chcete ist...a auto? ci nesoferujes?pozeram, ze moja emka je len o 3 mesiace starsia...
no ja mozem aj dnes, ale neveim ako si na tom ty 🙂
inak, v podstate hocikedy, ak nam pocasie vyhovie 🙂

liinda
14. sep 2010

manzel chodi autom do roboty a ja aj tak nemam vodicak. ☹ dnes cakam navstevu a ked tak mo zajtra ale to neviem s istotou povedat lebo manzel chcel nech niekam ideme na navstevu tak este neviem.a potom uz mozem najskor az o 2 tyzdne lebo cestujeme.pozerala som fotecky peknucka je Emka 🙂 skoro rovnako stari su,tak sa aspon pekne zahraju.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kira0039
14. sep 2010

no super..a marekovci byvaju tiez v DS???ja ani neviem, ze maju babo 😲
no my ked tak na obed abo poobede bo moja slecna spi do pol desiatej... 😉

kira0039
14. sep 2010

@liinda zajtra asi ani my nie... chystame sa cela rodinka niekam, ale o 2 tyzdne sa kludne ozvi...nieco uz vymyslime 😉

liinda
14. sep 2010

ok.na nete budem stale aj tie 2 tyzdne.tak to niekedy spojime a sa vsetky stretneme.skoda ze tu nebudem ked bude ta akcia v tescu... ☹

kira0039
14. sep 2010

a co to vlastne v tom tescu bude?
nejaka info na nete?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kira0039
14. sep 2010

o tri vchody a dve dietky?????? wauuuu, tak tomu hovorim, neinformovanost...

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ani_sama_neviem
17. sep 2010

chodi tu este niekto? ak ano tak by mi mohol niekto napisat nenahnevam sa 🙂

kira0039
17. sep 2010

@ani_sama_neviem ahojky... 🙂 sem tam sa tu objavim napriklad aj ja 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre