Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

ani_sama_neviem
4. máj 2011

@puffinka no prepac moje vyjadrenia su uplne na pravom miesten encham sa tu osocovat nejakou onou co mi tu nadava v interne postej do chudier a spin!! ale vska robte si tu co leeen chcete !!!!!!!!

ani_sama_neviem
4. máj 2011

@sonya08 mas super nazory ja som sa do tej sonity navozila len preto lebo ona mi zacal nadavat! a ja sa nenecham urazat od nejakej .. radsej nic.... a napisala ze osm chudera len preto ze nechcme chodit von so 40 rocnymi zenami :D

puffinka
4. máj 2011

@ani_sama_neviem Nemusíš sa ospravedlňovať. Samozrejme nemôžem rozmýšľať dnešným moderným 20 ročným mozgom, keď mám viac 😎 Ale po pár rokoch to aj ty budeš vidieť očami 30,40 ročnej ženy a budeš to tebe hodným spôsobom aj riešiť. A keď nie tak som sa mýlila - veď mýliť sa je ľudské 😀

ani_sama_neviem
4. máj 2011

@puffinka no hen :D toto je snad neuveruitelne! to naozaj tu nemas lepsi argument ako ten vek?! Tak mne tu nejaka ona bude nadavat do chudier a urazat ma ze sa mam vratit tam odkial som prisla aj so svojim dekcom a ja som ta zla?!!! Chcela by som teba vidiet ako by si reagovala na vsetk oked sa do teba navazaju stare matky madarky nadavaju ti ze si chudera lebo si dosla z blavy!!!!!!!!!!! A ja som jej nic ani len zle slovo nenapisala! nemam slov

puffinka
4. máj 2011

@ani_sama_neviem Len kľud, nepovedala som ani slovom, že ty si tá zlá. Práve o to mi ide, aby sa tu neriešilo, či je niekto Maďar a či Slovák!!! A neboj aj ja som tým párkrát prešla - či v DS, či v Blave. Dnes je to úplne normálny prejav, s ktorým sa človek na ulici stretne. Každý si tým len potvrdzuje svoju "maličkosť" 😅

ani_sama_neviem
4. máj 2011

@puffinka hmm no ano len mna uz to naozaj vytaca ked mi niekto utoci na mna len preto ze sopm z bratislavy ja som sa snazil byt mila zesi tu hladma mamicku v mojom veku z ds a ona mi napisala ze som chudera lebo si hladma mamku vo svojom veku tak som pozerala ze o co jej ide a potom uz len sprska nadaviek na moju adresu :( no ja uz to nechcem riesit som sklamana hlavne z toho ze som chcela iba najst babu ktora by isla obcas von ale ako vidim ais to nieje mozne u niektorich kedze som "blavacka" :( a pritom nemam problem ani s madarmi ani slovakmi v bratislave som mala kamosky madarky a nikdy som nerobila rozdiely ale tu sa to neda ked na man hned niekto zacne utocit len kvoli tomu ze som z "blavy"

puffinka
4. máj 2011

@ani_sama_neviem Ja by som to brala tak - že na "blaváčky" sú kde-kade ľudia "vysadení". A v tom mi musíš dať za pravdu, ale treba to brať aj z opačného hľadiska a možno to pochopíš, prečo tie boje. Nestaraj sa o vek, či národnosť - uvidíš, že časom sa nejaká baba nájde a budete spolu chodiť von na ihrisko a získaš ešte viacej priateliek/priateľov. Ale nechcem byť tá múdra, lebo ani to nie je príliš dobrá "nálepka" v dnešnej dobe 😎 No pravda je taká, že presne viem o čom píšem.

ani_sama_neviem
4. máj 2011

@puffinka ja neviem ja som sa nestretla nikdy s nazorom ze by na blavacky niekto nadaval mne bolo v ba dobre ot len tu vsetci na kazdeho divne kukaju a mylsim ze nikto nemap ravo pozerat sa na to kto odkial je aspon ja som to nikdy nerobila a dovtedy kym som sem nesla som aj ja vravela ze ved v ds to nemoze byt take zle ze ludia len ohovaraju ale naozaj je to tu take zle ako vidim na tycho forach uz len to mi staci ..

jazmina83
4. máj 2011

Helou baby, chodite niektora na detske plavanie do DS hotel Therma? 😵

sonya08
5. máj 2011

@ani_sama_neviem uz sa na to vykasli, s niektorými ludmi nepohnes, ignoruj to a nevsímaj si takých ludí, sonita je taká aká je uz ju nezmenís, viem je to v tejto DS lokalite obcas nárocné, niektorí ludia vedia nepríjemne slovne zaútocit, ale treba sa snazit to ignorovat, neriesit, aj tak to nepomoze, drz sa, vsetko dobré

ani_sama_neviem
5. máj 2011

@sonya08 jj jasne ved uz to neriesim naco by aj kaslem na ne :P a dik

sonita
9. máj 2011

@ani_sama_neviem -prosím ťa o čom tu píšeš ?to čo si písala to si písala klamstvá a moje meno nemáš čo používať je to zneužitie môjho mena.čo si to nevyznačila aby som vedela že si písala niečo omne ?nepíš nič v mojom mene,ked je to tvoj názor

ani_sama_neviem
9. máj 2011

@sonita ja si mozem pisat co chcem prave preot ze je to MOJ nazor otot je verejne forum si myslim 🙂 tu si moze kazdy pvoedat co chce ak to nie je urazkou takze papap

sonita
9. máj 2011

@sonita -vieš čo je vidieť tvoj princíp nemám sa stebou čo baviť 😀

sonita
9. máj 2011

@ani_sama_neviem -vieš čo je vidieť tvoj princíp nemám sa stebou čo baviť
😀

sonita
9. máj 2011

náhodou som si prvé sebe napísala ale je to skrz @ani_sama_neviem 😀 😠

ani_sama_neviem
9. máj 2011

@sonita ani ja s tebou

pjegava
15. máj 2011

baby, hladam nejake info o porodnici v DS, ale vidim, ze tu su same hadky, nic produktivne... 😖 som z okolia DS, rozmyslam nad porodnicou v DS a tymi v BA, ak ste tam niektora rodila v priebehu posledneho pol roka, roka, tak budem vdacna za akekolvek info 😵

lolka1
16. máj 2011

@pjegava Ahoj, ja som tam rodila vo februári t.r.
Bola som maximálne spokojná, čo sa týka 600nedelia, ženské sestry i detské sestičky boli v pohode. Keďže som mala sekciu, so ženskými sestrami som bola v kontakte len vtedy, keď mi po sprche vymienali obzäz na rane a keď mi priniesli tabletky ako železo a ešte neviem čo. Detské sestričky boli tiež veľmi milé, hocičo som sa pýtala, tak mi bez problémov poradili. Bola tam jedna taká mladšia, tak tá bola trochu mrzutá, ale aj s ňou sa dalo 😉 Vizita bola tiež v pohode - každé ráno i večer, trvala maximálne minútu 🙂
Strava však bola na h.v.o, vôbec neviem, ako sa mi spustilo mlieko 🙂 😀 ledva som tam jedla - a keďže som mala sekciu - tak som mala i diétu.
V pôrodnici boli sestričky ehm,no čoby som na ne povedala 😒 boli neochotné, síce som sa ani neozývala, lebo som to pokladala za bezvýznamné. Chcela som napísať rodine SMS-ku, lebo čakali vonku už cca 3.5 hod a nato dojde jedna "sestrička" a vynadá mi, že sa im pokazia prístroje keď napíšem jednu poondiatú správu - hoci ani jeden prístroj nebol zapnutí keďže som tam bola sama a len som ležala. A to ani nehovorím, že druhá sestrička v službe mala hovor na svojom mobile, a bola odo mňa vzdialená na meter a pol. Tak ona asi mala nejaký špeciálny mobil, ktorý nekazil prístroje na oddelení - hm, keby som vedel, kde ho kupovala 😀 😀
Nato došiel moj doki, a on to bral so samozrejmosťou - tak som zavolala. Sestričky sa príliž netešili, ale to som už išla na sekciu, keď že som sa neotvárala.
Na intenz. oddelení kam som išla po sekcii som bola tiež maximálne spokojná - bez pomoci opatrovateliek a sestričiek by som sa tak lahko nepozbierala. Malinkého mi nosili na kojenie kým som bola tam a na 600nedelí som ho už mala definitívne pri sebe. Dúfam, že som ti trochu pomohla vo výbere 😵

gabuci
17. máj 2011

Ahojte baby,ktorá chcete informáciu o pôrodnici v DS a viete aj madarsky,23-ho mája bude v novinách Uj Szó info o tejto pôrodnici.Vo včerajších novinách o tom písali,že nabudúce nasleduje DS pôrodnica.

pjegava
18. máj 2011

@lolka1 dakujem Ti pekne za info, urcite mi to pomohlo 🙂 som vdacna za kazde info 🙂 a lekara si mala zaplateneho ci si rodila u toho, kto mal vtedy sluzbu? u koho si rodila? pocula resp. citala som pozitivne info na porodnikov, co rodia v dunajskej, tak hadam je to pravda 🙂

lolka1
18. máj 2011

Ja som rodila u Dr. Brányika a bola som maximálne spokojná - síce po 4 hod. trápenia sa som mala sekciu, ale môžem mu len ďakovať. K nemu som aj chodila, a rodila som vtedy, keď mal službu akurát on. Vôbec nič som mu neplatila na pôrod, len tie poradne - cca jedna poradňa 15-20 eur keďže to robí súkromne.
Každý deň ma navštevoval aj na oddelení.
Dr. Szabó je tam stále 🙂 jeho určite spoznáš je veľmi milý - no všetko pre € 😀 😅
Potom tam majú službu dvaja Dr. z BA, a s nikým iným som sa nestretla - teda okrem primára.
Ale odrodiť chodí asi každý gynekológ z Nsp ale dojdú až keď im pacientky zavolajú.
Asi toľko ti viem povedať.
U mňa vyhráva jednoznačne Dr. Brányik. 😎

kira0039
7. jún 2011

clovek sa sem vrati po nejakom vypadku a ostava len a len prekvapeny...
nemilo

liinda
14. júl 2011

ahojte!nechodite sa niekto kupat na kupalisko do DS?chodime docela casto,nechcete sa niekto pridat?

ani_sama_neviem
22. júl 2011

Ahojte neviete nahodou kde by som mohla dat malej prepichnut uska tu v Dunajskej Strede? dik

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ani_sama_neviem
22. júl 2011

@monr ano? a kolko to stoji cca? Nausnicky mam ake doniest klasicke alebo mozu byt aj nejake s motivom nejakym a ineho tvaru? dik

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysiatkoo
10. aug 2011

@ani_sama_neviem boli sme tam vcera... 15E za nastrelenie, ale velky vyber teraz nemaju..jedine, ze mas nejake svoje a toto nexas len 3 tyzdne, kym sa to zahoji...

adri2211
10. aug 2011

@jazmina83 my sme chodili,ala sme to prerusili ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre