Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

denisads
27. okt 2009

monr minuli sme sa vcera poobede na chodbe skoly? mala si babo v satke a schovane v bunde... presne takto som nosila aj ja nasu mladsiu ked bola babetko 🙂

janka aj teba som tusim nedavno zazrela v tescu na vikendovom nakupe... si teraz blondata? simonka je zlatunka 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisads
29. okt 2009

tiez mi to chvilu trvalo kym mi doslo ze by si to mohla byt ty 🙂 nabuduce sa uz ozvem, tak sa nezlakni potom 😀

vesi
31. okt 2009

čaute,
tak včera som zistila, že s Denisou robíme v jednej firme, ale keby mi to nepovedala, tak to ani nezaregistrujem 🤐 , to bude tým, že sem málo chodím 😀
moni, kedy za mnou skočíš v rámci prechádzky do roboty, nech sa pokochám maličkou? 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vesi
2. nov 2009

no, len aby ti dovtedy malá aj nezmaturovala 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vesi
2. nov 2009

jaaa? ja nesrandujem 😀 😀 😀 😀 iba ak si zaobstaráš aj tretie a donesieš ukázať 🤐 😀

bezaz
3. nov 2009

cafte baby
chcela som sa opytat, otvorili v DS v nejakom hoteli plavanie pre deticky, nemate prosim referencie?
a pripadne neskusali ste niekto helen doron v DS?
diiik 😉

dtimi
5. nov 2009

Ahoj bezaz,Hotel Bonbón na istú dobu (zatiaľ neurčitú) zatvorili..takže bohužiaľ už ani kurzy plávania nebudú ☹ .Možno časom aj v druhom hoteli (Therma) usporiadajú niečo aj pre detičky 😉

bezaz
5. nov 2009

dtimi toto by malo byt nieco nove, lebo to visi ako novinka u pediatricky, len som krepa, ze som si nezapametala, kde to ma byt 😅

dtimi
5. nov 2009

Tak o tom som bohužiaľ nepočula ☹ ,aj môj malý má rád vodu ako rybička 🙂

dtimi
9. nov 2009

Ahojte 😵 !Má niekto záujem o občasné spoločné kočíkovanie 😉 ???

bezaz
16. nov 2009

ahojte, tak som si konecne odpisala ten web na plavanie v DS, ale nie je tam vobec specifikovane, kde konkretne to je.. a neviem sa tam zatial dovolat 🙄

dtimi
18. nov 2009

Nemôže to byť na termálnom kúpalisku?Pre staršie deti(škôlkári,školáci) už organizovali v skupinách.

bezaz
18. nov 2009

netusim, lebo na webe nemaju moc infosiek.. ale urcite to bolo plavanie od 3 ci 4 mesiacov 😉

bezaz
18. nov 2009

tak som sa dovolala, robia kurzy v hoteli legend niekde oproti thermalparku 😉 cena sa da vydrzat, tak uvidime, asi by sme zacali chodit plavat

dtimi
18. nov 2009

Ano,je presne oproti term.kúpaliska.Napíšeš prosím ťa v ktorý deň budú?Vďaka. 🙂

muffinka
7. jan 2010

Ahoj, neviete o nejakom klube, materskom centre pre deticky, babyfite, plavani v Dunajskej Strede. Najlepsie kde sa rozprava aj po slovensky.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariagur
15. jan 2010

Ahojte. Postupne sa stahujem do DS a velmi rada by som si tu nasla par spriaznenych dusi, ktore maju zatial tiez problem s madarcinou 🙂 Som v 30tt a chystam sa tu rodit, kedze nemocnica je 5 minut pesi od bytu a porodnica a novorodenecke su ovela utulnejsie ako v BA. Do porodu mi vsak este ostava par tyzdnov a preto by som sa chcela opytat, ci by ste sa niekedy nechceli stretnut, ist prip.na nejaku kulturu alebo sport, alebo len tak na caj. Mozno uz nieco take organizujete ale vo fore som to nenasla. A este som sa chcela ako novopristahovalec opytat na rady, ku ktoremu gynekologovi by ste odporucali resp. neodporucali ist. Bola som za primarom v nemocnici, bol na mna mily, ale pocula som uz aj negativne skusenosti, tak som trochu na pochybach... Vopred dakujem a tesim sa na reakcie 😵

bezaz
16. jan 2010

muff my chodime na plavanie v hoteli legend, je to len po slovensky 😉

monkula
16. jan 2010

ahojte, môžem sa pridať? Pochádzam z okresu DS 🙂

dtimi
18. jan 2010

Ahoj mariagur,primar je naozaj fajn(aj podľa mňa) ak chceš môžem ti napísať mená gynekológov,u ktorých máš možnosť aj rodiť. 🙂

vesi
18. jan 2010

ahoj Monkul, teba som 100 rokov nevidela 😀

mariagur
18. jan 2010

Ahoj dtimi 🙂 Dakujem za reakciu aj za nazor. Ak by si bola taka dobra a nasla si cas na mena tych gynekologov, budem velmi rada ! Zajtra mam ist k jednej lekarke tu v DS (MUDr. Budayova alebo s "j" 🙂 , ale na webe som si nasla, ze je bez atestacie. Tak som trochu na pochybach. Bol to sice udaj spred 2 rokov, co sa mohlo zmenit, ale neviem. Mozno ju budes poznat. A este k primarovi ... moja terajsia gynekologicka je jeho byvala spoluziacka a nacrtla mi, ze je velmi drahy. Plati sa u nho za ultrazvuk? Chodila si k nemu aj Ty? Dakujem a pekny vecer 🙂

dtimi
19. jan 2010

Mariagur,odp.napíšem cez Tvoju IP 🙂

beke
23. jan 2010

dr. Budayová je vraj dobrá...primár je iba vtedy fajn keď mu niečo aj dáš 😠

mariagur
24. jan 2010

🙂 dakujem Beke. Objednala som sa k MUDr.Budayovej, vyzera naozaj velmi milo.

maminecka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre