Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

adri2211
10. aug 2011

@lolka1 tiez som rodila u dr. Branyika,a maximalna spokojnost 😉

ani_sama_neviem
11. aug 2011

@mysiatkoo jj jasne ja budme mat svoje diki moc 🙂))

ansira
6. sep 2011

Ahojte maminky, hladám dobrého gynekologa v DS, vie mi niekto poradiť? Teraz chodím ku Janekovi do šamorína, ten zo mna tahá iba peniaze ( platí sa za sono, za fotku za určenie pohlavia) NEHORáZNOSŤ!!! toto robiť tehotnym ženám !! čakám na vaše rady 😀

lillika
6. sep 2011

@ansira Ahoj.Lesnicky Peter je v pohode. 🙂

ansira
6. sep 2011

@lillika on má ordináciu v NsP DS? ceny má aké? ordinuje každý deň? za infošky

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lillika
7. sep 2011

@ansira ordinuje v NsP,ceny ma prijatelne.ma tam vypis.cennik,ale napr.za sono som neplatila.a aj sestricka je v pohode 🙂 .cez IP ti poslem nanho cislo.

ansira
7. sep 2011

@monr pokiaľ viem, za preventivku sa neplatí. ale vypytaj si termin, alebo chod tam na 6tu, inak tam nikdy nekončíš :P

lenca30
7. sep 2011

Ahoj, Mudr. Foldes je velmi mily.idem k nemu rodit a velmi na mna zaposobil pristupom. ordinuje v NsP kazdy den okrem stvr.

adri2211
7. sep 2011

@ansira aj Dr. Nagy je vyborny,chodi k nemu dcerina krstna,ktora u neho bude aj rodit. Ordinuje oproti sudu,tak niekde kde je knihkupectvo.

ansira
7. sep 2011

@adri2211 ďakujem za radu 🙂

ansira
8. sep 2011

má tu niekto zoznam vecí do pôrodnice. Zaujimala by som sa o zoznam do NsP DS, nechcem so sebou zobrať zbytočné veci. V určitych nemocniciach je potrebne zobrať aj oblečenie pre babo, odsavačku. Inde to nedovolia. Neviem ako funguje v dunajskostredskej nemocnici. Díky za odpovede. P.S. : Segra v noci porodila, a teraz som si uvedomila, že o 2-3 tyždne to može prisť aj na mna. 🙂)))))))))

ema72
8. sep 2011

@ansira vsak ty by si uz davno mala chodit na kontroly do porodnice ako ja, chodim do DS a zatial pohoda, daju ti aj zznam potrebnych veci.
Baby neviem preco platite tymto vydriduchom, predporodna poradna od 36tt je hradena poistovnou vratane kazdeho sono.

ansira
8. sep 2011

@lillika dneska som volala Lesnickemu. buduci tyždeň k nemu idem. Ešte raz ďakujem za radu 🙂))))))

lillika
8. sep 2011

@ansira Zamalicko 🙂

martinamk
23. okt 2011

@lovemybaby uplne nahodou som natrafila na tuto temu o DS a ako tak citam zaujal ma tvoj prispevok 😝 sice je uz trochu starsi, ale predsa len by ma zaujimalo ako to s tym materskym centrom dopadlo 😀 byvam v Jahodnej len rok a este si tu pripadam ako z inej planety. Dietatko sa nam ma narodit buduci rok vo februari, tak uz preventine pozeram ake su v okoli DS moznosti.

martinamk
23. okt 2011

@ansira mozno trochu neskoro odpisujem 🙂 ale az teraz som precitala do konca. Ja mozem velmi odporucit pani doktorku Janu Sedivu www.dalijana.sk. Je sice sukromna, ale kedze mam u nej aj zdravotnu kartu neplatim skoro nic 🙂 platila som len za fotku z 3D sona za potvrdenie. Je strasne mila, odbornicka a ma super moderne vybavenie priamo v ordinacii.

ansira
23. okt 2011

jajj, dakujem, je to milé od teba, uz chodim k lesnickému, sestricka je milá, a ani na Dr na nemozem stazovat. ale dakujem este raz za radu.drzim palce k babatku a k porodu, nech všetko dobre dopadne

lillika
25. okt 2011

Ahojte Dunajskostredcanky 🙂 .Poradte niekto dobru kadernicku a vizazistku v DS.Proosiim 🙂

palma13
9. feb 2012

ahojte, je tu niekto z DS so záujmom o patchwork? Alebo chceli by ste sa to naučiť šiť? 🙂 ozvite sa mi na palma@azet.sk

mysiatkoo
20. feb 2012

Ahojte. Najde sa tu niekto kto xodi teraz s babatkom plavat v DS?

lenca30
5. mar 2012

ahoj zatial nie ale chystame sa

maji9
6. mar 2012

@lenca30 ahoj,minuly rok sme chodili vemi casto ale tento rok nam tam moc nepacila,sporili asi na topeni,ked si vysiel z vody bolo nam velmi zima a smaly som nechcela riskovat ze mi ochorie,radsej este pockam mesiac.

lenca30
8. mar 2012

@maji9 chodili ste do legendu? mne sa tam pacilo. teraz sa plava v termal hotel a to sa mi nejak nepozdava...

maji9
8. mar 2012

Mi sme chodili iba na kupalisko v lete sme vonku v zime nutri.prvy krat sme boli ked Viktor mal 5 mesiacov a ziadny problem sme nemali od vody atd.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenca30
10. mar 2012

@monr ahojky dakujeeeeeeeeeeeeem

mysiatkoo
10. mar 2012

@lenca30 v legende to uz nerobia?

lenca30
11. mar 2012

@mysiatkoo nie uz je to v hoteli therma..

mimika4408
12. apr 2012

ahojte mamicky z ds, potrebovala by som poradit ...teraz je u vas cirkus medrano , kde sa presne nachadza ten park volneho casu??? neviem to nikde najst 😒 . dcera by chcela ist v sobotu s kamoskami vlakom, je to daleko od zel.stanice?? dakujem za kazdu odpoved 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre