Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

carol1982
8. jún 2010

🙂 držím palce z organizovaním MS, jooooj keby mám baby hneď by som sa aktivizovala s vami 🙂 , ale časom aj to príde 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thera1
8. jún 2010

a vy ostatné kde ste sa podeli??? 🙂

cibi1135
8. jún 2010

thera prepac mozem odpisovat az teraz ☹
mi sme prave na dnes boli pozvani do Slovenskej skolky mali tam MDD babkove divadlo a malí sa mohol zahrat s detickami
a poobede mali podujatie vonku tak ja sa ospravedlnujem budem sa snazit na buduce prist dufam ze mi do toho zas nic nepride
a co ste tam robili ja viem ze pri takom malom mnozstve ale aj tak sa da zabavit

thera1
8. jún 2010

mne sa nemusíš ospravedlňovať 😉 veď hádam to nebolo posledné stretnutie slovenských mamičiek... 😀

lenca30
8. jún 2010

ahojte...mne je to tiez luto , ze som nebola, ale bez auta je to blbe sa napasovatna presny cas....ale sak zajtra pokecam s petrou ideme plavat...kedy bude dalsie stretko??

lujzik
9. jún 2010

Lenca kam chodíte plávať?A aké detičky -myslím vekovo tam môžu?Horná hranica ma zaujíma..

carol1982
9. jún 2010

Ahojte babule, viete mi odporučiť nejakú šikovnú a nie extrémne drahú kaderníčku v našom okolí.

lujzik
13. jún 2010

No vidím,že niektoré z Vás sú tu fakt len občas...budeme teda plávať na kupku.. 😀 inak vyzerá to tak,že najbližšie stretnutie mamičiek a detičiek v matici sa uskutoční 21.6.v poobedňajších hodinách...ešte to upresníme...to aby ste sa vedeli zariadiť... 😝 radi by sme tam videli veeeľa mamičiek ,detičiek a ani oteckov vyháňať nebudeme...

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujzik
14. jún 2010

No ono to bude zapeklené, pokým sa to nerozbehne a oni nebudú vidieť,že to myslíme vážne... 😕 to slniečko vraj funguje len počas nejakých akcií...

thera1
14. jún 2010

takže anketa-------na stretko by ste išli radšej doobeda alebo poobede...aby sme to podla toho zorganizovali... 😀 ak poobede tak približne v akom čase....

lujzik
14. jún 2010

šikulka...alibistickáááá 😀 😀 😀

thera1
14. jún 2010

😕

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
artepep
15. jún 2010

Tak mne by to stretko viac vyhovovalo poobede.

lujzik
15. jún 2010

monr je to možné,lenže za priestory sa väčšinou platí nejaký prenájom.. 😢 .a to by musel byť nejaký sponzor alebo niekto,kto by bol ochotný...alebo to riešiť cez niektorú školu,to nám inak riaditeľka-či predsedkyňa v matici navrhla...

sonya08
15. jún 2010

sorry baby dlhsie som tu nebola - malý mal vysoké horúcky a celý sa vysypal, boli sme aj na pohotovosti v DS, údajne alergická reakcia na ockovanie a to mi doktorka hovorila, ze na toto ockovanie nebýva ziadna reakcia a on chudák vyzeral ako keby mal osýpky, sarlach aj kiahne v jednom
ak nic nepredvídaného nenastane v pondelok rada prídem na stretko
tá budova Matice je niekde pri Úrade práce?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujzik
16. jún 2010

No monr ono by bola este jedna možnosť a to mi stále vŕta v hlave-prerobiť ten priestor Matice-tam pod tou strechou...to by bola paráda..lenže to by tiež musel niekto zafinancovať..matica sotva,možno osloviť SNS,lenže teraz no netuším alebo nejakého sponzora, ktorý by to zasponzoroval-či už pre slovákov alebo pre detičky...lenže to by tu musel byť trošku iný záujem o takéto veci aj zo strany rodičov..fakt tu vládne nejaká pasivita...

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thera1
16. jún 2010

to už skôr keby sme tú prístavbu zrekonštruovali....to zvladneme aj 3 😀 😀 😀 🙄

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thera1
16. jún 2010

manželia povarujú,kým budeme murovať.... 😀

eva76
16. jún 2010

Ahoj baby, môžem sa pridat? Ja bývam vo VM ale pochádzam z BA. Dietatko zatial nemám ale pokusame sa a dufam ze tento krát to uz bude.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujzik
16. jún 2010

No srandičky baby..ja to momentálne moc ružovo nevidím... 😢

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thera1
16. jún 2010

ahoj evi.....treba myslieť pozitívne.... 🙄 veď už neprší.... 😎

sonya08
16. jún 2010

@monr dakujem za info uz priblizne viem kde je tá budova Matice
v pondelok platí to stretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre