Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

vesi
8. apr 2008

Ahoj maminecka, určite budú aj ostatné baby súhlasiť, podľa mňa to nie je problém 😉 😀

maminecka26
8. apr 2008

To som rada, vies velakrat sa citim tak sama, tu v dedine priliz nepoznam nikoho. Stále som len so svojim synom, a niekedy mi uz z toho preskakuje,...ta samota ma deprimuje niekedy....Vsetky kamosky som zanechala v Sali, odkíal vlastne som.... Niekedy pomoze hoci len obycajny pokec s niekym....

ingrid.av
8. apr 2008

Ok Janka, teším sa na vás. A myslím si, že plavočky malej určite budú, lebo aj Alexke sú akurát.

Maminecka vitaj medzi nami. Presne viem o čom hovoríš, aj ja som pocitovala také depky, ale uvidíš, časom sa otukáš a bude lepšie.

beke
8. apr 2008

Ahoj maminecka, vítam ťa 🙂 mám kamošku, ktorá pochádza z Veľkých Uľan ale býva v Orech.Potôni.

monr, ja bývam v prvom vchode č.37, na 6.posch., vieš po maďarsky?

vesi
8. apr 2008

maminecka, tak presne viem o čom hovoríš, ked som takmer pred rokom objavila MK bola som na nete priam závislá 🤐 😅 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisads
9. apr 2008

Monr 😵 Ved sa ucte spolu 🙂 Moj sa doteraz smeje na mojej madarcine, aj ked ju takmer nepouzivam...

ejdzi
9. apr 2008

ahojte!

maminecka urcite tu mozes s nami byt a co sa tyka tej depky, tak tiez viem o tom svoje. Ja hovorim, ze som sice nemala tu takzvanu poporodnu ale "matersku" depresiu. Mna to chytilo asi ked mal maly pol roka. Niekedy mi este aj teraz svihne, lebo este k tomu vsetkemu chodim aj do roboty, tak samozrejme ledva nieco stiham a hlavne som straaaasne nevyspata, lebo skoro vstavam a z toho som niekedy podrazdena az si leziem sama sebe
na nervy 🙂

monr - uz tam nebyvam, odstahovali sme sa kusok juznejsie - Horny Bar, ak ti to nieco hovori. Kde si byvala v Samorine?

denisads
9. apr 2008

Ejdzi to si pisala uz z roboty? 😨 O ktorej vstavas???

ejdzi
9. apr 2008

denisa - este za tmy 😎 5:20

Ale uplne najzaujimavejsie je, ze ked je s malym moj manzel, tak sa zobudi o pol osmej, vypije mlieko a este velakrat zalomi a spia spolu az do desiatej. Napriklad vceru u nas dokonca od siedmej vrtali, a oni dvaja chrneli
samozrejme do desiatej. Ale ked je maly so mnou tak vstavame kazdy den o pol siedmej a nezaspi ani keby som
ho prosila. Ze cim to je nechapem....

denisads
9. apr 2008

Ejdzi tak to teda nezavidim... Ale nie kazdy den? Ja sice tiez takto obcas vstanem, ale ja nemusim nikam ist...
To s tym stavanim maleho bude urcite preto, ze s tebou je prenho zabavnejsie byt hore ako spat 😀

ejdzi
9. apr 2008

denisa - vidis to ma nenapadlo 😀
nastastie tak vstavam iba 2 alebo 3x do tyzdna takze sa to celkom da, aj ked ja trpim dost, lebo ja som pred tym ako bol maly bola velky spac ale to uz pomaly ani nepamatam 😒

otrivinkajanka
9. apr 2008

no vitam ta maminecka medzi nami utesene sa to tu medzi nami rozrasta o nove maminy to ma tesi baby uz buduci mesiac by sme sa mohli vsetky konecne stretnut co vy na to?bude maj bude pekne a jeden vikendovy den v dunajskej s nasimi detickami by bol super nie?

denisads
9. apr 2008

Ejdzi, no jo, tento problem maju asi viacere z nas 😉 Ale kedze je to len docasne a je to vynahradene vsetkou tou laskou co nam nase deticky davaju, tak pretrpime, nie? 🙂 🙂 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vesi
9. apr 2008

čaute baby 😀 ked bude teplúčko, tak to stretko v DS by som brala 😀

ejdzi, tak to bývaš asi najbližšie ku mne, ja bývam v Gabčíkove 😀

ingrid.av
9. apr 2008

Ahojte baby, to stretko nie je zlý nápad 😉

denisads
9. apr 2008

My tiez urcite prideme na stretko, rady 🙂

otrivinkajanka
9. apr 2008

tak super uz sa tesim ved v maji dohodneme vsetky podrobnosti ohladne stretka dufam,ze to vyde

ejdzi
9. apr 2008

my sa tiez velmi radi zucastnime stretka

vesi - ja mam tak trocha povod aj v Gabcikove, moja mama odtial pochadza, este aj Harmi je celkom blizko k nam, len ta je chuda na druhej strane Dunaja

otrivinkajanka
9. apr 2008

harmi byva v bodikoch a dlho tu uz nebola kasle na nas 😉 no cim viac nas na stretku bude tym lepsie uz sa moc tesim 😀 😀 😀

beke
9. apr 2008

Ahojte,
vesi aj ja mám rodinu v Gabčíkove.

to stretko je dobrý nápad

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otrivinkajanka
9. apr 2008

no super,ze sa vam paci napad so stretkom tak sa potom vsetky dohodneme co a ako

beke
11. apr 2008

caute baby,
kde ste všetky?

ingrid.av
11. apr 2008

Ahoj beke, je tu dnes nejak ticho, však. Podľa mňa si všetci užívajú pekné počasie 😎

evula79
11. apr 2008

ahojte.ak mozem aj ja by som sa k vam rada pridala.som povodom z DS ale byvame v hornej potoni.chodievame vsak casto do DS za starymi rodicmi a na prechadzky.v meste predsa len stretneme viac znamych nez u nas na dedine,kedze tu nikoho nepoznam.

beke
11. apr 2008

Ahoj evula, vítam ťa!
Cez víkend sme tu pomenej, v pondelok nás tu bude viac.
Majte sa krásne, pekný víkend. 🙂

evula79
12. apr 2008

beke,dakujem.
prajem podobne kazdemu prijemny vikend.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre