Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mounty
3. feb 2009

daj mi z tvojho tlaku, ja mam desne nizky, malokedy vysplha na 100 😒

nada.hope
3. feb 2009

no tak teraz momentalne by som sa rada rozdelila, ved som namerala v pondelok na poradni 170/110 😝 , tak v piatok mam opravne meranie 😨
A predtym cele tehu ukazkovy 120/80, tak tomu nerozumiem

nadzieja
3. feb 2009

nada.hope .... mne namerali 140/90 a to som stale mala nizky .... tak si robievam cesnakovo-syrovu natierku a odporucaju pit vodu lucka alebo drobcek .... ze vraj ku koncu tehu je to normalne ........

nada.hope
3. feb 2009

nadzieja ja pijem drobceka na litre a nepomaha 😠
ale asi to bude normalne, kedze doktorka mi ani nekazala uzivat magnezium, vraj kvoli brusku uz netreba 😵

mounty
3. feb 2009

hm, a to vam merali tlak na poradni asi, ze? Lebo ten je dost neobjektivny, ste v strese, aj ked podvedome a nelezite........tlak sa ma merat po piatich minutach kludneho lezania, najlepsie rano hned po zobudeni.......ak mate tlakomer doma, tak skuste, uvidite aky je to rozdiel.........ja mam skoro furt 90/60

krasulka
3. feb 2009

mountym ty ides cisarskym? ked pises ze idete dohodnut termin?

Ani ja som doteraz s opuchmi nemala problem, stalo sami to asi 3 krat a vzdy to do rana preslo..Teraz uz ma to drzi asi piaty den a mam to vkuse..a cim dalej tym horsie...No fakt som zvedava na zajtra...co mi doki povie. A tiez sa bojim ci aj tlak mi nevyskoci

mounty
3. feb 2009

magnezko sa ku koncu nema uzivat aby neutlmilo cinnost maternice, ta sa ma sama zacat pripravovat, preto tie stahy poplasne.......

nadzieja
3. feb 2009

mne lekar povedal, ze ja to vp ohode, nemam na to ani mysliet, ze vraj aj ten podvedomy stres ako mounty spomina robi svoje ... to ja ho mam z ansej blbej sestricky .... ja tlakomer nemam, tak tlak iba na poradni ...

mounty
3. feb 2009

krasul cim viac sa budes bat, tym vyssi tlak Ti nameria.........

nie, nejdem cisarskym ale mam poruchu zrazanlivosti krvi a picham si injekcie, plus som mala toho hnusneho streptokoka, styri ATB nezabrali, tak musim tri dni predtym vysadit pichanie a dostat dake infuzky a to sa neda inak iba naplanovat,,,,ale ja sa tesim, snad dovtedy aj vyzdraviem lebo som total prechladnuta......bleeeeeeee

nada.hope
3. feb 2009

ja mam nastastie maminku sestricku, tak poctvivo merame, ale poviem vam, ze ten tlak uz nie je ako byval, uz nejdem pod 130 😠 😠

mounty
3. feb 2009

my sme kupili otcovi taky digitalny tlakomer, ale je viac u mna ako unho 😅 odporucam, je to super mat doma.

nada.hope
3. feb 2009

vraj digitalny nie je taky presny ako oprtutovy alebo hodinkovt je to pravda?

krasulka
3. feb 2009

mounty ahaa, presne to mala aj bratrancova zena, tiez si pichala do brucha tie injekcie.Od minulej stredy si ju nechali v nemocke a vcera sa jej narodila zdrava dcerka 😵 😵 A spontanne to prislo 😵

baby neviete nic nove o sue? Ani Clariss sa tu dnes neukazala..hmm ona by mohla mat info. Aôebo som nieco prehliadla?

mounty
3. feb 2009

nada, drzim paste nech sa Ti to zlepsi.........

nada.hope
3. feb 2009

krasulka, neboj ozvu sa keby sa nieco zacalo diat, respektive keby bolo po niecom 😵

mounty
3. feb 2009

no, ja sa s vami lucim, synak sa strasne dusi kaslom, idem ho radsej pocuvat.........chudak.......

drzte sa vsetky a same dovre porody a zive a zdrave deticky prajem........papa

nada.hope
3. feb 2009

dakujem mounty, ale neviem ci sa to zlepsi, v podstate ako pisete je to o strese, ja som v strese uz tym ze mam ist do nemocnice 😅 😅

nada.hope
3. feb 2009

ahoj mounty 😵

mounty
3. feb 2009

nada, tak Tebe neostava nic ine ako porodit doma, v pohodicke 😀

nada.hope
3. feb 2009

ja by som aj ale asi uz porodne babice nie su 😀 😀 😀

nadzieja
3. feb 2009

nada.hope .... ja som si bola pozriet porodny sal ... a som spokojna, aspon viem do coho idem ... 😀

nada.hope
3. feb 2009

tak ja som ho este nevidela, myslim ze nemusim vediet do coho leziem 😀

nadzieja
3. feb 2009

to bolo v ramci predpripravy .... ale uplna pohoda, nemame sa coho bat... 🙂

nada.hope
3. feb 2009

si ma ukludnila 😵 😵 😵

nadzieja
3. feb 2009

bru noc ....

katulikzlatulik
3. feb 2009

ja som tu len na skok... akurat sme dopozerali super filmik... Australia... odporucam...

anit, kvietok, bubatenko, klem... DRZIM VAM PRSTEKY!!! 😉

krasulka... mne pomaha na tie opuchnute nohy, ked si lahnem na lavy bok a mierne vylozim nohy... tusim, ze Mima alebo Caly to tu pisali... fakt mi to pomaha 😉

caly... neviem, co je s nou... vcera pisala, ze ju poslali domov, aby pockala na bolesti a mozno sa to malo dnes rano rozbehnut, ale zatial ziadna SMS neprisla, tak neviem ☹

terka... je od dnes so Sofiou uz doma... a martinka je este stale v nemocnici, lebo Samko ma zltacku, takze najskor vo stvrtok ich pustia domov... pozdravuju vas vsetci styria 😉

krasulka
3. feb 2009

katulik diky za info 🙂 🙂

no ja lezim, lezim, nohy mam hore ale akosi nezabera..hmmm..fakt sa tesim zajtra na poradnu..kua...mam budika na pol siedmu a este tu oxidujem..to za sbude noc..aj poslovia sa ohlasili uz..

katulikzlatulik
4. feb 2009

ahojte, tak ja som mala otrasnu noc... uz si neviem najst normalnu polohu a uz ani vankusi nepomaha 😒
ale mam DOBRU SPRAVU - MAME NOVE FEBRUARCATKO
CALY sa vcera o 19 hod na jej 30-tku narodila Elinka - 3450 g a 53 cm - to bude MODELKA 😉

lenkahrehusova
4. feb 2009

ahojte.
Caly, gratulujééééém 🙂

Ja som včera večer mala kontrakcie - teda myslím 😅 boli to také ostré a bolesstivé sťahy maternice. Ale rozchodila som to. Už som si nachystala aj tašku - keby dačo 🙂
Našťastie ma to v noci nechytilo 😅 ale už od 5 ma bolí brucho ako pri menzese a tvrdne mi brucho. Drahý je na telefóne a čaká.....
Už len čakám ako to dopadne, či to bol len planý poplach alebo z toho niečo bude 😕
Keby dačo, idem do nemocky.

katulikzlatulik
4. feb 2009

lenka... DRZIM PRSTEKY, nech to mas rychlo a hlavne bezbolestivo za sebou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre