Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

nada.hope
4. feb 2009

bubatenko pomaly 😵 😵

heidy26
4. feb 2009

čaute babulky, chcem sa vas spýtať, dnes som bola na poradni a doki ma prezrel aj zo spodu, a potom mi povedal že môžem trocha špiniť tak na ružovo. ale ja riadne špiním až na hnedo. stalo sa to aj vám niektorej. dakujem za odpovede.

janula10
4. feb 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej zofinka vitaj medzi nami klem super vidis ze si zvladla miery super drzim palcek a tesim na foto 😵 😵 😵

bubu juj uz sa ti to blizi.....myslim na teba neviem ci vecer tu budem uvidim ale keby nie na FB ti necham odkaz 😉 😉

nada.hope
4. feb 2009

heidy mne sa to nestalo ☹ ale neviem ak ti povedal ruzove a nie je to take chod na pohotovost, zato nic nedas 😅

janula10
4. feb 2009

heidy

spinit mozes z vysetrenia.....alebo mozes mat hnedkasty vytok nieco take a to je ta zatka co moze ist von.....tak si myslim co som citala vsade....
ale nekrvacas nejako? len spinis? myslim ze to mas z vysetrenia

bubatenko
4. feb 2009

heidy ja špiním po každom vyšetrení na hnedo , vždy dva dni min.... ešte aj od včerajška, to je v pohode.... 😉

nada.hope
4. feb 2009

Klem gratulujem , Zofinka ma krasne miery, tak veeeeeeeela zdravicka obom 😵 😵 😵

janula10
4. feb 2009

hej tiez si myslim ze je to to aj na predpriprave nam hovorili ze spinenie je normalne pokial nekrvacas pohoda jahoda 😉 neboj nic

krasulka
4. feb 2009

jeeej dalsia princeznicka je medzi nami, Klem, gratulujem velmi, vela vela dzravicka a mliecka. 🙂 🙂 zienky moje sa to rozsyypa pomaly ale isto.

heidy26
4. feb 2009

ďakujem za info baby. lebo doteraz som ešte ani po jednom vyšetrení nešpinila. nekrvácam, len taký hnedý výtok. aj by mi to mohlo trocha popohnať, lebo už mám toho dosť. nehnevala by som sa keby som porodila 😅 😅

janula10
4. feb 2009

heidy
kam ides rodit?

heidy26
4. feb 2009

Janula10 na Antolskú! aj ty tam ideš však?

janula10
4. feb 2009

baby mam info o

kvietok susedka moja: ta caka na cakacke ale ze to asi dnes nebude ze je tam frmol, dokina jej hovori ze to bude ini ze nie...ze to tam je divne ze pocuje zo sal vsetko ze ju snad daju na normalne oddeleni len tolko

ludika: je otvorena na 3prsty a kontrakcie ziadne zatial, zajtra ma sedenie s prednostom tak sa uvidi ako pojde nakoniec ale ze vyzera asi normalne a na piatok no uvidi

a obidve vas pozdravuju 😵 😵

janula10
4. feb 2009

heidy jasne...tak zeby sme sa stretli tam??? 😉

tinkaaa
4. feb 2009

ahojte dovolím si napísať vám za mojsejovku Tamarka sa narodila vcera o 19:07hodine,vaha 3550g a 52cm,obidve su v poriadku,dúfam,že sa nebude hnevať,že som toto info zverejnila,ale veľmi sa teším,že už má malinkú na svete 😵 😵

janula10
4. feb 2009

tinus urcite nebude vsak my sme tu ako rodina a cakame tu len uz teraz na taketo spravy

juj mojsej gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 co dodat? vela zdravicka hlavne..... 😵 😵 😵

krasulka
4. feb 2009

jeeeeeej, mojsejovka uz to ma tiez za sebou! A ake krasne miery, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 dik za info tinkaaa, myslim ze mojsejovka sa isto nenahneva. Ked jej budes pisat, tak pozdrav, tesime sa 😵 😵

nadzieja
4. feb 2009

tak baby .... kto je dalsia na rade ??? 😎 😎 😎

tinkaaa
4. feb 2009

som rada,že som vám urobila radosť,tak sa aj vy všetky pekne držte,aby ste to dotiahli do úspešného konca

heidy26
4. feb 2009

Janula je to dosť možné že sa tam stretneme, lebo vice mi tam píše že termín mám 14.2, ale podľa ultz mám 17-18.2. takže tak.

janula10
4. feb 2009

heidy a ako sa spozname?? poslem ti do IP tel cislo???

zuzi26
4. feb 2009

jeej gratulujem mojsjovke i krasul, tak uz idu nase dietatka na svet jedno po druhom, je sila, ze sme to dokopali az sem 🙂 len este nerodte vsetky, nech sa to tu uplne nevyprazdni 😉 janul gratulujem ku skuske, klobuk dole, ze v tomto stave sa este aj ucis. Ja som spapkala dve sisky a zapijam malinkovym cajom, uz ho zopar dni pijem, tak uvidime ci zaberie.

heidy26
4. feb 2009

jasné pošli, aj ja ti pošlem.

clarissa
4. feb 2009

wauu..clovek nachvilu odide a taketo veci sa tu deju..gratulujeeem mojsejovke aj klem 😵

zuzi26
4. feb 2009

aha tak nie krasul, ale klementina, tak opravujem 😀 😉

janula10
4. feb 2009

zuzi dik a nasa krasul este nerodi to caly....asi si sa pomylila.... 😉

juj sisky mnam mnam 😵 😵

krasulka
4. feb 2009

zuzi, ty mi to este privolas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale mne to nevadi, kludne privolavaj 🙂

janula10
4. feb 2009

krasul 😀 😀 😀 😀

janula10
4. feb 2009

krasul ty mas zmenu mena????? 😕 😕 ale peknu zmenu 😵 😵 😵 😵

zuzi26
4. feb 2009

krasulka sorry - myslela som klementinu a napisala som teba 😀 vidis uz ta posielam na porodnu salu 😉 ja by som to uz tiez rada privolala - tak o tyzden by som rada rodila, musim este trochu poupratovat a este zohnat par veci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre