Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
4. feb 2009

mna uz ide slahnut..vsetko mam nachystane,vkuse chdoim,obzeram,postielku kocik,,a stale mi cosi chyba...to moje male najkrajsie ktoremu je asi vnutri tak dobre 🙂 krasul ja som zvedava ktora z nas dvoch pojde prv ked sa tym nasim babam zatial moc nechce 🙂

clarissa
4. feb 2009

akurat mi pisala Sue-ze jej je dnes nejak divne,ze ma tlaky a opuchla 😕 ale ze mala spokojne poskakuje..zajtra je velka vizita tak bude vediet viac..vsetky pozdravuje

katulikzlatulik
4. feb 2009

klem, mojsejovka... BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM... fiiiiha, sa to riadne rozbehlo...

jani... si SIKULKA - BLAHOZELAM KU SKUSKE!!! 😉

ja idem na kontrolu dnes, ale az vecer o 19 hod, lebo zasa maju veselo, same porody a sekcie... predstavte si, ze nasa fakultna porodnica je zatial v pocte narodenych babatiek od noveho roka na PRVOM MIESTE!!! takze na vyhode sa to riadne rozbehlo 😀

xena22
autor
4. feb 2009

Ahojte vsetkym maminkam co uz porodili gratulujem - normalne stracam prehlad 😕 tak nechcem menovat a na niekoho zabudnut,ale super,ze vsetko ide ok,ze ziadne problemy s babatkami zatial neevidujeme,ja sa len toho bojim aby bolo babo ok...

Dnes som si odbila predoperacne,tak uz mam nastup v pondelok rano o pol 8 - takze najblizsie idem uz rovno s taskami zahajit celu akciu...

Baby inak mozno bola vcera nejaka zla konstelacia hviezd,ja som tiez nemohla spat a len depky ma obchadzali,vkuse mi stahovalo hrdlo a slzy tiekli,hrozne ma uz bolia kosti ked dlho lezim na jednej strane a ked sa mam otocit na druhu,tak si musim rukami prenasat aj brucho,lebo by som umrela inak no a intervaly medzi otacanim sa mi stale skracuju,cize nespim skoro vobec,konecne nemusim tolko lozit na wecko a zas toto!Ked som sa zobudila v noci,ze uz nevladzem ani spat,kukla som na hodiny a bolo 1:43 no to uz som plakala jak v sudny den ,ze sa snad ani nedockam rana... normalne sa desim dnesnej noci ☹

pusa
4. feb 2009

Ahojte,
síce som do fóra neprispievala, ale patrím k Vám februárovkám.
30.1.2008 sa mi narodil chlapček Viktorko, váha 3270 g, dĺžka 49 cm. Dnes ráno nás pustili z pôrodnice.

Držím Vám všetkým pri pôrode palce...

lenk30
4. feb 2009

ahojte.
jééééééééj, zas nové babuliatka
Janula, dúfam, že to už máš pokoj až do štátnic.............gratulujem

Ja som dnes mala poradňu, krčok už nemám žiadny, bránka otvorená na 3, hlavička nalieha. takže týždne - netýždne, asi pôjdem. ráno mám pásy a podľa nich sa rozhodne, či ešte ísť domov.........či začneme...........zvláštne je, že vôbec necítim kontrakcie, ktorých na grafe bolo 15

heidy26
4. feb 2009

Xena ja som tak isto v noci. stále hore, a ešte k tomu aj bolesti bruchaa , také mierne ale boli.
pusa gratulujem, ale však asi by si mala patriť k januárovkam 😅 😅 😅

shupolienka
4. feb 2009

no baby cafte
tak som dnes rano vstala o 3:49 na bolesti a cely den ma sprevadzali nepravidelne kontrakcie, poobede o pol stvrtej mi prisla taka riadna ktora mi vystrelila brutal do krizov ktoru som musela dlho predychavat..a zase potom sa to trochu ukludnilo..a pred chvilou zo mna odtiekol ten hnedy sajrajt aj s trochou plodovky. Tak cakam na pravidelne kontrakcie a suup sa do porodky. bojim bojim 😖

lenk30
4. feb 2009

shupolienka, to máš super. tak pekne chyť taštičku a utekaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjj po Jakubka

pusa
4. feb 2009

heidy26,
mala som termín 16.2, ale odtiekla mi voda a bol z toho január.

heidy26
4. feb 2009

aha, aspon to máš už zasebou. a kde si rodila?

leila2110
4. feb 2009

Ahojte Baby, ako tak čitam, tak tu sa rodi jedna radosť.Gratulujem mamičkam a prajem vela zdravicka babetkam!

lenk30
4. feb 2009

dobrá reklama behá hore, že? taký erotičný valentín.................to my budeme mať iného Valentínka 😀

krasulka
4. feb 2009

shupol, ideeeeeeeeeeeeeeeees 😵 😵 😵

lenka tak aj u teba to bude ako rychlo!!! 🙂
No ako to tak vidim my budeme mat na Valentina na sebe sietove poporodne gatky a medzi hohami vlojdu 😀 😀

leila2110
4. feb 2009

lenk,hned som to obzrela, maš pravdu 😅

lenk30
4. feb 2009

vravím, ako pre nás - najhorúcejšia noc....................krasul, tiež ma hneď napadli tie gázové sexi gaťky 😀

no rozbieha sa mi to rýchlo, tak dúfam, že to tak bude do konca

nadzieja
4. feb 2009

no j aom tiez mala prisernu noc...stale som na wc-utekala, ale najhorsie bolo, ze som sa nemohla postavit a ked sa mam otocit z jedneho boku na druhy ... ufff .... strasne boelstive, len predychavam .... 😖

lenk30
4. feb 2009

ja už asi týždeň dobre spávam, dokonca ani cikať v noci nechodím - ale aj tým viac sa mi asi tá voda zdržiava v tele, lebo som iný puchor...........

nadzieja
4. feb 2009

mna uz ide z toho wc-ka trafit ....... 😠

lenk30
4. feb 2009

tak ja už idem off. zajtra na mňa myslite, či si ma tam nechajú, alebo docupkám domkov ešte. cez marcovky dám vedieť, ak tam ostanem. tak papa a držkajte sa 🙂 🙂 🙂 🙂

leila2110
4. feb 2009

Lenka,držkam palce!

janula10
4. feb 2009

caute uz som spat bola som s nasimi v auparku a kupila som super knozku riekaniek su tam klasiky velka kniha riekaniek sa vola tak nech uz aj ja zacnem nieco citat malemu 😀 😀

lenk jasne ze nie este mam 3 skusky ☹ ☹ ☹

ja som stastna ze zajtra porodia snad bubu, kvietok a shupol to su vsetko maximkovi kamosi z bratislavy 😀 😀 😀 😀
len neviem ked pojdeme gratulovat v jeden den aj skrachujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

xeni tak super uz aspon vies co a ako....

janula10
4. feb 2009

lenk drz sa 😵 😵 😵 😵

krasulka
4. feb 2009

lenus, drz sa a posli spravu urcite ako to vyzera, budeme cakat! 🙂

janula10
4. feb 2009

babky pise kvietok

tak sa mam vyspat a rano vraj porodim, otvorena sm na 2-3 prsty maju mi dat nieco na zmaknutie krcka a spanie tak sa ozvem zajtra snad sa maly umudri

janula10
4. feb 2009

jezis aky tyzden mi tam svieti juj pomooooooc 😀

krasulka
4. feb 2009

janulaaaaaa ty uz tiez pojdes co chvila!

tebe na poradni co povedali? ty sa neotvaras?

TAk kvietok uz to bde mat tiez coskoro za sebou..Aaachhh

janula10
4. feb 2009

krasul nie nehrozi neotvaram sa nic ani krcok nic.....takze ja ratam az okolo terminu ja idem s partiou co ma termin ako ja a to ste vy 😀 😀 😀

inak som ti pisala ze pekne meno....kto vymyslel???

krasulka
4. feb 2009

janula, uz pekne davno je tam to Aimee 😀 😀 😀 Ja som vymyslela, z irskeho kalendara mien, nech ma mala pamiatku kde bola stvorena 🙂 Michal mi povedal ze mam dat meno ake ja chcem, ked si toto musim sama odrtpiet, to tehu..ale aj on je s vyberom spokojny 🙂 A povedal ze synovi vyberie meno zas on 🙂

no len pockaj, tebe fakt rupne voda a do par hodin bude Maximko tu 😀 😀 to tak byva, nikde nic a pojdes ako prva z nas. A my budeme behat s otvorenymi krkmi a hlavcikami medzi kolenami este do toho 25 februara 😕 😅 😀

janula10
4. feb 2009

krasul ja som si nevsimla ja neviem ani preco.....alemeno krasne 😵 😵 😵 😵 😵

no uvidime akurat vies co mam dnes cele poobedie zasa tlaci dole ako keby vypadnut isiel zasa normalne si to aj drzat musim sem tam to podbrusko ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre