• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
o slnečnom som počula že je tam super. uvidím kam sa vyberieme nabudúce. a tento rok ideš zase na slnečné?
5. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heidy ty si aka kocka :dizzy_face: :wink: :grinning:
5. feb 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej jasne ja tam chodim len tam na jedno miesto ak budes chciet tak ja ti dam na bulhara co ma cestovku lepsie ceny a aj hotely ao normalne cestovky :wink:
chcem ist od polky augusta.....len este ani porod nemam za sebou tak sa uvidi snad aj maly bude ok :wink:
5. feb 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že kočka? to je prác kaderníčky a trocha makeupu :grinning: :grinning: :grinning: . to sa potom ozvem ked budeme mať v pláne rezevovať dovolenku :grinning: . len tento rok nas čaka ešte domček dokončiť takže dovolenku bude ale na "malte" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jasne byvanieje prednejsie a clovek ma z toho vacsiu radost...a kam sa stahovat budes? alebo kde bude domcek? zahorie? malacky? :grinning:
5. feb 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za Malackami jedna dedina. Veľké leváre. asi nepoznáš?!?!? už sa teším, snad do vianoc by sme mohli bývať, uvidíme.
5. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepoznam???? poznam velmi dobre
idem ti napisat IP :wink:
5. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.

ĎAKUJEM VEEEEEEEEEEEEEĽMI PEKNE ZA GRATULÁCIE. :wink:

som tu len na skok,lebo teraz sme u rodičoch a oni nemajú net.

čo je tu nového?
5. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj teri

co mam info dnes sa narodil kubko shupolienke a mamemime michaelka, vsetko je ok u nich a bubatenko a kvietok cakaju na cakacke :wink:
5. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým srdečne BLAHOŽELÁME obidve :wink:

dala som foto do svojho albumu aj do februároviek. :wink:
5. feb 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri kukala som teraz mala je krasna a aka okata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

inak ok vsetko??? :wink:
5. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj teri :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sofinka je nadherna, prave kukam album. Ako sa mate? Pocuj, ty si rodila s epiduralkou ci bez?
5. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu toho kopec popísali, nemám čas čítať...dúfam,že to niekedy stihnem dočítať.
5. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu uz sa rodi o 106, kazdy den jedno, dve babetka,ale to je dobre ved uz je februar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby cakatelky, uz vam lekar vravel, ze sa to zacina skarcovat?? ten krcok a tak???
Ci este ani naznak na bliziaci sa porod???
5. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :wink:

Všetko je v poriadku, žltačku už nemá chvalabohu. Zajtra ideme prvý krát k lekárovi a na očkovanie. Chúďatko, zase ju budú pichať :cry:

krasul:rodila som bez epi
5. feb 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terina, tak super , si sikulka :slight_smile: Tak malej radsej hned daj na to octanovu mast na to ockovanie :confounded: :confounded: aby sa jej nezapalilo. ooch, nedavno si tu este bola s bruskom a uz si maminou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krasne.

nikolette, mne uz sa skracuje, uz mam vonkajsiu aj vnutornu branku otvorenu,ale neviem nakolko. :slight_smile:

katulik, hej na lacno mi brali krv.
5. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikol
ja sa hlasim u mna nic ani poslickovia, ani krcok ani otvaranie.... :frowning2:

teri tak super :wink: a kojis??? vsetko ok??
5. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul ja som zvedava ako ty s tym fibrinogenom a ja nakoniec si daju ale mne povedala ze hej neviem......
uvidime no neboj aj ked nebude epi tak nebude :wink:
5. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula: áno kojím, ale strašne to bolí. Som myslela,že to nebolí,ale som sa mýlila. :confounded: Ale tak kvoli malinkej vydržím všetko. Veď keď som vydržala ten porod,tak toto je už iba malina :wink:
5. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul, no ved zajtra sa na to povypytujem, nech som mudrejsia. Aj ja uz chcem kojit a utierat ritky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teri a taka blba otazka, aj mas dole nejake kila? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka17 je už tiež doma so Samkom.Včera ich prepustili.Museli ostať dlhšie tiež kvoli žltačke :angry:
5. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde dole myslíš ? :wink:
5. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zhodene :grinning: :grinning: :grinning: Videla som aku krasnu fotku maju spolocnu so Samkom. :slight_smile:
5. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja co som naposledy bola u dokiho, tak ma prekvapil ked zahlasil, ze uz sa nam to skracuje :confused:
Som sama neverila tomu..

Uz by som ale najradsej letela rodit :sunglasses: neviem co mam skusat nech mi to vyvolava ten porod.. aj ked ozajstny starch pride asi az v den D :grinning:
ale zatial nema pocit ze by to na mna islo, nema ani tie falosne kontrakcie, chodit sa mi chodi v pohode, ziadne opuchy, ziadne bolest klbov, ci panvy..hm tak neviem :unamused: .. akurat neviem v noci spat a rozmyslam, nad porodoma tak.. tuto noc sa mi dokonca snivalo, ze uz som mala babo :grinning: :grinning: :grinning: a že bolo stasne velke :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri no to osm zvedava ja nato moja kamaratka jedna ze az plakala ked kojila som zvedvaa ako to bude u mna....to sa zda take ze babatko paci didik a pi ale neni to tak.....ale neboj jej sa to upravilo.....drzim palcek

krasul :grinning: :grinning: :grinning: dobra otazka ako si to napisala nenapadne :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, buďte radi,že ste 2v1.aspoň kvoli tej bolesti :wink:
5. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri, no na to musime prist kazda osobitne :slight_smile: :slight_smile:
janul :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby.budem končiť,musím ísť k malej.

a čo sa týka porodu,ak možem poradiť.využite fit loptu,ak je k dispozícii,mne veľmi pomohla.berte si aj pomádu na ústa,veľa vložiek, poporodné nohavičky, krém na bradavky,tehu podpiru, odsávačku mlieka, tampóny do podprsky.tieto veci som ja max.využila.
5. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok