Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

xena22
autor
6. feb 2009

Inak fakt je to nespravodlive,ze sa niekto natrapi a niekto si pride porodi a este aj dobre vyzera 😀

janula10
6. feb 2009

xeni nevybereme si 😀 😀 😀

krasul tak ty takto nas tu nechas??? 😠 😠 😠 😠 😀

janula10
6. feb 2009

no veru ach tie rebra 😀 😀 😀

mirea
6. feb 2009

mne dnes vtipný doky povedal že "uvidíme či sa stane zázrak a porodíte normálne" (prvý bola sekcia)
Tak je fakt ohromný, ak ma tam nechajú sa vytrápiť a potom ma aj tak budú rezať, tak sa už naserem

mirea
6. feb 2009

júúúúj, dnes ma neskutočne kope! To asi fakt bude POSTRACH DENIS 😀

xena22
autor
6. feb 2009

Krasul aj to sa moze stat,ale radsej si pockaj na mangela 😉

Baby isla by som niekam... ja uz doma vlcim.... ja zbesnim ked sa to narodi a budem vyvreta dva tyzdne doma 😀 Asi niekam s deckami vybehneme... zacinam panikarit... citim sa ako keby mal prist koniec sveta 😀

xena22
autor
6. feb 2009

Mne sa uz velmi nehybe,skor len take masove presuny mam z jedneho boku na druhy a obcas stikutka,ale inak asi uz nema kam ruky nohy roztahovat,najvyssi cas ist von...

krasulka
6. feb 2009

xena ja by som bola aj rada keby porodim skor nez pride...lebo co zas on bude doma na par dni a ja v nemocke ☹ ☹ ☹

jaj zas ma nejak lame, zeby spanok 🙂 Inak som bola aj na kavicke s kamoskou dnes je tu riadne teplo, aj slniecko svietilo. aj som sa fajne presla pesi domov z mesta.

xena22
autor
6. feb 2009

Mirea a preco si mala prve sekciu? Ja som tiez isla rodit normalne druheho,teda chystala som sa,ale zacala som krvacat a este bol aj obmotany snurou zoparkrat,tak nechceli riskovat... podla mna ak to nebude nevyhnutne,tak ta tlacit nenechaju...

krasulka
6. feb 2009

baby ja som si teraz kychla abrutal sa mi prdlo pri tom 😀 😀 😀 😀 no stat sa mi to kdesi v obchode 😀 😀 😀

xena22
autor
6. feb 2009

Krasulka inak aj to je dost dobry plan,doma budes potrebovat viac pomoci ako v nemocnici,kde sestricky kmitaju...ak teda netrvas na tom,ze muz musi byt pri porode... teda ten moj nakoniec ide,ale asi sa mu velmi ani nechce...tajne dufal,ze k cisaraku ho nepusitia a dr bol este taky ochotny,ze kludne mu moze pozerat aj na ruky 😀 😀 😀 no to by museli priobjedneat extra personal,ktory by ho kriesil 😀 dobre mu bude za plentou 😉

xena22
autor
6. feb 2009

Krasul to je v pohode,ale ja som vcera kychla a normalne mi cvrklo 😀 😀 😀 hovorim,uz nech idem,lebo moja telesna schranka prestava spolupracovat 😉

janula10
6. feb 2009

veru preco sekcia???

aj mne sa xeni len mrvi ked tak vypuli zadocek alebo sa natiahne vtedy sa idem zblaznit to slonica moje 😀
a len tak sa premiestni a vrati spat vsak co uz tam moze robit ked nema plac 😀 😀

mirea
6. feb 2009

Xeni, nepostupujúci pôrod.
Nechali ma 8 hodín trápiť, až keď malému už začala puchnúť hlavička, tak ma rýchlo rezali. 😖

krasulka
6. feb 2009

xena, hej uz rozmyslam tak ze by to bolo najlepsie nech mam po ked pride..ved snad ked bude druhe tak stihne aspon pri druhom 🙂 Som dohodnuta so segrou ze ked ma to capne skor jak pride michal tak pojde ona pri porod.

mirea
6. feb 2009

😀 😀 tie prdy a úcvrky pri kýchaní poznám 😀 boooože, čo si jedna žena zažije 😅

xena22
autor
6. feb 2009

Hm to som mala aj ja pri prvom,chudak taky mal hematom na hlave,ze rok som s nim chodila po doktoroch s nim a doteraz ma taku krivolaku hlavu,este ze ma haro jak parochnu 😀 Ale ja som si bolesti neuzila,ja som tie kontrakcie necitila...len mal potom zle ozvy a islo sa na sal...

janula10
6. feb 2009

krasul 😀 😀 😀 😀 😀 este ze si si necvrkla to by bolo uplne kompletka 😀 😀 😀 to sa stava.....
inak ja ked idem kychnut vzdy sa tak bojazlivo chytim za brucho ci sa maly nezlaklne 😀

mirea aha ty si mala prvy tak......tak to by ti rovno mohli sekciu dat teraz ci nie?

mirea
6. feb 2009

ja som 3 dni dostávala vyvolávačky, mala som bolesti jak sviňa. Keď mi povedali že sekcia, tak sa mi normálne uľavilo, lebo som už nevládala ☹

mirea
6. feb 2009

Jani, neviem, chcela by som skúsiť normálne. Dohodnem sa s ním že max. 3 hodiny skúšame, ak to nepôjde, tak na sál..
Ale bojím sa poriadne, aspoň vám to poviem, lebo drahý ma hneď sprdne že nech nestresujem 😅

xena22
autor
6. feb 2009

No ja uz po vcerajsku radsej ani nekychnem v 😀

facovka
6. feb 2009

sprava od kvietka23: dnes o 14.15 sa narodil Misko, ma 3540g a 52cm, obaja su v poriadku, viac info nemam,ale do rana rodila, tak dost rychle asi 🙂

facovka
6. feb 2009

myslela som od rana 😉

krasulka
6. feb 2009

jeej facovka dik za info, ktvietkovi grtulujem, a super miery ma maly 🙂 🙂

Inak ked ja budem mat ten rozbor mocu zly tak asi aj mna nasikuju na cisarsky lebo s tymi opuchmi ze hrozi ta preeklapsia 😒 inak hovorim ze uz sa to sere vsetko ku koncu 😲

mirea
6. feb 2009

Facovka, dík za info. Obom prajeme veľa zdravíčka 😉 Miško má krásne miery 😵

xena22
autor
6. feb 2009

Mirea ved si daj epiduralku,ked z toho nic nebude,pojdes na sal,ja si myslim,ze v dnesnej dobe by uz zena nemala pri porode trpiet za ziadnych okolnosti... no teda ak chce a je vnutorne ok s prirodzenym porodom bez zasahov,tak kludne,ale kto ma obavy,tak by mal mat moznosti...a podla mna by uz a cisarak mal byt jedna z volieb ako porodit,vsade pisu,ze je to operacia ze vsim vsudy a ked si nejaka cicus ide dat urobit liposukciu,alebo silikony,tak je vsetko ok,to uz neni zasah do organizmu - ufff zase filozofujem 😉 ale fakt,moj nazor je,ze ked to matka tak chce,tak jej maju vyjst v ustrety,ved spinalka nema na babo ziadnen vplyv a este sa narodi uplne bez stresov 😉 Je mi luto,ze som si nemohla vyskusat normalny porod,ale zas chapem aj zeny,ktore po normalnom porode ani netuzia 🙂

xena22
autor
6. feb 2009

Jej Misko ma ake tabulkove miery 😉 teda skoro,to moj druhy syn bol jak podla tabulky,presne 3 500g a 50cm 😀 az sa to dr nechcelo verit,ze ake okruhle cisla...

janula10
6. feb 2009

jeeej suseda uz ma no konecne po r3dnoch ze sa aj podarilo 😀 tak vela zdravicka

mirea neboj ako som ti pisala neporovnavaj prva porod.....uvidis ze druhy bude v pohode len treba dat rec s doktorom ze ako to on vidi a podla toho sa dohodnete 😉

mirea
6. feb 2009

dík babule za podporu, skúsim to normálne, ak to nepôjde, tak to nepôjde.
Ak by som to neskúsila, tak by ma to mrzelo. ☹
Veď horšie ako prvý krát to nebude a inak, na to všetko sa rýchlo zabudne keď vám donesú ten malý uzlíček
😉

xena22
autor
6. feb 2009

No to mozem potvrdit,sice sa mi oba porody zvrtli na cisarak,tak mozem povedat,ze ten druhy bol siroko daleko lepsi ako prvy,to sa snad ani nedalo porovnavat... tak som zvedava co bude teraz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre