• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
idem si asi spravit malinik, inak neviem ci som tu spominala ale odkedy ho pijem tak nemavam zahu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby ja by som si dala nejaku fajnovu tortu, taku co byvaju na oslavach, jooooooj.
6. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Krasulka ja som si minule dala tu Pavlovu,ci Pavlovovu,,,, tortu myslim, mnam to je nieco podla mojho gusta,sladke,velke... slahackove... :grinning:
6. feb 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
xena ako stravis posledny vikend pred porodom? Aj date nejaku romantiku s muzom po veceroch?
6. feb 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som zniesla aj taky nejaky slahackovy pohar, mnaaaam, ako v tych starsich filmoch vydavat v takych klasickych poharoch :grinning: :grinning: :grinning: a nastruhana coko na vrchu. Boze co to ake zranie na mna zas leze?
6. feb 2009 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasulka, tak to je super že ťa z toho čaju prešla záha.
Ja stále neviem či pijem dobrý - má to byť ostružina malinová - list. hej? :sweat_smile:

inak, ja by som si dala taký koláč ako si ty minule písala že si robila, ten že piškótové cesto, potom tam boli pudingy a kyslá smotana.. či tak dáko -už neviem presne, ale ten môže byť dobrýý :wink:

Xeni, ale ty teraz ideš už rovno na cisarák, však?
6. feb 2009 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirea ano ostruzina malinova je to :slight_smile: :slight_smile:

no a ten kolac musim potvrdit ze je fakt vynikos, len tak sa po nom zaprasilo. A on sa drzi v chladnicke a je taky strasne sviezi, mnam!
6. feb 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mirea ano na cisarak,hned v pondelok rano

Krasulka a teraz byvas sama? Ze si tak vypekas :grinning:

Jej taky pohar to je nieco... jahody,slahacka,cokolada....

Co planujem cez vikend?Ani neviem - nic svetoborne,romantika nebude,este by mi cvrklo :grinning: a v nedelu uz mam dietu,,,, tak sa chcem este dneska zajtra dobre obzrat niecoho dobreho,co potom nebudem dlho moct... :grinning: cakam na muza ci niekam nevypadneme... ale ked mi neodpisuje na sms asi so mnou nezdiela moj nazor... :grinning:
6. feb 2009 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oukej, tak dobrý pijem :wink:

krasul, ak by sa ti chcelo, napíš mi prosím recept na ten koláč, aj by som ho cez víkend vyskúšala :dizzy_face:
6. feb 2009 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja mam od vcera co mato robil ten smotanovy co robieva aj v restike taky 2farebny s ovocim mnam inak to je lahke mne robi aj domacich milacikov
napisem vam recept???
6. feb 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuj, Xeni, tak budem na teba myslieť v pondelok, nech to máš už šťastne za sebou :wink:
Hlavne nech sa rýchlo zotavíš
6. feb 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani, jasné, napíš,také lahké smotanové ja môžem :grinning:
6. feb 2009 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mato spi este hned pisem ked sa zobudi nech to nepopletiem ale je to jednoduche co som videla.....ako to robil velmi a dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oukej :wink:
6. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak blizsie info, nakoniec kvietok mala akutny cisarak :frowning2: malemu zacali sa stracat ozvy..ale nastastie to vsetko dobre dopadlo, teraz sa prebera z narkozy tak nic moc :frowning2: ale zo dna na den hadam bude lepsie, viem ake je to po ciasaraku :unamused: iste napise ona potom viac....poslu mi aj foto, ak otecko dovoli, hodim potom ku mne do albumu :wink: napisem vam potom
6. feb 2009 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
xeni ja som len zvedava ci to nakoniec bude ta pisulka alebo do tretice pipik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
facovka no a to ze vybavena doktorka tudle nudle by som im tam narobila coro moro.....mala si zaplatit teda...ale hlavne ze je misko tu uz a je vsetko ok ale to predtym stres a podobne teda otras mam na kramare uz svoj nazor.....chudatko si podla mna vytrpela.... :frowning2:
6. feb 2009 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janul,nevies ako pokracuje bubu??a ludika???
ty si taky nas informator :dizzy_face:
uz by to ale mohlo aj nas nas prist nie??? :wink:
6. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj podla mna, ju nemali tak natahovat 3dni, mozno by pekne prirodzen :frowning2:e odrodila, bo ze ked jej dali rano vyvolavacku, tak ze sa super otvarala, uz chcela pomaly volat ocinka, ze nech dojde, a nestihol ani dojst, uz mala po cisarskom :frowning2: ze maleho ani nevidela este, ze az vecer :frowning2: asi len na foto od ocina
6. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj clariss
bubu nic vcera napisala ze nic zatial ona sa ozve 100%......ale mam az blby pocit aj z nej ked je na tych posranych kramaroch vies co len zle odtial pocuvam a ked mi aj zuzi kvietok pisala ako tam ju nechavaju ze pocuva tie kriky a tak a ze pekne po porade beru porody tak je mi zle z tych kramarov.....
ludika vcera jej dali vyvolavacku tak snad dnes uz bude andrejko tu este nepisala ani ona....

no claris my nastupujeme vsetky v piatok a rodime na valentina nie??? aj ked ja by som radsej 20feb ako mam termin na vyrocie nase s matom 12te :dizzy_face:

facovka chudatko vies co?! nemam slov ale este ze to ma za sebou..... :dizzy_face:
6. feb 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som hned vravela ze kramare eeeeeeee :frowning2:
6. feb 2009 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne..duafm ze nam to vyjde na toho valentina :dizzy_face:
fuuha tak na tych kramaroch je to fakt huste a clovek by povedal ze taka znama nemocka ze tam musi byt vsetko prvotriedne....
no dufam ze bude mat dobry porod aj ona aj ludika...
6. feb 2009 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tam jedine zaplatit doktora na kramaroch....

ludika je v ruzinove tam je to pohoda jahoda tiez si myslim

clariss a sue ako?? kedy pride zaktualizovat tabulku?? :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Janula to som aj ja zvedava,ci to bude baba nakoniec,,, no nic kocky idem do mesta asi posledny vyjazd s bruchom :wink:

Hm tie Kramare to asi ozaj nic moc,ked jej ani maleho nepriniesli ukazat to je sila,ja som pri prvom tiez musela cakat dva dni,kym sa im uracilo,ale to bolo 9 rokov dozadu a este pozostatky komunizmu asi :grinning:
6. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ze pohoda jahoda :grinning: to je pekne spojenie :wink:
sak dnes mi ma volat nasa susána..ale asi pojde domkov pekne a bude tu dalej strasit s nami..
6. feb 2009 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
clariss tak ju pozdrav a povec jej ze do valentina ma cas ze jej odkazujem :grinning: :sweat_smile:
6. feb 2009 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem si hodit sprchu a fest teplu :grinning: a umyt si vlasy lebo uz sa nemozem pozerat na seba :grinning:
sak ja este pridem :wink:
6. feb 2009 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
xeni papa a vychutnaj si to este a pekne sa pííííš tym bruskom po meste :grinning: :grinning: :grinning:

clariss tak nieze sa poplais :grinning:
6. feb 2009 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Xeni, tak si to uži :wink:
Ja cez víkend asi nemám šancu sem nakuknúť, tak ešte raz, v pondelok sa drž :dizzy_face:
6. feb 2009 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aká som ja brzda.
Som si na bábetkove objednávala návleky na kolesá - na kočík a objednala som len jeden. Som myslela že sú po štyri balené, tak že budem mať ešte aj navyše. A práve mi volala tá pani že koľko ich chcem, lebo že to je po jednom balené.. :sweat_smile: Mi mohlo dojsť že tá cena bude len za jeden.. :grinning:
6. feb 2009 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirea tak sup sup objednaj nech to este dorazi :wink:
a to su ake navleky???? nebodaj ako papuce :grinning:
6. feb 2009 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok