Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
7. feb 2009

Paťka,po porode???? 😅 Ja ešte nemám ani po porode a už je aké zdevastované,asi zruším najbližšie všetky zrkadlá v dosahu! 😀 😀 😀 Kua už zase tie kŕče v bruchu! Už sa idem zblázniť z toho! vrr

janula10
7. feb 2009

caute uz sa hlasim aj ja 😀 ale nie po porode 😀

patkao
7. feb 2009

mirea sak ja som rodila po termine...tiez som si pockala...mala sa narodila par dni po termine, den pred tým ako mi mali dat vyvolavacku

mirea
7. feb 2009

no veď to, Paťka, musíme si počkať na drobcov, sami si určia kedy pôjdu von

mirea
7. feb 2009

čau Jani, nakúpila si dobre? 😉
Inak si na mňa včera zabudla s tým koláčom.. 😀

janula10
7. feb 2009

baby maminky tak vitajte 😵 😵 😵 😵 😵

jej katulik ty si teda rychlo nam porodila super....vela zdravicka prajem obidvom 😵 😵 😵 a gratulujem

nikolette ver tomu ze s tymi prechadzkami ze porodis skor a podobne to nemusi byt pravda to mna nepoznas 😀 😀 😀 😀 to ja by som po mojich turach a shoppingoch uz asi rodila ako prva 😀 😀 😀 😀

juj baby konecne mam nakupene pampersky po cislo 3 mam ich velmi vela vsetkeho aj kozmetiky mam pokoj aspon len nech vsetko dopadne dobre 😉

janula10
7. feb 2009

mira juj no vidis pockaj idem mato diktuje postup napisem ja uz to viem ako robi....

tak treba na to:
2x velku smotanu kyslu tu najvacsiu so predavaju v modrom klasickom obale, 2x vanilkovy cukor, rystalovy cukor, granko, piskoty, ovocie konzervovane (my teda mato 😀 dava mandarinky mnamky)

postup:
Smotanova vrstva - do misky dame 1 smotanu, 1 vanilkovy cukor, krystalovy podla chuti
Cokoladova vrstva - do misky dame 1 smotanu, 1 vanilkovy cukor, krystalovy podla chuti a granko

do 2,5-3dcl pohara dame na spodok ovocie, piskoty, smotanovu vrstvu, ovocie piskoty a cokoladovu vrstvu (alebo opacne)
vychadza to cca na 6 takych poharov a da sa do ladnicky......

ja este dojedam tu cokoladovu smotanu mato mi musi nechat je to kao milacik 😀 😀 😀 😀

juj ale je to jednoduche aj ja by sm to zvladla 😀 😀

janula10
7. feb 2009

mirea

nakupila tam maju pampers prosim ta 4druhy z jedneho cisla, na phyb hranie spanie a neviem co....tak som zobrala z kazdeho poskusam....

mirea
7. feb 2009

dik, vyskúšam to zajtra 😀

Fiha, tak už si teraz naozaj zásobená. A majú tam aj tie newbornky väčšie balenie? Mamina mi trvdí že nie.
Lebo tu sa dá kúpiť len 27ks, alebo 43 viac som nevidela.
Ale možno bude Denisko taký valibuk že prejdem po mesiaci hneď na tie 3-6kg 😝

muriel293
7. feb 2009

Jeeeej čaw stratená maminaaaaa shoppingová! Hrôza s tebou! 😀 😀 😀 Ty ešte aj z kozy ujdeš na nákup lebo ťa niečo napadne čo ti ešte treba! 😀

Ten recept čo tu čítam,my to tiež robíme ale ako tortu,akurtá že začíname tým že formu vyložíme piškotami,dáme bledú vrstvu smotanovú,piškoty,tmavú vrstvu,piškoty a šlahačku a je to hrozne mňaaaaaam musím uznať! A lahodné a neni to ťažké pre žalúúdok! 😉

janula10
7. feb 2009

mirea nemaju len ten maly....
to aj kamoska mi poradila ze nemam si kupovat 2jky v raksku su od 3kg takze to len do porodky su plienky....

muriel hel to aj moja mama robi smotanovu tortu ale toto je take rychlo do ust z pohara 😀 😀 😀 😀

som pozerala babatka foto juj ake su krasnucke.....a terina a martinka maju na jednej foto snad aj ja budem mat taku foto s pishulinou alebo heidy 😀 😀 😀 😀

muriel293
7. feb 2009

janula ináč ja ťa obdivujem ako si ty veselo ešte dokážeš pol dńa pobehovať po obchodoch,to ja by som už zdochýňala s predpôrodnými stavmi dakde! 😖 😀

mirea
7. feb 2009

to je fakt, ja už len do pôrodky a do poradne chodím.
inak už nevládzem chodiť, ale ja mám zase operované kolená, takže ma hrozne bolia z tej 12kg záťaže čo mám navyše.. ☹

muriel293
7. feb 2009

miera
ani ja už nevládzem a včera keď sme boli na prechádzke a podľa mňa dosť dlho tak svokra zadrela pri príchode že: a to ste už aj domaaa? Tak skoro? Inokedy bývate dlhšie!
Mná čo si ona myslí,že som závodný kôň? Však tie moje paličky už to veľké brucho neunesú toľko dlho,aj som chcela ešte ísť jednu trasu navyše ale našťastie som si to rozmyslela lebo to by som asi v polovici postála a mraučala Peťovi nech ide pre auto a zobere ma domov lebo nevládzem! 😀 😀 😀

janula10
7. feb 2009

no vsak uvidime ci bude rychly porod ako mi vsetci predpovedaju ked vydrzim behat este tolko....

mirea tak to mas peknu vahu malinkatu ze 12kg plus, muriel to je skoro ako my nie ??? :- 😀 😀 😀 D

mirea
7. feb 2009

no, ja práveže nemám paličky nohy - také normálne,ale tie moje opuchnuté kolená vyzerajú ako bravčové a pri chôdzi ma v nich pichá.. Už som z toho nešťastná, lebo ani so Samkom neviem ísť na prechádzku ☹

janula10
7. feb 2009

mirea a ako samko tesi sa na braceka? to vam zavidim to je take krajsie ked este surdenec pohladka brusko a tesi sa tak na to..... 😵 😵 😵 😵 😵

mirea
7. feb 2009

ha ha, Jani, teraz som síce nepribrala veľa, ale pri Samkovi 20kg a dosť mi ostalo.. Nie a nie sa toho zbaviť. Možno keby som bola kojila... 😒

mirea
7. feb 2009

Samko sa veľmi teší, stále obzerá bábätká a hovorí že aj my budeme mať takého Deniska. Tá reklama na Hami čo sa tam tí chlapčekovia smejú je jeho obľúbená 😀
Ale bude trocha žiarliť si myslím

janula10
7. feb 2009

no ta sa aj mne paci 😵 😵 😵
myslis? tak ale zvykne si podla mna to je normalne.....pockaj ako si ho bude chranit 😉 🙂

mirea
7. feb 2009

no mne ani manžel nemôže dať pusu, lebo hneď sa k nám hrnie aj Samo a začne ma cmučkať že moja maminka
😀
Ale už pôjde 15.3. do škôlky, tak nebude taký "mamičkár" 😝

janula10
7. feb 2009

jeeeej ake zlate juj snad aj ten moj sa bude tulit velmi 😵 😵 😵 😵
tak mate doma zivu antikoncepciu co???? 😀

mirea
7. feb 2009

No, to hej. Sa čudujem že sa nám druhý podaril 😀 😀 😀
Inak sa hovorí že chlapci sú viacej túliví ako dievčatá. Ja môžem len potvrdiť, môj je extra prítulný - a je to super pocit. 😵

janula10
7. feb 2009

hej to kazdy hovori baby su na tatinkou ked tak skor ja budem mat mojho maznacika musim davat pozor nech si ho nerozmaznam 😀 to nie to nemoze byt ale pusinkovat ho budem do syta 😀 😀 nch sa len tesiiii 😀 😵

mirea
7. feb 2009

Ani ja neuznávam rozmaznávanie. Odtiaľ potiaľ. Musia byť aj nejaké pravidlá. A zatiaľ sa mi dosť dobre darí.
No ale pusinkovanie, to je tiež moje. Treba využiť kým sa dá, lebo keď podrastie, tak mi ani za svet nedá pusu 😖

janula10
7. feb 2009

no veru a tie poznamky.....mami prosim ta pozeraju sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirea
7. feb 2009

presne 😀
Inak kde sú všetky? To sme tu len my?
Ja som ani nedúfala že dnes budem koníkovať, ale drahý sa "musel" ísť lyžovať, tak som tu 😀

janula10
7. feb 2009

neviem asi mozno aj poslickov rozdychavaju 😀 😀 😀 😀 😀

muriel spi asi to si myslim, a nikde nikto tak maminky maju uz starosti co dorazlili domov....asi kupu miminka teraz predpokladam alebo koja 😀 😵 😵

janula10
7. feb 2009

inak som pozerala tie papuce na kolesa na kocik a tam pisu ze balenie obsahuje 4ks tebe poslali 1ks?

mirea
7. feb 2009

Krasulka že by už aj rodila? Však chcela počkať do valentína 😝

A s malinkými sú iste starosti, to už nebudú môcť toľko koníkovať. Ale to sú príjemné starosti.

Ja mám super, mne sa Samko perfektne zahrá sám, takže s ním už ani nie sú starosti. Preto som chcela druhé
😀 Ale nie, nechcela som jedináčka a 2,5 roka je podľa mňa super vekový odstup

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre