Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

heidy26
8. feb 2009

ja som aj mala včera také mierne bolesti, aale prešli a teraz pohoda. Počuj nie výročie svadby? Na čo ideš do kina? ja by som išla na CZ komediu Nestyda.

janula10
8. feb 2009

nie nie my sme neni zobraty sme spolu 12rokov a byvame 11rokov je to ako manzelstvo bez papiera ja chcem mat svadbu ked tak ked bude mat prcek 2roky cca a tatinko nech s nas vezme obidvoch 😀 😀 😀 😀 😀

idem na pribeh o zufalcekovi na rozpravku 😵 😵 😵 som zvedava co bude maximko robit v brusku 😀

heidy26
8. feb 2009

do vtedy bude bude aj druhé babenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

janula10
8. feb 2009

heidy nie nie jedno staci a dat mu vsetko uzivat si zivota 😀 😀 😀 😀
ty si vydata asi co??? 😵

muriel293
8. feb 2009

ahojte ja len na skok tu škúúúlim,dneska ideme k našim na segedííín mňaaaaam budeme si večer spolu veselo prdieť! 😀 😀 😀
Oooo a už len pár dní a ostávame doma s mužíkom mesiac samiiiii,svokrovci to balia do kúpelov juch juch! To bude "romantišeeee" ! 😀 😀 😀 Len svokor ma plaší že ešte budem celá ke´d sa vrátia,no to hádam nie! 😝

janula10
8. feb 2009

muriel juj tak budes mat super mesiac 😵 😵 😵 😵 😵

muriel293
8. feb 2009

no heeeeej to budem,tedy aspoň dúfam,lebo sú všelijaké verzie,že porodím akurát keď odídu,budem mať zlé hyperaktívne dieťa a nebudem zvládať sama domácnosť! 😀 😀 😀 Ale segra povedala že keby dačo tak sa presťahuje k nám a bude aspoň variť a tak...lebo to asi ja stíhať nebudem...kým sa zabehnem a mamine v škole potom začnú prázdniny tak sa možno dosype aj tá,uvidíme ako bude ale aj tak sa teším,už sme tak dávno neboli doma sami toľký čas! Keby som teraz nebola tehotná tak tento mesiac by som určite otehotnela! 😀 😀 😀 😀

janula10
8. feb 2009

no to ti verim keby tak tie kupele boli aspon kazdy stvrtrok co??? 😵

muriel293
8. feb 2009

haaah no čo ale aj toto je dačo,lepšie ako nič! 😀 😀 😀 Len škoda že už malý neni na svete,by som sa dovtedy kým odídu trošku okolo neho naučila a potom by to už nebol taký stres! 😀

Ale ma sere ako si tu všetci plánujú ako sa ožerú,ešte aj dovolenky si zoberú keď porodím no chápeš?! Ma to rozčuluje,veď som ešte neni ani odkinderkovaná fujha by som mala nervy ešteže ich nebudem vidieť! 😖

janula10
8. feb 2009

hehehehe tak co narobis.....nech to spachaju ked budes v porodke este 😉

fodorka33
8. feb 2009

inak aj ja som hovorila ze zajtra je super datum 9.2.2009 to by sa moj drobcek aj mohol zo mna vygulat.... 😀
jaj akurat som si dala horuci kupel tak mi povolili vsetky svaly....taka ulava 😀
a to by bola tiez sranda keby sa narodi piatok 13teho....to by bol datumik...

krasulka
8. feb 2009

jeeej bubu, gratulujem 🙂 🙂 som vedela e bude dalsie bejby do rana 😵 😵 Super, konecne aj ona ma po tom.

my mame na obed kmedlo vepro zelo, muriel, tak aj my budeme prdkat 😀 😀 Pytala sa na teba evkastipka, ci este nic nemas.dnes by ich mali pustit domov,ale vcera pisala ze ma malilinko mliecka tak ze nevie isto ci ich pustia. Ale dufam ze ano, uz sa tesim na fotky malej Karinky 😵 😵 😵 😵 😵

muriel293
8. feb 2009

jeeej ahoj krasul
tak si tie naše obedíky dneska užijeme,no pozdravuj evku keď budeš mať možnosť,že na ňu moc moc myslím a ak si nájde potom trochu čas tak som na skype aj keď často mávam režim neviditeľný...moc ju pozdravujeeem 😉

muriel293
8. feb 2009

no opúšťam vás,ideme k tým našim pa pa 😉

xena22
autor
8. feb 2009

Ahojte uz vas druhy den sitham akurat tak len precitat ,nemam casu ani tuknut cosi. Asi som chytila prival energie ako janula a este brazdim po vonku v plnom prude,ale zajtra mi uz odzvoni,dnes idem cely den prehadzovat veci do porodky a stresovat ci mam vsetko,musim dat dokopy aj telesnu schranku nech idem za cloveka tam...

Gratulujem k novym babatkam,zajtra asi ja zahajim novy tyzden,ak ma niekto v noci nepredbehne 😀 ,budem informovat,poslem Janule sms...

Baby nes*rte ma s tymy obedmi fajnymi 😒 ja uz mam dneska naordinovanu "dietu" nechcem jest nic co nafukuje ani maso by som nemala...dala som si dva maslove rozky a co si dam na obed netusim a vecer uz nic 😖 a najblizsie budem jest bohvie kedy a bohvie co - nejaky nemocnicny kentus,ja som hrozne fajnova - ale nevadi,snad sa nieco zo mna odlepi aspon - inak som neskutocne napuchnuta cela,teda len tak mierne,ale na celom tele,uz ani telesna schranka so mnou nespolupracuje,normalne mam aj nos spuchnuty trochu,ruky,nohy az durch po stehna fuj,no nacase to ukoncit 😀 Viem,ze mi bude smutno za tehotenstvom ale momentalne toho mam uz po krk 😉

clarissa
8. feb 2009

jeej kolko novych babatiek to je neuveritelne...vsetkym maminam a babatkam obrovska gratulacia 😵 😵 😵
boze a my co???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nikollette
8. feb 2009

Muriel segedín sme mali včera, mnam, mnam 😀 tak dobru chut...
Za 10dní mam normalne termin, ale chcela by som to stihnut aj skor.. Njalepsie na Valentina, to by bolo kjáásne..
Idem sa dnes trocha ponatahovat nech sa maly uz vygula von 😀 😝

janula10
8. feb 2009

xeni no tak aspon vidis ako to je ked clovek sa citi fit tak preco sediet doma no nie? 😀
ja dnes idem do auparku a do kina na rozpravku nech maximko ma zazitok posledny v brusku 😵 😵 😵

xeni keby sme nahodu sa tu vecer nestertli tak budem na teba mysliet moc moc a cakat sms s mierami a hlavne s pohlavim hlavne 😀 😀 😀 😀

ja som dnes jedla vyvar a rezne a pyre, mato zehli akurat a ja oddychujem som sa najedla do syta ledva funim 😒

janula10
8. feb 2009

tak mi pise mamamima ze aj anit uz porodila vcera rebeku malu 3400g a 51cm, akurat sa spolu naobedovali tak im je fajn ked su tam spolu super 😉 pozdravuju obidve 😉 😉

sksko
8. feb 2009

ahojte. pozdravujem vsetky nove mamicky. prave som sa chcela spytat na mamamimu ze ako a vidim ze to maju za sebou. pozdravte ju odo mna. my sme zial tiez tu v nemocnici ale na detskom oddeleni. uz sme lepsie. . .takze sa divam z okna na budovu porodnice. . . zelam nech su babatka zdrave a pekne rastu. . . janus ak by si mi mohla poslat cislo na mimu do ip bola by som vdacna. . .my sme sa stretavali na predporodnom cviceni. . .

bay
8. feb 2009

Ahojte, tak uz aj Mery.Majka je maminkou. Narodil sa jej Matusko, su ok, zdravucky 😵

Text SMS: Posielame celemu svetu pre nas tu najkrajsiu vetu: uz sme traja! Volam sa Matusko. Mam 3230g a 48 cm. Ja aj mamina sme zdravi, ocino bol celu dobu s nami...

muriel293
8. feb 2009

ahojte,
tak my sme už doma od našich,poviem vám že asi vybuchnem explodujem prasknem alebo čo,taká som prežratá ako nikdy,segedín bol skveelý,potom ešte mamina vytasila bratislavské rožky a tortu banánovú čo spravili Peťovi no tak mám fakt dosť,neviem sa ani pohnúť...Ble!

Ale čo je horšie,volala mi teraz segra že nám zomrel dedko a v utorok je pohreb,veru nie práve najlepšie načasované ale človek si nevyberie,Peťo sa hnevá že tam chcem v tomto svojom vysokom štádiu ísť ale tak čo mám robiť keď je to môj dedko? 😔

hanuk
8. feb 2009

Ahojte! Dlho som tu nebola, lebo az dnes nas pustili po 8 dnoch lebo mala nechcela papat, nakoniec sme skoncili na kombinacii kojenia a flaske, aj ked som sa tomu chcela vyhnut, ale bohuzial nemam dost mlieka, takze to robime doplnkovou metodou.
Inak porod dost otras - kontakcie mi zacali minulu sobotu a vecer sme utekali, ze uz je cas, ale poslali nas domov, ze este som zavreta. Zo soboty na nedelu som mala kontr kazdych 10 min, takze rano sme znova sli a to uz som bola na 3 cm. Dala som si epi, lebo som sa skoro skriabala na plafon od bolesti. Akurat, ze to dost prehnali. Necitila som nic pri tlaceni, co je skoda, lebo som sa otvarala rychlo. Nakoniec museli pouzit spatules (nieco ako forceps len jemnejsie) a mam aj nastrih. No proste krv striekala az na dvere 😒
Ale hlavne, ze sme uz doma. Jaj, zabudla som hlavne info - mala sa vola Judit a pri porode mala 3,18 kg a 48 cm. Bohuzial stratila dost, dnes mala 2,95, ale ved dufame, ze to pojde hore.
Vsetkych pozdravujem, tym, co uz maju babatka, gratulujem a tym co este su len predtym, zelam vela sily. Prilozim aj nejaku foto, ked doma bude kludnejsie 🙂

muriel293
8. feb 2009

Jeeej Hanuk,gratulujem,tak ale hlavné je že už to máš za sebou na rozdiel od nás stále "zakonzervovaných" čo tu ešte ksichtíme! 😠
Teším sa na fotos... 😉

hanuk
8. feb 2009

Jeeej, baby, tu sa to poriadne rozrodilo, prave som si pozerala tabulku! Inak, datum porodu bol 1.2., takze tt pred planovanym. Takze drzim vsetkym palce!

muriel293
8. feb 2009

No hanuk už je nás tu ozaj len zopááár takže tak... ☹

muriel293
8. feb 2009

Ja mám zajtra poradňu a prietoky ale mám takého tušáka že môj doktor ma nebude teraz pozerať keď ma pozeral minule takže zas budem o prd múdrejšia... 😒

nikollette
8. feb 2009

Muriel anepozera ta v kazdej poradni??? 😕

xarah1
8. feb 2009

ani mna nepozera na kazdej poradni len sa ma spyta ci mi nepuchnu nohy ako sa citim a ze tak kedy to bude.Ja dodnes neviem ani naznakom kolko asi mala meria a nieto este kolko vazi.a sono mi robil tiez tak davno ze si uz nepamatam kedz to bolo

nikollette
8. feb 2009

Xarah, to váááááážne??? Hm zaujimave.. mna vysetruje pokazde, vsak uz sme v pokrocilom tt, tak by mal, ci sa otvaras, ci sa vlastnme skracuje ten krcok, a tak.. Ani nevies kolko babo vazi???
A chodis kazdy tyzden uz do poradne nie? A to len dojdes, a opyta sa ta ci mas opuchy a ako sa citis? Vsak to moze aj cez telefon potom robiť 😀 😝 ked sa na teba nepotrebuje ani pozriet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre