Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

xarah1
8. feb 2009

vazne a ano chodim kazdy tyzden do poradne akurat minuly tyzden ma poslal do porodnice vo stvrtok na prietoky a ctg so slovami mozno si vas tam uz nechaju inak nic ja vam tak zavidim ze viete priblizne miery vasich drobcekov a ja sa tu citim ako za komunistov ziadne sono ziadne info a vlastne vobec nic.a yajtra idem zas na poradnu tak uz sa neviem dockat

nikollette
8. feb 2009

Ale tie miery a vaha su diskutabilne ako som tu uz nikeolkokrat pisala.. mozu sa seknut aj o kilo.. poznam kopec takych zien, o kilo menej, o kilo viac malo nakoniec babo.. takze tak..
A to je tvoj lekar od zaciatku teotenstva,alebo??? Ze sa tak malo zaujima, alebo ja neviem ako to nazvat..
A pises ze sa tesis na poradnu, a co tam take bude, ked vravis ze ta ani nevysetri, ani nic nepovie, nic sa nedozvies, len sa opyta ako sa mas, a na opuchy 🙂 Tak co potom vies vlastne z tej poradne??
A on bude aj tvoj porodnik???? Ci to je iba gyn?

xarah1
8. feb 2009

vsak tak to myslim ze sa zas nic nedozviem a chvalabohu je to len moj gynekolog.

nikollette
8. feb 2009

no aspon ze tak.. a rodit budes u nejakeho zazmluvneneho?? Ci u nejakeho kt,bude mat akurat sluzbu??
No ale nezavidim, ti neviem pochopit taky pristup lekara, co dokopy nic nepovie, sam nic nevie, nevysetrí..hm 😕

xarah1
8. feb 2009

u zazmluvneneho nastastie

nikollette
8. feb 2009

No a preco k nemu nechodis uz teraz, nech uz on ta vysetruje... ved dojdes k nemu, a bude ti taky cudzi, nie??? nebude mat o tebe zaidne info, ved nie on ta vysetruje, ani nic.. k nemu sa neda chodit??

muriel293
8. feb 2009

inak baby vy kde ste sa tu teraz nabrali pred finále? 😅 😕

janula10
8. feb 2009

caute uz som tu aj ja 😀

cau muriel..... 😉

muriel293
8. feb 2009

čaw kočandaaaa!
Pome už na sáááálu! 😀 Práve si idem zrkadlom kuknúť medzi nohy,aký je chlpostav,zajtra mám poradňu a nechce sa mi holiť! 😀 😀 😀

xarah1
8. feb 2009

u nas to funguje trochu inak cele tehu chodis k svojmu gynekologovi a az tesne pred porodom k porodnikovi ktory ti vsetko vzsvetli a tak

janula10
8. feb 2009

muriel to zvladnes snad uz to bude posledne holenie aj pred porodom 😀 😀 😀 😀

fodorka33
8. feb 2009

ahojte bambulky zajtra idem na CTG do nemocky asi im poviem nech si ma tam uz nechaju 😀
muriel ja som sa holila vcera-preistotu🙂))

muriel293
8. feb 2009

no ja nehovorím že nezvládnem ale dneska sa mi fakticky nechce...urobím si cez týždeň,ešte to neni kritické ako som si myslela je to úplne v pohodičke hihiiii

Len ten zasraný výtok mám aj tak akože nechápem nie a nie sa ho zbaviť a to už som prešla aj tou ďalšou liečbou mastičkou čo mi dal v pondelok!

krasulka
8. feb 2009

cafte,

aj ja idem zajtra na ctg, o pol druhej.

Muriel, aj ja stale vytokujem 😠 a uz ma tiez riadne nervy na to

nsoci
8. feb 2009

ahoj holky... neviete mi poradit?
aky mate krcok maternice takto tesne pred porodom?

ja som v 37tt a vcera mi na pohotovosti napisali 15mm a na jeden tesny prst otvorena branka
mali sme plany poplach, dvakrat mi odtieklo cosi, co vraj nebola plodova voda, tak by som rada vedela ako na tom som s tym krckom...

dak

janula10
8. feb 2009

fodorka drzim palcek 😉 snad ta tu teda neuvidim 😀

tak nemusis sa ho zbavit staci ze ti ten zapal ci infekcia ustupy to neznamena ze to mas dalej....

muriel293
8. feb 2009

fodorka
ahoooj
a kedy ideš? Aj ja idem zajtra ale najprv idem na poradňu...Takže možno sa tam aj uvidíme,len neviem či zistím že to si tyyy! 😀

krasulka
8. feb 2009

nsoci, podla mna to mas primerane k tyzdnu tehu. 🙂

tu boli baby co boli otvorene aj na 3 cm a este aj prenasali. 🙂

nsoci
8. feb 2009

dik krasulka... pozeram, ze mate nove meno vybrane.... velmi pekne, fakt sa mi lubi

muriel293
8. feb 2009

jeeej vitaj krasul
a ty si ešte v kope? xixi už som myslela že rodíš dakde! 😀 😀 😀

Mńa zachvátila nejaká kožná pliaga posledný čas,mám ruky plné takých ako keby ani nie že vyrážok ale vyzerá to ako malé pluzgieriky keď sa popálite a hrozne to svrbí,už som vymenila aj sprcháč aj krém na ruky ale v tom to asi nebude a ešte aj prsty na nohách ma hrozne svrbia nechápem čo to je za hnus zase!

fodorka33
8. feb 2009

janula dakujem to dufam ze sa tu neuvidime samozrejme v dobrom 😀 ale uz tomu neverim...ved maly vie kedy ma vyjst von🙂
muriel ja idem skoro na 9hodinu a ja hned idem prec lebo mne tam prietoky nerobia,to mi robi moj doki....

to som tu uz sama so 40tkou?? ☹

krasulka
8. feb 2009

nsoci diky 🙂

muriel, no isla by som uz hned, som zvedava co bude zajtra na pasoch, ci bude nejaka ta kontrakcia 😀

rinuska
8. feb 2009

nsoci , ja som bola otvorená na 1,5 mesiac a ešte som prenášala 10 dní. pri druhom som si cvrkla do gatí v 35.TT a utekala na pohotovosť , že rodím 😀 , ale fakt som nezbadala kedy

muriel293
8. feb 2009

jaaaj ja som zabudla na to že to ti robí tvoj doktor ahaaa.No my tu pozostalé asi máme lenivých drobcov 😅

fodorka33
8. feb 2009

jej rinuska normalne si ma potesila kedze vidim ze tebe sviete 41....ja len ze uz som sa naplasila ze ja mam sama 40tku...pekne po poriadku ty chod dnes v noci a ja zajtra🙂 😀

janula10
8. feb 2009

idem od vas baby
papa a drzim vam v poradni palce 😉 potom napiste aktualne info 😉

rinuska
8. feb 2009

fodor , ty máš ešte čas , ale ja už som po termíne , zajtra idem na prietoky ,
dnes v noci plánujem porodiť 😅 mala som v noci také opakujúce sa ms bolesti , cca každých 20 min. , ale ráno to prešlo a teraz za zas cítim fit a to som bola na dlhj prechádzke

fodorka33
8. feb 2009

papa janula 😉
ozaj ty mas odtialto bab telefonne ciselka???

rinuska tak chod v noci ja dufam ze tento tyzden pojdem🙂

muriel293
8. feb 2009

krasulka už zmizla? 😅

rinuska
8. feb 2009

tak dobre fodor , pôjdem 😎 ak sa zajtra neozvem , tak som šla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre