Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

fodorka33
8. feb 2009

dobre tak ta tu necem zajtra vidiet🙂
samozrejmev dobrom 😀

rinuska
8. feb 2009

aj muž je už nervózny , už dva t ma stráži , dnes od zúfalstva upiekol koláč 😀 , prvý krát

fodorka33
8. feb 2009

no tak to je super..musim nieco vymysliet pre toho mojho 😀
ved aj on trosku hlasnejsie si vzdychnem a uz sa pyta ze ci ideme 😀 sranda,co?..jaj dobre idem si lahnut lebo ten moj drobcek sa zacal akosi hmyrit a strka mi nozicky pod rebra... ☹
tak sa drz budem na teba mysliet🙂 cafte

rinuska
8. feb 2009

cau , aj idem , nejako ma pobolieva zub , už len to mi chýba 😝

krtko.
8. feb 2009

ahojte.tak ja to uz mam za sebou 😉

molly28
8. feb 2009

....ahojte...som tu zas - po dvoch dńoch... 🙂 nestiham, bo sa snažím dosť oddychovať...len tak info - máme sa fajn, len s tym papanim mame stale problémy,nemám dosť mliečka ☹ ☹ ☹ a preto musim malu dokrmovať ☹ ☹ ☹ snažila som si z toho nerobiť velku hlavu, ale ono to nejde ☹ ☹ ☹ snažím sa veeela tekutin piť, jesť pravidelne, napchávam sa pudingami, jogurtami - tak uvidime, či sa to zlepši...

všetkym maminkam gratuuulujem 😀 😀 😀 😀

xeni drž sa - myšlienkami som s Tebou....

molly28
8. feb 2009

..terina25 akurát som sa pozerala do Tvojho albumu a zistila som, že medzi našimi babikami je len 5minutový rozdiel...Tvoja je staršia 😀 😀 😀 takže sme trpeli naraz... 😀 😀 😀

clarissa
9. feb 2009

dobre ranko babulky este vsetky spite??

avuska19
9. feb 2009

dobré ránko, tak ja napríklad som nespala celučičkú noc, ani som oko nezažmúrila- to sa mi ešte nestalo.
fakt otrasná noc,mám asi strach z toho prechlanutia a nádchy a čo jej nemôžem zbaviť už 10.deň, zle sa mi dýcha a navyše môj milovaný dostal v noci horúčku, tak sme halabúšili spolu,aj sme si karty zahrali 😀

avuska19
9. feb 2009

mám panický strach z pôrodu, ked viem, že to bude sekcia a ked ma tak budu musieť uspať...s tým mojim upchatým nosom, no neviem, neviem,snad to prežijem a preberiem sa. ☹

clarissa
9. feb 2009

avuska,ja by som sa sekcietiez bala..ale na druhej strane,ked sa zobudis bude po vsetkom a budes sa tesit s miminecka 😵

avuska19
9. feb 2009

ano, len či budem dovtedy fit?práve som totiž prvý krát počas tehu zvracala 😒 , ale to z tej choroby.
už neviem čo by som na to hrdlo a upchatý nos skúsila.

hanuk
9. feb 2009

Ahojte! Hodila som do mojho alba foto malej.

avuska19
9. feb 2009

hanuk, je krásna 🙂 určite si veľmi šťastná, gratulujeme!

clarissa
9. feb 2009

hanuk mala je nadhernaa 😵

clarissa
9. feb 2009

kdeze su dnes vsetky????co uz sa rodi vo velkom??no bodaj by 😉

sisa29
9. feb 2009

Dobre ranko.tak ja som sa vyspala uplne super dneska ale mozno aj preto ze vcera som spala len 2 hodiny.

zato nohy mam jak balony uplne opuchnute nemozem ani dobre chodit no otras.uz nech to je.

Ozaj zabudla som pogratulovat maminkam ktore uz maju svoj uzlicek stastia pri sebe.maminky tak vam prajem hlavne vela zdravicka a stasticka nech vam vase ratolesti robia len samu radost a nech su zdravucke. 🙂

xarah1
9. feb 2009

dievcata lucim sa nastupujem do nemocnice dnes

mirea
9. feb 2009

ahojte, kde ste všetky?? 😉

clarissa
9. feb 2009

vsetky asi rodia... 😉 alebo len citaju

sisa29
9. feb 2009

xarah vela stastia prajem.

mirea
9. feb 2009

žeby nás tu nechali a išli by si rodiť? Aj Janula aj Krasul aj Muriel naraz? 😀

clarissa
9. feb 2009

no ktovie ale hadam nas pockaju 😉
a Sue urcite tiez este nesla ..ona by neodisla bezo mna 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi26
9. feb 2009

ahojte, ja som este tu a nerodim 😉 podla doktora mam uplne spotrebovany krcok, ale este sa nic nedeje, nemam ani falosne kontrakcie ani nic, takze pohodicka..chvilku tu este s vami pobudnem 😉 este som dnes behala po uradoch, menila som obciansky a trvaly pobyt, no poviem vam, nic moc s takymto bruchom - este ze nebolo vela ludi. Uz len dufam, ze chripku nedostanem, zevraj teraz vrcholi epidemia 😒 😖 inak strasne mavam chut na sladke, tlacim co sa da do seba 😅 😕 , asi ze po porode sa chcem zacat brzdit, teraz je mi to uz trochu jedno 🙂 kto dnes rodi???

lulusy
9. feb 2009

ahojte mamulky,
tak uz opat mam v prevadzke net,

ja zasnem kolko babatiek sa nam za tyzden narodilo !!!! 😵 😵 😵
VŠETKYM MAMINKAM ZO SRDIEČKA BLAHOŽELAM A PRAJEM VEĽA ZDRAVIČKA BABATKAM A MAMINKAM !
Juj je to parada ... vytesujem sa z toho, aj som si poplakala 😅

mirea
9. feb 2009

ja by som už inak tiež išla, ale keď sa malému nechce, tak čo s ním? 😉
Len dúfam že nechce čakať na bratrančeka čo sa má v máji narodiť 😀

zuzi26
9. feb 2009

avuska neboj sa porodu, nachladnutie je blbe, ale lekari ta nenechaju trapit, prinajhorsom ti daju antibiotika..a lepsie cisarsky a predychavat kontrakcie s upchatym nosom ☹ ja som tiez nachladnuta, ale nie moc, uz mam do proodnice zasobu Vincentky do nosa, aby som bola schopna vobec dychat - no blbe obdobie nas zastihlo, vsetci su chori..neviete su nejake obmedzenia v porodniciach?

mirea
9. feb 2009

mne hovoril doky že okoolo 15.2. vraj vypukne chrípka.. 😖
Tak dúfam že nás to obíde, baby.

lulusy
9. feb 2009

neviete co je s ludikou? mala termin tusim 8.2. ked sa nemýlim

zuzi26
9. feb 2009

no to dufam, ze nas to obide, nie ze nebudu manzelov pustat k porodom, to by som teda nerada absolvovala sama 😠 netreba teraz moc asi chodit do busov a na masove miesta, aby sme sa tomu vyhli..tak na zdravie! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre