Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

heidy26
9. feb 2009

ok tak zajtra nabehnem do lekárne. janula a ano som vydatá už 7,5roka. a to ti závidim že ten deň D, máš pred sebou. ja som si ho užívla až do rána. 😀 😀 😀 😀

zuzi26
9. feb 2009

epi mam aj ja - to je moja zachranna brzda, ked pojde do tuheho 😀 pred tyzdnom rodila moja kamoska na antolskej a povedala, ze epi je zazrak, uplny rozdiel vnimania boilesti po jej pichnuti. Inak mi povedala, ze najhorsie z celeho porodu sitie - to ma dost prekvapilo, ze to nejak speci neumrtvia.

janula10
9. feb 2009

heidy no tak tiez mas dost 7,5roka uz 😀 no uvidime teraz uz tie svadby nebyvaju zas take ako volakedy ja to chcem formou party len vecer v podniku s kamosmi a rodicia uvidime....

zuzi tebe mozu dat na sitie epi lebo 4x ti ju mozu dat je to v papieroch alebo umrtvit injekciou ale kamoska to asi nevedela to s atreba dohodnut 😉

zuzi26
9. feb 2009

janula ja som myslela, ze si bola mimo, akoze si mala depku, alebo nieco take 😀 ja teraz mavam depku zo seba, ze som odrezana dost, vela doma a uz len cakam. Uz ma ja upratovanie a pranie prestalo bavit, joooj uz sa tesim na jarne prechadzky do mesta s kocikom a este viac na leto 🙂

janula10
9. feb 2009

zuzi nie nie ja mimo niesom akurat mam stres zasa z mega tazkej skusky a nic nerobim aby som si to kukala serem na to nejako sa mi nechce....
no aj ja sa tesim na mesto a tak prechadzky dame stretko potom 😵 😵 😵 😵

zuzi26
9. feb 2009

no ja sa pri siti teda budem dozadovat umrtvenia, lebo trpiet este aj potom co si konecne vydychnes po porode, to je dost krute - ale hlavne dufam, ze sa vyhnem nastrihu 😖 moj doktor vraj robi vsetko preto aby sa tomu vyhol, tak som zvedava - casto sa to asi neda ovplyvnit

zuzi26
9. feb 2009

janula tak to ta chapem, ze uz sa ti nechce pozerat do knih, blbo ti vyslo skuskove akurat na tieto posledne dni - tak drzim palce, aby si este nazbierala trochu energie. Na to kocikove stretko sa uz tesim, to auparkovske som nestihla, lebo sme stahovali, tak potom uz s babetkami to bude sranda.

heidy26
9. feb 2009

Janula tak to hej svadby v meste su uplne iné ako na dedine. ale užiť sa to dá tak či tak 😀 😀 😀 😀 😀 . inak aká bola včera rozprávka ?

janula10
9. feb 2009

zuzi no jasne sa dohodneme ja budem stale v terene 😀

heidy nebolo to zle cakala som viac od toho ale dalo sa...maximko prespal celu rozpravku 😀 akurat od 26feb zacinaju davat snezienky a machri po letech skod ato nestihnem uz...az na DVD...a tak velmi vela ludi bolo v kine ze az

heidy26
9. feb 2009

fuha tak to nemusim preplnené miestnosti. tam mi poväčšinou príde zle.
no sneženienky si pozrieš vážne akurát na dvd pri kojení maximka 😀 😀 😀 😀 😀

heidy26
9. feb 2009

idem si na chvilu lahnuť, večer prídem pa

janula10
9. feb 2009

heidy papa

sue13
9. feb 2009

Ahojte maminky a skoro maminky 🙂
Je tu niekto???? Ci vsetky odpocivate,??? 🙂

molly28
9. feb 2009

....ahoj sue...tak ako pozerám, aj tebe sa to riadne kráti 😀 😀 😀 Určite sa riadne tešíš 😀 😀 😀 poviem ti je to náááááádhernýýýý pocit 😀 😀 😀

janula10
9. feb 2009

ahojte ja som tu tak sem tam nakuknem ale teraz som musela lebo mam super spravu!!!!

dnes o 13tej hod irskeho casu sa nam narodila Anna s mierami 3600g, 50cm, je zlata vsetci sme ok. xena

jupiii tak ma predsa dievcatko 😵 😵 😵 😵

molly28
9. feb 2009

....tak to je fantastické, gratulujem jednej aj druhej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a tá váha....riadny valibuk 😀 😀 😀

janula10
9. feb 2009

ani nie valibuk podla mna do 3900g ideal...ja budem rada ked bude mat medzi 3600-3800 cca 😀

sue13
9. feb 2009

Molly ahoj. Tak to Ti veriim ze je to super pocit a strasne sa na to tesim 😵
Xeni blahozelaaaaaam 😉 A nech ste cim skor pekne doma 🙂

Ja som dnes aj po poradni.
V noci mi zacal riadny hlienovy vytok aj jemne krvavy tak som sa zlakla ze co sa bude diat.... 😅
Doky mi povedala ze na to sme predsa cakali a teraz sa uz moze rozbehnut porod kedykolvek 😵
Uz som sa zacala aj otvarat konecne a ze to vyzera ze do konca tyzdna by mohla byt nasa babika na svete 😵 😵 😵 Ja sa tak tesim aj bojim aj vsetko ze nechapem 😀

mamamima
9. feb 2009

Ahojte 🙂
my sme prave prisli, teda nie teraz, asi pred hodinou aj nieco, konecne doma, ufff 😅
som unavena, aj ked som tam len lezala cele dni...
som zvedava kto sa odkinderkoval, tak idem precitat cosi...
mala spinka, je zlata, len sa mi tazko rozbieha mlieko, v nemocnici som ju musela dokrmovat striekackou, nakolko je velka, bola stale hladna, tak dufam, ze uz mliecko bude, som bola z toho zufala...

Anit vas pozdravuje, malicku ma zlatucku 😵

bambulla
9. feb 2009

ahojte babule JANULA chcem ta poprosit ci nevies tu linku na tie navleky na kolesa sa mi zda ze ste to tu teraz niekedy rozoberali prosiiiiim poslite mi to niektora

janula10
9. feb 2009

jeeej mamamima vitaj super ze je ok vsetko snad sa ti to mliecko pusti sakra 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

bambula posielam link musis tam uviest pocet kusov pri objednavke

http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

sue13
9. feb 2009

Mamamima vitajte doma 😉 A dufam ze mliecko sa rychlo spusti 😉
Janula a ty co??? Kedy mas poradnu??? Nejake novinky??? 🙂

janula10
9. feb 2009

sue ja som mala mat dnes ale dala som si az stvrtok tak cakaj do stvrtka na moje vysledky a potom mozes v piatok ist 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sue13
9. feb 2009

😀 😀 😀 Tu su take zlate baby ako je napr. Clarissa, Miruska a Ludika ktore ma o vsetkom perfektne informovali aj ked som tu nebola 😀 😀 😀
Ja mam 13ku stastne cislo takze by mi vobec neprekazalo keby rodime vtedy 🙂
Krasny valentinsky darcek pre muzika by to bol 😵

janula10
9. feb 2009

sue ja som myslela tak ze nastupis v piatok a v sobotu by karinka uzrela svetlo sveta 😵 😵

sue13
9. feb 2009

No to by bol krasny datum 😵 😵
Jaj mne uz je jedno kedy len nech uz to je 😝 Citim sa otrasne uz. Mam pocit ako by som mala na celom tele svalovicu 😝
Ty nemavas take stavy? 😕

bambulla
9. feb 2009

janula dakujem. baby mne je niejako blbo dneska pred tyzdnom mi odisiel kusok alebo kus hlienovej zatky a dnes zase a vsetko ma boli nohy,stehna ,brucho mi tvrdne,krize ma bolia neviem ci to uz nepride.pojdem dat teply kupel a budem cakat ci uz nieco pride alebo nie.

sue13
9. feb 2009

Bambulla tak to sa citime nejako podobne veru. Mna tiez boli vsetko, hlavne svalstvo a citim silne tlajy tam dolu 😖

rinuska
9. feb 2009

bambul aj ja chcem ☹ , mne nič nie je,ani zátka ani prd 😀 v noci som mala zas pravidelné ms bolesti a silnejšie , ale ráno zase nič , na prietokoch v nemocnici tiež , ale sestrička hovorila , že tam nie je žiadna kontrakcia
prietoky dobré , takže kontrola v piatok 😝 ale ked už ti odišiel kus zátky tak už by to mohlo byť , mne odišla dva dni pred pôrodom

mirea
9. feb 2009

supeeer, tak Xena má dievčatko 😀 teším sa 😵 😵 😵

ja mám depku z tohto počasia. A hlavne ma štve že len čo vyjdem von, tak sa ma každý vypytuje či som ešte celá! 😠 A potom že kedy bude sestra rodiť.. 2 maximálne otravné otázky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre