Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

miskelka
10. feb 2009

Sue... neboj.., vyzerá to, že tebe dám prednosť určite 😀 Myslím, že to máš tak do dvoch-troch dní..

clarissa
10. feb 2009

nie nie moja tatino ide do tn s mamou tak to vyuzijem a idem s nimi...aj tak tu len zahnivam 😉

clarissa
10. feb 2009

busom uz sa ani ja moc noedvazujem

sue13
10. feb 2009

Keby si tak mala pravdu. Uz potrebujem zmenu 😀
Babulky ja padam. Majte sa tu pekne, vecer nakuknem co nove a dufam ze Ludika uz bude po.... 😉

sue13
10. feb 2009

Clarissa no este ze tak. Lebo ty si cislo! Na Teba musime davat pozor 🙂 Tak papa 🙂

clarissa
10. feb 2009

ajoj sue

zuzi26
10. feb 2009

sue nemaj depku - aj ked to dobre poznam - tiez som minuly tyzden nervacila zo seba, ze stale chodim v jednych gatiach a nepripadam pekne, myslim, ze tento stav este potrva aj po porode, ale netreba si to pripustat, nech maju nase babetka stastne maminky. Ja dufam, ze to budem pomaly zhadzovat a potom hadam po par mesiacoch obleciem aj povodne oblecenie - teraz to vyzera zufalo ☹ 😠 ale ako tehosky sme aj tak pre okolie krasne, to si treba opakovat...

nikollette
10. feb 2009

zuzi kolko si nabrala za cele tehu???

molly28
10. feb 2009

...nikollette ahoj...nesleduj si koľko si pribrala....máš na to nárok... 😀 😀 😀 ja som cez celé tehu pribrala 25kg a dnes už mám dole 11kg. 😀 😀 😀 len dufam, že to takto poojde aj dalej... 😉 😉 😉

nikollette
10. feb 2009

molly, ja viem, ze mam na to narok, kazda na to mame narok, ved sme 2v1 😉 😀
Ale jake je to zvlastne jedna priberie do 10kg, za cele tehu, a ina aj 35kg.. 😨
A ty si na tom dobre, ved malicka ma iba vyse tyzdna a uz 11kg dole 😉 super

muriel293
10. feb 2009

čafteee
ja som si neplánovane fajn schrupla a teraz sa dívam ako sneží ako bláznivééééé,no paráda...xixi ani sa nečudujem že Martinkovi sa nechce von do takého času! 😀

nikollette
10. feb 2009

Muriel vidim ze máme rovnaky termin podla koníka 🙂
Uz sa nevies dockat co 😀

zuzi26
10. feb 2009

uz sa mi o kilach ani nechce pisat, lebo ich je dost plus 18.. ☹ - ale ako molly pise trapit sa tym budem az po porode, ved kojenim nieco stratim a budem vela prechadzkovat a behat okolo malej, tak hadam to bude lepsie. 🙂 povodne som planovala plus 13 - ale nevyslo 😀 😅

molly28
10. feb 2009

...ako zatiaľ sa nesažujem, jedine čo mi je divné, že mám také bruško ako keby som bola ešte v 5mesiaci tehotenstva... ☹ u nás pocisárovkách to s tym dolebruškom potrvá dlhšie ☹ ale ja dufam, že do leta budem taká ako pred tehu 😀 😀 😀

molly28
10. feb 2009

zuzi aj ja som planovala menej 😀 😀 😀 ale ono sa to samo lepilo dennodenne 😀 😀 😀

zuzi26
10. feb 2009

molly az teraz som pozrela tvoj album - joj krasna je sonicka, mala princeznicka. Ake super lehatko mate, velmi pekne. Inak uz si v pohode po cisarskom, rana neboli?

nikollette
10. feb 2009

Ja som pribrala 13kg.. a uz viac asi nestihnem, mozno nejake gramy 😝 😅 ale neriesim, to odide samo jasne, tocit sa okolo babatka je ako mat osobenho trenera 😀

Molly a ako sa citis po porode?? Bolesti ,ci nieco?? 😕 😅

molly28
10. feb 2009

....no poviem Vám, že ten cisarak nie je bohviečo ale dá sa to vydržať 🙂 🙂 🙂 bolesti boli a zatial aj su, ale našťastie som tu hned po prichode mala maminu, takže mi pomahala 🙂 sama by som to nezvládla - bola som veeelmi slaba.....aj teraz je pri mne segra, bo ešte tak nevládzem 😉

muriel293
10. feb 2009

nkollette
hej ja som si to už minule s tým termínom všimla ale potom som o tom zabudla napísať 😉 Tak uvidíme čo z toho...
Ja som pribrala už 22 kilov a pomaly to ťahám na stovku no ale čo,mám v paži,ešteže meriam 178cm! Lebo ináč by ma bolo trebalo preskočiť než obísť hahaaaa 😀

nikollette
10. feb 2009

No tak vies ty si vysoka, to je ina.. o sa strati..
ja mam 63kg teraz, pred tehu do 50kg.. tak som zvedvaa ako maleho vytlacim..a ked nepojde tak potom cisarsky.. 😕
muriel a uz sa otvaras, alebo nejake pokroky su?? 🙂 co vravel doki???

evkastipka
10. feb 2009

Ahojte babulky 😉

Muriel kukuk 🙂, ako sa ma Krasulka?

krasulka
10. feb 2009

cafte, aaa sme pri kileckach? Ja som zvedava zajtra ked sa postavim na vahu, pred tyzdnom som mala plus 15 kg.. 🤐

muriel293
10. feb 2009

jeeeej evulíííík awoooooj!!! Ako sa mááááš? Kde sú fotos Karinôčkyyy? Cmuky!

Nikollette
tak ja neviem,mňa nepozeral takže som neprišla o nič múdrejšia z poradne! 😖

nikollette
10. feb 2009

krasulka, a co.. nerieš kilá, je to uplne jedno, si tehu, a je to v pohode 😉

krasulka
10. feb 2009

eviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj, tak uz ste doma????????

krasulka
10. feb 2009

inak dneska aka trapna ta sestricka na tom internom co som bola, uvidela mi brucho ake mam popraskane a hovori ze: No to vam uz ostane...budete takato skareda 🙄 🙄 a ja ze: No a co? Sak sa nezivim modelingom...hlavne nech sa mi narodi zdrave dieta, co tam po striach..Krava...

evkastipka
10. feb 2009

Muriel...no musim pockat na draheho, kym pride domkov, lebo fotecky ma vo svojom booku...ale urcite nejake dam

Babule nerieste kila...ja Vas trosku pozitivne motivujem, som tyzden po porode a uz mam 8 kg dole 😀 ...spim tak 3 hodinky denne...tak to zo mna inak lezie

krasulka
10. feb 2009

evi coo??? ze 8 kilo...??? parada!!! Tak to super, budes za chvilu kocka 😵 😵 Teda nie ze by si teraz nebola..vies ako to myslim.A co mala? Pis, ake su to pocity, ked si ju videla prvy krat? Musis byt stastna jak blska, taku princeznicku si vynosila v sebe 😵 😵 😵 A co cisarak? Ako to prebiehalo? pis pis pis 😀 😀 😀

nikollette
10. feb 2009

muriel, jaj.. o otm tu min bola rec, ze to co je za dokiho... hm 😠 nevies ani na com si, ked ta ani nekuk, ci sa skracuje krcok a takk..

Krasulkaaaaaa, coooooo.. to aká krava, s toho som teraz fakt nechapala, kokos... 😠 🙄 to aj take kravy sesri vedia byt... vrrr 😠

Inak baby co mate pisane v knizce, na to CS:?
Ja mam ze CS:4

A do utorka bude maly na svete, bo ked sama nezacnem rodit do utorka, tak idem na vyvolanie...

evkastipka
10. feb 2009

krasulka...vcera nas pustili, museli mi to 3x potvrdit, aby som uverila 😀 ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre