Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
10. feb 2009

krasul
to čo tam bolo za drzú kravu?! 😠 No ja by som sa so svojou povahou asi nezdržala a rozhodne by som jej dačo veľmo nepekné povedala!!!!

Eviii škoda že tu teraz nemôžem s tebou pokvákať hádam nabudúce alebo inokedy narýchlo aspoń na skype..musím frčať mám rande s kozmetičkou nech som pekná keď ma Martinko uvidí,tak papa a držkaj sa 😉

krasulka
10. feb 2009

nikolette, tak to mas super ze aspon vies ze viac ako tyzden uz tehotna nebudes.. A baby ja to CS vobec nikde nemam napisane..Uz som to tolkokrat hladala v knizke a ja to tam vobec nemam.

evi, tak super! A co mliecko? Uz je lepsie trosku?

krasulka
10. feb 2009

no ako aj mna zarazila ta sestricka..total trapna...sak som pouzila taky ton pri odpovedi ze jej hadam doslo... 🙄

nikollette
10. feb 2009

No ale to som este nepocula ze take by sestra zadelila..tsss... my ram mame dost milu sestricku nastastie, klop, klop 🙂

No ved to, ze uz viem , ze do tyzdna to tu bude hocijako, aspon nie som na neistom.. vsak by som este mohla cakat, aj vyse dvoch tyzd.mi lekar povedal.. takto to bude do par dni.. najlespie by bolo na valentina, alebo piatok 13teho, vtedy mse sa dali dokopy s priatelom, tak by to bola celkom sranda.. a ak nie, tak bude datum 17.2, co misice nic nehovori, ale odvtedy bude 😉

evkastipka
10. feb 2009

Krasul...isla som spinalnou anestezou, manzelik celu sekciu sledoval cez okienko...ked Karinku vybrali z bruska tak plakala ako ked male maciatko mnauka, videla som ju aj nevidela...nemohla som mat okuliare na ociach 😅 ...ale ked som si ju mohla prvy krat chytit tak som plakala od radosti, dojatia no plno nadhernych pocitov. Uz na druhy den som chodila v pohode, najsrandovnejsie je, ked sa stahuje maternica...som mala pocit ako keby mi tam este jedno babo kopkalo 😀 . Sestricky sa smiali, ze ako keby som ani po operacii nebola. A mliecko, uz sa mi pustilo, mi svagrinka poradila homeopatika, tak asi tie zabrali. Kojit viem len z laveho prsnika, z praveho mi to nejak nejde, tak ten odsavam...

alline
10. feb 2009

Ahojte, je tu niekto kto bude rodit na Kramaroch, ja mam termin sice 3.3., ale mozno budem rodit uz vo februari, co by som prijala, lebo ma svrbi cele telo asi tri dni dozadu to zacalo a neviem co s tym... ☹ Mate aj Vy taketo "problemy"? A ake mate CS? Ja mam uz 2 tak som zvedava kedy fakt budem rodit 😎

krasulka
10. feb 2009

evi, az mam zimomriavky, juuj, uz nech to aj ja zazijem 😵

Tak to je super ze sa ti to pustilo, napis tie homeopatika, myslim ze este niektora kocka tu mala problemi po cisarskom s mlieckom. Tusim Molly.

Ale konecne ze uz ste doma a mozete sa vsetci vytesovat s babetinka.

alline, viem ze niektore kocky tu mali problemi s tym svrbenim a museli im vysetrovat pecen ci nieco take..

nikollette
10. feb 2009

Aline, telo nesvrbi, pocit na porod nemam vobec, ani vytoky, ani hlien, ani opuchy ani nic 🙂
CS:4, otvorena na jeden prst.. ty si este chvilku pockas, myslím 😉 len vydrz, ale zato chapem ta, aj ja som uz netrpezliva min 2 týždne 😀 😝
No a rodit idem utorok, ak sa to nezacne samo skorej 😅

alline
10. feb 2009

Dik krasulka, poviem to lekarovi, ze mam to svrbenie. Fakt som z toho nervozna, lebo ma to svrdi od hlavy po paty... Dokonca aj tvar... A potom si to len rozskriabem a potom ma to zase boli... Moja pecen by mala byt ukazkova, lebo vobec nepijem, len na silvestra si akoze pripijem sampusom, tak snad to bude ok... No v pondelok idem k porodnikovi tak snad mi povie co to ma byt... Este raz dik :o)

fodorka33
10. feb 2009

ahojte bambulky no kupel mi trosku pomohol,ale tie krize ma bolia stale ako divu svinu....uvidime ako to bude na noc....aj tu snezi ako blaznive,akurat muz isiel nastriekat nemrznucu zmes do zamkov lebo znahodou ked ma to chyti nieze nam nepojde otvorit auto 😀 boze to by bolo....

alline
10. feb 2009

To si ma moc Nikollette nepotesila, ze si pockam 🙂 A preco Ta dali v utorok rodit? Ides cisarskym?

evkastipka
10. feb 2009

krasul...nie som teraz v izbe, kde ich mam...ale ricinus comunis (niekde by malo byt 2x n, su to take male gulicky jedno balenie stoji okolo 2 EUR, davkovanie 3 az 5 guliciek 3x denne), veru konecne, ze sme uz doma...no frciiiim lebo uz ma nejak lame pri klavesnici, asi si na chvilku lahnem...len ja sa vzdy chystam, ze si idem trosku pospinkat ale zadivam sa na Karinku a uz sa mi spinkat ani neda...
Inak spinalnu anestezu odporucam, trosku som mala problem s napichnutim do chrbatika, lebo Karinka mi v brusku stala, no vlastne robila stojku, tak som nemohla urobit macaci chrbatik, aby ma riadne napichli. Tak uz ku koncu sitia som aj nieco zacinala citit, ale nebola to strasna bolest, tlak sa mi znizil fajne, tak ma museli budit...ale inak v pohode...

Majte sa krasne zatial babulky 🙂

nikollette
10. feb 2009

alline, nemam planovany cisarsky, iba v pripade komlikacii, ktore dufam nenastanu 😉
no dokimu sa zadlo ze uz mozem ist rodit.. aby som potom neprenasala, a som dost utlej postavy, asi aj aby maly nebol na mna privelky, neviem.. ale som rada.. no mozno to na mna pride aj skor, utorok idem do poradne, aj s vecami do porodnice, takze tam hned ostavam, ak to nebude dovtedy 😅

alline
10. feb 2009

Aha, tak tak to mas Nikollette, moj doktor ma na vsetko cas :o) Ked som sa ho opytala, ze kedy mi budu brat krv na zrazanlivost (epidural) tak povedal, ze o tyzden sa dohodnem so sestrickou :o) Moj porodnik ma proste cas akoby som rodila o dva tri mesiace, inak nemozem na neho povedat ani slovo, je fajn :o) A kde budes rodit? Ja chcem Kramare, tak uvidim ci to bude dobra volba :o)

nikollette
10. feb 2009

Alline ja Ruzinov..
mas na kramaroch zazmluvneneho lekara,,alebo ako chces rodit??
mne na zrazanlivost krvi ani nebrali krv, a to si davam epi..len som vyplnovala dotaznik, ci nemam nejake choroby, aproblemy s krvou, so zrazanlivostou, atd.. tak neviem..

Alline ty si uz 38tt, sa mi zdalo ze si bola 37tt 😅 ale to je jendno.. no ved blzi sa to aj tebe 😉

lenk30
10. feb 2009

Ahojte, tak ja už som maminka 🙂 🙂 🙂

Filipček sa mi narodil 5.2. o 15:06. Je zdravučký a krásnučký. Je neuveriteľné ako taký malý batôžtek prinesie toľko šťastia.................

nikollette
10. feb 2009

lenk gratulujem..aky bol porod?? trosku skor nie..

krasulka
10. feb 2009

evi, tak pa pa 🙂

lenka, gratulacia 🙂 🙂 🙂 ako si to zvladla? A na teba to prislo spontanne? piiiiiiiiiiiiiiis 😀 😀

janula10
10. feb 2009

aaaa evkastipka vitaj doma drzim palcek.... 😵

no lenka gratulacia velka vieme niekto tu dal vediet a vidis som pisala vtedy ze kto nema sancu porodit skor teba som tam nemenovala a ty si pisala ze na teba som zabusla a hned potom si isla....super ako sa citis??? no pis a prehanaj aj 😀 😀 😀 😀

klementina
10. feb 2009

ahojte, tak my sme prisli vcera domov. mala je strasne dobra a krasna

janula10
10. feb 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
klem vitaj sa teskam s tebou daj foto do alba....... 😵 😵 😵 😵 😵 ako sa citis???? a co zofinka????

baby vy sa vraciate vsetky a my ani naznak tam do porodky 😠 😠 😀

alline
10. feb 2009

Nikollette ja som v 37tt. neviem preco mi to dava tu na konikovi 38tt.
Ja som uz podpisala zmluvu s porodnikom, ktoremu chodim uz teraz :o) Ja som tiez vypisala dotaznik, ale musia mi este zobrat krv, aby to mali aj na papieri, ze mam ok krv.

krasulka
10. feb 2009

klem vitaj domka, tak pis aj ty cely priebeh 😀 😀 A sup fotky do albumu, a baby zmente si v pase tyyyzdne, uz ste mamicky!!!! 😉

janula10
10. feb 2009

aline a kam ides rodit aj ja mam podpisanu zmluvu na antolskej 😉

klementina
10. feb 2009

http://picasaweb.google.sk/kolariks/Zofka?authk... tu je par fotiek prvych, neskor dam aj do albumu

muriel293
10. feb 2009

lenk
ahoj gratulujeeeeem !!!

Tak ja už som pekná odchlpená xixi,keď mi teta kozmetička rvala dolu voskom chlpy nad perou tak malý veru aj podskočil dva razy,ktovie či to aj jeho zabolelo.... 😅

nikollette
10. feb 2009

janula a este sa nezmienil, ze by to pomaly mohlo prist?? Ake mas CS:??
Si uz otvorena aspo nna jeden prst??
Ja idem na vyvolavacku utorok, ak dovtedy neprodim 😅 😕

janula10
10. feb 2009

klem mala je neskutocna juj to mne je uz aj tak doplacu ked takto vidim vela fotiek vas co poznam...a tie videa tam 😵 😵 😵 😵
klem nevies ako kvietok ze musela mat necakany akutny cisarak? nevies ako s nou je?

alline
10. feb 2009

Janula10 ja idem na Kramare, a ak mozem otazku ako sa pocita to CS? Ja mam CS 2 to je akoze na jeden prst? 😎

nikollette
10. feb 2009

Nie to CS, je tusim krcok.. ja mam CS:4
A som otovrena na jeden prst, tak uvidme kedy to vypukne.. ale hlien este neodisiel, tak neviem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre