Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
12. feb 2009

mirea
aj ja som zvedava ako to nakoniec dopadlo so sue a ako jej to islo 😵

lulusy
12. feb 2009

ano?
ako to prebiehalo u nej? ako vedela ze rodi? odtiekla jej voda? nieze porodim manzelovi doma v posteli 😕

mirea
12. feb 2009

však určite dala Clarisse vedieť, tak sa dozvieme neskôr ak dačo 😵

zuzi26
12. feb 2009

no idem si to docitat..ale fandim jej, aby to uz mala za sebou, ona uz mala dlho poslickov..lulusy ja by som aj bola rada, keby som mala take kontrakcie, ze ich ani nerozoznam - 🙂 a potom uz len sup na porodny stol

mamamima
12. feb 2009

Ahojte, tak asi nove babatko? 😅 to bolo urcite to prave, nie plany poplach a uz ma sue karinku pri sebe 😵
Lulu ty co tu strasis, co uz nejdes? 😀

lulusy
12. feb 2009

a co je Ludikou? myslim na nu kazdy den, ako sa jej a Andrejkovi dari ... ach jaj 😨

mamamima
12. feb 2009

ja vam zelam vsetkym taky porod ako som mala ja 😵
hlavne som sa vyspala v noci a rano sme isli na to, hodinka bolesti, 5 min tlacenia a miska bola na svete bez jedineho stichu 😅 dobre ze mi praskla voda, inak by som mala aj ja zmatok ci je to ono ci len poplach...

lulusy
12. feb 2009

zuzi, ja ich chcem citit aby som vedela co to je 😅

mirea
12. feb 2009

ja už ani neviem. Toľko pôrodov som už tu prečítala 😅 Ale tuším že to bola Marya čo to písala. Odtiekla jej plodová voda. A že nemala bolesti, kukali s manželom ako pekne vonku sneží. A až posl. 5 minút cítila keď už išlo bábo von a potom že šitie. Ale úplne v poho, perfektný a rýchly pôrod. 😉

lulusy
12. feb 2009

jeeeeej ahoóooj Mimka
ako sa mate? ako je na tom Natalka? a co Miska papa? rastie?
juj taky porod, to si mala super 😵

mamamima
12. feb 2009

mirea to ako ja, len ja som ani sita nebola 😀 a cele to traval cca 4 hodky...

mirea
12. feb 2009

super, Mima, tak to bolo tiež parádne 😉
A prvý si mala tiež taký?

mamamima
12. feb 2009

lulu no natalka uz je lepsie, dakujem, dufam, ze v pondelok moze prist domkov ☹
a miska spinka prave papkala, celu noc na mne visela...aj teraz kazdu pol hodinu papka, ale nech, musi sa mi mliecko poriadne spustit...a ja spim tak 3 hodiny v noci 😒 ale co uz, to sme chceli 😎

lulusy
12. feb 2009

paaanecky, tak to musela byt parada 😲

zuzi26
12. feb 2009

hej marya mala ukazkovy porod uplne v pohode - ale vraj to maju v rodine..docitala som vcerajsok, tak to so Sue vyzeralo naozaj na porod - normalne jej vyslo zelanie, aby manzel neodcestoval na sluzobku 😀 psychika robi svoje..dufame, ze j vsetko OK. ja sa idem chystat na kontrolu.

mamamima
12. feb 2009

mirea, praveze prvy som si uzila 18 hodin, ale bolesti som mala v pohode a na posledne 2 hodiny mi pichli epi, ale zasita som bola, natalka mala 3,6 a pekne urobila cestu pre misku skoro 4 kilovu a uz som obisla bez sitia...ale prvy je malokedy taky ukazkovy ako mala marya, to je skor vynimka...

lulusy
12. feb 2009

mimka nenastrihli Ta? 😲 😲 😲 take aj ja chcem, ciii na to aka je Miska velka - myslim miery a Teba ani nenastrihli, tak to je bomba !!!
Juj, to spanie si asi uzijeme vsetky 😒 hlavne ze su babatka zdravucke
A Natalku mas u rodicov? chudatko, juj ako vystiska potom sestricku 😵

lulusy
12. feb 2009

zuzi - Karinka si to dobre naplanovala, aby mala otecka pri sebe 😀

mimka
ty si Misku vyprdla 🤐 😅

mirea
12. feb 2009

Mima, tak ten druhý si si teda zaslúžila takýto dobrý keď si sa prvý krát vytrápila 😖
Už len mať sestričky po kope a nech ste všetky zdravé 😉

mamamima
12. feb 2009

vyprdla 😀 budime sa, papa

lulusy
12. feb 2009

paaa

mirea
12. feb 2009

ahoooj mima 🙂

lulusy
12. feb 2009

mimka
neviem sa vynadivat na Tvoju Misku ... pfuj pfuj .... 😵

lulusy
12. feb 2009

jej u nas krasne svieti slniecko, vyzera to u nas ako na jar

lulusy
12. feb 2009

je tu pusto, tak idem zehlit 😖 lebo potom sa nedozehlim ....
pa

mirea
12. feb 2009

veru, krásna je tá Miška. 😵

Lusy, aj u nás krásne svieti slniečko, hneď má človek lepšiu náladu 😎

mirea
12. feb 2009

juj, aj ja by som mala žehliť, ale uznaj že so seknutými krížami nemôžem..
Ak aj ty ideš Lusy, tak ja asi skúsim dospať noc. Čo tu budem sama robiť? 😖

zuzi26
12. feb 2009

mima ty mas fakt krasne deticky, obidve su uplne babiky 🙂 ja som prave zistila, ze nam nejde tepla voda, tak zohrievam v rychlovarnej, nech sa dam aspon trochu dokopy pred kontrolou 😠

mirea
12. feb 2009

no super, Zuzi, to poteší keď nejde teplá voda. A určite to ani nedali vedieť vopred. 😠

krasulka
12. feb 2009

mima ma krasne deticky po maminke 😵 😵 😵

Inak caute, uz som doma z lekarne, dostala som na hrdlo nejake cmulacie tabletky co mozu tehotne a do nosa Pinosol kvapky. Hadam to zaberie..ja som presne vedela ze ja vychytam vsetky neduhy..cele tehu som nemarodila skoro vobec a teraz ked mamist rodit tak budem zasoplena a so zapalenym hrdlom..Este ma aj hlava boli a len sa modlim nech mi nevybehne aj horuca...kurnik..

O tej sue este nic? Kde je Clarisa..Clariiiiiiiiiiiiiiiiiiissssss, urcite chrape a my tu cakame na nu ako na spasenie infosiek 😠 😠 ja mam tiez na sue cislo,ale nechcem otravovat, ked je po porode tak asi oddychuje. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre