Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
12. feb 2009

aj mne sa hrozne zle otáča to brucho mi normálne nedovolí sa prevrátiť.... 😠 😠 😠 Ja si budem robiť ťuťu muťu každý deň ale už ani nie preto aby som Martinka vyhnala ale preto že sa konečne pritom nemusím dusiť vankúšom! 😠 😀

mirea
12. feb 2009

Idem si ja pospať, mamulky. Musím to využiť keď som sama 😀
zatiaľ ahojte, potom ešte nakuknem že čo nové

evkastipka
12. feb 2009

Dakujeme 😉

Pekny zvysok dna Vam prajeme...papa 🙂 a uz bezte rychlo do porodnice, nech viete, co je to nespat 😀 😀 😀

nada.hope
12. feb 2009

Ahojte babmbulky, tak sa hlasim z nemocnice. KOnecne som domka aj s malinkou Ninkou, boli sme v nemocnici dlhsie, malicka mala zltacku ale uz je to lepsie, tak sa slanime a vytesujeme doma 😵 😵 😵
Tu sa mate ako ? kto uz nie je 2v1 a kto sa nam este kotula? 😉

muriel293
12. feb 2009

Evi,ja už dlho neviem čo je to nespať takže ja už mám dobrý tréning! 😉

Nadi tak to je super,doma je predsa len doma,no už nás je tu len máličko neodkinderkovaných! 😀

nikollette
12. feb 2009

Muriel, to co uz sme tu len my??? este janula, fordorka... a???
ostatne uz maju babtka v naruci.. aj ja chceeem 😀 😠

nada.hope
12. feb 2009

Muriel a ty ako si na tom kedy sa chystas odkinderkovat? 😀

muriel293
12. feb 2009

ešte ani sue nič a aj krasulka drží ešte v kope! 😀 😀 😀 Ale je nás už fakt málo

nikollette
12. feb 2009

No sue to uz ma na dosah, a krasulka, ta ide na vyvolanie tusim do tyzdna, ci v nedelu.. ci kedy to pisala..
Takze ostaneme len my 😎 😅

nada.hope
12. feb 2009

a bubatenko, kedy nakoniec porodila?
Inac mne to nemuseli ani vyvolavat, mala som ist sice lezat do nemocnice iba kvoli vysokemu tlaku, ale pri prichode do nemocnice, len skonstatovali ze som otvorena na 3 cm a kontrakcie kazdych 7 minut, tak to potom slo samo od seba, najhorsie to bolo pred koncom, porod nie ja az taky bolestivy, mna skor vycerpavali tie kontracie a tlaky, malicka isla von asi na tretie potlacenie, 😵 😵

muriel293
12. feb 2009

Nadi to hovorí každý že to samotné "vypudzovanie " bábatka už neni také strašné ako tie bolesti predtým 😅 No závideniahodné u vás čo už máte drobcov pri sebe je to že to máte za sebou.... 😔

nikollette
12. feb 2009

Jaaj, o 12tej som vstavala, uz som zase unavena.. sa mi zatvaraju oci 😔 a to je este len pol tretej, neviem ci mam ist zase spat, jeeejda.. takto nikdy neporodím, ked sa nebudem hybat 😠

muriel293
12. feb 2009

nikol
ja mám dneska pohybu až až,takže som tiež už riadne unavená ale ešte si chcem umyť riad a už potom kašlem na všetko a vystrem sa na postel lebo už skapíňam na kríže!

krasulka
12. feb 2009

baby to neoznacene babetko v albume je Kvietkove 🙂 🙂

nikollette
12. feb 2009

Ja som len povysavala a stacilo mi, zaspavam pri compe 😵
Krasul, ako si na tom??? este si celá 😉

krasulka
12. feb 2009

ale hej cela som..ziadna zmena..chystam sa do vane, ale cakam kedy mi odlahne obed 😀 😀 a sa mi nejak drieme tak asi dam kupel a potom zalomim...Tiez by to chcelo asi sa viacej hybat,ale ked mne uz sa neda..dost co som bola peso v obchode a ma bolia tie opuchnute nohy v topankach..aj to som sa do tych topanoch 10 minut snazila dostat.. 🙄

nikollette
12. feb 2009

No ved kebyze sa vac hybeme a nesedime na konikovi, tak by to trocha pomohlo.. ale mne sa uz taaak nechce, nič.. ze asi pojdem o chvilu do postele, pred tv.. a uvidim ci zaspím.. 😵

muriel293
12. feb 2009

Vidíííííteeee? Vańa!!!! Vańu som si nedávala odkedy bývam u svokrovcov,neviem či zo strachu že by mi bolo vravené že míňam veľa vody a aj z toho že by mi bolo blbé tam dlho ležať....ale fakt je že som už aj zabudla aký je to pocit dať si vaňu...no pre mňa aj risk lebo ja som si vždy napúšťala dosť teplú vodu takže...uvidíme 😨

nikollette
12. feb 2009

Ja váááánu davam kazdy den posledne dva tdyzdne, aaaa ničččč 😠 a to dobre teplu, az horucu.. a jak chladne stale dopúšťam 😉 ale ani to nezaberie, ak sa malemu nechce von, tak cela vaňa je nanic ajtak 🙂

muriel293
12. feb 2009

nikol ale ja nie kôli tomu že ju dám aby sa už narodil ale preto že som už sto rokov len tak neležala vo vani! Ide o ten pocit,fuuuh nie ako dakedy,vaňa,sviečka,lampa,časopis,cigaretka a hudba! 😀 😀 😀

nikollette
12. feb 2009

Ja som tiez milovalal, vylihovať vo avni.. júúúj... to bolo moje, a este stale je.. je to super pocit, az mam pocit ze tam zaspím, a som este viaaac unavenááá.. ja som vedela vypusata tiez hektolitre vody, a dobre teplej.. ten relaaax.. chod si dat vanu, ja uz som dnes absolvovala 😉

sisa29
12. feb 2009

ahojte.tak aj ja tu este s vami pobudnem.dneska mi doki robil uzv mala ma 4kg no dost aj mam strach ako ju vytlacim.inak ze rodit dneska nejdem ale ze uz by to nemalo bit dlho.

muriel293
12. feb 2009

No vieš ja ale musím čakať na to kým začne ten blbý stroj ohrievať vodu,je to nastavené tak aby bolo dosť teplej cca okolo tej piatej a vo vlažnej sa máčať to nič pre mňa! 😀

muriel293
12. feb 2009

sisa
ako tak na to pozerám tak my medzi poslednými pôjdeme a dotrepeme tu takých malých obríkov! 😅 😀

sisa29
12. feb 2009

muriel aj ty mas velke babetko?ja to mam asi kvoli tehotenskej cukrovke neviem

nikollette
12. feb 2009

Jaaaj, aha tak.. tak mozes cakat do piatej 😅
Sisa 4kg?? 😕 hm, tak ty by si uz aj mohla pomaly ist, ved este to male pribera kazdym dnom, nejake gramy 🙂

muriel293
12. feb 2009

sisa áno ževraj bude tiež aj veľký aj dlhý....roztrhne nás až po uši! 😀 😀 😀

nikollette
12. feb 2009

Muriel vazne??? 😀 velky?? Kolko ma tvoj kil teraz???
Mne povedal doki, ze moje este neni velke, ze je to v pohode, a keby neslo tak cisarsky, jasne...

muriel293
12. feb 2009

teraz neviem kolko má ale pred dvomi tt mal cca 3300g ale baby všetky čo im merali tam kde mne mali v reáli väčšie bábatká takže tiež také štyri kilá že bude mať,to mi už dávno aj doktor hovoril no ale možno sa stane dáky zázrak a nebude taký sloník! 😀 Ja tieto váženia a merania beriem s rezervou aj keď fakt je že mám ozaj veľké brucho 😖

nikollette
12. feb 2009

No tie vazenie beret vazne s rezervou, tam sa zyvknu seknut, aj o kilo, uz bolo.. takze tak...
NO moj nebude snad taky velky, ani brucho nemam take velke..hm..

Ale zase nazalezi od brucha.. kamoska porodila pred mesiacom, pribrala s prepacenim ako sloník, aj brušisko mala mega velke, babo bolo donosene vsetko v pohode,a malo 2300g.. a to pribrala okolo 24kg...

Ina znama pribrala za cele tehu 9kg, a mala skoro 4kilove babatko... takze asi tak...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre