Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
12. feb 2009

bože ja obdivujem ženy čo dokážu pribrať len 9 kíl! 😕

muriel293
12. feb 2009

kde ste všetky zdúchli?! No dobre,idem aj ja sa vykotiť na chvíľu! 😀

nikollette
12. feb 2009

No vidis.. ale ona bola malicka, do 158cm, mozno mala.. a varvim 9kg, a babo ze skoro 4kila.. a ina pribere 25 a ma mini babatko.. to fakt nezalezi od bruska.. nikdo tie kila pribera na seba, a iny aj na babatko...

idem ja pred tv.. nevlazdem, citim sa taka nejaka slaba..
Este dnes vyskusam raz to ťuťumuťu,a uviídme, ci bude pekny datumik 14,februara 😀 😀

Tak zatila sa drze netrpezlive cakatelky...

janula10
12. feb 2009

Caute
tak poslusne hlasim skuska posledna za A jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a uz len statnice v juny budu to mi je jedno aj ked jeden predmet dodatocne urobim na opravak....

a teraz poradna moja:
vsetko je ok, moc, tlak, a moja porodnicka sa ma pyta pred vysetrenim zdola ako sa citim ja ze ako v 5mes nic necitim ani poslickovia nic....a ona ked ma kukla ze ani to nevyzera ze by sa mu chcelo....tak ja asi az po termine pojdem alebo to bude u mna ze odtece H2O a idem no uvidime....nevadi ja aj tak chcem ist 20feb na vyrocie ako mam termin a ked tak pojdem po termine povedala ze chlapci sa niektori drzia zubami nechtami ako sa hovori 😀 😀 😀 😀

no a dosrazila som az teraz bola som aj v avione uz maju nove tovary handier a hraciek fisher price tak zajtra idem s nasimi na nakupy a budem behat vsak vidite beham kade tade a maly nic ani sa neotvaram.....tak asi budem posledna...ako aj neviem ci si pamatate som mala posledna prve pohyby a to vdaka malej miske ked som sa osuchla mamemime o brusko 😀 😀 😀

clarissa
12. feb 2009

ahoj janul,ty si ina kapacita do..ze A 😵
mna to presne minule napadlo ze ty si posledna citila pohyby.....inac neboj ja tiez dnes po poradni a vkuse na prst a na porod to nevyzera,,,tak tu este pekne pohnijeme 😅

janula10
12. feb 2009

clariss no ved snad si tu nebudem viest sama monolog 😀 no co mam robit ked mu je tam dobre a maminka ho krmi tak sa necudujem.....aj mne by sa to pacilo 😉
nechce sa mi spatne kukat nic nove s ludikou? nehovorila ti sue nic stale na nu musim mysliet ☹

clarissa
12. feb 2009

janul aj ja..sue pisala ze tusim dnes poseldna vyvolavacka a ak nic zajtra sekcia..tusim tak..ze pozdravuje..boze chuda ta uz musi mat toho dost...sue je na tri prsteky tusim..takze coskoro pojde aj ona..

janula10
12. feb 2009

no boze chudatko idem jej napisat sms.....vsak to neni normalne to musi byt ti poviem na psychiku velmi tazke..... 😢 😢 😢

tak sue ano vsak ta ma povolene na valentina 😀 a aspon ti predhreje postel v nemocke 😀 😵

clarissa
12. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀
no veru,,,,sme si to zle naplanovali....inak sranda..nada.hope mala termin 24,feb ako ja auz je doma s nemocky aj s malou....a ja ...fnuk 😢

pondelok
12. feb 2009

ahojte kocky tak sue je uz v nemocnici? poznamesa so sue a cakame kazdy den, kedy Karinka pride, diki za odpoved misa+michelle

clarissa
12. feb 2009

PONDELOK-este je asi doma..ked bude cosi nove napise mi aj dam vediet....

vanilka2612
12. feb 2009

Ahojte baby,nebojte nebudete tu sami,trcim tu aj ja 😉 , tiez neviem dokedy

janula10
12. feb 2009

sue ale neni v nemocke nie????

clarissa
12. feb 2009

janul..nemala by byt..to by dala vediet,

janula10
12. feb 2009

ved hej lebo kukam ze pondelok tu pise ma zblbol 😀

vanilka no hej snad aspon 3 tu ostaneme 😀

mirea
12. feb 2009

ahojte, hlásim sa po poobedňajšom spánku 😅
Jani, gratulujem, si hlavička 😉

zuzi26
12. feb 2009

takze sue este nerodila?? chudatko, ja som myslela, ze uz vcera isla do nemocnice - tak kontrakcie prestali? Janul gratulujem ku skuske!! ja som sa vratila z kontroly, tak som otvorena na 3 cm, ale nemam moc dobre prietoky, tak v nedelu idem znovu na utz, ci je vsetko ok a mam si sledovat pohyby. Este mi aj povedal, ze kludne moze byt aj cisarsky, ak babo nebude dobre zostupovat, ale ja dufam, ze sa cisarskemu vyhnem. Ktovie mozno si ma tam rovno v nedelu aj necha.

janula10
12. feb 2009

zuzi neboj aj keby mal byt cisarak pri najhorsom ako ma ist najlepsie von Hanka tak pojde....

no ja mam kazde 3dni teraz poradnu idem zasa v pondelok tak uvidime...ale nic takze tak 😒

janula10
12. feb 2009

dakujem za skusku baby tie vase babatka mi asi fakt drzali palceky 😀

mirea no tebe je hej ze spanok....ja by som to potrebovala ale nejdem uz lebo vecer budem kukat do steny

mirea
12. feb 2009

ja mám zajtra poradňu, som zvedavá čo mi povie. Lebo z tých záznamov z pásov sa nevyznám. A sono robia takou rýchlosťou, že len dokyna diktuje sestričke a tá zapisuje. Celé to trvá cca 1 min.. 😖

mirea
12. feb 2009

No, Janul, ale celú noc som nespala. Mám seknutý driek, navyše som mala V NOCI MIGRÉNU a ešte ma nadránom, asi o 4 prehnalo 😠 Proste paráda

janula10
12. feb 2009

mirea migrenu som mala 5x pred tehu este a poviem ti ze som nikdy nevedela co to je ale uz viem je to az tak ze cloveku je zle mne tak byvalo....a mala som to aj 2x na zaciatku tehu klop klop od vtedy nic....to clovek ani nevyspi vsak ti nemusim hovorit....

a ako ti je teraz?

zuzi26
12. feb 2009

janula to je super, ze mas poradnu uz kazde tri dni, aspon stale vies na com si..ja ma po tyzdni, len kvoli prietokom mi dal teraz tu nedelu, lebo ma aj akurat sluzbu. Ja som celkom rada, ze som uz otvorena na 3 prsty, lebo mi budu moct skor pichnut epidural 😉 vraj to pichaju az pri otvoreni na 4..mojej setre napr ale trvalo 5 hodin kym bola na 3 cm a dovtedy mala bolestive silne kontrakcie..len moc nechcem cisarak, aby som potom bola viac fit..ale kvoli Hanke zvladnem aj to, ked bude treba.

zuzi26
12. feb 2009

a co je so sue, ked nepise?

janula10
12. feb 2009

zuzi ved hej som zvedava co ja...ale ani naznak boze.....a to beham ak splasena kade tade ja uz neviem aj vana stale cele tehu.....nic asi to pride aj ako blesk z neba 😀

mirea
12. feb 2009

migrena je zabiják, Jani ☹
Ale už mi je fajn, až na ten driek 😖

Sue možno dospáva noc

janula10
12. feb 2009

hej poznam to snad sa mi to nevrati po porode.... 😖 ☹ 😢

zuzi26
12. feb 2009

janul dobre ze si aktivna, aspon budes mat kondicku na porod - kludne sa to moze zmenit z hodiny na hodinu, v nasom stave uz nikdy nevies.. 😉 mirea skus masaz na ten driek, nech sa ti to trochu uvolni a bud vela v teple, mozno si trochu nachladla.

alline
12. feb 2009

Ahojte, neviete mi poradit, dnes asi uz dve tri hodinky ma pobolieva brucho ako keby som mala dostat "svoje dni". Skusila som si dat aj detsku vyzivu a nepreslo to. Malicka ma zacala pred chvilkou kopkat, ale uz aj prestala. Je to v pohode? Muzik je v robote tak sa aj bojim ist osprchovat, ale ked pride tak urcite hodim sprchu a mozno pride porod, alebo co si o tom myslite? 😒

mirea
12. feb 2009

tak to ti neželám, teda nikomu. Ja zvyknem mať tak raz za čas ☹

zuzi, dúfam že sa to zaobíde bez cisaráku, ale ak by aj, neboj, keď budeš mať už malú pri sebe, tak na všetko rýchlo zabudneš. Viem o čom hovorím. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre