Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
15. feb 2009

fodorka 😀 hihi
dakujem za solidaritu 😉

lulusy
15. feb 2009

krasulka
pride Michal a pojdes pekne s nim odrodit 😉
ved dufam, ze uz coskoro, dik
Potom podaj info ako dopadlo ctg

fodorka33
15. feb 2009

lulu ja sucitim 😀
no aj ja pevne verim a dufam ze bude coskoro uz by bolo aj nacase... 😉

clarissa
15. feb 2009

jeeeej tak zrovna su tu tehulky to je super 😵 ...lebo vzdy ked zapnem kona tak su na nom uz nase maminky 😅 ...ja chcem ist dnes vnoci 😉 aj ked chciet asi mozem 😀 😀 😀 😀
no sak uvidime... 😉

marsela77
15. feb 2009

clarissa kam sa ponáhlaš 😉 pekne počkaj na mna,ale snád tento týždeň už to príde 😵 😨

mirea
15. feb 2009

ahojte,
clariss, nič si z toho nerob, ja keď sem nakuknem, tak tu pre istotu nie je nikto.. 😖
No, snáď zajtra.. Tak dobrú noc, všetkým 😉

marsela77
16. feb 2009

Dobré ránko 🙂
no ako clarissa, ešte si doma?

krasulka
16. feb 2009

Dobre ranko, tak co vikend bol nejaky kludny, zeby len ticho pred burkou? 😀

fodorka33
16. feb 2009

dobre ranko🙂
no ja este stale tu akurat sa chystam lebo idem do nemocky na CTG....trosku som sklamana lebo moj drahy manzelik nastupil dnes do roboty... ☹ ale tak v robote im povedal ze ked budem rodit tak im utecie za mnou 😀
no dufam ze to aj potom stihne inak sa citim celkom fajn akurat kazdy vecer mam pocit ze uz to na mna ide lebo mavam hrozne tlaky,bolesti no vzdy prejdu☹
krasul drzim palce

marsela77
16. feb 2009

krasulka,dúfam že máš pravdu s tým tichom pred búrkou a tento týždeň bude úrodný 😀 😀 😀

lenkahrehusova
16. feb 2009

Ahojte babulky 🙂
Držím palčeky, aby ste mali bábätka čoskoro pri sebe 😉

krasulka
16. feb 2009

Fodorka no som zvedava s akymi spravami prides z CTG, ja tiez dnes idem ale az o pol druhej. 🙂

U nas zas snezi 🙄 a zevraj ma cely tyzden tak sa mame na co tesit. Ale zajtraaaaa priiideee krasuliaaaak jupiiiiiiii, len aby dobre doletel, ked bude taketo pocasko 😕

janula10
16. feb 2009

ahojte baby nesmutte aj ja so Kinder suprice s velkym prekvapenim,idem akurat do poradne a potom do hainburgu kupit kozmetiku a domov...ale po poradni napisem co a ako...papa

krasulka
16. feb 2009

janul, tak sa drz a dufam ze uz prides s nejakou aktualnou zmenou na tvojom tele 😀 daj vediet.

fodorka33
16. feb 2009

no ahojte na ctg povedali ze je vsetko v poriadku...🙂aj som sa pytala ci si ma tam nechcu uz nechat a oni ze naco ked je vsetko v poriadku 😒 ja som len pozerala ved nato ze uz je po termine...!
ale tak co uz potom som bola u nas v meste na poste a pomotat sa no a teraz som total mrtva.... ☹
a tak bolia kosti ako divu svinu...

fodorka33
16. feb 2009

krasul potom sa drz budem na teba mysliet🙂 😉
idem si pospat nejak na mna prisla riadna unava....janulka aj ty sa drz a keby nieco daj vediet 😉
zajtra idem mojmu dokimu tak som straaasne zvedava...

sisa29
16. feb 2009

ahoj babulky.tak nachvilku sem skocim.robim doma generalku umyla som okna dezinfikujem cely byt keby daco.ja idem na poradnu v stredu tak som zvedava.

kathy123
16. feb 2009

Mame syna Jakubka - narodil sa 7.2. a je nadherny🙂

mirea
16. feb 2009

ahojte,

aj ja som ešte 2v1. 😖

Kathy, blahoželám, Jakubko je naozaj krásny a želám mu aby bol aj zdravý a šťastný 😉

ema8
16. feb 2009

ahojte, pozdravujem vás od SUE -už jej je trošku lepšie,malá Karinka má žltačku, tak sa vyhrieva, preto budú v nemocke asi až do štvrtku, mliečko jej ale veľmi chutí ,tak veríme,že ich čoskoro pustia a Sue vám všetko vyrozpráva-je veľmi šťastnááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -malá Karin je krásna

držím vám palce, maminkám gratulujem 🙂

fodorka33
16. feb 2009

kathy gratulujme maly je velky fesak 😉

a ema pozdravuj sue uz nam tu chyba ale hlavne ze sa uz citi lepsie a nech ich uz coskoro pustia 🙂

clarissa
16. feb 2009

jeej to je super ze sa Sue a malej dari..ja som nakoniec nikam nesla 😀
jasne marsella,cakame sa...ked su enam takto usla 😉
ozaj aj volaco citis??ja nic...ale sak ono to pride 😵

mirea
16. feb 2009

clarissa, ja tiež nič necítim, len tie moje seknuté kríže.. ☹

clarissa
16. feb 2009

no veru.,akurat krize sa mi sem tam ozvu 😉 ale inak len cakam a cakam..

krasulka
16. feb 2009

Ahojte spolutrpitelky,

ja sa obliekam a idem na tie pasy..Jooj ta detska zltacka to je na potvoru 😠 Nech su Sue cim skor uz domka. Inak ja som pocula ze deti mamiciek, ktore maju krvnu skupinu B poporodnu zltacku nemavaju..ale neviem ci to je pravda..

Inak kolko dni je zena v nemocke vlastne po porode normalnom a ked je vsetko OK? 4, 5?? neviete?

andrea78
16. feb 2009

ahojte

chcem vám len oznámiť, že sa narodilo ďaľšie malé februárovčatko 🙂

rinuska dnes porodila Katarínku, 3920g, 52 cm, obe sú v poriadku

aj ja mám doma februárovú slečnu (6.2. 99), oslávila už 10rokov (ani sa mi to nechce veriť, rodila som akoby nedávno, čerstvo si to pamätám)....takže prajem vašim detičkám veľa zdarvia a nech vám robia len radosť, maminkám čakajúcim na pôrod odvahu, zvládnete to a čaká vás krásna odmena 😵 vychutnávajte každý deň, lebo čas rýchlo letí.....ani sa nenazdáte, a budete mať slečny a mládencov 🙂

papa 🙂

clarissa
16. feb 2009

krasul tak ako pises 4-5 dni 🙂 inac ja mam krvnu sk.B mohlo by to byt ako vravis 😵

mirea
16. feb 2009

ja mám zaseknutý nerv v krížoch, to je niečo príšerné, už týždeň chodím ohnutá ako debil. Najlepšie na tom je že si s tým ani neviem nič robiť, ani lieky dať.
Keby som mala ísť teraz rodiť, tak normálne to určite nezvládnem ☹
Ale hádam to do termínu prejde a o týždeň sa tu budeme už baviť o bábätkách, to by bolo, však? 😵

clarissa
16. feb 2009

jeeee..tak gratulujeme rinuske 😵 😵 😵 😵 😵 vela zdravicka

clarissa
16. feb 2009

no sak na to uz sa tesim najviac....ja uz mam naplanovany datum krstu naraz s kamoskou a jej malym na 14,marca tak dufam ze do vtedy uz budeme doma a fit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre