Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
22. jan 2009

baby j amam poslickov jak hovado...z nicoho nic....v takych intervaloch..dala som si magne a dufam ze to prejde....

shupolienka
23. jan 2009

No dobre rano maminky
Tak ja som vypravadila mojich chlapov do skoly a do roboty 🙂 idem pobalit posledne veci co mame u nasich a mama pride pre mna a berie ma do Stupavy do naseho bytikuuu. Aaach jo a tam budem bez netu. Len vecer ked dojde drahy tak sa pripojim tam na chvilu 🙄
No idem sa najest lebo mi skvrka v bruchu, pustim si nejaku supis hudbu na plne a idem na to balenie. 😀

Krasul: no co, predychala si ? ci bude dalsie babatko? 😉

patkao
23. jan 2009

dobre ranko 🙂 ..baby ale to bezi..ja zacinam dnes 40tt..fuuha 😕 ..no najvyssi cas ist si vyzdvihnut tlaciva na urad prace a socialku..asi s a tam veru dnes vyberiem 🙂 ..inak baby ake mate rukavicky pre babatko? ja mam len tie tenke aby sa neposkriabalo, vy mate aj neake navrch? by som este kupila dnes...

shupolienka
23. jan 2009

ahoj Pati: ja mam tiez iba take bielucke bavlnene oni su ale take tusim dvojmo. Si myslim ze take staci. Sak ono je aj tak zababusene v deke a este vo fusaku.

hanuk
23. jan 2009

Ahojte! Takze nova tema, teraz uz naozaj babatkovska. Tak vsetkym zelam lahke porody a krasne deticky.
Patkao, ty uz to mas fakt za par...ale nakukla som k januarovkam a tam niektore mali, ze 42tt, no to neviem, ci by som zvladla. Mne zajtra nabehne 39tt a mama uz urcite od strachu ani nespava 😉
Xeni, tu je to asi tak ako v Irsku, do 3 dni treba nahlasit meno, tak hadam sa dohodneme. Ja zavidim tym, co maju uz na 100pro vybrate, uz mam z toho nervy, ze nie a nie sa rozhodnut ☹

krasulka
23. jan 2009

Cafte,

tak ja som vcera predychala..ale uz dlho to nebolo take silne 😕 😕 A inak ma v noci zas tak palila zaha, ale tak v zaludku ze som zas vracala iba tu kyselinu..Ja uz sa bojim aj nieco zjest..Uz som kupila aj v lekarni taky drahy sirup na to a ani ten mi neomaha..ja uz neviem.

clarissa
23. jan 2009

krasul..ja som to tiez minule vracala...ale mne pomaha stale ta bikarbona rozpustena v vode 😕

mamamima
23. jan 2009

Ahojte, krasul, mne zabera Talcid, aj Renee je zevraj dobre na kys. a v tehu v pohode mozeme toto a dr mi odporucil Gastrotuss, ze to zabera 100% a pokial sa tym nepchas stale tak urcite neuskodi...

mamamima
23. jan 2009

aha my mame uz nove pokracovanie?? jeeej 😀 a ja ze odrodime v II. 😀

mamamima
23. jan 2009

pati ja mam aj take mini teplejsie rukavicky...mozno nebude treba ze nebude uz potom mrznut ze postacia bavlnene, ale tak 18.- no nekup to 😀

mamamima
23. jan 2009

pati ty ze uz 40tt 😕 no ja som veru s natalkou bola 42, dufam, ze sa to uz nezopakuje 😝

lenkahrehusova
23. jan 2009

Ahojte 🙂

Krasul, aj mne pomáha kyselka so sódou bikarb. rozpustená nvo vode 🙂

Pati, ja mám aj zimné rukavičky. Pre istotu 🙂 Keď začnem chodiť na prechádzku ešte bude zima, tak možno využijeme 🙂

lenkahrehusova
23. jan 2009

Krasul, tú postieľku si zvládla suprovo 🙂

patkao
23. jan 2009

mima nestras s tým 42 😀 ..ale ak neporodim na termin, hned na najblizsej smene mojej porodnicky pojdem normalne na prijem a vyvolaju mi porod..do terminu to necham na Ninku a potom jej pomozeme..no musim pozriet v meste neake tie rukavicky..krasul mne tiez stale pomaha ta soda bikarbona, aj ked niekedy si este vracnem 😎

mamamima
23. jan 2009

patka nestrasim, tot moj pripad 😉 povedal, ze teraz prenasat nebudem, ale co on moze vediet? tak ste dohodnute, ze ked nie na termin tak ides aj tak? to asi len v pripade ked mas zamluvneneho dr, inak take asi nerobia...

mamamima
23. jan 2009

no krasul ta postielka fakt super si to zvladla a potom ze si skoro porodila, nono, davaj si este pozor na seba 😉

krasulka
23. jan 2009

Zienky ja som zase vracala a to som rano zjedla len jeden chlebik polovicny s cajom a hned taka zaha...fuuj..

Ja mam ten Gastrottus doma, mne to nepomaha..mna to az v zaludku boli ta zaha. Ani tie cmulacie uz mi nezaberaju..az sa to nezmeni ani cez vikend tak v pondelok pojdem lekarke nech mi na to da nieco. Lebo to je uz nenormalne.Dnes si dam radsej taky zeleninkovy den a uvidim.

mamamima
23. jan 2009

juuj krasulka, to ti nezavidim, hnusna zaha, dufam ze prejde 😒

krasulka
23. jan 2009
https://www.youtube.com/watch?v=1zEEweXTDHk

baby kuknite si moj muz v praci 😀 😀 😀 on je ten mlady tam a povie ze.Ahoj milacik 🙂 🙂 🙂

mima veru je to fakt otrasne ja len verim ze po potode to zmizne.predtym som vobec nepoznala co to je zaha.

lenkahrehusova
23. jan 2009

Krasul, zvládni to 🙂

patkao
23. jan 2009

krasul mna zvykne aj zo zeleniny palit zaha..najlepsie su sladkosti bez cokolady..po tých mi nic nebýva 😎 ..tak sme dohodnute s porodnickou, ze ak to samo nepojde do terminu, tak pridem..ja si myslim ze tam neni uz co cakat..ale dufam ze sa mala predsa len sama vypýta von, ved ma este par dni 🙂

lenkahrehusova
23. jan 2009

Krasul, akého šikovného mužíčka máš 🙂 ide mu to od ruky 😉

lenkahrehusova
23. jan 2009

Baby, máte niečo také ako je vankúš na kojenie?

krasulka
23. jan 2009

patka vies ako ti zavidim tie tyzdne? JA uz len cakam nech aj u mna uz je aspon taky ukonceny 37 a nech uz mala kludne ide von. Uz mam z toho tehotenstva len nervozitu a depku. ☹

som nasla ze zelenina a ovocie ktora sa mapapat aby nepalila zaha: mrkva, kalerab, spenat, brokolica, hlavkovy salat, broskyne, ceresne, melony biele aj cervene, kompoty...tak z toho si dnes spravim menu. Najviac ma oslovili tie melony tak asi behnem na nakupo neskor 🙂

krasulka
23. jan 2009

lenka no chudatko moje, je to otras robota ale ti poviem..No ale tu by ju nerobil, ale v Irsku je to apson za ine prachy 🙂

ja mam ten vankus uz asi od 20 tt a bez neho ani nezaspim mala som ho aj v nemocnici so sebou. Ja sa s nim podkladam kde mi treba a potom ho urcite planujem pouzivat aj pri kojeni.

mamamima
23. jan 2009

lenka ja to nemam...mali to u nas za 250.-, ale nekupila som, raz to nemali a potom som tam uz nesla...ale mne sa najlepsie kojilo ked som mala malu na rukach...ale tak neodskusala som vankus, nemozem porovnat...ale myslim, ze by nam to dost zavadzalo...ale da sa to aj pre babo vyuzit ze ho tam polozis...ale nemusim mat vsetko co maju ostatne 😀

lenkahrehusova
23. jan 2009

Krasul a aký máš. Lebo ja som našla na nete taký len pre bábätko čisto na kojenie a ale aj taký dlhý 190cm a ten využije bábätko aj keď je väčšie 🙂 Ja ho už nestíham využiť 😉

mamamima
23. jan 2009

hej krasul, ze dobre sa s tym spinka, ze das medzi nohy a tak 😅

lenkahrehusova
23. jan 2009

ja som ešte rozmýšlala, že ako alternatíva by sa dala využiť deka, alebo obyč.vankúš 🙂

lenkahrehusova
23. jan 2009

Mima a nebola ti neskôr malá ťažká?
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre