Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

katulikzlatulik
26. jan 2009

ahojte,
janula a vsetky, co ste dnes boli v poradni blahozelam...
molly... vo stvrtok budeme na Teba mysliet 😉
lulusy... martinka bola dnes u mna na malinkovom cajiku... trosku jej tvrdne brusko, zajtra idu na kontrolu, zatial je v stave 2v1 🙂

dnes sme kupili super spanielsku deku v zelenej farbe.. je uzzzasna...
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
a tiez rychlozavinovacku Ferreti s kokosovou vlozkou
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

sue13
26. jan 2009

No to ste ma nepotesili, ja ze budem mat lahsi porod ked mame taku malu vahu 😅
Xeni a kolko vazi tvoja??? A ako sa bude volat???? 🙂

xena22
autor
26. jan 2009

No neviem kolko vazi mi nepovedali,len mi povedali,ze babatko je skor mensie drobnejsie,ale ze to za dva tyzdne este riadne dobehne... meno mame Adam 😀 😀 😀
Ale ak to naozaj bude dievca,tak zatial sme nalomeni na meno Anna...

sue13
26. jan 2009

Xena ty si expertka 😀 Takze vy si nie ste isti ze to bude baba??? 🙂
Katulik pekne ste nakupili 😉

miruska78
26. jan 2009

Molly, ja som tak pendlovala, robila som v administratíve, papiere pacientom, poisťovne a tak, ale najviac som bola na psychiatrii 😀, na chirurgii, sem.tam ARO a na gynekol.-pôrod., preto sa pýtam, lebo ich tam poznám, aj keď sa to tam odvtedy trochu pomenilo, vtedy tam bola ešte primár Lányi. No ale aj Ďurčenka je v poho, moja sesterka pred 2 týždňami tam tiež rodila, u Kurillu. On je fajn...tak držím palčeky...nech ste aj so Soničkou v poriadku... 😵

xena22
autor
26. jan 2009

Dievcatko nam povedali len raz,ostatne razy bud neboli ochotni ani pozriet,alebo nebolo vidno,ale skor baba ako chalan a teda aj som na dievcatko nachystana - tak este to bude sranda...o dva tyzdne budeme mat jasno 😉 NO ale uz idem od vas,nech nejem tak neskoro 😉

molly28
26. jan 2009

xeni ja len zííííram...vy ste si ešte nie istí, či to bude dievka?????? 🙂 🙂 🙂

xena22
autor
26. jan 2009

No ja by som to povedala tak,ze nikto si tu nemoze byt isty 😀 omyly sa stavaju a kuknite tu na evaviky,z dvojiciek pariku ma tri baby,,,,tak ja nemam odvahu tvrdit ze na sto percent dievka 😀 Nebola som na amniocenteze,takze je to len taky typ dr z ultrazvuku - co je u mna nieco nad 50 percent - neverim ludom 😀

katulikzlatulik
26. jan 2009

sue... dakujem 😉

molly28
26. jan 2009

miruska dakujeme...dufam, že všetko prebehne v poriadku 😀 😀 😀 ja si myslím, že každý gynekolog je v pohode..ved robia robotu v ktorej su odbornikmi.... 😀 😀 😀

xena22
autor
26. jan 2009

Katulik ta deka je paradna...

xena22
autor
26. jan 2009

Ja sa snad dnes nenajem ... ale uz som zapriahla muza nech aspon cosi vymysli co si dame,,,,

katulikzlatulik
26. jan 2009

neviete mi poradit, kde by som mohla najst nieco viac o ulozeni plodu... lebo zevraj nas drobcek je v polohe II. co znamena, ze budu trosku problemy pri tlaceni, ale inac nic strasne, aspon takto sa vyjadril moj porodnik 😒

katulikzlatulik
26. jan 2009

xena.. ja som dnes tolko toho pojedla... ze som si myslela, ze uz dnes papat nebudem... ale opat mam na nieco chut... 😀

xena22
autor
26. jan 2009

Tam ku koncu sa pise o tom cislovani .... ale je to v HTML formate

xena22
autor
26. jan 2009

Hned ten horny odkaz... inak sa mi to nedalo sem dat...

xena22
autor
26. jan 2009

Baby idem nachvilu het,,, hlad je zly....

janula10
26. jan 2009

ahojte hlasim sa uz 😀

ludika33
26. jan 2009

ahojte aj ja sa hlasim. co mate nove? udialo sa nieco zaujimave od poobedia?

marya
26. jan 2009

Ale ste toho popisali poriadne za tych par hodiniek 😅

Molly, to je super, ze uz vo stvrtok budes mat malinku pri sebe, drzim palceky nech vsetko prebehne co najlepsie 😉 😵 😵

Pozeram, ze Bubatenko sa tu uz dva dni tusim neukazala....ze by uz rodila ? 😵 alebo nas len natahuje potvorka jedna ? 😵 😅 😀 joj taka som zvedava... 😅

ludika33
26. jan 2009

ahoj marya bubatenko tu bola tusim v nedelu doobeda. potom sa chystala k rodicom, tak od vtedy som si snou nepisala. vcera este nevyzerala, ze sa chysta rodit. aspon pocity take nemala.

ty sa ako citis? vsetko je v pohode?

molly28
26. jan 2009

marya ved aj tebe sa to kráti....a ako sa citiš?

marya
26. jan 2009

Ludika aha, tak to mi uniklo 🙂 A ozaj, manzel uz ma nohu v poriadku ?

Molly veru, snad uz to pride cochvila...len problem je ten, ze vobec nemam pocit, ze by som mala rodit...okrem toho, ze Petko je uz uplne dole, nemam ziadne predporodne signaly, tak neviem...a ja by som uz chcela nech sa narodi, lebo uz dva tyzdne som "nazhavena", a stale nic...podla uzv mam termin 29.1., este tri dni, tak dovtedy mu davam cas 😅
Molly a aky je to pocit vediet ze o tri dni budes uz mamina ? 😵 a ake mas pocity pred tym cisarakom ?

ludika33
26. jan 2009

marya zajtra mu davaju dolu sadru a ide na rtg uz konecne bez nej, ak bude dobre, tak ide domov po svojich a ak nie tak znovu sadra pristane na nohe. dufam, ze bude dobre.

marya ani ja sa uz neviem dockat a som z toho dost nestastna, lebo nejakych velkych poslickov som zatial nemal. len take mini naznaky. no teraz by ani nebolo dobre keby som isla. musim sa dat dokopy u internistu, ale ja by som uz fakt chcela drzat drobceka v naruci.

marya
26. jan 2009

Ludi, tak drzim palceky, nech zajtra vsetko dobre dopadne a nech pride domov uz po svojich 😉
A neboj, Andrejka sa dockas, ved predsa len, este ma par dni cas 😉 joj ale veru sme nedockave, no ale potom si ich budeme moct vychutnavat cely zivot, tak tych par dni este vydrzime 😅

ludika33
26. jan 2009

veru cely zivot si ich budeme mat cas uzivat do sitosti.

zajtra nas vezie kmotor. mna vyhodia najprv v ruzinove, idem prvykrat do poradne do nemocnice a oni idu k milosrdnym. dufam, ze pridu pekne po svojich za mnou. uz nevladzem maratonit. kazdy den skolka robota robota skolka nakupit a to vsetko peskom. uz citim, ze je toho vela

ludika33
26. jan 2009

molly neboj da sa to prezit, a ides spinalkou alebo plnou narkozou?

cvirko
26. jan 2009

marya ja som na tom podobne, doky mi hovorila už pred dvoma týždňami, že to môže prísť a stále nič..
aj ja mám termín podla UTZ na 31.1....tak som zvedavá, už by to mohlo prísť

marya
26. jan 2009

Cvirko, teda, ti doktori nas len zbytocne natahuju 🙂 ale uz len par dni a uz to tu budeeee 😅 😅 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre