Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

andrea142
20. júl 2009

pravdupovediac to som si nevšimla od koľko kg ale manžel sa pýtal a to nám ukázala. a vypadá presne ako ten čo má Lenka v albume

martinkasch.
20. júl 2009

Ahojte dievky,

chceme sa pochváliť. Už máme 1. zúbok ! A čo chvíľa bude aj druhý. HURÁ . Tak teda Sebinko bol riadne mrzutý. Ale našťastie sme nemali teplotu.

Menzesík som už mala aj ja. A to už dvakrát a pritom Sebinka len kojím.

kvietok23
20. júl 2009

dik, Adi, pojdem sa pozret, lebo od 1.8 ideme do Patiniec, tak nech sa krpec vyblazni

k tomu menzesu, od 1.4. uzivam HAK, len zacala ucinkovat az po 7 dnoch a tak som dostala na zaciatku aprila 1x mrchu ktora trvala asi 12 dni.. odvtedy nic, lebo uzivam antiku, ktora je bez prestavok, cize mrchu nedostavam.Len teraz, posledny mesiac mi uz asi 4x rano zacne spinit a potom cez den nic..tak neviem, co to je...

ludika33
20. júl 2009

kvietok to iste mam aj ja. od maja beriem antiku. po nasadeni som dostala mrchu, ktora trvala neskutocne dlho a od vtedy nic az do minuleho tyzdna asi 3 - 4 dni som mala obcas slabe spinenie. a teraz uz zase klop klop nic. a teda v lete ani nemusi, len to sa mi nepacilo, ze zrazu take krvave spinenie. ja som sa hned doplasila, ze ci to neni nejaky zapal. aj som objednana k dokimu, tak mu to poviem, ze co on na to

babule myslite na nas zajtra rano. velmi sa bojim. ked natalke brali krvicku ako troj tyzdnovej, tak mi ju vratili celu ofasovanu ako keby sa na nej vyriadil upir. mam s tym zlu skusenot, tak aj preto sa bojim. ale to ona tak dopadla v detskej nemocnici nie u nasej obvodacky.

my tiez mame to plavacie dvojkoleso s krizom dolu. maly instiktivne dal nozky za seba a strikoval a strikoval, ze sa tym aj trosku posuval dopredu, len obcas boli vacsie vlny, tak potom mu to slo tachsie, ale nevzdaval sa. je to maly bojovnik.

mima22
20. júl 2009

ahojte.
aj nasa natalka ma uz dva zubky spodne hned po sebe jej vysli.
tie 2zubky ma od 4.mesiacov.a uz jej ide aj dalsi

janula10
21. júl 2009

ahojte

tak maximko mal od piatka do pondelka do rana 39,3st teplotu....uz je dobre, mozno zuby, mozno prehriatie ktovie alebo ta 6 choroba co maju deti do jedneho roka 1x aspon....uz je v pohodicke, stale cakame ze vide zubok a nic....este ze mal teplotku teraz lebo 1augusta letime na dovcu a keby tam mal mat tak koniec sveta ☹

kvietok k tomu kolesu len tolko kukni neviem ci aj tu mam tu foto v albe alebo na FB, co chodime plavat tam je to koleso na ucenie a maly v nom plava sam je to specialne koleso na ucenie ze tam maly lezi...posielam ti stranku kde si ho mozes objednat my ho uz mame doma objednane je super...to zlte maju na plavani tiez maju ho v draciku ale to sa pouziva az ked ti dieta pevne poriadne sedi....aby nekrcilo chrbatik

http://www.swimtrainer.com/_shop/product_info.p...

Baby ja mam za sebou uz tiez preve kramy....ach jaj to boli casy bez nich sakra.....no tak co uz narobime..... 😠 🙄

lenk30
21. júl 2009

kvietok - koleso mi kúpila segra, ale videla som ho aj u nás v All toys, aj v Dráčikovi - je tam napísané že od 0 - 1rok, takže tam môžu byť sami. bud sa oprie dozadu a sedí ako kráľ, alebo do predu a ručinami búcha o hladinu a je celý mokrý

.........no a ja kojím teraz každú hodinu - a menzes som dostala 😠

martinskasch, gratulujem k zúbočku!!!!!!!!!!!! píšeš, že bol mrzutý... lebo môj malý je veľmi nervozny v spánku mrnká, oči zavreté. včera aj kakačku........tak myslím, že aj my každú chvíľku

mima, a vy už 2 zúbky? aké mala príznaky, keď sa jej tlačili?

ludika, akú antikoncepciu?

baby na nete beží reklama na tie menštruačné poháriky, čo si o tom myslíte?

janula10
21. júl 2009

lenk ake menstruacne pohariky to je co???

to koleso maju v draciku teraz stoji 4euro, kupovala ho kamoska pre maleho co ma 1rok lebo na plavani uz je v nom....

patkao
21. júl 2009

caute..pozeram ze riesite kolesa, chodite s krpcami plavat aj na neake jazera, alebo kupaliska? my mame doma len minibazenik a poriadne ju nemam kde vycvachtat 🙂 ..ale od buduceho tyzdna zaciname chodit na baby plavanie, tak sa tam troska vyblazni..my mame tiez dva zuby uz mesiac, a myslim ze pomaly nam pojde dalsi hore..mala bola mrzuta, mala teplotky a stale kakala..a odrazu vysiel zuba za týžden dalsi 🙂

janula10
21. júl 2009

my len na plavanie baby chodime ako som pisala uz od 2 a po lmesiaca, jedine co sa bude kupat v mori na dovolenke a v bazene, na kupaliska tu v BA az o rok...na jazero by som si netrufla vobec....

patka ako si zistila ze ma zub? lyzickou alebo prstom? ja skusam stale ocakavam a stale nic...

patkao
21. júl 2009

jani normalne som videla take opuchnute a ze tam ma nieco blede pod tým dasienkom..a ja som jej to kazdý den masirovala kadeakými gelikmi aby ju to nebolelo az raz som sla masirovat a pomasirovala som nieco ostre a tvrde a to uz bol vrch zubceka..a na druhý den uz ho bolo pekne vidno..teraz ked sa Ninka smeje je strasne smiesna, len dva tesaciky vpredu trcia, musim konecne odfotit 🙂

janula10
21. júl 2009

to aj on ma uz navretre a biele.,.,.nastastie neplace nic no budem skusat...
no odfot tie deti su zlate s tymi zubkami 😀 😵 😵 😵

darmka
21. júl 2009

Ahojte, ja tiež iba kojím, ale chcem už pomaly začať s príkrmami. Keby ste náhodou niektorá mali nejaký zoznam ako postupovať, pošlite mi ho prosím do IP. Od dokiny som sa toho moc nedozvedela, tak neviem ako začať. Chcela by som podávať už na noc nejakú kašu, ale neviem, či začať skôr s príkrmami na obed a až potom s kašou alebo je to jedno. A ako ju podávate, lyžičkou alebo z fľašky. Chcela by som ju robiť z materského mlieka. A ešte niečo, má sa podávať tesne pred spánkom 😨

lenk30
21. júl 2009

janula, na nete stále behá reklama - že je to miesto tamponov a vložiek, že hygienickejšie a tak.......neviem, bola som zvedavá, či to niekto neskúsil
ja malého čvachtám v bazéne pravidelne. sa vytešuje jak lečko

my sme dnes od kamošky dostali prvú kašu a prvú lyžičku. už sa fakt teším, lebo sa mi zdá, že to bude riadny papkoš

ako ste zistili tie zúbky?

mima22
21. júl 2009

natalke ked isli zubky tak som poriadne ani nevedela ani mrzuta akurat kakala vtedy za den aj 5razy
a teraz jej uz pojde isto dalsi stale si hryzie do prstov aj ked jej prejdem po dasienkach tak tam ma same kopce

wewe8811
22. júl 2009

dobre ranko baby, vy uz mate take zubate deturence? 😀 tak my zatial este stale nic 🙂
janula kam chodis na to baby plavanie?

huh dnes nas caka dalsi horuci den, tak dufam, ze to nase deturence zvladnu v pohode. Zoe v noci zase vystrajala, takze som total KO 😒.

bubatenko
22. júl 2009

darma pozri na www.kojeni.net tam máš všetko o začatí príkrmov aj recepty.... mne to dosť pomohlo a vytvorení si obrazu ako začať, nás to tiež čaká o dva týždne tak som zvedavá..... 😉

andrea142
22. júl 2009

ahojte

ani my ešte nemáme zúbky ale teraz už slintáme brutálne ....... hoci ja už čakám vyše mesiaca 😀 tak dúfam ,že čoskoro.

k tomu teplu len toľko ,že sa mi stále spotí tak s viackrát obliekame hoci má iba tričko alebo body hneď má mokrý chrbátik. celkom dobre ho znášame. ....... a už pílim mužovi uši nech kúpi bazén aby sme sa mohli čvachtať 😀 ........ už som taká zúfalá ,že som mu povedala ,že stačí detský ja sa tam s malou nejako napchám 😀 😀 😀

miskelka
22. júl 2009

Ahojte. Baby chcem sa spýtať, či si treba ísť vybavovať rodičovský príspevok, keď končí materská...alebo to zmenia autopmaticky..nechce sa mi zase chodiť po úradoch

nada.hope
22. júl 2009

miskelka sklamem ta ale musis si to povybavovat, na urade prace a v socialnej poistovni....... 😝

krasulka
23. júl 2009

Ahojte,

Miskelka ahooj teda Emmka je paradnica som kukala album, tiez rastie neuveritelne 😵 😵

caute babulky ja mam teraz akosi malo casu. My este zuby nemame aj ked na dasnach ma hrcky aj dole aj na bokoch tak snad coskoro.Ale mne nevadi aj keby jej az neskor vyjdu, sak sa dost este natrapi so zubami.

Ja som malu tiz mala v tom kolese v malom bazeniku my sme ho kupili v draciku ale som ho videla aj v bile. Prihodim par fotiek do albumu. 🙂 Inak sa mame OK. Mala je zdravucka, ale bud tyzden nas caka preockovanie tak som zvedava ako to zas zvladne. Mali sme doma tatina 4 dni tak bolo fajne, a teraz pride zas 19 augusta 😵 😵 tak uz sa tesime. A letenky mame na 4 septembra uz vsetci do Irska 🙂 co mate nove? idem vas pocitat kym mala spinka a pijem kavicku.

janula10
23. júl 2009

ahojte
tak po 5mes ma Maximko 7520g a 68cm 😉 🙂 😀
wewe na jankolovu ul do ovsista, aj lusila tam chodi aj pishulina.... 😉

krasul ani mi nemame zubok no cakame kazdym dnom 😉

zuzi26
23. júl 2009

janul nemas nejaky link na to plavanie, dik?

janula10
23. júl 2009

zuzi nemam oni nemaju ani link, ani tel.c islo...nic...proste su tam od pondelak do piatka od 9-13h a neda sa ani objednat no necaka sa mozu byt 3 deti vo vode....oni maju ale buduci a prvy augustovy dovolenku tak treba ist ked tak az druhy augustovy....je to v budove byvalej skolky....

krasulka
23. júl 2009

janul aku krasnu vahu mame ja dam malu zvazit zas az za tyzden. Maximko uz je riadny fesak teda, zachvilu bude baby nahanat 😀 😀 ako sa mate ste zdravucky? vsetko ok? za chvilu na dovcu idete co? Juuj zavidim v dobrom, my hadam na rok 🙂 🙂 🙂

janula10
23. júl 2009

krasul no pripravte sa lebo on babam neda pokoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
uz je ok mal tie teploty od piatka do nedele 39,3 chudacik horel ako fakla.....no veru ideme som zvedava sa tesim lebo tieto tepla neznesitelne co su v BA to je hruza predsa pri mori je ina vlhkost.....
som pozrela aj malu Ami aka je frajerka v tej strikovanej ciapke 😵 😵 😵 to sa mi paci na dievcatkach tie capicky 🙂 😉
vy si kde gazdujete vlastne si na slovensku?

ludika33
23. júl 2009

ahojte babule,

janula krasulka gazduje este na Slovenksu zatial az toho 4. 9. idu aj s Michalom do Irska.

Pridala som zopar fotiek z dovolenky. Ak budete mat zaujem pozrite si ich. Zajtra budem volat na vysledky, tak som zvedava, ze ci je vsetko OK. Dufam. Dam Vam potom vediet.

Prajem este krasny vecer.

wewe8811
24. júl 2009

ahojte, janula a Maximko potreboval na to plavanie aj plavky? Ci treba nieco take zhanat 🙂. Hmm to je zvlastne, ze nemaju na seba ziaden kontakt. Ozaj, vies mi povedat, kolko stoji ten kurz?

wewe8811
24. júl 2009

a este jedna otazka janula, potrebovala si od lekarky potvrdenie, ze je Maximko ok a ze moze plavat? Dakujem 🙂

janula10
24. júl 2009

ludika no vam bolo teda 😵 😵 😵 😵 ked vidim Andrejka v kociku tak simyslim ze je to maximko, zakryty disney plienkou, knizocka disney na kociku 😵 tak isto aj Maxim chodi 😀 😀
ake mas mat vysledky? uved ma do obrazu.....co sa deje??!!!!!!!

wewe neni to divne to nieje kurz, tam prides kedy chces proste a asi tam stoji to 15-20min 3euro vo vitivke...viac nemozes byt ani....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre