Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
22. aug 2009

Ahojte baby, nestiham nic zajtra krstime..ň

s tekutinami sa trapime aj my..Fakt nijaku inu tekutinu mi nechce..ani z hrnceka, ani zo striekacky, z lyzicky..flase nic...mam uz doma milion cajov a drinkov, stiav a nic nezabera..ja som tiez zufala z toho..za chvilu letime a pri vzlietani odporucaju davat detom pit cajik aby prehltali..aby im nezalahli uska..no a nviem ako to my vyriesime 😒

wewe8811
22. aug 2009

ahoj krasulka, vitaj v klube. Ja som dnes tiez pobehovala so striekackou, tak aspon par ml stavy som do nej dostala, ale ziadna slava. Zajtra skusame dalej 😀.
Jaaj uz sa musis velmi tesit, ze budete vsetci traja spolu, co? Tak mate este zopar dni na rozcvicenie, aby ste ten let zvladli.
My sme krstili koncom juna, tak nech vam to zajtra dobre dopadne.

muriel293
22. aug 2009

ahojte žienky,ako sa nám to tu krásne rozpapkalo! 😀
Môj Maťo je hrozný žrút,svokra mi furt hučí do hlavy že to tak nie sa dáva že sa mu žalúdok roztiahne a bude tučný! a čo ho mám zabiť?! som zúrivá!!!!
😠
My používame tanierik tri razy denne,prvý raz okolo obeda mu dám za tanier zeleninky buď spravenú doma alebo kúpenú výživovú-asi o hodinku alebo o hodinku a pol ale záleží aj od toho ako veľa je toho dám 200ml mlieka...potom poobede máme ovocie-napríklad rozmáganú nektarinku s baby sušienkami a výživou a o pol hodinku 150ml mlieko lebo dlhšie mi na ovocí nevydrží a večer o ôsmej vždy za tanierik kašičky so suchármi a čo ja viem o také dve hodinky alebo o hodinku mliečko....je to žrút ale čo mám robiť keď mu chutí...keď vidí že vyťahujem jeho tanierik celý sa trepe od radosti a nedočkavosti tak isto aj s flaškou keď ma vidí 😀

Mne už tiež krásne sedká ale tiež len v kočíku alebo opretý o gauč či vo vaničke sám ak sedí len tak tak sa kýve ako malý tučniačik ale som kočíkovala s kamoškou čo má dvojmesačné bábo a sa mi ani veriť nechcelo aké to je malinké už si ani nepamätám kedy bol taký Maťko,nuž pripadalo mi to divné a nudné,Maťko si sedel a pozeral jej na kolieska z kočíka a ujúkal od radosti proste som spokojná aká je už s ním sranda tak som sa vytešovala z toho 😀 Najnovšie skúša stále svoj hlas,niekedy mi to pripadá akoby výskal podla stupnice že čo dokáže jeho hrdlo a okrem toho že od narodenia vydáva divné zvuky-teda okrem neho som v pôrodnici nikoho nepočula pred rozplakaním sa doslova krofkať ako prasiatko tak teraz vrčí ako tiger alebo skôr to je akoby shrek sa na ňom smejeme a najnovšie ako malá opica v zoo vydáva zvuky 😀 😀 😀 ešte si aj po bruchu bubnuje!

Dneska som ho strčila do chodítka ale len za účelom lepšieho rozhľadu a strašne sa mu to páčilo,nedávam ho tam nadlho len tak kým je spokojný,zuby ešte nič som zvedavá kedy to začne...

wewe8811
23. aug 2009

dobre ranko, muriel hlavne ze Martinkovi chuti a je zdravucky. My zatial susienky este nepapame. Na desiatu mavame jablcko,hrusku alebo bananik a kasu a na obedik rozny zeleninovy mix.

hehe k tym zvukom, Zoeinka zase niekedy vydava zvuky ako keby startovala svojho harleya, este aj rucky tak napina hihihihi. Posledne dni zacala tak zvlastne skladat jazycek a vydavavat kadejake zvuky a dnes v noci okolo 2 sa pred papanim tak rozkecala, ze sme sa s drahym museli nahlas rehotat 😀.

krasulka
23. aug 2009

Ahojte maminy,

muriel svokra asi zavidi ze aj ona sa nemoze tolko najest 😀 😀 😀 😀 len malemu daj, on vie kolko potrebuje a vsetko aj spali, takze tak a jedalnicek mas uplne vzorovy takze len tak dalej, nenechaj sa svokrou ustvat 🙂 🙂

baby my dnes mame krst tak drzte palce, nech to dobre dopadne, skod az eje akurat chladno tak malej tie saty musim dat az tesne do kostola. ☹ ale neva. Baby mala mala problem sa vykadit a neviem ktora ste tu spominali slivky ale diky moc. vcera mala slivkovu vyzivu a dnes sa naaadherne vykadila plnu plienku, konecne po *4 dnoch.

Muriel ke duz je maly taky pevny telickom, ze uz neni taky gumovy tak choditko pohoda. Moja mala je stale tak trosku ako z gumy, ale inak Ok. Vsak sa neni kam ponahlat. Bezzubi sme stale, ale vyzera to ze uz nie nadlho.

wewe, no ja uz tiez neviem ako ju prinutit pit, lebo mala ma este aj strbinku na oblicke a pit by teda mala vela uz neviem co.. Vcera sme isli v aute a som jedla 7 days kroasant a som malej davala to cesticko po troche take rozzuvane a ako jej chutilo? ale to len tak na osviezenie, aby mi vydrzala domov do vecere.

Muriel a ake susienky kupujes malemu? aj ja uz by som jj nieco dala rada do vyzivy ale piskot sa este asi nemoze ci hej?

xarah1
23. aug 2009

ahojte mi nastastie problemy s pitim nemame nasa mala zase podla mna pije az moc denne mi vypije 4 flasky caju bez rozdielu ci je teplo a ci chladno a to su 125 ml flasky a plus k tomu mlieko zelenina milacik a ovocie.zuby zatial ani my nemame ale uz behame v choditku najviac ju zaujima kos a obsah kuchynskej linky aj sme sa rozrecnili stale krici mama tata a dada takze je nam doma veselo

wewe8811
23. aug 2009

jaaaj Zoe vcera objavila ako sa "prdi" ustami, takze mi zacina bojkotovat aj jedlo. Vzdy ked sa k nej priblizim lyzickou alebo ked nieco spapa, tak vystrci jazycek a "zaprdka" tak, ze jedlo vsade strieka. 😀. Dufam, ze ju to co najskor prejde, lebo jedno jedlo u nas trva aj hodinu a z toho polovicku nahanam po tricku, pod krckom alebo na stolicke ci podbradniku 🙂.

nada.hope
23. aug 2009

Ahojte maminky,..................som rada, ze ta slivkova stavicka pomaha, mi pijeme uz iba ju a cajiky uz mozem pomaly vyhodit 😅
Muriel kasli na svokru, ta moja zasa hovori, ze Ninka by mala jest uplne vsetko bez rozdielu ci je to mastne alebo korenene, vraj aj manzel na tom vyrastal a preco by nemohla aj malicka, .................ja uz radsej ani nereagujem.
Ninka je teda riadne sidielko, uz sa sama postavi ak sa pridrziava a sama stvornozkuje, takze ak bude po mne bude stat v siedmych mesiacoch,................postielku sme museli dat uz na najnizsie poschodie, lebo uz nas budi postojacky a ja mam vtedy v ociach smrt..
Ani neviem kolko vazime naposledy sme boli na poradni v piatom mesiaci a teraz nas caka poradna az v siedmych, ale ja pocitam ze mame okolo 6,5 kg viac nie, sme taky mensi, ale nevadi................

Inac chcem sa opytat nasa Ninka nevie kedy ma dost papania, ako to korigujete, ja je sice davam davky rovnake, ale co sa tyka prikrmu papa, dokedy nevidi, ze je miska prazdna, jednoducho nevie kedy ma dost, ako to dietatko naucit, aby potom zasa moc negrckala 😅

Krasulka, tak ty nam teda uz odlietas za velku mlaku?! Ale ale konecne budete ako rodinka pokope,.............. To sa tam chystate usadit na stalo? Aj sa chystas do robotky, alebo tam budes doma s AMI, lebo viem, ze tam materske trva iba pol roka,...............a ked tam zena zostane dlhsie, tak na nu pozeraju jak na blazna, alebo lenivu zenu 😠 😠 😠 😠 Az teraz som si vsimla vy mate dnes prasne pol roka, tak vela zdravicka k vymesaciu 😵 😵 😵

wewe8811
23. aug 2009

kocky jak vam tisko zavidim, ze vase deturence piju. Dnes som skusala dat slivkovu stavu, lebo sa jej tazsie kaka, kedze nepije tolko tekutin a mame prikrmy a to ste mali vidiet jej ksichtik. Nechapem, ze vasim deturencom vsetky tie stavicky chutia 🙂.

muriel293
23. aug 2009

ahojte

tak Krasul ako dopadol krst? my to už dávno máme za sebou,ešte bol maličký ale zvládol to úplne ukážkovo ešte aj grimasy robil na farára sme sa smiali 😀
Ja mu kupujem také sucháre v dm drogerie je to od šiestich mesiacov vyzerá to ako malé nakrájané chlebíky a dobre to chutí je to od Hipp,môžeš to dať do ruky ale ja to dávam väčšinou do kašičky večer,nechám to rozmočiť vo vode,popučím a potom pridám prášok na kašičku...chutí mu to
A ešte kupujem aj baby sušienky tiež je to do šiestich mesiacov je to 2x180g dva sáčky v krabici sú to takí mackovia do ruky a sú super,rýchlo sa rozpúšťajú,hrozne to lúbi aj len tak,ale väčšinou tiež dávam do výživy ovocnej...Prvý raz sme to dostali od mamamima na návšteve a ochutnal to skôr ako od šiestich mesiacov ale teraz je to lepšie lebo si to lepšie vie chytiť,predtým mu to vždy vypadlo a strašne zúrivo plakal 😀

Nada.hope
joj ani nevrav čo ja musím všetko počúvať od svokry a toto tak a hento inak a naši už jedli toto a tam a toto nie nervy mám z nej ale tak snažím sa jedným uchom dnu a druhým von! 😖

Baby ja mám desnú spotrebu podbradníkov denne aj tri štyri 😀 Odkedy prikrmujem,celý je špinavý aj keď má jeden podbradník látkový a na ňom ešte umývateľný,vždy si strčí päsť do plných úst a potom to všade rozmazáva,ako vyzerá kresielko to nebudem ani vravieť ale ako ogrcané! 😀

andrea142
24. aug 2009

ahojte

dobré ránko

anett: nám brali krv kvôli tomu ,že mi malá štrajkuje v jedení ..... ale ak je u vás všetko v poriadku tak si nemyslím ,že by ste mali málo železa

wewe: mojej malej tiež nechutila tá kupovaná šťava. minule som jej nezobrala čajík navyše a tak som jej kúpila tú šťavu a zmiešala s luckou ale nepila to ako čaj raz potiahla a dosť. ináč ja jej nerobím klasický čajík ale prevarím lucku s troškou feniklu a štvrťkou kockového cukru ( niekedy aj bez ) a to má ako čaj. ale aj čistú lucku mi vypije.

muriel: čo neskúsiš urobiť malému nejaké jedlo. ja malej už nedávam iba tú zeleninu ale jej robím napr. sviečkovú, špenát, v nedeľu už nám papá slepačiu polievku čo máme mi ,akúrat som svokru poprosila aby ju moc neosolila a vegetu tam nedávala.

no malá sa mi zobudila idem ..... prajem pekný deň 🙂

mamamima
24. aug 2009

Muriel, aj moja mala papka tak ako tvoj matko, vsetko zapija mojim mlieckom, tiez jej chuti, prave sme mixovali slivky s nektarinkami...andrea, myslim, ze takych papaniciek sa este napapkaju dost v zivote, sol a ine by do roka nemali vobec, ale kazdy ako uzna za vhodne 🙂

marya
24. aug 2009

Ahojte,

Andrea, Ty davas Lili uz spenat a svieckovu ??? Ved v spenate je mlieko, v svieckovej smotana, a to babatka este nemozu... 😕

My inak papame pekne 🙂 , zatial sme este len na zeleninke a ovoci 1-2x denne, inak v podstate stale kojim 😅 , od buduceho tyzdna chcem vyskusat aj masko 😅

aneet112
24. aug 2009

ahojte dnes idem na poradnu som zvedava ci bude dokt.spokojna z vahou a baby trpezlivost pri uceni deticiek pit nam to z tej striekacky trvalo tyzden a teraz si to bez nej neviem predstavit lebo si flasku ani cumel este stale nechyti teraz ked jej ju dam do ruky vlozi si ju do ust a cucka .a prikrm jej davam pokial jej chuti deticky sa vraj neprejedaju ked uz nechce vypluje to alebo zavrie usta a rukami mi odtlaca jedlo .raz sa mi stalo ze som jej davala nasilu lebo vobec nechcela a vsetko islo o chvilu von tak teraz to nechavam na nu 😵 😵 😵

mamamima
24. aug 2009

Marya, da sa spravit svieckova aj taka detska, ze nedas smotanu,ani zaprazku, ale UM, a spenat tak isto, tak som to robievala natalke, spenatik s troskou UM, alebo MM a nakoniec zltok, ten to zahustil a aj tak sa odporuca 6x do tyzdna masko a 1x ho nahradit zltkom... tak ja som to tak nahradzala 😉

muriel293
24. aug 2009

andrea
veď ja väčšinou dávam doma robenú zeleninku,výživovú len ak práve nemám a ovocie mu dávam pravidelne zmiešané s výživou aby toho bolo viac 😉

Teraz som robila špenát so zemiakom a žltkom uvareným rozmiešaný s UM tak uvidíme ale aj tak je to také brrr zelené a idem pokrájať ešte kuracie mäsko som varila do zásoby 😀

Ahoj Mima,ako žiješ?
predpokladám že ako my,na nič neni čas a rýchlo je večer...och och

aneet112
24. aug 2009

no akurat som sa vratila z poradne vsetko ok vazime 6710g takze sme zacali priberat 🙂 malej zobrali krv ci nieje chudokrvna Livia dracala chudatko ale ju tam dnes utrapili zabudla som sa tam opytat od kedy mozu deti jest milacika alebo nieco take podobne kto poradi?

muriel293
24. aug 2009

no čo baby aj vaši drobci milujú fotenie? Maťko je už srandista,keď vidí že sa ide fotiť nahadzuje ksichty ako malá maska! 😀

muriel293
24. aug 2009

aneet to s tým miláčikom by aj mňa zaujímalo....nepochybujem že by ten môj žrút neochutnal len neviem odkedy ale asi až neskôr....

mamamima
24. aug 2009

ahoj murieeel 🙂

no asi tak ako vy, kazdy den je vecer, mohli by ste prist. Ten spenat lepsie chuti ako vyzera 😀

no s tym milacikom ako kto...nemal by sa kvoli krav. mlieku, kt. je alergen myslim do 1 roka, ale podla kazdeho uvazenia, no nie? ako vsetko. Ja sa priznam, ze natalke som davala skor ako mala 1 rok a to pribinacika a je zdrava ako buk, mala teraz ako skoro 5 rocna 1x atb a alergie zatial ziadne, ale inak sol a ine nevhodne veci som do roka nedavala. Varila som jej zvlast, ale je to vsetko len na nas 😉

Muriel cakame vas 😉

heidy26
24. aug 2009

ahojte baby, prosím Vás tie čo dojčíte a teraz ste začali s príkrmami....... nezdá sa Vám že máte nejako menej mlieka? lebo ja normálne strácam mlieko 😢 😢 😢 😢 , dakujem moccc

krasulka
24. aug 2009

Cafte zeny,

tak krst bol super, rychle takze som spokojna. Mala vykrikovala na cely kostol eeeee, a brrrrrrr, prdela ustami a uuaaaa..no komedia..najprv ju farar mastil takou mastickou pod krkom a ako jej to isiel vatickou zotret tak mala ustockami ako kapor mu isla po tej vaticke, myslela si ze jej nieco dava jest 😀 😀 😀 😀

idem skusit pridat par fotiek do albumu, len som na michalovom booku tak to chvilu potrva kym sa tu vysomarim 😀

muriel293
24. aug 2009

krasul 😀 😀 😀 😀 to si viem živo predstaviť a ktovie čo by náš teraz robil v kostole haha to by som asi neriskla xixi,no aspoń to už ale máte za sebou a čo ste tak neskoro krstili? či tak ste chceli? mňa furt tunajšie babky podrypávali že musím ho rýchlo dať pokrstiť lebo neviem čo a bla bla bla 😝

Mamamima:

heh tuším si na rade ty ale ja na to nemám podmienky,to radšej by som prišla ja s malým zase lebo nepotrebujem aby svokra na teba zazerala a aby si sa tu cítila dáko nepríjemne,to by ma ozaj mrzelo a tu vás ani kam nemám dať 😖 už aby sme bývali sami!!!!!! vrrr A naši tiež akože o ničom,tam neni miesto,teraz sú ešte aj rozhádzaní lebo sa maluje tak si vieš predstaviť....
Ale ak máš chuť urobiť našim deťúrencom rande,môžeme sa dohodnúť,doma mi už riadne cvaká,práve sa na mňa valia dáke depky z toho že som furt len doma zavretá.....
Túto stredu musím ísť na neurologiu s malým na kontrolu a potom idem domov na tri dni trochu sa tam pomotať a vlastne aj kôli tomu že musím ísť k zubárke hlavne tak potom sa môžeme dohodnúť keď budem doma na ďalší týždeń hm? Veď ešte sa dohodneme ok? 😉

andrea142
24. aug 2009

ahojte

muriel: ja som si myslela ,že mu dávaš iba tie zeleninové pyré a preto svokra zabŕda ...... to mám preto ,lebo rýchlo čítam a keď odpisujem polovicu si nepamätám 😀 . ináč ti závidím ,že ti po hodinke po jedle vypije toľko mlieka. moja cez deň nevypije mlieko 😒

tú sviečkovú a špenát atď jej zarábam Bebou ... vlastne ako písala mamamima robím takú detskú .... a keby ste videli koľko polievky robí svokra na nedeľu tak tú sol v tom ani neucítiť ......viac ako polovicu vždy vylievame lebo by sme to jedli týždeň ... ale povedať i nedá .....

minule ma tu na koníku poriadne zdrbali kvôli sviečkovej ,lebo som tam dala zeler ...... mama a sestra mi povedali ,že môžem tak som jej tam troška dali a doslova ma zniesli pod čiernu zem ,že aká zlá matka som ... akože napísať ti ,že je to alergén a pekne vysvetliť to nevedia ale vynadať hej.... jedna tam ešte napísala ,že prečo to nekonzultujem s lekárkou a mala som sa poradiť s lekárkou či jej môžem dať ......

muriel293
24. aug 2009

andrea
o tom zeleri som ani ja nevedela,bežne ho síce nedávam ale niektoré výživové príkrmy ho aj tak obsahujú 😕

a2303
24. aug 2009

Ahojte,

Baby, ja Vám normálne v dobrom závidím..... Vaše deťúrence už štvornoškujú???
Naša malá sa len pretáča z brucha na chrbát a späť, sedká keď ju držím (lebo ináč padne na nos, ide si za nožičkami). Na brušku riťulku trocha dvíha ale ináč nič, je lenivá.... ☹
Podľa Vás je to zle? Mám sňou viac cvičiť??? Robím niečo zle???

Akurát som čítala, že Vaše malinké ako pekne papajú. Ja Rebeke dávam ráno a predobedom cicik, na obed trocha zeleninky (varenej) alebo kupovanej vo výžive, poobede cicik a večer kaša + cicik. Podľa Vás to stačí???
Piť mi pije ako dúha, čistú Lucku vodu (tú čo netreba prevariť). Štavy jej veľmi nechutia, max. čajík ale najradšej má čistú vodu. Podľa Vás mám dávať viac príkrmov??? Alebo to stačí???

Nehlásila som sa, lebo sme boli na dovolenke 4 dni na Balatone. Malá bola hrozne zlatá a spokojná. Na pláži pekne spinkala v chládku a všetko sa jej hrozne páčilo. Boli sme sňou aj v ZOO, mali ste vidieť tie okále 😵
A ozaaaaaj, Rebeka má už frajera, má 3,5 roka a sú do seba blázni 😀 Na dovolenke boli hrozne zlatí (je to syn našich priateľov). Mali ste ich vidieť, láska na prvý pohľad.

Vložím nejaké foto o Rebeke a jej láske 😵

Majte sa krásne a ďakujem Vám baby za rady!!!

dobrú nocku Vám aj deťúrencom 🙂

wewe8811
25. aug 2009

dobre ranko prajem, nas drobec vymysla uz od pol 6 tak tu strasim. Teraz zaspinkala, tak mam trosku kludu.

a2303 nasa bambulka tiez nestvornozkuje ani sa neplazi. Sedka tiez ked sa ma pridrza a najradsej sa pretaca z chrbatika na brusko. Naopak sa jej velmi nechce 😀. Podla mna je to uplne individualne, nemozes ist podla nejakych tabuliek, resp. sa porovnavat. Ja to beriem vsetko s rezervou. Zoe sa narodila o 3 tyzdne skor, takze aj to ma na to mozno vplyv, ale kazde dieta je ine, takze si nerob starosti. Lekarka to vie urcite zhodnotit a ked nic nehovori, tak je to ok. A s tym papanim to mas podobne. Ked to Rebeke staci a pekne pribera, tak v pohodicke. Este by si mala asi postupne zaviest aj ovocie.
Teda takze Rebeka uz takto randi? Noooo aby ocino nemusel striehnut na balkone s puskou uz v 5-tich rokoch a odhanat napadnikov 😀.

Inak nechapem, vcera Zoe na jeden sup vypila 60ml jablko+hruska+lucka. Tak som zvedava, ako budeme pokracovat dalej, ci to nebol len nahodny jav 😀.

Pekny a slnecny den prajem 🙂.

a2303
25. aug 2009

Ahoj Wewe,

Tak skoro ste už hore????

ďakujem Ti za odp 😵 Veľmi si ma potešila!!!! Tak máme rovnaké deťúrence 😀 Moja sa točí tiež najradšej z chrbátika na bruško. Uplne si ma ukludnila, a máš pravdu. Každé bábo je iné...

Zoe Ti včera tolko naraz vypila???? Fiha, šikula!!!! To je super, že jej takéto šťavy chutia.
To randenie ani nehovor 😀 Ja vždy hovorím, že deti sa navzájom cítia... Boli zlatučký 😵

Musím bežať sa chystať, dnes ideme do práce. Rebeka mi ešte zaspala naspäť, tak sa zatial vychystám.

Majte sa krásne a pekný deň!!!

caly8
25. aug 2009

ahojte 🙂

heidy .. ohľadom toho dojčenia..ja cítim, žesa mi prsia menej nalievajú ale u mňa je výhoda, že malá sa aj v noci budí na dojčenie takže to je podstatné, že to mliečko sa stále tvorí..ja ju v noci tri krát kojím aspoňň si myslím 😀 lebo je so mnou v posteli a niekedy aani nepostrehnem ako sa pricucne 😉
kojím ju ráno ked ju dávam spať potom je obednajšia zeleninka včera mi zbaštila asi 5 PL cukina+mrkva+brokolica+trochu karfiolu+zemiačik a zapila to 30ml dojčenskej vody a v tom vyvarené jabĺčko..to jej celkom chutí... no a potom o dve hodky cicu a opäť o dve hodky cicu a potom už len pred spinkaním..takto mi papkáme... viiacej príkrmu zatiaľ nechce ale zo dňa na deň je to lepšie.. budúci týždeň chcem už pridať mäsko a ovocie tak uvidíme čo ona na to.. ja jej to pripravujem doma v pare a pučím takú kúpenskú som jej nedala zatiaľ ale to s tým králičím mäskom by ma lákalo..uvidím..
ak máš pocit, že mliečkaj e menej tak si odsávaj trebars ked malá papká príkrm..skús mrknúť ku Annag do témy..

naša´Ela sa tiež pretáča z chrbátika na bruška a naspäť .. tiež neštvornožkuje ani sa neplazí ale v postielke sa už po paličkách vytiahne na kolieka úúúúúúúsmev náramný 😀 zlatá je

ako tie naše bábätká rastú krásne a už aj frajerov majú 😕 😀 poniektoré ...

aneet112
25. aug 2009

a 2303 mas naderne dietatko tak sa prosim ta netrap pre hluposti a uzivaj si chvilky s malou.ani moja nestvornoskuje kazde dietatko je ine a tym su vlastne jedinecne a nadherne 🙂 mohla by si jej skusit dat masko len trosku na obed do tej zeleninky moja ma dnes takyto jedalnicek:rano cici o 10 papala jablcko s bananom zapila mlieckom na obed ma pomixovany zltok zo zemiakmi a karfiolom a dala som jej tam 1 mladu fazulku a 1 ruzickovy kel zapit jej dam vodicku olovrant cici prva vecera kasa a pred spanim cici 😉 😉 😉 kasu jej davam o 19 hod aby mala kazdy vecer rovnaky a ide spak okolo pol 9 ako kedy.v noci papa tak 2 krat cici 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre