Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

patkao
24. feb 2010

ja som robila ryzovy nakyp,rozvarila ryzu (ja bez mlieka kedze nemozeme,ale povodne v recepte bolo primiesat hotovu mliecnu kasu na zaver),pridala zltko,trocha rastlineho masla,dala do pekaca,na to slivky z kompotu, alebo co mam, a na to zasa ryzu a zapiect..a jedli sme to obe,celkom fajn 🙂 na zajtra a pozajtra mame morcacinu na hrasku a pohanku k tomu..

kvietok23
25. feb 2010

a davas tam hrasok z konzervy,ci mrazeny?

patkao
25. feb 2010

ja mam domaci mrazeny...ale kukuricu napr.davam aj z konzervy, ale preplachnem

monika77
25. feb 2010

patkao vyskúšam,,ešte som mu veru nerobila ryž.nákyp,,,inak pridávate po roku už aj iné ovocká?

kvietok23
25. feb 2010

my papame aj citrusy, hlavne pomelo nam chuti, pomaranc, mandarinka

andrea142
25. feb 2010

ahojte

aj ja už dávam citrusy. mandarínky zbožňuje , potom pomaranče.

monika77
25. feb 2010

maliny a jahody tiež?

vanilka2612
25. feb 2010

Ahojte,dali ste dnes na prechadzku este fusak??LEbo som nevedela co dat,dala som fusak a bola cela spotena..ALe nebola moc naobliekana,,ALe do deky mi je este asi skoro ju dat?? hm? TU v BA bolo asi 14 st.C.

heidy26
25. feb 2010

Vali ja som dnes ešte dala fusak, pre istotu. Aj mi zaspinkala a ked sedia a nehybu sa velmi tak by im bolo ešte zima len v deke .
Monika ja som maliny už dávala aj čučoriedky. Jahody som ešte neskúšala, ale dnes som jej prvý raz dala mesiačik pomeranču a chitil jej 🙂 🙂 🙂

terina25
25. feb 2010

Ahojte baby.

mám jednu otázku.Neviete nejaký recept na rýchlu tortu alebo koláč??niečo jednoduché...Muž má zajtra narodky a niečo by som chcela ukuchtiť,ale čo???nechce sa mi stáť pri sporáku celý deň a ešte k tomu s bruchom. 😒

vopred ďakujem za tipy 😉

mamamima
25. feb 2010

Teri, ja mam jeden superrychly, mnaaam 🙂 muzov najoblubenejsi.

Tak potrebujes:

dlhe piskoty
kavu s cukrom
slahacky, ja robim so stuzovacom

uvaris silnu kavu, osladis a nechas vychladnut, vyslahas medzitym slahacky, ja pouz. do mojej formy 3 250tky+3 stuz., pisk. namacas do kavy a na nedavas s cukrom vyslahane slahacky a vrstvis ako chces, ja robim 2 vrstvy, navrch slahacka a struhana coko, je to fakt uzasne a rychle, ma uspech u kazdeho...

al. potom takuto, ale kysla smotana potom na to ovocie, zase piskoty, smotana s cukrom, ovocie pekne farebne a na vrch smotana ovocie a zelatina, aj to je supis a moze to aj sofi 😉

terina25
25. feb 2010

mima,ďakujem za tip.A tá šľahačka može byť aj v spreji či len taká,čo sa šľahá??

mamamima
25. feb 2010

Teri nie, vyslahat, uvidis, ta je naj 😉

terina25
25. feb 2010

juj,tak to si ma nepotešila.Ja nerada šľahám 😠 A kávy asi koľko treba urobiť??ja mám len takú malú formu.a predpokladám,že to dáš potom stuhnúť do chladničky.

terina25
25. feb 2010

teraz som našla aj nejakú rýchlu tortu.ale to sa robí aj s pudingom a ,,trasie,, sa to.

http://www.dobre-recepty.sk/detail/5262-rychla-...

tiež som počula ,že je to dobré.

terina25
25. feb 2010

a našla som aj toto pre deti:

http://www.najrecepty.sk/story.php?id=278

mamamima
25. feb 2010

teri, no do maleho hrnca si zvyknem kavu uvarit, co ja viem, 4 dcl a ved slahacku mas rychlo vyslahanu, mixerom, hm? 🙂 ta trasena je fajn ...

terina25
25. feb 2010

nemám mixér 😠 mám len taký kuch.robot a to som v ňom len raz robila a sa mi urobilo maslo 😨

mamamima
25. feb 2010

teri, ked slahacku dlho slahas, potom vznikne maslo 😒 ale urob tu trasenu, s dr otkerom pudindom, mandarinky, korpus kupis, ta je tiez mnamky, ale my mame naj, tu slahackovu, tu si fakt chvali uplne kazdy 🙂

martinka17
25. feb 2010

ahojte
aj mi sme dnes mali konečne teplo, krááásne bolo
A máme výsledky z endoskopie...všetko je OK.....takže žiadna dieta, jupíííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

patkao
25. feb 2010

martinka supeer..ja som vedela ze to bude ok😉 mirka dikes za recepty,tu slahackovu si urobim na narodky,ohlasili sa mi navstevy a neni casu vypekat a bez torty to nepojde🙂..treba to nechat odstat v chladnicke? Teri ta trasena je super,odporucam

monika77
26. feb 2010

všetkým prajeme krásne ránko s davidkom,,,i keď počasie je na nič,,vietor dážd,,,dnes to veru nevidím na trojkolku,,,neva

super receptíky ste mi narobili chute,,,asi urobím niekedy aj ja tie tortičky,,muž bude mať meniny tak vyskúšam

drobcom ste už maminky robili puding?

kvietok23
26. feb 2010

ja som mu skusala davat puding, ale moc ho nechcel.
Ja som tiez vcera zvazovala, ci dam este fusak,ale dala som, ono sa to nezda, ale neni az tak teplo.

mamamima
26. feb 2010

Ahojte, no ja som neni s chrbtom lepsie, dnes mi nasadila injekcie, tri mi pichla do zadku, tak dufam, ze pomozu, mam tam uz dobry zapal sedacieho nervu, vcera vecer som myslela, ze zavolam sanitku nech mi, nieco pridu dat, ale dnes je o nieco lepsie...no co si my zeny este nevytrpime kvoli detom 😝 to mam z tej malej ze som ju furt vlacila na rukach, este sme sa aj sprchovavali spolu, no dala som si 😝

Martinka, tak super, ze Samko je ok 😵

Ja davam fusak, na to aj deku, este ma veru nenapadlo nedat jej ho, to sa len zda ze je tak teplo, ale drobci len sedkaju, treba im este 🙂

andrea142
26. feb 2010

ahojte

moja má dnes nejaký blbý deň. od rána je umrnčaná ,stále iba na rukách, všade ma ťahá ako keď ešte nechodila a mňa z nej ide poraziť. 🙄 .

puding som už malej robila a chutil jej ...... ona zje všetko čo sa pred ňu dá. 😀 ... všežravec 😀 ... len to mlieko piť nelúbi. 😠

fusak dávam ešte aj ja a ešte mesiac určite, potom uvidíme podľa počasia ... a ešte dávam aj deku ako mamamima

v pondelok ideme znova na gastro som zvedavá čo mi tam zase povedia.

martinka17
26. feb 2010

adka
mlj krpec naj lúbi maminkine mlieko, doobeda iné ani nechce, len trošku ovocie alebo nejaký pribináčik....potom spať, jasne že s mliekom a až okolo 13 obeduje 😒 Ale tak má sa fajn, pekne priberá...tak som to vzdala a prispôsobila sa 😵

andrea142
26. feb 2010

martinka : no lenže moja mlieko nemá rada ..... cez deň vôbec nepije ... to musí spať aby to vypila. ja som ju dokrmovala lebo som nemala mlieko kojila som ju iba do 2,5mesiaca aj to s dokrmovaním. UM sme za štyri mesiace vymenili dva druhy ani jeden nepila iba keď spala a v 7.mesiacoch keď nám potvrdili že nie je alergická na mlieko som jej začala dávať kravské mlieko ale ani tím nie je zadobre. ....... pije to iba keď spí.

aspoň že jogurty a syry je

terina25
26. feb 2010

Ahojte baby.
tak som robila tú tortu ,čo si mi Mima odporučila.Len nedopadla celkom dobre 😠 Asi som dala veľa kávy,lebo z nej ,,tečie,, 😒 Ale chuťovo je dobrá,len sa zle naberá.A si predstavte,že muž mi kúpil aj ten šľahač 😀 Už zjedol polovicu torty.len akurát,že to naberanie je na figu a celkom to nedrží po kope,keď to režem a dala som tam aj stužovač.

Puding som malej dala ,ale len kúpený-Dannet a celkom jej chutí.lebo stále jedla len pribináka.už jej to šlo krkom.Ste mali vidieť,keď ma videla,že idem s pribináčikom,tak sa tvárila 😀 😀

Maťka:som rada,že Samko je v poriadku 😉

Mima:ten chrbát ti nezávidím.Ja mám bolesti chrbta každý deň kvoli skolioze.Malú už vobec na ruky ani neberiem.jednak kvoli druhému krpcovi a už ani nevládzem.A aby som nezabudla.ĎAKUJEM ZA RECEPT 😵

terina25
26. feb 2010

a fusak dávam aj ja.si myslím,že je ešte skoro ho nedávať.veď oni v tom kočiari len sedia a nepohybujú sa.

Inak baby,dávajte teraz pozor na krpcov ,keď chodíte teraz vonku.Už druhá baba píše ,že jej malá má laryngitídu.Aj Zuzkyna Karinka.Takže pozor.lebo akurát je teraz počasie na choroby.

mamamima
27. feb 2010

Teri, no to musis skusat, maloco dopadne na 1.x idealne 😉 ale piskoty nesmies nechat dlho macat, len namocit a hnet vybrat, ja ju pekne viem nabrat, ale ci bola taka hned aj moja prva, to uz neviem, ale asi nie 😀

teri, no to s tym chrbtom...tie pupky co vlacime a vlacili sme nie je sranda a ja som mala extremne velke brucho, taka zataz a som napoly invalid...ja nemozem nic teraz asi ako ty :( som ako morska panna, kazdy pohyb je utrpenie 😝 idem na injekciu o chvilku a dufam ze konecne zaberu... davaj si teda pozor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre