Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lenk30
27. feb 2010

ahojte, som rada, že to tu žije a dúfam, že ste všetky oooooook a výrazne zdravím Teri s bruškom!

Huráááááááá, hlásim, že Filipko začal bežkať. je to také zlaté, taký malý cupko.........som normálne mimo 😀

Ja len zíram, čo vaši drobci papajú. môj nechce žiadne ovocie.....sem tam banán, ale to mu pchám do pusy počas chodenia, žiadne výživky........a mám toho nakúpeného, všetky babky a prababky vyrábali celé leto a on nič nechce, ale už ani piškotky..............hlavne, že mi zjedol ráno horalku /to som sa tak tešila ja som závislák, že ráno ku káve......../

baby vaši drobci už spinkajú na vankúši? mne filipko zhrabol môj....... 😀

terina25
28. feb 2010

Ahojte baby.

mima:máš pravdu,tie piškoty som dosť dlho močila v káve.Ale nevadí.Hlavne,že sa to dalo jesť.nabudúce bude lepšie 😉

lenka:ďakujem za pozdrav 😵

Ja našu sofi nedávam spať na vankúš.Počula som ,že sa odporúča až od 3 rokov.Ja si na to dávam pozor,kvoli mojej skolioze,aby aj malá nemala po mne.

Musím sa vám pochváliť.Bola som včera na UTZ.všetko v poriadku.bábo má cca.20cm a cca 500g.A už vieme čo to bude.budeme mať CHLAPČEKAAAAAAAAAAAAAAAAA.HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😵 😵 😀
Teším sa ako blška.Mám aj 1 fotku,len bol problém urobiť,lebo celý čas si zakrýval tvár.Lekár ho budil,ale on ju ani za svet nechcel dať preč z tváre.To vidno - CHLAP.Hlavne,že pišuláka ukazoval ostotristo 😀 😀

patkao
28. feb 2010

jej teri supeer..parik bude 🙂..tak nech je len pekne zdravy..pekne miery uz ma 🙂 uz ta aj kopancekuje? Ja som robila tu tortu slahackovu a poucena od terky som to kavou len popolievala a super bola,aj dobre krajala,len zasa spodne piskoty boli tvrde..takze treba nieco medzi 😀.ale zbastila sa na posedenie,k uceniu mi neostalo niic

evkastipka
28. feb 2010

Pekny vecer Vam prajeme 🙂

martinka17
28. feb 2010

ahojte
tak fusak máme už len tenší, dávala som aj deku, ale tú som v piatok zrušila, už sú plusy, tak ho nebudem babušiť. Dnes bol konečne prvý krát s dedom vonku bez kočiara. Behal okolo bloku skoro hodinu, ruku nedal ani za svet, domov musel na rukách, lebo stále keď zbadal bránu, tak pre istotu menil smer...bol zlatý 😀 😀 😀

Čo sa týka ovocia, aj aj som dlllllho bojovala...ale akosi teraz chytá chuť na všetko, najprv otáča, že nenenene...ale po prvej lyžičke nakoniec kapituluje. A on má rád Marínu, minule si ju uchmatol, podarilo sa mu rozkusať obal a žužlal si keksík, skoro som odpadla 😅

Ináč, chodí už 2,5 mesiaca, dokonca už vie aj vyliesť na gauč....ale nevie sa sám postaviť. Stále ke´d spadne, tak si preštvornožkuje k najbližšiemu pevnému bodu a tak sa postaví, ako ste na tom????

vanilka2612
28. feb 2010

Baby davate kompoty detom ? Domace zavarane?? Ja len malicko,predsa je tam dost cukru.. 😖

martinka17
28. feb 2010

ja mu dávam do vareného jablka vždy marhuľu, od včera jahodu, ale tiež len jeden dva kúsky.....mne nevadí cukor, len nech to nemá veľmi silnú chuť. 🙂

patkao
28. feb 2010

ja davam kompot slivkovy a marhulovy..robila mamina z domacich vecia nedavala vela cukru..kdeze by som teraz cerstve marhule zhanala..teda su, ale ta cena 😒 ..a davam aj do akse, aj do nakypu..nam dnes ninka spravila 4 kroky..uchmatla keksik zo stola a sla som jej to zobrat, tak sa rozbehla k sedacke..som skoro odpadla 😵

martinka17
1. mar 2010

paťka
😀 😀 😀 😀

mamamima
1. mar 2010

Teri supeeeer 🙂 gratulujem velmi 😵 tak tato sa potesil 😀 a sofinka bude velka sestricka, budete mat veselo...

pati ja odpadnem, pripadka 😀 aj misula uz tak bezka o 106, podarene su tie deticky veru...

aj ja davam kompoty, ale kupujem, snad ta jedna broskyna v naleve neni az taka hrozna, inak su fajnove GIANA broskyne, aj hrusky...ine som neskusala...aj v samotnom ovoci ked nedam stavu je tolko cukru? co ja viem...som myslela, ze ked necham odkvapkat, tak ok...

leni, ani miska nespi na vankusi, natalka tiez este nechce, vecer si pyta a v noci vidim, ze ho dava prec, az teraz si zacala pytat, to ma 5 rokov...

pati a ta torta...no to fakt musis prist na to ako ju robit a tvrde su aj vtedy, ak to papate skor ako sa ta kava a slahacka dostane vsade do piskot, asi ste nevydrzali co?? 😀 😀

mamamima
1. mar 2010

a evi awoooj, ze aj sem zavitas 😝

martinka17
1. mar 2010

joj, ten vankúš...Samko jeden čas spal na paplóne, tak som mu dala vankúš, tak začal spať pod vankúšom 😕 😀
Teraz je vankúš pod jeho nohami a zase spí len na plachte bez vankúša...skrátka sa mu to tak nepáčilo, ale aspoň zrušil to spanie na paplóne 🙂 😵 😵

mima
ako chrbát?

bubatenko
1. mar 2010

ahojte,

v prvom rade Teri gratulujem ku chlapčekovi.... super mať párik...... 😉

aj my už bežkáme, tak 3-4 kroky a bum na zadok, ale dnes ma tiež prekvapil.... sedela som na hracej deke a on spoza rohu po svojich, ako keby to bolo normálne , až prišiel ku mne a až potom si uvedomil že išiel celú dobu sám, také dobré 3 metre... a strašne sa z toho potom teší, keď prejde kúsok sám....

my nepoužívame vankúše a ani paplóny, spinká pod dvomi dekami.... radšej sa zamotá do deky, podloží si s ňou hlavičku, ale vankúš som ešte neskúšala....

caly8
1. mar 2010

🙂 ahojte

teri- blahoželáme k chlapčekovi nech vám pekne rastie 🙂

nme Ela spí pri mne a vždy iná poloha má vankúšik tenučky skoro len obliečka 😀 ale väčšinou je na mojom prekvačená ona cestuje po celej posteli ...

ja soom jej včera dala prvý krát kompotik k zemiaku a kuraťu ale len trochu broskyne no posledne vôbec nechce jesť som rada, že aspoň rožok do ruky a cicu a vodičku sem tam chrumku ale zo všetkého len po troške aj jogurt aj výživku aj obed 😒 ale to asi tie zúbky lebo preferuje to do čoho môže hrýzť silno..

pati..mne sa ela na návšteve pustila do čokoládových keksov a nie a nie je to vytrhnúť z rúčky ale sa mi to podarilo ale aj tak bola celá od čokolády ale neodhryzla opička ale sranda zobrala a behýýýý aby ju nikto nemohol chytiť a zobrať úlovok 😀

evkastipka
1. mar 2010

mamamima...tak cas od casu sem urobim kuk 🙂, nech som v obraze xixi

andrea142
1. mar 2010

ahojte

teri: gratulujem k chlapčekovi🙂

martinka: moja začala chodiť presne na rok. ale keď padne tak sa pekne postaví bez opory. dá sa na štyri ,vytrčí hore zadok a postaví sa 😀

kompót som dala aj ja už broskyňu, čerešňu, jablko a iné čo máme.

čokoládový keks zhrabla už aj Lili, ale len to olíže alebo málo odkusne a dá mi to. 🙄 minule sa jej tak podarilo zobrať čipsy . čo s ňou spravím. kvôli tomu že to nesmie jej to trhať z ruky nebudem aj tak po chvíli to odhodí. zoberie to len preto lebo jej to zakážeme. už keď jej hovorím "nono" sa tak lišiacky usmeje a nahodí výraz " že si aj tak zoberiem " 😀

v postieľke vankúš nemá ale keď spí so mnou v posteli tak spí na manželovom vankúši. keď bola menšia tak sa zvykla dať do 45° uhla a ležala na perine. ale teraz už veľmi rada spí na bruchu. alebo sa dá na brucho a vystrčí zadok.

patkao
1. mar 2010

mima celu noc to stalo,ale ja som to len pokvapala kavou,to bola chyba..vcera nam ta ninka urobila 4kroky s tym keksom a dnes pekne sama uz kratke vzdialenosti chodi,take ze od nabytku k nabytku a tak..sa tesiiim

lenk30
1. mar 2010

Dnes som bola 5hodín v robote........ale keby ste videli to pol hodinové privítanie, tak ma stískal, pusinkoval, výskal. normálne mi tiekli slzy od dojatia.........a to mu pri tom bolo dobre /bol u svokrovcov a tí mu splnia na čo si ukáže./môj cmuľko krásny. to sú okamžiky pre ktoré sa oplatí žiť. teda fakt!

no len horšie je, že čo robím externe pre jednu väčšiu spoločnosť, tak ASI chcú, aby som tam už aj sedela. Už majú pripomienky, že len beriem prachy a nie som tam. čo nie je pravda, lebo všetko si urobím doma, viem za čo som zodpovedná a čo musím a kedy urobiť. no ale nechápu to. ja len na kancli číslo telefonu a keď niekto niečo chce............no dnes mi volalai, že akej farby chcem kancel, lebo že mi pridelili nový - oproti generálnemu.....no jo.

My zajtra prvý krát plávanie. som zvedavá ako sa to bude malému páčiť.

Filipko tak behá za dievčatkami v ružových bundičkách - schmatne a objíma..........baby traste sa 😀

Baby, dnes som sa na seba kukla v zrkadle a kúpila som si prvý že vážny krém s Q10. doteraz som používala nela batole 😀

martinka17
1. mar 2010

lenk
nie som si istá, ale bola som tu tuším najstaršia ale vrásky...kašli na to 😵 😵 😵 . Ten krém ináč neponáha skutočne, tie vrásky miznú len mikroskopicky....škoda bubákov. Aj ke´d ja kupujem krém pre pubertiakov, lebo mávam často pupáky 😝 😀 😀

robota...joj obdivujem, ja by som nechcela ešte robotu. Ani za nič, tak si to užívam, len dedo ide do dôchodku, tak sa teší, že bude s chrústom, tak neviem, mne sa do práce nechce ☹

patkao
1. mar 2010

martinka ja tiez zvazujem,je zaujimava ponuka na pracu,ale necitim sa este na to ist do prace a dat malu bokom..a vrasky,hm,ja mam dnes 28 a vrasok viac ako kamosky po 30tke..ale tak co, starneme..a bude to len horsie (s vraskami myslim 😀)

martinka17
1. mar 2010

ja mám už sviežich 34, vrásky aj sú, aj sivé vlasy som kopec našla....ale tak nevyzerám na svoj vek, skôr mladšie, tak krémy neriešim, skôr peeling na tie pupáky 😉 😀

práca, no mne pre materskou oznámili, že sa nemám kam vrátiť a popravde, ja druhé namám s kým mať, preto si chcem Samka max užiť, prácu radšej nehľadám, aby nebola dobrá ponuka 😲 😵 😵 😵

caly8
2. mar 2010

baby len si užite domka svojich malinkých ja som od mesiaca v práci ale naaaaaaašťastie robím na svojom a mám to 20 krokov od domu takže si Elu užívam a chodí s babinou ku mne do roboty..do obedu chodím na dve hodky potom obed a poobede na tri hodky takže sa to dá 🙂

včera si bol môj manžel pýtať potvrdenie zo sociálky, že je ne rodičovskom koli daňovému a dozvedel sa tam, že má aj on nárok na ten zvýšený tak som skoro z kože vyskočila od radosti lebo je tu bieda a euráče sa zídu..no a žeee môže robiť aj na dohodu lebo tak aj robí ale nie celý mesiac aby sme o rodičovský neprišli ... tak ešte lepšia správa 😵 😵 😵

ja v svojich 31 rokoch používam NIveu baby a zdá sa, že dobre nuž a vrásky ja mám už dávno hlavne tie mimické ale to máme v rodine dosť výrazné takže aj by bolo na zmiernenie nejakú q10 😀

martinka pýtala som sa na katulika ale asi si nepostrehla 🙂 už som si zvykla, že si tu sama so sebou píííšem 😀 😀

mamamima
2. mar 2010

Patkaaaa, vsetko najlepsie, hlavne zdravie pre vsetkych, nech ti Ninka robi radost 😵

Ja pouzivam asi od 20tky kremy denny, nocny, ocny, vzdy vhodny k mojmu veku, ja dufam, ze to plet oceni v 40 tke 😀

Caly, tak to nemas take hrozne, ja ze si cely den prec od malickej...tak to je super, aspon ti nehrabosi doma a nemas take vycitky zas ze si v praci 😉

a to ze kecas sama so sebou, je v tejto teme bezne...skoda :( vacsina bab co sem aj chodi, ale len nakuknu a asi nemaju o com ... :( potom to niektore prestane bavit kecat same so sebou a potom to takto vyzera 😀

Pati, ides na stretko? Aj s muzom?Lebo janula pisala, ze z 10tich dve beru chlapov...ze ci aj ty 🙂

mamamima
2. mar 2010

A k tej praci...fakt sa neponahlajte, ja som isla od Natalky ked mala 2 roky a potom som si to dost vycitala, mrzelo ma ze ju vidim po veceroch len, nevidim ako rastie v podstate, prisla som domov mrtva, padala na hubu, nebola energia na hry :( uz to neurobim...

martinka17
2. mar 2010

caly
sorrrrry, niekedy nestíham poriadne čítať
majú sa fajn, včera boli konečne aj oni dvaja u nás....Jakubko je šikulka, behá ako vietor, hneď zisťoval, kde čo môže poodsúvať, kam by sa dostal, kde sa nesmie....a samozrejme, perfektne papa. Katka sa smiala, že predvčerom prvý krát Jakubko niečo nechcel 😀 A ináč pekne spinká cez de§, ale v noci ho trápia asi zuby, často sa budí a pýta ciicnku.....tak ale aj to ho prejde. Na Facebooku sú aj fotky...len neviem, či tam chodíš, prípadne napíš do IP, dám ti moje meno a nájdeš potom aj katku.

caly8
2. mar 2010

mati katku mám na fb ty kokso som aj zabudla booože hned to napravím idem kukuč fotky 🙂

patkao
2. mar 2010

dakujem 🙂 ..veru mirka, to ja som z tých co beru muza..nie preto, zeby som musela chodit s nim a bez neho nevydrzim 😀 , ale preto, aby som mala aspon chvilu oddychu tam, uz ked sa tam vyberiem 😉 myslela som ze viaceré baby chlapov zoberu, ale tak co uz..ty si sa nahlasila?

evkastipka
2. mar 2010

Pekny dnik Vam prajem...sice trosku usmrkany den, nejak nadcha na nas zautocila. ☹

mamamima
2. mar 2010

Pati ja nejdem, mam tie statnice a nejako nam to vtedy nevyhovuje celkovo...a ja by som bez muza nesla urcite...viacere sa tam poznaju osobne, su v kontakte, idu tam asi aj spolu, preto idu aj same, ale ja sama??? tak daleko urcite nie a Miska je pripadka, reve v aute jak pavian, takze na taku trasu ee...

patkao
2. mar 2010

jaaaj skoda..som myslela že sa tam uvidime 🙂 ..tak hadam nabuduce niekedy..statnice su prvorade 😉 ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre