Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mounty
23. apr 2010

To ani ja nedavam take ockovania co pises, dokonca syna som ani nedala proti pneumokokom co mi tu kazdy okolo tvrdi ze robim zle. Ale ked je zdravy a nema vobec infekcie toho typu, tak sa mi to zda zbytocne..........mozno keby bol furt chory, tak je to ine.............no a zltacku davam aj kvoli cestovaniu do zahranicia kde je vyssia pravdepodobnost nakazy, menej hygieny atd.

martinka17
23. apr 2010

no tá žltačka, ale nemá on a obmedzené pôsobenie, tuším to boli 2 roky? Alebo si to s niečim pletiem?

mounty
23. apr 2010

Ano, myslim ze treba ist este na preockovanie..........mam to niekde v synovej karte..........ozaj a co Ty tu, nezalozila si novu skupinku? Dako to neviem najst.........

martinka17
23. apr 2010

nie ja som založila, to monika. Ja teraz poctivo sledujem obe témy a odpisujem ako drak, lebomám pokazenú tv a nemám čo iné robiť 😀 A pratať sa mi už neche, zajtra alebo neskôr 🙄

mounty
23. apr 2010

prepac, pismenko M ma poplietlo, ja sem moc nechodim tak si nepamatam mena........a preco je ta nova tema? Tuto sa chystate zamknut?

martinka17
23. apr 2010

nie, nezamkne sa, ale musíš mrknúť tú súkromnú, tam je to všetko pekne vysvetlené 😀

monika77
24. apr 2010

dobré ránko kočky

pre tých ktorý sa pýtali na súkromnú skupinu

funguje úplne rovnako ako tu, s tým rozdielom že nik iný tam nemôže nahliadnúť len tie ktoré tam majú prístup,,,snažila som sa tam dať všetky kočky ktoré sem prispievali,,, je možné že som na niektoré zabudla takže mi potom napíšte do IP o sprístupnenie

je tam aj vysvetlené prečo som túto tému založila

FORUM - Súkromné skupiny - Februárové slniečka 2009

prajeme s Davidkom krásny víkend

andrea142
27. apr 2010
andrea142
27. apr 2010

zabudla som napísať že tam by mali byť cca.baby čo písali do témy február 2009. 😀

terina25
27. apr 2010

Ahojte baby.

hlásim sa po dlhom čase. už sme presťahovaný a máme od dnes aj net,tak hneď píšem.

Sťahovanie bolo hrozné...Ale chvalabohu to už máme za sebou a už sme vo väčšom.ale keby som to mala zase znovu prežiť,tak nehrozííííííííííííí 😠 Bála som sa prvú noc ako to bude sofi zvládať,ale krásne zaspinkala.behom 5 min.už spala.a zdá sa mi ,že je aj kľudnejšia a veselšia.lebo može loziť po celom byte 🙂

v pondelok sme boli na očkovaní.som zvedavá na dosledky.zatiaľ je to o.k.ale kamoška čo bola nedávno s malou mi hovorila,že po týždni jej malá dostala vysoké teploty.tak som zvedavá.dúfam,že nás to obíde.bola ste už niektorá na to očkovanie na 15 mesiacov??

pozerám,že ste založili nejakú novú skupinu.no škoda,teraz nemám čas to sledovať.lebo je doma ešte čo robiť.niektoré veci sú ešte v krabiciach a nie je čas ich ani vybaľovať.muž behá hore dole -odhlasuje,prihlasuje - plyn,elektrika a pod.teraz je na nočnej a ja nemám čas robiť v byte poriadky.ale tak dúfam,že do toho mesiaca to už bude vybalené 😀

andrea142
28. apr 2010

ahojte

terina : skvelé 😀

my ideme na to očkovanie budúci týždeň . tiež som zvedavá ako to zvládne malá.

terina25
28. apr 2010

Maťka:pekné foto malého v časáku.takže už aj on je model ako naša Sofi 😉

martinka17
28. apr 2010

terka to patrí mne? alebo mi niečo ušlo?

martinka17
29. apr 2010

Terka ešte raz díííík, hneď v pondelok utekám do obchodu sondovať, či už ho majú, sa teším 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terina25
29. apr 2010

Martinka:možeš vyskúšať kúpiť aj teraz.zvyknú mať pred koncom mesiaca už v predaji 😉 Dúfam,že niečo aj vyhráte.Nám sa to nepodarilo ☹

avuska19
30. apr 2010

ahojte, tak aj my už máme očkovanie za sebou, reakcie žiadne, zatiaľ, tak snáď to už bude len ok.
Teri, gratuluj k bytíku, nech s vám tam krásne a spokojne býva!

martinka17
30. apr 2010

nás očkovanie čaká o týždeň v piatok. 😒 Ale tak posledné na pekne dlho, tak sa teším.
Avuška, reakcia je pri tomto až po týždni, tak držím palčeky, aby to bolo super aj naďalej. ako poznám naše šťastie, tak nás asi teplota neminie 😖 Ale to nič, rýchlo prejde.

terina25
1. máj 2010

Ahojte baby.

tak hlásim,že dnes naša Sofinka dostala teplotu 😢 😢 😢 Zatiaľ mala 37,3 - zvýšenú.a ako na potvoru je muž na nočnej...dala som jej len čajík ,prikryla som ju a zaspala.dúfam,že to vypotí.nedala som jej nič od teploty,lebo sa dáva až od 38C.tak dúfam,že jej to zíde dole.len neviem teraz ,či je to od očkovania alebo od zúbkov,alebo od choroby.nič jej nebolo celý deň až teraz večer má teplotu.tak teraz neviem.pre istotu som jej natrela aj ďasná gélom.to je na tom najhoršie,že človek netuší,od čoho to má.ale asi to bude z toho očkovania.

tak držte palce,aby sa z toho rýchlo dostala chúďatko.

andrea142
2. máj 2010

ahojte

aj my máme za sebou rušní týždeň. v stredu začala kašlať a soplíky sa jej pustili. vo štvrtok ráno už mala horúčku 38°C tak sme išli k lekárke ale nedala nám antibiotiká lebo zápalové testy boli negatívne . tak len nurofen, na kašeľ stoptusin a do nosa nasivin. v sobotu už horúčku nemala................. ale ešte kašle ako tuberák a dosť jej tečie nos. takže plán na pondelok návšteva pani doktorky. . 😅 ................. a ešte som zabudla slintá ako buldog takže jej asi pôjdu zuby.

na očkovanie máme termín o dva týždne tak už dopredu tŕpnem ako to zvládneme.

dnes je u nás tichá domácnosť. včera sme boli na svadbe a manžel to prehnal s pitím o desiatej sme išli domov. tak od rána som u mami a kašlem na neho. som zvedavá kedy ho napadne ,že kde má ženu a dieťa. 😠

na tú potvoru som od malej chytila nádchu

frola
2. máj 2010

ahojte baby, nasla som tuto temu tak sa chcem spytat ci sa mozem pridat. my sme tiez februar 2009 🙂
a zaroven by som sa chcela spytat ci hovorite o ockovani ktore ma byt v 15. mesiaci. nas caka na konci maja a uz teraz sa toho hrozim. nepocula som nic dobre o tom? ako ste na tom?

martinka17
3. máj 2010

frola
vitaj 😀 áno, bavíme sa o tom na 15 mesiacov. A tiež som toho dobrého veľa nepočula. Tak som zvedavá ako dopadneme 🙄

mamonia
3. máj 2010

ahojte zienky, ohladom toho ockovania, my sme nan boli pred 2 tyzdnami a klop klop ziadne problemy neboli, ani teplota ani mrzuty nebol, vobec na nom nebolo vidno zeby bol ockovany 🙂) tak drzim palce aby ste aj vy ktore to mate pred sebou mali takyto priebeh 😉

bubatenko
3. máj 2010

no my máme očkovanie 2.6.... som ju prehovorila , aby sme to o mesiac posunuli, ale tiež mi nie je jedno, hlavne keď som nešťastne zablúdila do témy, čo je venovaná tomu tu na koníkovi.

Ja Dám malého zaočkovať, len v prípade ak bude minimálne týždeň pred tým v úplnom poriadku, žiadne trápenie so zubami a správne naladený, vraj to je veľmi dôležité - fyzická aj psychická pohoda. reakcia je tu možná až do 20 dní , tak uvidíme a najčastejšie sú hlavne vysoké teploty.......

joooj nech je to za nami už.... tuším dalšie nás čaká až v štyroch rokoch........

martinka17
3. máj 2010

bubatienko
som sa zasmiala 😀 že žiadne problémy so zubami. To by sme sa na očkovanie nedostali asi tak rok 😵

frola
3. máj 2010

no ja som to tu tiez uz riesila v konkretnej teme na toto ockovanie a zevraj je vhodne pritom podat dietatku homeopatika. rozmyslam ze to vyskusam. ja sa toho vazne desim.
jojo aj nam idu zuby stale, zatial ma mala len 6 zubov ale hrozne sa s tym trapime. tiez som rozmyslala o prelozeni ockovania ale zase ide leto a pride mi horsie ockovat v tych horucavach

martinka17
3. máj 2010

nám na zuby zabrala chamomille....ale teraz som ju vysadila, lebo neplače a jedna stolička sa už dorezáva, ostatné len začínajú cestovať. Uvidím ako bude, jednoducho sa tomu nevyhnem . A radšej nebudem čítať, čo všetko môže byť, zase by ma to len vynervovalo 😝

mimulienka
3. máj 2010

martinka a ako mu dávkuješ tie homeopatiká na zúbky? 3x denne 5 granuliek? lebo mne to tak odporučila v lekárni, no na internete som našla všelijaké dávkovania, že vraj aj jedna stačí alebo len raz denne, tak neviem...

frola
3. máj 2010

myslim ze 3 x 5 granuliek je ok. daju sa dat aj vyssie davky. napriklad aj 5 granul kazdu hodinu ale to pri akutnych stavoch. a ak davas preventivne tak staci 1x denne

terina25
3. máj 2010

Ahojte baby.

tak sofi mala teplotu len ten 1 deň a prešlo to.tak neviem z čoho to mala...Čo som čítala na nete,tak prejavy po očkovaní sú na 8 - 11 deň.tak uvidíme.zajtra je akurát ten 8 deň.len dúfam,že keď sa aj objavia,tak rýchlo pominú,lebo ideme bud.týždeň konečne do tých tatier,tak aby sme to nemuseli zase preložiť.

patkao
3. máj 2010

tak nas ockovali dnes,pritom nam lezu ocaky a aj som to spominala a ze to nevadi,ze po tato vakcina je bez komplikacii,tak fakt neviem..mala je sice mrzuta,ale to mozu aj tie zuby byt..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre