Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lenkahrehusova
27. jan 2009

Teri, skúšala som to iba s kozou sa holiť a zistila som, že vmi viac vyhovuje depilátor - aj keď to trošku bolí 😒 trvá to iba chvíľu - to vydržím 😉

xena22
autor
27. jan 2009

Inak teraz ako som sa oholila,tak kukam,ze mam striu este aj na suske 😀 suvenir z tehotenstva - no fakt som aj ja zvedava,cim budem muza zvadzat po porode,rit jak bedna,celulitida,na ceckoch vatove tampony a na bruchu meter extra prerastenej koze 😀

mamamima
27. jan 2009

ja mam novy nepouzity philips epilator
ale odvahu som nemala este, kupila som si ho pred tehu tak vyskusam potom...

terina25
27. jan 2009

ja som tiež dosť hanblivý človek a tiež mi nie je všetko jedno ,keď sa mám vyzliecť pred manželom.ale aspoň mu potom poviem,že ,,vidíš, čo mi ženy musíme všetko vytrpieť kvoli bábätku?,, a on ma chúďatko aspoň poľutuje.Hneď mám potom lepší pocit 😀

muriel293
27. jan 2009

xeni strie na šušure?????? 😕 😕 😕 Také ani nevrav lebo hneď si ju pôjdem poobzerať xixi,to by ma ani nenapadlo tam...

mamamima
27. jan 2009

xena 😀 😀 😀 tu striu mam aj ja este po natalke...ale akurat ten pasik ju zakryje nastastie 😀 to si sa dobre opisala 😀

xena22
autor
27. jan 2009

No ja sa pred muzom nehambim - ba este mu aj ukazem ze AHA TO KOLI TEBE VSETKO :D

terina25
27. jan 2009

mne muž ešte nikdy neholil šušku.a pri tej jeho zručnosti sa budem veeeeeeeeeeeeľmi dlho odhodlávať,či sa zverím do jeho rúk. šak v nemocke ma dorežú,tak nemusí ešte aj on...

mamamima
27. jan 2009

xena no ja radsej neriskujem potom by som si musela najst milenca alebo byt odkazana sama na seba, tak sa mu radsej ukazem az potom 😀 😀

muriel293
27. jan 2009

xeni aj ja mu tak nadávam že za všetko môže on xixi,dosť často!

lulusy
27. jan 2009

teri:
jasne srandujem ... ani ja by som uz neckala keby som zacala 41 😉

mimka: no ano o cislo vacsie ... fuuuuj ... je to hnusne ... bleee

xena22
autor
27. jan 2009

Inak baby co uz ste niektore rodili a holili vas v nemocnici - tam tiez tak do detailu holia? Mne sa nechce verit,ze by sa tam s tym prdlali tolko ...
Segra mi povedala,ze britvou a vodou ju zo tri krat zoskrabali a bolo 😀 ziadne ze do hladka... tak im bude musiet stacit aj domace nedokonale dielo 😉

lenkahrehusova
27. jan 2009

no, ja som o strii na šuške tiež ešte nepočula, ale večer po sprche skontrolujem 🙂 😀

xena22
autor
27. jan 2009

Veru muriel,stale mu prizvukujem,ze kym som ho stretla tak som bola "mlada a krasna" a az potom to islo dole vodou,tak kto je na vine???? 😀

lenk30
27. jan 2009

ahojte. dnes som sa dokonale pretárala................... a o šiestej ešte idem ku kaderníčke na melír, aby som sa páčila murkovi, keď príde na svet 🙂

lulusy
27. jan 2009

boze baby ... docitavam vas a smejem sa ako diva 😀

muriel293
27. jan 2009

oooo dneska tu je tuším skrášlovací salooon xixi 😀

muriel293
27. jan 2009

a kde sa zase fláka Janula? tú tie nákupné horúčky nie a nie prejsť! normálne ju obdivujem,mne by sa veru nechcelo poflakovať po obchodoch už teraz,už chodím len ak musím 😀

lenkahrehusova
27. jan 2009

veď chceme byť dokonalé aj na pôr. sále 🙂 aby mali z nás radosť aj pôrodníci 🙂 😉

muriel293
27. jan 2009

hej budú mať neboj sa,hlavne keď nám dajú klistír a nebudeme už stíhať ísť na wcko xixi,to aby si nasadili zváračské kukle! 😀 😀 😀 Bože,to by bol iný trapas! :D

lulusy
27. jan 2009

vite si predstavit chlapov ako tehu? ...
rada by som im to dopriala, aby vedeli ako to je ....

lenk30
27. jan 2009

hej niekde dozadu som čítala, že si ide maľovať nechty na nohách............. a to ako?

muriel293
27. jan 2009

chlapov ako tehu?! neprichádza do úvahy,veď by nám išli na nervy čo by furt len ochkali a achkali,mne stačí keď má chrípku,leží v posteli,vykrikuje že sa cíti byť neužitočný a že asi umiera!!!!!!

xena22
autor
27. jan 2009

😀 Muriel si mi pripomenula ako som bola v porodnici a isli sme dve na cisarak,spravili nam klystir,poslali nas cakat na wecka a tam sme zistili ze z dvoch wc je jedno zamknute 😀 to bol iny adrenalin a ona hned ako jej ho dali,tak tusim do par sekund sadla na tron a ja som este hladala po chodbach dalsie volne wc 😀 Ale nastastie na mna ten klystir nema take ucinky,ja mam hrozne dobre drzaky...ale keby sme obidve bojovali o jedno wecko ,to by bola este podivana 😝

lulusy
27. jan 2009

muriel:
juj nestras ! ja mam najvacise obavy z toho, ze aj ked sa vyprazdnim po klistire, tak ze predsa este nieco vyjde ked bbudem tlacit ... ja mam z toho komplex, pretoze ja si neviem fuknut ani pred roodicmi ani pred mangelom a nie to aby este zo mna nieco vonave vyslo...

lenkahrehusova
27. jan 2009

Xeni, tak to si mala dobrý zážitok pred pôrodom 🙂

terina25
27. jan 2009

čítam, že každá sa holí, dáva melír. to len ja som tu taká zanedbaná?? 😔 sedím tu v pyžame, nadžgávam sa...jooj, baby,to aby som aj ja šla dačo zo sebou urobiť.ja sa chystám na melír až po porode,teraz by som už asi nevydržala sedieť u kaderníčky a ona by sa bála,že porodím...a okrem toho, upokojujem sa tým,že malá,keď sa narodí, nebude ešte vidieť 😀

lulusy
27. jan 2009

😀 je je .. vojna o obycajne wecko 😀
dufam, ze taky zazitok nebudem mat ...

xena22
autor
27. jan 2009

Inak musim aj muza pochvalit,minule mi spravil pedikuru,pekne som si nozky vymocila a celkom to zvladol,akurat nalakovat nechty nemal odvahu,,,, ale to zvladnem aj sama.

lenkahrehusova
27. jan 2009

lulusy, no nič, tak popros pôrodníka, aby si dal už spomínanú zváračskú kuklu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre