Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

andrea142
14. sep 2010

@martinka17 no hej 🙂

martinka17
14. sep 2010

@andrea142 ináč ja som mala z Deichman a v lete som ich bola reklamovať, že popukali, tak mi vrátili bubáky 🤐 😵 😵

andrea142
14. sep 2010

@martinka17 to aj sestra ale ona mala tenisky a vždy to išla po sezóne reklamovať a vždy vymenila za druhé ,tak asi rok neplatila za boty len vymieňala letné za zimné atď 😀 😀 😀

martinka17
14. sep 2010

@andrea142 paráda, ja som tiež povedala, že budem kupovať tam, sa oplatí, aj keď my stále dedíme, tak uvidím 😀

andrea142
14. sep 2010

@martinka17 no na dnes končím malá sa mi zobudila 🙂

martinka17
14. sep 2010

aj ja utekám, mám program a ponáhľam sa🙂

martinka17
16. sep 2010

Ahojte babenky,

chcela by som poprosiť o pomoc. Samko súťaží na stránke huggies o lego, je to len druhú kolo, tak keby ste mohli zahlasovať za naše fotečky🙂 5 hviezdičiek by nám pomohlo, registrácia je rýchla bábo ani netreba mať vyplnené🙂
http://www.huggiesclub.cz/script05/soutez.asp?k...

Maťa

andrea142
16. sep 2010

@martinka17 máš tam môj hlas 🙂

martinka17
16. sep 2010

@andrea142 jéj, super, uvidím, či aspoň niečo vyhráme, lebo nemám dostatočné množstvo známych 😝 😀 😀

andrea142
16. sep 2010

@martinka17 . držím palce aby ste vyhrali 😉

martinka17
16. sep 2010

joj, vďaka, aj by som chcela, aspoň niečo, aj keď Samkova fotka už raz vyhrala, dostala som cif do kúpelky, potešil🙂
ako sa máte? My sme doma, Samko rozoberá byt, paráda, raz za hodinu popracem, aby sme mali kde chodiť a môže pokračovať 😎

andrea142
16. sep 2010

@martinka17 : my sme ako vždy u mamy.sestre prišla návšteva tak je tu teraz plno detí ....spolu 4 😀 😀 😀. včera som s ňou bola doma ,lebo som varila ,tiež to vypadalo ako u vás. všetky hračky nanosila do kuchyne a ja som sa tam potkýnala 😀 . hodím foto ako varila na detskej kuchynke len to musím nahrať. 😀

andrea142
16. sep 2010

@martinka17 : ja som minule tiež poslala do mama a ja a ani to nezverejnili. ☹ dokonca aj do jedného maďarského ,že jej tam zverejnia horoskop ani na to sme nemali šťastie ,lebo ju nedali do novín ale poslali horoskop poštou. 😅

martinka17
16. sep 2010

@andrea142 no v nadoma, to upratovanie, tak tam Samko vyhral. To som poslala len tak, ale akosi zrazu prišiel balíček, že gratulujeme. 😲 😀 Skoro som dopadla, nakoniec je tam tá fotka ako prvá. A bol aj v Mama a ja, ale tam sme nevyhrali, nemám kto by posielal tie sms, ale hlavne, že máme doma stránku z časáku, tam bola zase téme ako sa kúpeme🙂

andrea142
16. sep 2010

@martinka17 hej tú som videla 🙂

martinka17
16. sep 2010

@andrea142 ale ma ináč mrzí, v tých časákoch dávajú fotky hlavne do roka...mi príde ako keby staršie deti neboli dosť pekné🙂 Napr ako jem, všetky boli umazané od príkrmu, ani jedno samo nejdelo, ani jedno nemalo ovocie, len špinavé podbradníky...škoda☹

zuzi26
16. sep 2010

vase deticky uz maju take velke nozicky? My sa nechytame, prechodne topanky i sandalky na doma nosime 20ku 😅 tie cizmicky su jej obrovske este, ale dam jej ich s hrubsou ponozkou..Next ma krasne cizmicky, pozerala som na ich stranke - ale v obchode by som nekupila v BA nic, tam je to predrazene, ked tak cez net cez ich anglicku stranku, ale to musis mat niekho, kto ti to dovezie (alebo cez mimibazar) Ja si tak obcas objednam par veci, lebo kvalita je velmi dobra a viem ze ostanu v super stave aj pre druhe. Napr teraz, ked som si pozrela vecicky po Hanke, ze ci ostanu pre babo, tak len tie nextove maju povodne farby a tvar. Cherokee roztahane,vyblednute bez farieb ☹ este HMko celkom ujde, ale aj bodycka od nich maju zmolky ☹ Tak take budu na doma a par veci si este musim dokupit pre mimi. Ja uz hlasim 30ty tyzden🙂 akosi mi to ide pomaly, uz nech je malinka nasa na svete.
Andrea viete co cakate?

martinka17
16. sep 2010

@zuzi26 číslo nôžky je jedno, hlavne že bábatko je zdravé, paráda🙂 Katka, pekné meno, len si jej to nahustila do mesiaca bude mať meniny, narodeniny aj vianoce 😲 😉 Si užije darčekov a potom rok nič 😲 Ja som ináč chcela Maťka, ale Martina je 11.11., tak som povedla že nie, že meniny v lete, keď je hneď po vianociach termín pôrodu 😉

zuzi26
16. sep 2010

no to mas pravdu s tymi darcekami, velmi dlho sme riesili meno a nevedeli sme sa dhodnut, tak nakoniec rozhodla Hanka - vedela krasne vyslovit len meno Katka a stale to opakovala, tak mame kompromis 🙂 A potom usetrime na oslavach 🙂 Ja urcite porodim dva tyzdne skor ako pri Hanke, tak to vyjde na polovicu novembra a to je este do Vianoc kopec casu. A my ani meniny moc neoslavujeme, len tak s nejakou drobnostou, sladkostou, kvetinkou.

mounty
16. sep 2010

caute po sto rokoch..........tak nasa Johanka nosi uz 22 topanocky a veci jej davam rovno po synovi co odrastie, dako sa mi v lete vytiahla..........len mam strasny problem so strihanim, poradte ako na nu. U kadernicky hroza, skoro jej tam oci vypichla co sa stale metala a sklbala aj ked sedela na mne. Na zaver sa od revu dogrcala. Teraz uz to ma zase dlhe, tak dumame ze v spanku, lenze ona sa na kazde suchnutie zobudi, tak uz vidim ze bude mat schody ako na starych horach 😀

Problem je aj so zubami, ma 1-ky a stvorky, medzitym nic a kazdu noc sa zobudi minimalne 6,7x. Ja uz som taka strasne nevyspata, nech uz su tie zubiska vonku....ale inak je podarena, jazdi si na odrazadle vonku za bracekom, chodime hubarcit, tak zbiera, vsetko ju zaujima, je zvedava ako typicka BABA 😉

zuzi26, Tebe to fakt uteka, uz mate ten dvojkovsky kocik?Kedy sa stretneme?

martinka17
16. sep 2010

@mounty my sme strihali ozaj super originálne. mne sedel na kolenách, sestra mu ukazovala niečo v mobile, tušim videá a mama ho odzadu strihala. Potom druhý krát som vzala ja do rúk strojček a mama držala, paráda to zvládol,len ja neiem strihať, tak bol trošku "moderne" strihnutý 😀

patkao
16. sep 2010

@mounty ja ninku zasadne striham vo vani, ked ma mokre vlasy..teda strihala som ofinu uz asi 5x ..dam si kratasy, vleziem k nej do vane a kedd ma mokru hlavku tak striham..na sucho normalne sa stale vrtela, ale takto ked to ma mokre je to raz dva avo vani je ona vo svojom zivle, tam jej to je jedno 🙂

zuzi26
17. sep 2010

ahoj mounty 🙂 tak to je uz vasa riadna dlhana, ked dedi vecicky po bracekovi. My nosime tak rozne, niektore tricka este aj 80tky nosime a niektore na 1,5-2 roky. Ale topanocky sme zdedili kvalitne po bratrancekoch, tak jej na zimu budem davat aj 23, hadam dovtedy dorastie. Co sa tyka kocika, som sa nakoniec vykaslala na surodenecky. Hanka uz pekne beha a dokonca aj mojim smerom 🙂 ja som len dokupila z bazaru klasicky hupaci hlboky Peg perego za par korun (lebo svoj prvy som predala) a ked pojdeme cez vikendy na dlhsie prechadzky (ak vobec..) tak zoberieme dva kociky. K lekarke, do obchodu a na prechadzky okolo domu to musi Hanka zvladnut po svojich. Alebo ak to nepojde dokupime skejtik. Neviem, ako to zvlada terina?
So strihanim problem nemame, uz sme dva krat boli u kadernicky a v pohode, ale zatial nam strihala len ofinu.
Mounty ja sa priznam, ze s Hankou uz zvladam len tak ihriska okolo domu, do Sadu chodime len cez vikendy s tatom. Uz som taka lemra udychcana 🙂 Pri Hanke islo to tehotenstvo velmi rychlo, teraz mam pocit, ze uz som roky tehotna 😀 uz sa normalne tesim na porod..

andrea142
17. sep 2010

@zuzi26 : zatiaľ ešte nie, som iba 15tt možno o mesiac ak nebude bábo hanblivé 😀 ..... ale ja by som chcela chlapčeka aby sme mali párik ,tak som zvedavá čo sa nám podarilo tentoraz 😀

a Lili má zase na nohe ako keby jej zarástol necht ale deň pred tým som jej strihala a na druhý deň už jej to hnisá ..... nechápem prečo ani som jej nezastrihla do kože tak neviem z čoho to má . ☹ ...... večer po kúpaní plakala a hovorí ,že " bobo bolí " 😔

martinka17
17. sep 2010

@andrea142 moja malá, má bobo ☹ Skús niečo na sušenie, mne pomohol betadin.

andrea142
17. sep 2010

@martinka17 : no po obede ma to odpojilo kvôli nejakej blbosti tu na koníku. ........ bola som sa spýtať v lekárni dala mi na to gáfrovú masť. doma som jej to natierala s bepanthen plus ,lebo iné som nemala ,ale aj to je na rany,odreniny a iné ....... tak snáď 😅

kúpila som jej aj také detské náplaste tak je z toho vytešená najradšej by to chcela lepiť na celé telo ,všade má bobo 😀 😀 😀

fúuuuj ...... keď so došla domov tak som sa prejedla ,dala som si rožok s bôčikovou paštétou a potom som dostala chuť na cibuľový chleba tak som si dala ešte 2 krajce chleba ,jeden s cibuľou a druhý s cesnakom 😀 😀 😕 ....... to budú zasa noc 😅 😅 ........ síce možno mi pomôže prechádzka ,teraz sme došli k sestre na pohár vínka .... ja len sódy ,lebo mi je ťažko na žalúdok 😅 😵 😀

martinka17
18. sep 2010

@andrea142 dúfam, že brucško nebolelo🙂
Ináč ma včera napadlo, nemá lili nové topánky, ktoré majú úzky strih alebo naopak nejaké topánočky, papučky, čo ju už trošku tlačia?Lebo mám novú topy, po dllllhom čase skoro ako poltopánky, vpredu užšie a moje nechtové lôžka okamžite reagujú a zapaľujú sa☹ Dúfam, že ich rozchodím skôr, ako mi zase všetko zahnisá ☹

andrea142
20. sep 2010

@martinka17 : nové nemá ,nosíme len tie staršie , možno je tam už jedna čo je menšia a z toho sa jej to spravilo. no neviem ,ale tá gáfrová masť zaberá ,už to má celkom pekné.

dnes som mala volať kvôli výsledkom na AFP testy alebo ako sa to volá 😅 ,a ešte nie sú až v stredu a mňa môže poraziť ,z toho stresu aj včera večer som už na to myslela ,aby som nezabudla volať 🙄 . blbo som kvôli tomu aj spala .

andrea142
20. sep 2010

zabudla som , bruško nebolelo, 😀 , možno pomohla tá prechádzka ..... spala som ako zabitá 😀 😀

martinka17
20. sep 2010

@andrea142 tak ak sa to hojí, to je hlavné🙂
Tie testy budú ok, si mladá, tak nemáš dôvod na stres, okrem toho, zase až tak dokonale účinné nie su 😀
Mi sme teraz týždeň sami dvaja, ale asi v piatok poobede ideme k sestre na víkend, sa teším🙂
Samko spí, som zvedavá ako dlho, boli sme vonku s odrážadlom dobré dve hodiny, tak uvidíme ako bude spať, či nie len necelú hoďku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre