Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

martinka17
11. nov 2010

@terina25 tak lepšie ako športiak, to je pravda. A tento inzerát už nie je aktuálny? To si neskúšala?🙂

terina25
11. nov 2010

@martinka17 Maťka,ak si si nevšimla,tak tam je rok 2009 😀 Takže určite nie je akturálny.a navyše je to Komárno

martinka17
11. nov 2010

@terina25 preto som sa smiala🙂 A ten na furči je tiež 3-kombinácia?

terina25
11. nov 2010

ja som len našla fotku toho kočiara,tak preto som dala ten link 😉 Ten u nás je 2-kombinácia.Klasická vanička a športový.Autosedačka tam nie je,ale to mi ani netreba.a to je na ňom dobré,že je to normálna vanička a nie len tá taška pre kojencov a má veľké kolesá.ale zase športová časť je na figu.ale tak to už využijeme sofinkyn kočiar.takže dúfam,že aspoň teraz cez zimu nám vystačí.

martinka17
11. nov 2010

@terina25 zajtra je v KE, Katka a Jakubko, tak ideme doobeda ku nim, ak by som poobede bola na Luníku 7 a niečo našla, brnknem, len nič nesľubujem, aj keď treba mi čižmy, možno sa prinútim skočiť tam 😀

terina25
11. nov 2010

@martinka17 ďakujem 😉 my ideme zajtra na očkovanie 😢

andrea142
12. nov 2010

ahojte

@terina25 : držím palce aby malý nemal teploty................. moja si každé očkovanie povinne odkrútila aj s teplotami. ☹

malá je chorá ☹ .......cca. od utorka mala soplíky a dnes keď vstala, tak iba mrnčala, celý deň na mne visí... na obed už mala zvýšenú teplotu.......

terina25
13. nov 2010

tak po včerajšej poradni Sebi váži 7600 g a má 71 cm 😀 Do karty nám lekár napísal že DOBRE ŽIVENÝ 😀 😀 😀 Očkovanie zatiaľ v pohode,len ráno mal zvýšenú teplotu.A predstavte si,že spal celú noc 😕 😕

terina25
13. nov 2010

@andrea142 to mi je ľúto,že je malá chorá.prajeme skoré uzdravenie.a inak všetko naj k narodkám 😉

andrea142
14. nov 2010

@terina25 ďakujem, možno sa umúdril po tej injekcii 😀 ........už bude iba poslúchať

terina25
15. nov 2010

tak baby,očkovanie sme prežili bez teploty 🙂 chvalabohu...

s kočiarom to asi vyriešim nakoniec tak,že si požičiam druhý kočiar od netere.tam dám Sofi a do Sofinkynho dám Sebiho spolu s kojeneckou taškou.Tak ušetríme aspoň korunky 😉 len ešte sa mi neterka neozvala,či nám zase požičia druhý kočiar. 😖 Ale tak dúfam,že áno.

andrea142
15. nov 2010

@terina25 : tak ak nepotrebuje snáď požičia.

ja som dnes bola s malou u lekárky, cez víkend mala aj zvýšenú teplotu a obe neterky sú choré. jedna má zápal plúc a druhá zápal priedušiek. tak pre istotu som s ňou išla. neterkám to takisto začínalo nádchou a jeden deň mali teplotu.................Pri Lili našťastie nič nepočula ale zobrala jej výtery z nosa a hrdla ,vo štvrtok budú výsledky a zatiaľ nám dala iba niečo na hlieny............................ ako sme vošli odo ordinácie ,hneď spustila malá rev, len čo zbadala lekárku a pri sestričke znova 😅 😀 ........

terina25
15. nov 2010

@andrea142 tak ten rev poznám.v čakárni sa smeje,kecá s deťmi a len čo uvidí lekára,tak hneď plače. 😢

martinka17
15. nov 2010

@terina25 super riešenie na kočiar, to ste hned tak mali riešiť 😀

@andrea142 rýchle uzravenie,hlavne sa ty nenakaz 😉

andrea142
15. nov 2010

@martinka17 : ja papám ako prevenciu cesnak 😀 😀 😀 ...zbožňujem cesnakový chlieb s masťou......jedla by som ho každý deň 😀

martinka17
15. nov 2010

@andrea142 to máš dobré, ja cesnak radšej nejem, kvôli tlaku ☹

andrea142
15. nov 2010

@martinka17 ja ho mám v norme, občas nízky ............................ hoci teraz ma začína páliť záha. zase to bude ako pri Lili vlasaté 😀 ......keď som ju uvidela ,tak prvé čo ma napadlo ,že odkiaľ zobrala to háro 😀 😀 😀 ................dokonca ich mala čierne a teraz je blondína 😀

martinka17
15. nov 2010

@andrea142 aj Samko bol čierny, teraz je taký svetlo hnedý🙂
a tlak...norma je u mňa 100/70, ale často len 90/60 😉

terina25
17. nov 2010

baby,čo predávate vecičky poraďtemi.chcem predať nejaké oblečko.dá sa to dať aj do obyčajnej veľkej obálky?koľko to stojí neviete?našla som že do 500 g je to 80 centov.to je v cene aj známka?nechcem to nejako predražiť..aj keď neviem,či to bude mať 500 g či nie menej.

martinka17
17. nov 2010

@terina25 Terka, najlepšie je vecičky poslať doporučene, väčšia pravdepodnobnosť, že naozaj dorazia. Ak do obálky, tak do tej spevnenej sieťovinou, aby sa nepotrhali. Ja kupujem biely baliaci papier a balím najprv do igelitovej tašky, potom do bieleho papiera a poriadne prelepím páskou. Cena poštovného je:
http://cennik.posta.sk/#
Cena je potom aj s tou známkou 😀
Napr. ak posielaš ako list môže to byť aj balíček, rozmer asi ako 90 x60x 3é maximum, ak sa dobre pamútám, ale ak má viacej ako 1 kg, viacej sa už oplatí poslať ako balík, lebo bude lacnejšie poštovné🙂 Ak som zle napísala píš, ešte raz napíšem 😀

terina25
17. nov 2010

@martinka17 pýtam sa preto,lebo jedna kočka ma ,,zvozila,,že pýtam veľa.lebo som chcela 60 centov poštovné a 80 balné.čo som pozerala,tak toľko stojí tá ,,bublinková ,,obálka.ona mi písala,ževraj to stojí len 60 centov a že ona si balné nepýta keď predáva.ale tak toto si ja dovoliť nemožem...

terina25
17. nov 2010

@martinka17 a nie je lepšie poslať v obyčajnej obálke ako baliť do baliaceho papiera?

terina25
17. nov 2010

@martinka17 ešte aj to mi je čudné,že keď píšem,že im to pošlem dobierkou alebo doporučene,tak každá mi napíše ,že to chce obyčajne,že nemusí byť o tom doklad.lenže ja sa takto dosť bojím posielať.chápem,že to vyjde najlacnejšie,ale aj tak.a keď im zase napíšem sumu,tak ma zvozia,ževraj je to veľa.

martinka17
17. nov 2010

@terina25 k tomu baleniu, papier je lepší, je pevnejší ako obálka. Preto volím papier. Poštovné, ja si neúčtujem. Veľký bal papier, tuším okolo 2x1m stojí asi 30 centov, páska stojí 1,50, taká ta veeeľmi hrubáááá a vydrží asi pol roka a to dosť posielam. Obálky su drahé, keď mrkneš, vecičky mám za pár centov, to by som prerobila. A balné si neúčtujem, ja ho mám v cene. Dokonca k 2 veciam tretiu neplatia🙂
A ak niekto chce obyčajne, napíšem: Pošlem, ja síce uprednostňujem doporučene, samozrejme, ak to chceš obyčajne pošlem. Ale na tvoje riziko, súhlasíš? potom mám čisté svedomie, ja to pošlem, mne je to na nič keď mám bubáky na účte. Dobierka....to jei ná kapitola. Ako náhle mi to raz nepreberie, prestanem. Ale pozerám hodnotenia, ak má nejaké pozitívne, tak je to OK🙂 Aj teraz mi visia 2 dobierky, verím, že preberú. 😀

martinka17
17. nov 2010

@terina25 ešte ma napadlo, že pri drahších veciach navrhnem aj poistenie, ak nesúhlasí a bojím sa, tak poistím na svoje náklady. Tak som poistila plienky, video....radšej ako sa stresovať, či to dorazí 😀

terina25
17. nov 2010

@martinka17 no vidím,že ty si v tomto zbehlá.ja som ešte nič takto neposielala.všetko prišli osobne.takže ak to balím do papiera,tak to lepíš páskou celý papier?alebo ako?prepáč,pýtam sa jak blbá,ale radšej sa opýtam. 😉 inak tak to asi spravím aj ja,že to už rovno dám do ceny a bude pokoj.aj teraz niečo predávam napr.za 4 eur a som chcela aj balné a poštovné a povedala kočka,že je to vraj veľa.tak som mala dať asi rovno 5 eur a hotovo.a ten papier kupuješ na pošte?

terina25
17. nov 2010

inak mati,ty máš tých inzerátov kopec 😀 ja ani nemám čas pofotiť nejaké veci.a to ich mám doma plnú skriňu.

martinka17
18. nov 2010

@terina25 papier kupujem u nás v papiernictve, ako sme kedysi kupovali na knihy....a inzeráty, je to dosť na čas ale len prvý krát. A predávam len tie veci na doma, zatiaľ nechávam pekné kúsky sestre. Kebyže bývaš bližšie, tak ti pomôžem, škoda. Ja fotím, ke´d Samko spí a nahadzujem keď spí alebo nie je doma....mám to aj na Babaybazar, ale tu to išlo zatiaľ najlepšie 😀
Joj, a cena, teraz je toho na nete srááášne veľa, tak silen daj pozor, aby si nemala potom drahé vecičky, aby ich aj niekto kúpil. 😉

terina25
18. nov 2010

@martinka17 no,len keby som mala aj čas sledovať tie ceny.a čo som pozerala,tak ja mám dosť zachovalé veci,lebo Sebi ich ani nevynosil a ani Sofi.tak aj preto dávam vyššiu sumu,lebo čo som videla,tak v porovnaní s niektorými čo inzurujú sú v oveľa lepšom stave.inak dnes som predala teplú kombinézu do vajíčka za 8 eur 😀 Sofi ju ani raz nemala 😖

martinka17
18. nov 2010

@terina25 jav iem, ja to ani nesledujem, len ja som veľa nakupovala a predávam tak,a by som rýchlo predala a nesušila rok🙂 A blahoželám🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre