Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
28. jan 2009

ahoj katulik, byvame sami, no bude s tatinom svojim, ved rano do skolky, poobede ju babka vyzdvihne a v noci budu pekne domka spinkat, teda tak planuju...muz sa o nu postara, len musi mat vsetko nachystane...mam to nachystane v komode, ale budem spokojnejsia ked to bude mat na kazdy den do skolky vsetko ciste a pekne nakopkovane, nie ze mi hanbu urobi 😀 moj muz je v takychto veciach matrtaj ked ma nieco hladat, tak im to chcem ulahcit nech je vsetko po ruke 😉

mamamima
28. jan 2009

patka hej ved to som v noci planovala na kazdy den jednu kopku 😀 😀 , tak aj ty mas take myslienky ako ja 😀 😀

u nas veru letia take sumy za dr. ako ked su problemy neni o com, ale takto sa mi to zda zbytocne...a fakt su tu u nas sikovni...a aj tak, co sa ma stat, stane sa a 7000 tomu nezabrani 😒

katulikzlatulik
28. jan 2009

mima... ja som to myslela tak, ze ak Ta manzel bude viezt do nemocnice, tak s kym bude Natalka.. napr. ak to na Teba pride v noci? no s tym hladanim veci a spolahnutim sa na muza, tak o tom myslim vieme kazda svoje 😀

mamamima
28. jan 2009

aha katulik tak svokra byva 5 min autom, takze aj 10x pesi stihne pri mojich planoch prist 😀 ja planujem taky porod ze ma chytia bolesti, do 2 hodin budu kazdych 5 minut a zatial stihnem vsetko vratane prijazdu do nemocnice, tam len 2x potlacim a mam drobceka v naruci 😀 😀
ale si to idealizujem, co? 😀 nech je ako chce, nech to uz pride, nebojim sa...ved von nejako musi 😉

krasulka
28. jan 2009

cafte baby, idem na sono k svojmu gyndovi mala sa nehybe vobec...drzte palce...som v pici z toho

mamamima
28. jan 2009

krasul neblazni, asi spinka...potras bruchom, ale nehladkaj fest tras, to nam na pripravke hovorila
mala by reagovat

mamamima
28. jan 2009

chyt ju oboma rukami a hyb s nou...a lahni si

andrea142
28. jan 2009

ahojte

ja mám za sebou strašnú noc... blbé sny ... no des

krasulka : mne niekedy pomáha ak niečo zjem, alebo vypijem pohár mlieka hneď sa pomrví ... aj to potrasenie brucha

mamamima
28. jan 2009

krasulka tak dufam, ze bude vsetko ok a malicka len dlhsie spinka...tak to bude, uvidis 😉 ale poznam tie stresy chuda ☹

klementina
28. jan 2009

dobre rano, krasulka treba to brusko dobre ponatriasat, ja som tiez raz tak stresovala a potom sme s muzom riadne triasli a zobudili ju. tak, ze sa asi prevratila na druhy bok, trochu pomrvila a povedala si, nechajte ma spat. a bola ticho. niekeddy su proste tie babetka asi viac unavene a potrebuju viac spat. 😉
bubatenko, si ma sklamala, som myslela, ze rano ako zapnem pocitac, tu uz budu miery adamka a vy nic 🙂 tak uvidime, ze aspon kvietok dnes ostane na kramaroch, ako sa vyhraal 🙂

klementina
28. jan 2009

vyhrazal, tak malo byt

andrea142
28. jan 2009

klementina aj ty ideš rodiť na kramáre? dávali Vám tam nejaký zoznam čo so sebou priniesť??

caly8
28. jan 2009

dobre rano 🙂

tak ja hlásim pokojnú noc vyspala som sa skvelo tak čakám kedy to na mňa príde, moja mamina mala takúto noc tesne pred tým ked ma porodila 😵 😵 😀
zajtra idem na ctg a ako mám zistené tieto tri dni čo nasledujú majú samí dobrí lekári služby tak by si to Eli mohla rozmyslieť a presne sa takým štýlom ako si písala mamamima ty vypýtať na svet 😎
katulik..ako sa máte s malinkým? moja sa teda ešte celkom dobre mrví nôžka zapretá pod rebrom, chrbátik vypučený na ľavej strane a takto sa predvádza..
dúfam, že krasul budú v poriadku 😕

krasulka
28. jan 2009

Uz som aj tu baby. Mala je Okej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 este ze mam dokiho hned tu kusok..uff som priletela taxikom jak diva. Srdiecko bije, prietoky ok. Ale mi odlahlo.Ale som sa riadne vylakala, ale fakt baby posledne dva dni sa to dieta hybe minimalne uplne...a dnes som ju este necitila..preto som isla radsej.A doki povedal z elepsie ist ked sa mi cosi nezda,ako nieco zanedbat.Ale mi odlahlo...potvorka mala.. A povedal mi ze babo uz teraz viacej spi,akoby cerpalo silu na porod tak preto mozme mat pocity ze sa malo hybe...alebo nehybe.

mojsejovka
28. jan 2009

ahojte.. 🙂

tak už aj ja mám po dlhom čase po poradni.. všetko OK, už som pripravená na pôrod, cez noc som celá opuchla, to sa mi za celé tehu nestalo, sestrička vravela, že je to signál blížiaceho sa pôrodu.. 😉
doktor povedal, že kľudne môžem ísť rodiť aj dnes, prietoky sú v poriadku - musela som si ich zaplatiť, lebo jemu to poisťovňa neprepláca.. ale dal mi na výber, že môže ma poslať aj na prietoky do nemocnice, tak som si to radšej zaplatila, tam by som možno čakala aj doobeda.. 😝
nemusím sa v ničom obmedzovať, takže dneska si dám fajnovú horúcu sprchu, normálne sa na to teším.. 😵

krasul.. nech ti to dobre dopadne, určite babulka len spinká.. 😕

mojsejovka
28. jan 2009

krasul.. no super, že je to v poriadku.. 😵 ja sa tiež zvyknem teraz plašiť, keď sa dlhšie nehýbe, už tam asi majú fakt máličko miesta.. 😅

mamamima
28. jan 2009

krasul tak vidis, super 🙂 aspon vies ze je vsetko ok 😉 dobre ze si sla...

mamamima
28. jan 2009

aj moja mala tento tyzden je len tak potichucky...tiez nou trasiem aby som vedela ci je ok...

andrea142
28. jan 2009

krasul ... to je dobré 🙂

avuska19
28. jan 2009

krasul, super, že ste v poriadku, teším sa s tebou, drž sa

mamamima
28. jan 2009

mojsej tak mozno to dnes na teba pride 😀

aj ja som nenormalne opuchla a ledva chodim, to od soboty...tiez som citala ze to je prejav bliziaceho sa porodu, ze telo znasobi zasoby krvi pretze jej vela strati...aj to zelezo som vysadila a neodpuchla som, tak asi to nebolo tym 😒 je to hrozne neprijemne, fakt ledva stojim na nohach... 😝

krasulka
28. jan 2009

baby diky, vazne su to stresy..hlavne ked som bola zvyknuta na take kopance non stop..a teraz ked bola ticho aj v noci aj rano..no otras..a to niesom nejaky stresor ale uz mi nebolo vsetko jedno...No zmena temy radsej 🙂 🙂

mojsejovka, tak super, aj ti povedal ci si otvorena a na kolko? parada, pockaj est epredbehnes po tej sprche tie 40 tt babulky

mamamima
28. jan 2009

no mojsej na to ze nie je prvorodicka to sa veru moze stat...ta je na tom asi tak ako prvorodicka v 41tt 😀

mojsejovka
28. jan 2009

mima.. no ja som si to ani nejak neuvedomila, že som opuchnutá.. 😕 ešte som bola ráno zaspatá, akurát som si všimla, že som ledva vytiahla nohavice.. ale sestrička ma len uvidela a už si všimla.. a keď som si dala dole nohavice a pozrela som si na lýtka, tak som len oči vypleštila, že čo to má byť.. 😅
ja som železo ani nebrala, už neberiem žiadne lieky, rozmýšľam, že od zajtra začnem brať tú arnicu pre istotu..

mamamima
28. jan 2009

a chcela si s drahym aj romantikus vecer este predtym, nie? 😀 tak zajtra nam tu oznamis tamarkine miery pockaj 😉 😅

mamamima
28. jan 2009

ja som na tom bola tak isto, dala som dole gate a kukam na lytka ze ooo boze to kde sa tu vzalo, to neni moje, ale bolo ☹

mojsejovka
28. jan 2009

baby, ale tomu sa mi normálne ani veriť nechce, som otvorená len na špičku prsta!!! 😅 ja mám ten krčok asi fakt zo železa alebo čo.. tehotenstvo som začínala s krčkom skráteným o polovicu a drží ako kliešť.. 😀

mamamima
28. jan 2009

mojsej len an tolko? ja som na dva 😕 tak to si fakt dobre potiahla to tehu na to ako si zacinala 😉

krasulka
28. jan 2009

hmm baby a ja s kym budem vyhanat malu ked Michal pride az za 3 tyzdne? Musim si asi najst nejakeho milenca na tento ucel 😀 😀 😀

ozaj ja som bola vcera v lekarni a tam som sa pytala tiez na tu Arniku a ze to hlavne ked sa ide rodit cisarskym to odporucaju pit. A som si chcela kupit ten malinikovi caj ale ho nemali ze musi objednat. Ktora to vlastne pijete?

mojsejovka
28. jan 2009

no dnes by mal byť romantický večer.. 😀 akurát, že sa včera večer prežral a teraz tu skuvíňa, že mu je zle.. ani na nákupy sme dnes neboli, ako som plánovala, musel trieliť domov na záchod.. 😕 ale hádam ho to do večera prejde.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre