Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
28. jan 2009

hej preto mi dala dve perinky radsej tak na doma super....
no veru tebe sa hodi ku kociku uplne farebne 😵 😵 😵

mamamima
28. jan 2009

a dala som dole ten sportak tak je to super 😉

janula10
28. jan 2009

hej hej to sa neda aj ked ja som brala na alergiu na jar som nemohla nie kazdy moze.... ☹

patkao
28. jan 2009

mima 5 zavinovaciek? 😕 ja mam dve..jednu tensiu a jednu hrubsiu..ste ma normalne teraz prekvapili..inak co tu rozpravate o tej z Tesca ( zavinovacke) ta je na suchý zips ci na snurky?

mamamima
28. jan 2009

ide mi drahy na obed tak sa offnem tak dobre nakupte 😉

mamamima
28. jan 2009

patka, mam 5, ale to som nekupovala, to mam od segry a tak, ale viem ze pri malej som ich aj vyuzila, lebo sa ogrckala ako pisem a aj z plienky nieco vytieklo...ale tolko by som nekupovala...z tesca je na uvaz.

janula10
28. jan 2009

ja mam pati len jednu z tesca je dobra lebo neni praveze na suchy zips ale na snurky ze stiahnes....a kamoska mi dala perinky biele klasika 2 ale 2 ti stacia v pohode 😉

patkao
28. jan 2009

jani no ja nemam ani jednu na zavazovanie, jedna je na suchý zips a jedna na taký stahovaci popruh..asi pojdem kuknut aspon do toho tesca, mozno by som jednu dokupila..aj tak mam zajtra poradnu, pojdem okolo...

lenk30
28. jan 2009

ahojte. práve som došla z poradne, kde už ma kukla aj odspodu. a výsledok: bránka pripravená, krčok otvorený, hlavička nalieha..............poučila ma o kontrakciách, ešte mi napísala termín na budúcu stredu. Takže ja už asi skoro................... 🙂

janula10
28. jan 2009

pati neviem vsak uvidis podla mna 2stacia a treba iba velkost kuknut ked mas jednu pevnejsiu zbytocne nekupuj 😉

leni tak super...ale nejako skoro 37tt este tyzden vydrz aspon 😵

sue13
28. jan 2009

Lenka super 😉 Hadam nas nechces aj predbehnut 😀

Ja mam 3 zavinovacky, 2 na suchy zips s kokosovou podlozkou a jednu na zavezovanie 🙂
Uz len aby som tam mala malinku 😵 😵 😵
Akurat sa napchavam, dobru chut ak obedujete....

Baby pijete niektora tie ochutene bilinkove vody Rajec??? Ja som na nich zavisla. Myslite ze ich budem moct pit aj pocas kojenia??? 😅

nada.hope
28. jan 2009

ahojte zabky, práve som sa zobudila, v noci spavat nemozem, ale po 8 hodine neni problem 😀 😀 😀
Krasulka no super ze je vsetko v poriadku, ja som mala tiez taketo stresy asi pred mesiacom a tiez som hned bezala do nemocky, ale vsetko je oki 😵 😵 😵 😵
Leni ze by si to tu zacala ty ked sa nase 41 a 40 tyzdnove nemaju k cinu???? 😀 😀 😀

bubatenko
28. jan 2009

dobré ráno druhý krát,

dnes mám tuším spavú nemoc.......ale to je dobre, aspoň mi rýchlejšie plynie deň 😀

Janul tak si to dnes uži..... to rozbalovanie, skladanie a surfovanie po celom byte... ja surfujem stále.... a teším sa na info, čo pre nás zoženieš.....

Katulikzlatulík ak vravíš , že byť nervózna ako pes, štekať kade chodím a ako čítam aj dobrý spánok sú príznaky pôrodu, tak som pripravená - môžem ísť rodiť, splňam všetky body..... 🙂

nada.hope
28. jan 2009

Sue mne chuti ta s materinou duskou 😵

klementina
28. jan 2009

my este s kocikom stale nic, tak som volala do bm, ze kedy uz dojdu, a ze az piatok vecer, tak som im povedala, ze v sobotu tam hned nabehneme, lebo ze sak pondelok rodim, tak by som uz rada mala kocik doma, si ho ani nestihnem odskusat 😠

sue13
28. jan 2009

Nadi ja som mala este pred 2 tyzdnami take stavy. 😀 Najlepsi spanok po 7mej rano 😀
S materinou duskou akurat drzim v ruke 🙂 Ja lubim aj so salviou., vlastne vsetky vypijem 😅

bubatenko
28. jan 2009

inak k tým pohybom ja som tu s tým strašila tiež jedno obdobie, keď som bola vo vašich týždňoch ..... to je tým, že som bola vo všetkom ako prvá a nikto mi nevedel povedať, že je to normálne....

tiež z jedného dňa na druhý sa začal hýbať o 100% menej a niekedy aj hodiny nič..... ale teraz je už tak, že som si zvykla.... doktor mi povedal, že je normálne, že mám byť rada, že keby sa moc hýbal, to znamená, že mu niečo vadí... takto je to znamenie, že len spinká a je mu dobre 😉

nada.hope
28. jan 2009

bubatenko tak dobry spanok hovoris, tak to ja som na porod pripravena celý zivot 😀 😀 😀 ja prespim viac ako polovicu dna, uvidim ake to bude pri malej ci budeme spavat spolu, ale sa budem musiet preorientovat na jej rezim 😀 😀

sue13
28. jan 2009

Bubatenko tak podla tych priznakov som uz aj ja pripravena. Vcera vecer som bola taka nervozna ako nikdy 😒 Som nechapala z coho, ziadny dovod som totiz nemala... 😅
A spavam uz asi tyzden o vela lepsie 🙂

krasulka
28. jan 2009

lenka, to vazne? ved ty mas termin 2 dni predomnou..Mne posunuli na 22.2. 🙂 juuuj neplas 😀 😀 ale tak ked Filipko vydrzi este aspon ten tyzden tak to budes mat super! A ako sa citis? Aj mava sbolesti? lebo ono aj to boli ked sa ten krcok otvara..ty si necitila nic?

nadka, veru lepsie ist ozaj..aj mi to doki povedal dnes, ze netreba vahat, radsej 3 krat zbytocne ako raz neskoro.Ja mam nastatsie skveleho gyndosa, len skoda ze on uz nerodi ☹ ☹ Lebo mal infarkt uz davnekjsie tak odvtedy moze uz iba asistovat zevraj..

baby len spime kym sa nam da, na mna tiez teraz castejsie pride spanok poobede a vnoci cumim aj do polnoci este do stropu..alebo do knizky..

bubatenko
28. jan 2009

nadi,

tohto sa trocha bojím, lebo som si odsledovala, že kedy je tých 5-10% z dňa kedy je malý hore, lebo 90-95% dna teraz prespinkajú... no aj moj Adamček je hore každý deň od 24-00-3-00. Proste cez deň drichme a večer si tam robí tanečné kreácie... no hovorím mu, že toto sa musí zmeniť.... l 🙂

nada.hope
28. jan 2009

no myslim, ze viacere z nas budeme mat nocných vtácikov 😀 😀 😀

patkao
28. jan 2009

no nastastie nasa mala si to uz zamenila a buntosi najma doobeda a troska vecer pri telke..v noci je pekne tichucko..len nech jej to tak zostane co najdlhsie 🙂

janula10
28. jan 2009

bubu ja to neberiem domov az do porodu bude u nasich ale zistim neboj 😉 😉 vecer pisem ja mam vsetko tak super.....

bubatenko
28. jan 2009

🙂 ja viem, že ho berieš k vašim, ale budete ho skladať u nich nie?... podľa mna treba, lebo ja som kočík novotou cítila celý týždeň, nech sa vyvetrá od tej novoty, budete to tak lepšie aj pre malého 😉

lenk30
28. jan 2009

krasulka, ja som tiež predvčerom stresovala, tak som ho budila a potom tak zúrivo začal kopať, ako že nabudúce nech mu dám pokoj.

no veď sa smiali tie baby v poradni,čo sa stretávame - tie prenášajú. jedna tam s kontrakciami a taškou už sedela minulý týždeň a ja ako keby sa nechumelilo.
krasul, necítim nič, len akoby to bruško oťaželo, že aj môj rýchlobeh som spomalila 🙂 Ale týždnik nech ešte pozná, ale pri mne............ja fakt neviem ani ležať. Už sasa idem papa

janula10
28. jan 2009

klem jasne treba robit rososo 😀 😀 😀

janula10
28. jan 2009

bubu hej hej aj ho nechame vsak nasi maju velku izbu prazdnu to bude maximkova len postielka je tam nasi tam maju sklad zatial nealka a tak

krasulka
28. jan 2009

lenka ty si teda aktiviita 😀 😀 mne zas casto tvrdne brusko, a vecer poslickovia uz su klasika 🙂

janula10
28. jan 2009

mne poslickovia skoncili pred tyzdnom nemam nic....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre