Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

klementina
28. jan 2009

janula, som nerobila rososo, som bola slusna 😉 ale uz ma to stve, lebo mal byt v polke januara, ja viem, ze oni za to nemozu, ale aj tak....

katulikzlatulik
28. jan 2009

baby mam taky pocit, ze do tyzdna nas drobcek uz bude na svete... od vcera mam intenzivnejsie predmenstruacne bolesti, dnes ma zacali boliet krize a stehna... a hoci nic nerobim iba sedim pred PC alebo telkou tak sa z nicoho nic zacnem potit 😵 tak mozno nam predsa ten 3. februar vyjde 🙂

janula10
28. jan 2009

klem ja som len povedala aby si im urobila 😀
tak ano ked nieco objednam objednavam na termin plus den dva ale nie tolko......

ja sm sklamana z nich uz tiez ale....neposlem tam uz nikoho 😠

bubatenko
28. jan 2009

klem ja ti tak zavidim, že vieš , kedy budeš mať Žofku pri sebe..... takto o týždeň budete už spolu... nie je to krásne.... no ja pevne verím, že sa tam stretneme - ty, kvietok a ja..... že Kramárčanky si dajú randevú v nemocke 😉

janula10
28. jan 2009

no baby to by ste mali super 😵 😵 😵 😵
ja vam zavidim ale v dobrom a budem sa tesit na foto a potom na stretko s kocikmi jarne 😵 😵 😵

katulikzlatulik
28. jan 2009

bubatentko... neboj nic ochvilu aj my budeme mat drobcov pri sebe...

inac ma napadlo, ze ak budeme kojit tak nemozeme papat nic, co nafukuje... a co s pecivom? tmavy chlieb akoze nemozeme papat? ved ja si neviem predstavit papat biely chlieb 😒

a este jedna otazka? tie predporodne stahovanie bruska ma byt zhora alebo zdola? lebo mne zacalo teraz stahovat hornu cast bruska...

patkao
28. jan 2009

katulik praveze odporucaju jest tmave pecivo pri kojeni..a brusko vraj zvrchu 😉

bubatenko
28. jan 2009

janula tomu ver... sa mi aj snívalo, že v sade Janka Kráľa sme mali stretko.... v takom marci/apríly....... a bolo to také zlaté... takto o mesiac už budeme všetky rozdvojené a začne nová etapa nášho života.... môjmu mužovi to došlo včera a otvorené priznal, že on si nevie ešte stále predstaviť, že bude otcom.... že je to preňho stále niečo nepredstaviteľné 🙂

klementina
28. jan 2009

bubatenko, ved takto o tyzden uz aj ty budes mat Adamka pri sebe. myslis, ze by ta nechali tak dlho prenasat? inak ja si aj tak myslim, ze ma predbehnes. 😉

bubatenko
28. jan 2009

k tej strave... som tu našla na koňovi tému ako sa stravovať počas dojčenia... a bol tam jeden príspevok , kde to bolo zhrnuté, čo sa nesiem... vytlačila som to a nalepila na ladničku, aby moj Peťo vedel ako má variť, keď prídeme z nemocky 😀

katulikzlatulik
28. jan 2009

a uz mate pripravene nejake basnicky, resp. SMS, ak sa narodia nase pokladiky? ak mate tip, tak napiste 😉

bubatenko
28. jan 2009

chladničku 🙂

klementina
28. jan 2009

ozaj bubatenko, co si hovorila o tej prvej pomoci, mas to este? ked ti poslem maila posles mi to prosim? a nahodou ten prispevok k tomu kojeniu uz nemas?

katulikzlatulik
28. jan 2009

patkao... s tym chlebikom si ma potesila... ale s tymi bolestami bruska nie 😒

bubatenko
28. jan 2009

ja už mám sms pripravenú.. už len miery tam budem dopisovať 😀 Takú obyčajnú, keď som sa nudila, čo so mňa vyšlo....niečo takéto, že

Čaute, čaute, čaute - tak som v plnom zdraví a krásne konečne dnes prešiel medzi Vás! Mamina s tatinom ma Adamko volajú, urastený chlop som po tatinovi s mierami ......, a krásny po mamine
😉

Stačí nie 😀

bubatenko
28. jan 2009

pošlem ti to.... o prvej pomoci, to mám naskenované, ale to o tej strave, si daj do vyhladavača tu na koňovi, že strava pri kojení a tam popozeraj v temach... je to tam niekde a dá sa to rýchlo nájsť, keď počkáš, taj aj to naskenujem... a pošlem ti to spolu 😉

katulikzlatulik
28. jan 2009

bubatenko... aj ja chcem tu prvu pomooooc prosiiiiim

klementina
28. jan 2009

poslala som ti maila, ak naskenujes aj to kojenie bola by som rada. jasne, ze pockam

sue13
28. jan 2009

Aku prvu pomoc tu riesite???? 🙂
Aj ja mam uz nachystanu basnicku ze keby nieco 😀
Ako sme si dlho priali
uz je tu nas poklad maly.
Do sveta let sprava velka,
narodila sa nam dcerka.
Vola sa Karin, miery a pod...
Tesime sa na Vas. 🙂 😀

bubatenko
28. jan 2009

sue - ja mám taký postup , čo robiť, keď babo prestane dýchať... pošli mi do IP email a ja ti prepošlem 😉

sue13
28. jan 2009

Ok poslem,, len dufam ze to v zivote nebudeme potrebovat 😔 Dakujem

janula10
28. jan 2009

no hej ale radsej to mat zasa 😉

ja mam taku speci spravu baby nachystanu 😀 😀 😀 😀 😀 taku neobvyklu 😀 😀

sue13
28. jan 2009

Jani tak supni sem 😉

katulikzlatulik
28. jan 2009

jani... tak von s nou 🙂

my mame taku, ale ak mozno vymyslime nieco lepsie:
Posielame celemu svetu pre nas tu najkrajsiu vetu: UZ SME TRAJA!!! Volam sa... Meriam... Vazim... Ja a mamina sme zdravi, ocino bol celu dobu s nami!

mamamima
28. jan 2009

J mam uz v mobile nachystanu, uz len miery dopisat 😀

Konecne uz viem ako vyzera moja maminka z vonka, volam sa....nar. som sa....miery...maminka to prezila, tatinko tiez 😀 staci 😉

janula10
28. jan 2009

Už som na svete, aj keď v maminom brušku bolo lepšie, ale čo už. Dali mi meno Maxim, myslím, že to ste už ale tušili. Mám …cm a …g. Maminka je nejaká unavená, neviem prečo, veď najviac som sa tu narobil ja. No a tí ľudia v bielom, čo tu pobehuju, tvrdia, že sme aj s maminkou OK. PS: vyzerá to tak, že tá moja pravačku bude predsa len futbalová:o)

ja takuto sms budem mat 😀 😀 😀 😀 to osm cela ja 😀 😀

mamamima
28. jan 2009

Jej Sue ta je pekna, tźe by som to zmenila 😀 😀 este nam tam aj meno pasuje ...sprava velka, narodila sa nam dcerka a vola sa Michaelka 😀

lulusy
28. jan 2009

ahote maminky,
krasne basnicky ! 😉
ja sa vratim k tomu spaniu, spim vyborne, az na nocne vylety na wecko, a posledny tyzden dva som cez den poriadne ospala ...
Mimochodm neozvala sa Terina? mala ist dnes do poradne...

sue13
28. jan 2009

Janula 😀 😀 😀

Mima tak to ano Michalelka sa tam velmi hodi 😉
ja som si uz druhy krat nalozila obed 😔 😅

mamamima
28. jan 2009

lulu ahoj, aj ja dobre spim 😉 terina od vcerajsieho besnenia nist 😀 ale asi sa este nevratila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre