Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

andrea142
28. jan 2009

aj moja je natlačená na pravú stranu. už mesiac si necítim pravé rebrá 😀 😀 😀 .
dnes ma celí deň páli záha ☹ idem s napiť mlieka. pomáha na to aj niečo iné???

shupolienka
28. jan 2009

cafte babule, tak som tu po sto rokoch mam pocit, to je fakt o hubu ked nemam net ☹
boooze strasne vela ste toho popislali.
Je nejake nove babatko? Udialo sa nieco zavazne? 😝 nech som aspon troska v obraze? 😀

sisa29
28. jan 2009

andrea ja som uz skusala vsetko a nic mi nepomaha.ja sa napijem a aj s toho mam zahu

bubatenko
28. jan 2009

čau shupol...

nič podstatné... babatko nové žiadne, ale zajtra pribudnú dve.... od moly a marye...... 🙂

bubatenko
28. jan 2009

a ty si ako na tom..... pocitovo.... poslíčkovia pokračujú, alebo sa všetko ustálilo ako u mňa 🙂

terina25
28. jan 2009

ahojte baby.

tak ja som po poradni. všetko po starom... 😒 akurát mi robila konečne aj ultrazvuk.Malá váži okolo 3 kg,takže žiadne sloníča to nebude. na kontrolu idem v sobotu.

čítala som,že zajtra pribudnú 2 bábätká. Baby,držím palce nech ste v poriadku aj bábätká.

ináč, už vyše dvoch hodín mám bolesti. zase poslíčkovia, ale trvajú nejako dlho.a dosť silné tlaky.neviem či je to už ono,alebo nie...

bubatenko
28. jan 2009

a terina v akých intervaloch?

terina25
28. jan 2009

tie intervaly nie sú pravidelné.niekedy aj hodinu nič, len tá bolesť ako pri MS.Potom to prejde, a tak zase cítim tlaky a aj na konečník.tak neviem,či to niečo značí alebo nie.

bubatenko
28. jan 2009

ja som toto mala v nedeľu každých 40 min... také tri hodiny a potom to prešlo.... ale na druhý deň som to pripisovala vetrom.... bola som celá zavzdušnená

muriel293
28. jan 2009

andrea,aj ja zvyknem piť mlieko ale pomáhajú pukance alebo ten "polystyrénový chlebík ryžový" -ten mám pri posteli lebo mňa to zachvacuje z ničoho nič v noci eeee

paťka ani nehovor,keď sa mi hentak napchá do jednej strany ako dneska tak je to úplna hrôza,neviem ani kráčať riadne len sa prekacujem ako tučniak a oveľa pomalšie idem,mi to robí také ťahanie v tej strane brucha a bolesť

terina25
28. jan 2009

ja som to ešte nemala.mala som poslíkov,ale nie tak dlho.takú pol hodinku a potom to prešlo.ale teraz je to dosť dlho a aj silné.

bubatenko
28. jan 2009

však uvidíš... skús isť do sprchy ak to prejde boli to poslovia, ak nie a naopak zosilnie a naberie na pravidelnosti... tak ideš rodiť 😉

krasulka
28. jan 2009

cafte...

trina, podla mna zacinas rodit 😵 😵 😵

shupolienka
28. jan 2009

bubatenko: no poslickovia su kazdy den 🙂 uz cakam ze kedy pojdem uz mi je fakt dlho 😎 no je to o hubu ze mame mezonetovy byt za den vybehnem schodmi aj 20 krat hehe 😀 a nic. Stale sa prcek drzi ako kliest. Zajtra mam poradnu tak som zvedava co nove mi povie dokina.

Jeeej to sa tesim ze zajtra pribudnu dve babatkaaaa. Tak moly, marya drzim strasne palceky. 😉

andrea142
28. jan 2009

muriel : díky skúsim, to mlieko mi pomáha ale niekedy nemám po ruke tak si musím zaobstarať tie chleby. dostala som chuť na pukance idem si urobiť 😀

mne sa včera sestra s mamou smiali ,že chodím ako kačica, niekedy aj ja mávam tlaky na konečník ,aj vrdnutie bruška ale iba chvíľu potom to prestane

muriel293
28. jan 2009

a čo je s maryou? čo aj tá má už rodiť či čooo? 😕

terina25
28. jan 2009

krasul:nestraš Bojim, bojim.

a to má ešte manžel nočnú.Nechcel ísť,ale som ho vyhnala,že to ešte nieje ono 😀

uvidíme,ešte počkám a tak pojdem do sprchy

muriel293
28. jan 2009

teri to je u nás teda na hovňajs že to nevieme ako prvorodičky odhadnúť či to už je alebo nie však? toho sa aj ja bojím že nebudem vedieť čo a ako

andrea142
28. jan 2009

ozaj baby kupovali ste si monitor dychu pre bábätko?

terina25
28. jan 2009

muriel:veď práve o to ide.že si myslím,že to nič nieje.lebo aj predtým som mala takých poslov.Ale dnes to trvá nejako dlho a mám aj tie tlaky,čo som predtým nemala.ale ja si veľmi nemyslím,žeby som už mala rodiť.neviem,ale nejako sa mi nechce veriť,žeby to už bolo tu.no,uvidíme.Možno ma to do rána chytí ešte poriadne.

muriel293
28. jan 2009

andrea
nám nedávno prišiel domov ten angelcare,ja by som to nekupovala ale muž bol ako pobesnený že on to chce,lebo že on chce v kľude spávať 😉

caly8
28. jan 2009

no hlásim trištvtrte hodinové bolesti..tlaky na kríže a konečník..práve som sa vrátila z wc či sa niečo nedeje ale len tá bolesť krížová...takže predýchavam..a parádne mi stvrdlo bruško... pôjdem do sprchy...treba sa mi holíííííííť 😅

teri..drž sa drž 😉 a neboj ... ja sa tiež bojím 😀

moly, marya...držte sa 🙂

evkastipka
28. jan 2009

Pekny vecer Vam prajem 😉

Jeee TERI, tebe sa uz asi chce vyliahnut bambulka 🙂

andrea142
28. jan 2009

k tým prvorodičkám sa prikláňam aj ja .už teraz stresujem čo bude ak sa to začne. sestra keď išla prvý krát rodiť išla do pôrodnice o piatej ráno a malá sa jej narodila až o šiestej večer

muriel293
28. jan 2009

awoooj evul,kde si sa flákala? 😉

caly držím palčeky!

a čo je s tou maryou už mi poviete?! 😠

lulusy
28. jan 2009

ahojte opat som tu,
viem ze sa opytam nieco mimo temy, ale predsa: neviete co sa sype do kvetinacov ked su v nich musky ???
Zacalo sa to na orchideach ... ☹

andrea: ano ja som ho kupila

lulusy
28. jan 2009

juj babulky ... DRŽTE SA !!!!

caly .. asi najvyssi cas ist oholit šušku 😉

caly8
28. jan 2009

andrea...tak to mala celkom v pohode... kamoška prvorodička ležala lebo prenášala..aaaale jej odišla zátka, potom trochu vody tak ju dali na pôrodnicu a tam strávila celý deň, noc a až večer na druhý deň o šiestej porodila takže katastrofa....

krasulka
28. jan 2009

evulik ahooooj 😵

baby 😀 😀 😀 😀 to co, terina, caly, vy snad do rana porodite. Ved uvidite po tej sprche ci vam to povoli alebo nie. Juuuj no bojim aj za vas 😕 😕 😕 😕

shupolienka
28. jan 2009

jeeej aj som zabudla napisat, uz od vcera mam doma kociiiiiiiiik 😀 😀 😀 tak sa vytesujem. No a zistila som ze nemam teplomer do vody a noznicky na nechtiky. Hlavne ze sa ma sestra pytala vcera co mi este chyba a ja ze niiiiic vsetko mam. Tak neviem kolko este veci vybehne na povrch co mi chybaju hehe 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre