Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
28. jan 2009

no tak super a mozete ist rodit uz 😀 😀
idem kuk album

ludika33
28. jan 2009

jani neblazni, este musim tyzden vydrzat. nemam este kompletne predoperacne testy dorobene. vysledky budu zajtra alebo pozajtra. museli mi ich opakovat, lebo som mala zle hodnoty. ak sa to nezlepsi budem musiet chodit kazdy den na injekcie. dufam, ze ich stihnem vybrat. lekar mi povedal, ze to moze byt kazdym dnom, ale posledne som mala este krcom na 1 cm a tu su babule co ho maju uz aj dva tyzdne spotrebovany. brusko mi kleslo tento tyzden, tak pocitam, tak do dvoch tyzdnom idem. pri malej mi kleslo dva tyzdne pred porodom.

a ty si ako na tom? streptokok je uz vylieceny? a co maximko kopka? bude maly futbalista?

janula10
28. jan 2009

ludika juj ta postielka ten tigrik 😵 😵 😵 😵 to mas z akej stranky??? ale asi zasa mne nebude sediet rozmer na tu moju mega postel sakra...to som mala co kupit ☹

ludika nemala som ja strepta.....tym ze mi robili ster a sestricka volala tak som si myslela ze na to si mam dojst pre cipky a ja na druhy den som tam bezala a to mi dala len na vytok klasicky......strepta mam negativneho

mne co robili krv tak mam tam na hranici fibrinogen keby som mala ist an cisarak....
v pondelok som bola uz na natolskej u mojej porodnicky tak ok vsetko v pondelok idem zasa aj na prietoky a uzv mi bude robit som zvedava na gramaz velmi teda aka gramaz uz kilaaaaa 😀 😀 😀 😀 ked som bola na konci 36tt tak moj doki povedal na poslednej navsteve u necho ze 3,1kg ale on ma maly uzv taky nic moc tak uvidim co v pondelok
zajtra idem na krv kvoli epiduralke

xena22
autor
28. jan 2009

Jej baby jeden den sa tu neukazem a tu sa uz rodi online 😀

Marya ,Molly budem na vas mysliet,dufam,ze sa dostanu info aj na kona,budem tu nakukat ako na trnoch 😅 a vy ostatne co prave nacvicujete porodne bolesti - ak by to bol uz seriozny porod,tak prajem lahky priebeh...

Babyyy aj ja sa este 12 krat vyspim (resp.nevyspim 😀 😀 😀 ) a idem na vec...

ludika33
28. jan 2009

jani ta moja postielka je tiez sirsia a dlhsia ako klasicka. to som zhanala cez net a nakoniec som to kupila u nas v detskom obchode ako set. mali este prasiatkovsku verziu ale ta bola ruzovo biela a ta by sa urcite velmi pacila sue. mne sa tiez pacila, ale skor pre dievcatko pekne.

to je super, ze si nemala. tak potom som mala zle info. no ja ani neviem , ze aky je maly uz velky, lebo od 30 tt mi nikto nerobil uzv. zajtra idem do poradne do ruzinova a mam mat stretko aj s primarom, tak dufam, ze sa zajtra dockam.

xeni aj ja uz ratam kazdy den, ze este tolko a potom uz len tolko a ked si predstavim, ze druhy termin mam az 17.2. tak mi to stale pride ako nekonecny pribeh. juj keby sa zacal pytat uz 9.2 ako mam prvy termin, ale ked sa rozhodnu zase pre cisara, tak potom cim skor. uz sa neviem dockat.

janula10
28. jan 2009

ludika no asi hej hlavne ze nemam nic 😀

no krasny je ten set velmi andrejko bude ako v rozpravke 😵 😵 😵

xeni no ako sa to blizi vsetko ale aspon stale nieco nemusime vsetky naraz rodit....len tym ze ja mam termin az 20feb vsetky skoro budete mat po tak neviem kto tu bude so mnou online rodit asi marcovky 😀 😀 😀

ludika33
28. jan 2009

no jani este aby som nesla az ako mas termin ty. ved druhy mam celkom blizko pri tebe, tak budem online cez mobili spolu rodit. kazda v inom kusku blavy 😉

janula10
28. jan 2009

ludika 😀 😀 😀

patkao
28. jan 2009

ludika super nachystane..mna akurat napadlo pri tej tvojej postielke, ze nebude mi vadit to hniezdo na nej? ved neuvidim z postele na malu cez hniezdo..

kvietok23
28. jan 2009

aj ja chcem uz roditttt... 😠

ludika33
28. jan 2009

patka ako sa poznam, tak maly tam bude iba cez den a v noci bude pekne pri mne vo velkej posteli ako bola aj natalka. akurat mi vadi, ze musim mat bocnicu vytiahnutu, lebo tam to hniezdo potom neuchytim. pre mna bolo pohodlnejsie, ked bola natulka pri mne. zamrnkala a uz som si ju prilozila a nemusela som nikam vyliezat a vstavat 100 x za noc

terina25
28. jan 2009

čaute baby.

tak dala som si kúpeľ a tie bolesti neprešli. mám ich tak v 20-30 min.intervaloch a sú teda fest bolestivé.

jaaaaaaaaaaaaj, zase ma chytajú. 😢

dám si ešte raz sprchu a potom volám mužovi.

ak tu zajtra nebudem,tak som v porodke.

držte mi palce.

dám vedieť po Katke a Lulusy.

myslite na nás .

ahojte

patkao
28. jan 2009

no ja asi zhodim aj to hniezdo, ved nech na nu vidim..ja budem mat postielku pol metra od hlavy, takze nebudem chodit hore dole..ach jaj, uz som spratala vankusik, paplonik, obliecky a ked spracem este aj hniezdo, to bude mat moj drahý reci 😅

kvietok23
28. jan 2009

terina, vela stastia a skoro daj vediet, co teda, ale podla mna do rana je sofinka na svete 😅

ludika33
28. jan 2009

terina radsej chod nech ta pozru. naco by si mala doma zbytocne trpiet. len pekne volaj muzicka a bez do nemocky. drz sa. budeme na vas mysliet.

a2303
28. jan 2009

Terina..... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨
Moja, hrozne držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myslím na Vás!!!!!

krasulka
28. jan 2009

Terina, drzte sa, zvladnes to. Budem na vas mysliet. 🙂 🙂

a2303
28. jan 2009

Ahojte Baby,
Prišla som Vás pozdraviť 🙂
Veľmi sa neukazujem, lebo nestíham... Pol dňa som v robote, potom doma niečo navarím, požehlím a večer sa učím na štátnice.... 😠
Teraz je toho akosi veľa.... Ale ináč sa máme s malou ok 🙂
Včera som mala mrchovské bolesti ale potom prešli, tak sa už asi malá chystá. Zajtra idem k Dr, tak som zvedavá čo mi povie. Už by maličká mohla prísť 😵
Ozaj, asi sa bude volať Rebeka 😵
Baby, myslím na Vás a hrozne držím každej palce!!!
Zajtra Vás prídem cez deň pozrieť, zatial sa majte.
Dobru noc 😵

hanuk
29. jan 2009

Terina, drzim palce nech vsetko dobre dopadne!

mojsejovka
29. jan 2009

ahojte.. 🙂
jeeej, no vyzerá to tak, že dnes sa nám to pekne rozbehne.. marya, molly držím palce, terina, hádam aj ty to dnes budeš mať za sebou, nech to všetko dobre dopadne.. 😵

lenkahrehusova
29. jan 2009

Ahojte 🙂
držím palčeky všetkým rodičkám 🙂 krásne a zdravé bábätká 🙂

krasulka
29. jan 2009

Dobre ranko, dnes nas caka krasny den, pridu nna svet februarovcatka nase 😵 😵 😵 myslim na vsetky maminky

lenkahrehusova
29. jan 2009

AHOJ KRASUL, aj ja sa teším 🙂

lenkahrehusova
29. jan 2009

ja som bol avčera u pôrodníka: všetko je ok, bral mi výter na pána KOKA 🙂
o týždeň mi povie presný termín 🙂 malá je dosť nízko a povedal, že je väčšia - asi tak o týždeň. Aj brucho mám väčšie - že na 39 - 40tt.
Mám viac plodovej vody a ešte aj malá 🙂

lenkahrehusova
29. jan 2009

no asi budem mať sekciu 🙂 a o týždeň sa to rozhodne, že kedy. Tak možno už o taký týž. alebo 2 tu už bude 🙂

lenkahrehusova
29. jan 2009

mám úzky krčok a ešte som neni otvorená, tak preto sekcia 🙂 povedal, že ma nebude trápiť 🙂

nada.hope
29. jan 2009

Ahojte zabky,................... pocasie sice o nicom, ale o to krajsie budu dnes správy o narodeniach februárovych babatok, vsetkym zelam aby mali lahky porod a tesili sa zo zdravych deticiek, 😵 😵 😵
tak uz sa to tu pomaly zacina rosypat 😀 😀 😀 ved nacase 😵

sisa29
29. jan 2009

ahojte.tak teda novym maminkam drzkam palceky nech je vsetko v poriadku malo bolesti a hlavne kraaaasne mile a zdrave deticky.

nsoci
29. jan 2009

Holky sorry vam sem vbehnem... mavate take bolesti jak pocas kramov? Mne zacali asi pred tyzdnom jak sa maly otocil dole hlavkou a posledne dva dni je to vkuse, vyraza mi to z krizov dopredu, presne ako taky horsi kramovy den, ale taky, ze este clovek zvlada ist do prace, ale cely den sa modli nech to uz skonci....

Bola som u doktorky a vraj je vsetko v poriadku, krcok pevny... len ma zaujima ci to mavate, pripadne mali ste a ak tak kedy pred porodom... dak dak...

mamamima
29. jan 2009

Ahojte babule, tak terina ak to nebol plany poplach, tak Sofinku budes mat uz coskor v naruci 😵 jeeej a tie nase dve babulky tiez, nech im to netrva dlho 😅

nsoci, to tu mame asi kazda, my sme tu klub hypochondrov, vitaj, ale nie to je fakt v nasom stadiu ouka 😉

baby myslim na vas, som nedockava, uz tu bude teda tolko februarovcatiek 😵

ja idem do poradni o chvilku...ale len k sestricke 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre