Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

kvietok23
29. jan 2009

forodka mozno az teraz zacne, od toho 38tt 😉

fodorka33
29. jan 2009

neviem lebo minule 37tt mi povedal ze netreba pozerat ved uz moze byt coskoro...
tak uvidim zajtra idem na kontrolu 38tt tak uvidim no hadam ma pozrie.... 😒
mna to uz nebavi termin sa pomaly blizi a vcera som dostala nadchu tak teraz sa modlim nech to prejde a maly pride na svet az ked budem zdrava....

rinuska
29. jan 2009

ahoj , nejak ste sa rozrodili 😀 , gratulujem všetkým maminám a ich bábatkám , u mna sa nič nedeje , vôbec sa necítim , že by som mala za pár dní rodiť , myslím , že to ešte potrvá

katulikzlatulik
29. jan 2009

clarissa... takze to este nic neznamena, ked mi dnes povie, ze som na prst otvorena..?

klementina
29. jan 2009

ahojte, som doteraz spala a pozeram, ze som prespala dve babetka - pripajam sa ku gratulaciam molly aj terry. je super, ze to uz maju za sebou

kvietok23
29. jan 2009

dobre ranko klem 😀
ten buduci tyzden plati, ja tam budem 100% - na kramaroch 😅

klementina
29. jan 2009

u nas krasne snezi, dufam, ze sa to zase hned nerozpusti..

klementina
29. jan 2009

ahoj kvietok, kedy ides? pondelok?

muriel293
29. jan 2009

ahojteeee!
jeeeeeeeeeeee miminkáááááá aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!! 😅 Dúfam že nepôjdem medzi poslednými lebo to ma asi trafí šľak! My sa ho s mužom pokúsime dáko vyhnať toho šiesteho nech sa narodí na jeho narodky hahaaa ale neviem či sa nám to podarí! 😀 😀 😀

kvietok23
29. jan 2009

katulikzlatulik - podla mna nie, lebo vravim, ja som na 1 prst uz 2 tyzdne a nic... takze aj na 2 ked budeme, tak to este neznamena, ze sa porod zacal, len sa na to telo pripravuje 😉

kvietok23
29. jan 2009

no, ako na vianoce tu v Ba je, vsak?
v pondelok zasa do poradne a vraj si uz dohodneme pevny termin, takze neviem, snad utorok , streda a ty?

fodorka33
29. jan 2009

u vas snezi a u nas od vcera stale len prsi.....drahy mi spravil dneska rano ranajky ked videl ze vyzeram "hrozne"...ta nadcha si spravila so mnou svoje...

klementina
29. jan 2009

ja mam prist v pondelok aj s taskou do poradne, ale rezat ma budu asi az utorok, to mi nevedel povedat, ze podla situacie. nevies, ako je to na kramaroch? ze kam ma hospitalizuju o den skor, tak idem na porodnicke alebo niekam inam?

muriel293
29. jan 2009

fodorka,mne to pršanie už začína ísť riadne na nervy ale zas na druhej strane sa mi nadránom najlepšie spí,už celý týždeň vstávam po desiatej! 😀 😀 😀

klementina
29. jan 2009

kvietok a preco ides skor, ked mas termin v piatok?

clarissa
29. jan 2009

ono je to znamenie ze sa nieco deje...ked uz budeme tak na 5 prstov to uz bude juchuchu 😵

fodorka33
29. jan 2009

jaj muriel s tym spankom ti zavidim...ja uz absolzne nespavam,som rada ked naspim aspom 4hodinky v noci...no a tuto noc vobec...take"sople"sa mi pustili ze az.... ☹

kvietok23
29. jan 2009

no, lebo doktorka ma od 9.2 dovolenku, tak vravela, ze to buduci tyzden musime odrodit 😀 len som zvedava, ako mi to budu vyvolavat.
tak to neviem, kam ta daju na ten 1 den.

muriel293
29. jan 2009

fodorka
veď ani ja bohvieako nespávam takže vždy nadránom to doháňam a vtedy mi to aj najlepšie ide! 😀 No je trochu divné keď mi svokrovci skoro na obed hovoria dobré ráno ale mám v paži,vyspím sa kým môžem no nie?

A dneska by som prespala asi celý deň,keď sa tak dívam na posteľ iné ma nenapáda v tomto počasku....asi budem zas lemrošiť

klementina
29. jan 2009

ok, tak sa vidim na porodnych stoloch 😀 . o kokej ides v pondelok do poradne?

fodorka33
29. jan 2009

ved ja len lezim a lezim....dostala som od manzela rozkaz tak sa setrim 😀 no aj tak sa citim pod psa....idem skusit dospat aspom dve hodinky,lebo som ako zle vyzmykany citron.... ☹
tak zatial papa

muriel293
29. jan 2009

fodorka
pa a vylieč sa,do porodu musíš byť fit! 😉

Ja som k.o....
Peťo včera počúval malinkého srdiečko,vraj bilo ako bláznivé... 🙂

kvietok23
29. jan 2009

na 12.30 ze tam mam byt, ty?

klementina
29. jan 2009

na desiatu

mojsejovka
29. jan 2009

jeeej, zase som sem na chvíľku nakukla a už je ďalšie bábätko na svete.. MOLLY GRATULUJEM.. 😵

a ešte sa nám to dnes rozrastie, to je paráda.. 🙂

idem zase od vás, musím sa vykotúlať do obchodu..

klementina
29. jan 2009

idem aj ja nieco robit, lebo jedna hodina a ja som este v pyzame

clarissa
29. jan 2009

klem toje v pohode..ja som navarila aakurat sa idem dat do pyzama a sup do postele 😀

krasulka
29. jan 2009

jeeeeeeeeej dalsie bejby, Molly, gratulujem aj tebe! Super. Hlavne nech ste co najskor doma 😵 😵 😵 😵

krasulka
29. jan 2009

tak ja som inak bola v meste, kupila som konecne este tu plachtu do postielky, a kupila som si slapky do porodky. A teraz cakam kym mi dovezu pizzu, lebo sa mi nechce nic varit 😀

katulikzlatulik
29. jan 2009

na aku farbu mate vymalovane detske izbicky? my este nemame, ale uvazujeme o tyrkysovej farbe... a do toho by som dala nejake zlte vzory... taka neutralna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre