Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
29. jan 2009

mne len tvrdne a citim sa tak na prasknutie..tak vzdy bezim na WC a tam len cik cik a nic..uz ma to hneva 😔

ludika33
29. jan 2009

sue a beries este aj magnezium?

clariss ani dlho sa tu uz neohrejem. dnes som bola v nemocke na poradni a v stredu uz idem na prijem.

mojsejovka
29. jan 2009

sue.. ale bola by si rada, keby si už išla, nie? 😉
ani nie kríže, skôr vyššie pod pravou lopatkou.. 😝 na pohotovosť mi je zbytočné ísť, pochybujem, že tehotnej môžu dať injekciu na uvoľnenie.. maximálne tam skúsim zavolať, že čo mám robiť, lebo takto sa asi veľmi v noci nevyspím.. 😝

clarissa
29. jan 2009

ludika vazne???no supeeer,tak bude zas dalsie babatenko 😵
uz sa musis moc tesit..a co mala??uz sa tesi ako bude kocikovat?

sue13
29. jan 2009

Ludi ahoooj 🙂
Ty ides v stredu na prijem??? Preco? Uz si otvorena? 🙂
Nie magnezium uz neberiem, ani zelezo. Vlastne teraz uz nic.
Tie tlaky su otrasne 😢 Uplne ma oblieva horuci pot 😢

ludika33
29. jan 2009

mojsejovka a nemozes to mat stuhnute svalstvo? neskusal ti muz rozmasirovat?

no este neviem ci budem alebo nebudem aj rodit. idem zatial na vysetrenia. este mi maju dokoncit nejake predoperacne testy a na ultrazvuk a na poked s primarom a docentom mam ist. az rozhodnu, ze mozem ist rodit spontanne, ze nie je cisarak nutny, tak mozno aj na vikend pojdem domenko a v pondelok zase do nemocky.

mala sa velmi tesi. uz vsetkym v skolke povedala, ze ked budu mat karneval, tak ona uz bude mat doma babatko a ze ju prideme pozriet spolu s malym a este ze ho prinesiem z nemocnice domenko

muriel293
29. jan 2009

ahojte,ja som si tento deń poctivo odhnila,skoro celý som prespala tak som zvedavá čo budem robiť v noci! 😀 A vidím že nielen ja mám dneska pažravicu,tu vypekáte ,maškrtíte, ja som urobila malinovo čokoládové pudingy s ananásom piškotami a šlahačkou,poviem vám,zjem jednu mištičku a idem vybuchnúť mńaaaam 😀 😀 😀

mojsejovka
29. jan 2009

ludika.. najprv som to mala len stuhnuté, cítila som už 2 dni, že ma tam pobolieva.. ale pri varení som sa ak sposte naklonila a normálne som počula ako mi tam ruplo a ledva som sa narovnala.. 😒
idem si to skúsiť nahriať infra lampou, takto sa nedá vydržať, ledva sa viem pohnúť.. 😝

sue.. a je to v nejakých intervaloch tie tlaky? 😕

ludika33
29. jan 2009

sue mne lekar povedal ze aj magnezium aj zelezo mam brat az do konca. tebe ho kazal vysadit?

dnes som myslela, ze ma porazi. isla som do poradne, ze ved tam stvrdnem na cely den, ale bola som tam vseho vsudy 15 minut aj s cakanim v cakarni, ale musela som cakat na hemotologicku a potom na vysledky a zase na nu a potom na pani doktorku co nas skolila ohladne epi. odchadzala som o 7:30 z pezinka a prisla som az o cca 15:00. cely bozi den v spitaly.

ludika33
29. jan 2009

jejda chuda moje. tak to je poriadna bolest mojsejovka. ja som to mala v hrudnej casti a davala som si na to chili naplaste a tie mi potom zabrali. nalepia sa a nechaju sa tam dve noci. pouzivala som pred tehu, ale na navodenie nie je, ze tehu nemozu. skus si to poriadne nahriat a potom si na to popripade aj daj nieco teple.

muriel293
29. jan 2009

no pekne ináč akože,vy si tu zachvílku všetky porodíte a ostaneme tu ja a Janula.... 🙄

clarissa
29. jan 2009

ja ked lezim a idem sa prevratit na druhy bok alebo vstat tiez mi tak bolestivo pukne v kostrci ze hruza..ja mam este aj skoliozu tak sa trchu bojim tych chrbticovych bolesti

clarissa
29. jan 2009

neboj muriel..este budeme aj prenasat len take fukoty

muriel293
29. jan 2009

joj clariss to ani nehovor,to je to posledné čo by sme chceli že?

clarissa
29. jan 2009

neradi by sme to mas pravdu 😉
ktovie ako to vsetko dopadne..ale z babatkami sa uz roztrhalo vrece tak nech sa pekne sypu dalsie 😵

muriel293
29. jan 2009

sypú sypú ale ja si svoje prajem skôr a práve preto na just budem ešte aj prenášať! 😀

ludika33
29. jan 2009

pockajte baby, nech ma este v piatok neposlu domenko, ze ziaden cisarak, ze pockame na prirodzeny porod a pojdem az koncom februara.

clariss aj ja mam skoliozu, teda som mala v detsve a povedali mi, ze sa mi bude horsie podavat epi

sue13
29. jan 2009

Mne kazali magnezium vysadit na konci 37tt a zelezo koli tym opuchom som vysadila.
Mojsejovka mna to chyti casto na vecer a nemam pocit ze su to nejake pravidelne intervaly. Je to rozne...
Uz som si to radsej par krat stopla ale vzdy to potom preslo...

ludika33
29. jan 2009

no sue, moje, vydrz. je to sice neznezitelne, ale vydrz.

inak ja som za posledne dva mesiace pribrala 6 kg a tiez mam pocit, ze to mam nasetrene vo vodnych zasobach. nohy mam ako dva kvichty. od kolien dolu su asi ako stehna hrube. dnes ked som sa postavila v poradni na vahu som ostala v tazkom soku, ze 83 kg. a to som sa dlho drzala na 77 kg. nemam pocit, ze som nejako pribrala, dokonca mi hovoria, ze som v tvary pochudla.

lenkahrehusova
29. jan 2009

baby, ja tiež už fučím ako taký macko 🙂 ale čo už 🙂

lenkahrehusova
29. jan 2009

drahý práve chystá ovocný tanier, mňam, cítim ananás 🙂 tak to sa dorazím 🙂

lenkahrehusova
29. jan 2009

Muriel, ten puding zne tiež lákavo 😵 alebo čítala som nečo o hrnčekovom koláčiku 😀

clarissa
29. jan 2009

ano leni...uz je v rure 😉

sue13
29. jan 2009

Ludika vydrzim, co by som neurobila pre milacika mojho 😵
Kolacik je uz v rure? No ty si sikulka 🙂
Stopla som tie intevaly tak je to asi kazdych 25 min 😒 Ale do rana to zase isto prejde... 😠

ludika33
29. jan 2009

sue a keby si si skusila daj jedno sumive magnezium? skus, ze ci ti nepomoze.
a aj ti vyraza bolest do krizov a ku konecniku?

sue13
29. jan 2009

Hej hlavne do krizov, do konecniku hlavne ked stojim alebo chodim. Ale teraz iba sedim alebo lezim a predychavam 😝
Sumive magnezium by mi malo pomoct? 😕
Ludi a co muzova noha??? Uz ma dlahu dolu?

ludika33
29. jan 2009

ja beriem sumive magnezium cely cas. rano dve a vecer podla potreby a obcas aj cez den. skus si dat jedno a uvidis a ked ti nepomoze tak si uz nedaj a basta

muz uz ma od utorka dolu sadru. vcera zacal rehabilitaciu. tak chodi kazdy den cvicit, ale to chodi uz iba u nas a za tri tyzdne ide zase do BA na kontrolu. ma chodit este s barlou, ze nech nezatazuje nohu na 100 %, ale uz je to na dobre ceste 😵 to som rada. hlavne aj preto, ze ked ja mam v stredu skoncit v nemocnici, tak aspon viem, ze sa uz o seba pekne postaraju aj ked mne je uz teraz do placu

janula10
29. jan 2009

caute nejake nove babatko okrem teri a molly?? nechce sa mi kukat spat

ludika no juj ty uz takto????? jooooj super sa teskam na andrejka ze uz uvidii svetlo sveta 😵 😵 😵

ludika33
29. jan 2009

jani este sa netesme, idem zatial len na gyndu lezat. keby daco a keby sa schylovalo k porodu poslem sms, lebo budem bez netu.

pokial viem tak teri a molly zatial a nieco sa mi mari, ze aj desina

janula10
29. jan 2009

tak gratulujem k tretiemu dnesnemu babatku desine 😉

aha a kvoli comu mas nastup?

ja musim ist sakra ocnej v pondelok lebo nech mi kukne tu sietnicu ci nebudem musiet ist sekciou sakra snad stihnem vsetko vybavit....no ale u mna zatial nic ze by sa pripravovala k porodu ani krckok ani otvaranie nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre