Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
23. jan 2009

baby inak radsej mat fusak ano nanoznik zas ked si tak zoberiete lebo ten fusak date aj na sportak skusali ste perfektne ze????? lepsi fusak ani neexistuje podla mna
ale zasa nanoznik je na jar a jesen...ja vam zistim presne 😉 jo?

bubatenko
23. jan 2009

len teraz neviem, či nebudem mať problém, lebo ja ho mám už vyfaktúrovaný ... to je na dlhšie, lebo ja som kupovala bez DPH všetko, tak mi to dali na faktúru, aby som mohla všetko naraz žiadať o odpustenie DPH.... a nič nespomínali, že by nemal dojsť, ale že jednoducho nie je na sklade... ste ma vyplašili..... no zajtra volám do babymarketu..... 😠

janula10
23. jan 2009

bubu ja nehovorim ze ho nemaju to zuzi
ale asi ty ked ho mas tak objednany tak to je ine....pockaj na neho vsak snad by ti povedali ze asi nebude aby si si ho zhanala si myslim
a tym ze kvietok ho nemala asi objednany tak neviem...

bubatenko
23. jan 2009

nevolám , počkám čo zistíš ty janula.... ty máš info vždy s prvej ruky a dik za všetko 😉

janula10
23. jan 2009

bubu ok ja zistim buduci tyzden neboj 😉

bubatenko
23. jan 2009

bože ja sa dnes tak nudím, neviem čo so sebou..... nechcem ísť von, lebo všade kde pozriem len o chrípkovej epidémie hovoria, sa normálne už bojím niekam ísť..... 😠

kvietok23
23. jan 2009

ja som ho tiez objednavala, ale bubu, ty asi skor, rovno s kocikom, a aj tak si ma nezapisali nikam, ze ved pridu veci jane, ze si mam zavolat obcas...nepaci sa mi pristup celeho babymarketu.
ale ked som im vravela, ze chcem ten nanoznik, tak to bolo este v decembri. 😒

kvietok23
23. jan 2009

idem kukat spravy a venovat sa drahemu, uzivat si, kym sme este sami - tak ahojte zajtra 😉

janula10
23. jan 2009

nebojte bude este dojde tovar urcite 😉
ak by nebol by povedali si myslim

janula10
23. jan 2009

idem aj ja baby zajtra vstavam skoro a o 8h mam tu skusku drzte palceky a hlavne tie najmensie palceky nech drzia babatka 😀 😀 😀 😀

bubatenko
23. jan 2009

ok janul - tfuj, tfuj, tfuj nech všetko dopadne ako má...... papa a pekný večer ešte 😉

kvietok23
23. jan 2009

janul, zvladnes, opises - daj potom hned vediet 😀

terina25
23. jan 2009

Ahojte babule.

Tak poslušne hlásim,že som po poradni. Vraj to mám už čakať každú chvíľu.Do karty mi napísala,že už mám krčok skoro celý spotrebovaný. Váhu malej zase neviem,lebo mi nerobili ultrazvuk 😖 Tak dúfam,že to nebude sloník.No zase ani veľmi vychudnutú nechcem. Ináč lekárka sa vo mne tak ,,vrtala,,,že až.Prvý krát ma to teda riadne bolelo. Bola som na kontrole už na porodnej sále a teda bála som sa jak pes.

dobre, idem kukať telku.

Prajem pekný večer.

sue13
23. jan 2009

Nikto tu uz nie je???? 😅

clarissa
23. jan 2009

ja som zuzi 😉

sue13
23. jan 2009

Matka ahoj 🙂 Co porabate? 🙂 Dnes som videla tvojho manzela v meste 🙂
Bol na cigansku, ty kokso ako by som si ju dala teraz 😀

andrea142
23. jan 2009

ahojte aj ja som tu 🙂

clarissa
23. jan 2009

ajoj..hm..miso zas niekam odisiel..uz mi fest leze na nervy..najradsej by som ho poslala kade lahsie 😠
takze ja som doma s mamou,,ta nieco robi v kupelni a ja sa nudim sama ako vzdy...este ze zachvilu bude babatko 😵

sue13
23. jan 2009

A kam Ti zase usiel??? 😠 To musi byt na nervy stale sama 😠 A on sa ani nepyta na tvoj nazor ked niekam ide??? Mojho volali dnes na pivko a normalne odmietol ze ma teraz nechce nechavat samu 😵 Som neverila vlastnym usiam 😵
Andrea ahoj 😉

clarissa
23. jan 2009

tak to ti zavidim..on uz dnes najedno bol.ja som bola s tatom na pizzu a on bol na pivo s kamosom a potom dosiel za nami..doma si lahol ze ide kukat film a niekto zazvonil a fujazd prec znova..ale nedviha mi mobil a to nenavidim.....to je zasran 20rocny nevybureny aj ked sa snazi ale vek nezaprie

andrea142
23. jan 2009

aj ja som sama ☹ manžel išiel do banky lebo mu niečo zle stiahli či čo.
akúrat som dočítala čo sa tu popísalo.

clarissa
23. jan 2009

nebudem ho tu ani rozoberat ..toto je forum o babatkach a necem sem vnasat take zle nalady ake mam momentalne 😖 ja sa s nim kaslat nebudem a poslem ho pekne odkial prisiel...ja sa tesim v prvomrade na malu a nechcem aby sa citila zle v brusku.... 😵

clarissa
23. jan 2009

adka...mne keby moj povie o takomto case ze ide do banky tak viem na 100 percent ze by do ziadnej banky nesiel....boze fakt vazte si ze mate takych dobrych muzikov...a nie takych co im to skratuje ako tomu mojmu ☹

sue13
23. jan 2009

Hm, tak to Ti verim ze si nahnevana. Ale mas pravdu, to je tym vekom 😒 Moj ma o 13 viac tak je jasne ze to uplne inak berie vsetko. Ale neboj, to prehrmi. Za chvilku budes mat doma maleho anjelika a potom to bude vsetko ine. 😉
Adka teraz siel do banky???? 😨

andrea142
23. jan 2009

clarissa : to si napísala dobre 🙂 nalada dosť vplýva na mimino. ináč ohľadne nezdvíhania mobilu som už aj môjmu viackrát vynadala. potom sekal dobrotu asi pre tie výčitky. 😀

clarissa
23. jan 2009

juj ja som mojmu tolko uz k tomu povedala a hlavne teraz ze uz to moze kazdu chvilu prist a budem mu potrebovat volat...on ked nieco vyvedie 1-2 dni seka dobrotu a potom ho zas mrle zeru a musi cosi vyviest
vkuse mi tvrdi ze ked budeme uz byvat sami a bude babanko bude s nami stale doma..tak na to som zvedava 😕

clarissa
23. jan 2009

zabky,idem do sprsky pridem zachvilku 😉

andrea142
23. jan 2009

no vlastne okolo siedmej šiel. niečo mu nestrhli. ma obchod a niečo ohladne toho tuším nejaké dane. tak šiel do polusu tam sú banky tuším dlhšie otvorené.

sue13
23. jan 2009

No ten mobil by fakt mali teraz nase polovicky zdvihat.... Je to nezodpovedne od neho 😒 Ja take starosti na stastie nemam, ale keby hej tak mu to riadne "vytmavim" 😠
Ale jeho to prejde 😉 Ty sa nerozculuj. Este ze mame internet doma ze???? 🙂
Andrea a vy kedy sa rozhodnete pre jedno meno???? 😵

andrea142
23. jan 2009

sprcha, dobrý nápad. ale som lenivá ,že sa mi nechce načiahnuť po ovládač na telku. 😀 dnes som bola celý deň na nohách tak ešte odpočívam 😀 možno neskôr 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre