Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

sue13
2. feb 2009

Caly, Lenka drzim Vam palceky. 😉

clarissa
2. feb 2009

uvidis ty uz pojdes s nemocky aj s karinkou vnaruci 😉

clarissa
2. feb 2009

lenk,coze tak skoro???
ty mas cisarsky??

krasulka
2. feb 2009

leni aj ty ma tu nechas ☹ ? A co tak rozhodli? 🙂

krasulka
2. feb 2009

baby mam taky dojem ze po totmo tyzdni nas tu ostane len par strasit

clarissa
2. feb 2009

sue-my ta prideme s misiakom kuknut ok??len mi napis dnes co a ako...mozno mi uz dnes budes pisat zo saly 🙂

clarissa
2. feb 2009

krasul no ja mam tiez ten dojem...ale rada bysom si to nejak naprogramovala... 😀

mamamima
2. feb 2009

caly, ale ze ked hlavicka urobi "stupel", tak voda nemoze odtekat, mozno inak by odisla cela, ale nechcem mudrovat, ja by som isla do nemocnice, ale to je len moj nazor...zatka nemusi odist...ale ked voda odteka to by som uz nepodcenovala, ale snad sestricka vie co hovori 😉

a lenka ty akoze dnes? 😕

sue drzkajte sa s malickou, nech ju mas coskoro pri sebe 😉

clarissa
2. feb 2009

boze ja dufam ze mne odtece voda na jeden sup,lebo ked mi bude hentak len kvapkat ja jelito si to nevsimnem 😅 😅 😅 😅

krasulka
2. feb 2009

clarsi len aby si ta tam nenechali tiez ked sa tam ukazes 😀 😀 😀

ja uz by som isla tiez najradsej..ja uz ani magnezium neberiem..to je zbytocny oddialovac..aj na fit lopte uz zas sedavam aj malinik pijem...Len ten sex mi chyba 😀 😀 Ja som vcera volala s Michalom mojim ze teraz by sme mohli sexovat ostodvesto a on hned kukal letenky ze pride bud vikend domov 😀 😀 😀 Ale mu hovorim nech nevymysla ved potom na ten dalsi tyzden uz ma prist v utorok tak zas skodapenazi za letenky hore dole by bolo 🙂

sue13
2. feb 2009

Clarissa jasne ze Ti napisem co a ako a ty ma informuj potom co sa deje tu ok????? 🙂
Chcem vediet o kazdom nasom babatku 😵

krasulka
2. feb 2009

clariss ked si predstavim ze my mozme byt tehotne este dalsie styri tyzdne tak ma ide rozhodit 😠 😠 😠 😔 😔 😔

kvietok23
2. feb 2009

caute, ja tu s vami budem aspon do zajtra 😀

nada.hope
2. feb 2009

ahojte bambulky, prave som sa vratila z poradne a neviem ako je to mozne ale tlak 170/100 doktorka mi nakazala, ze si mam merat sama kazdy den aj tri krat, prietoky su v poriadku malicka je v poriadku vazime okolo 2750g co povedala ze je pekna vaha, inac asi mam syndrom bieleho plasta, pretoze teraz ked som prisla domov mi mama zmerala tlak a nie digitalnym tlakomerom aleho hodinkovym a 130/80 a to som ani neoddychovala, tak fakt neviem. Preto mame poradnu opat v piatok tak som strasne zvedava 😝 😝
Ale uz sa nemame setrit, malicka je uz natlacena v krcku otvorena som sice na spicku, ale krcok zmaknuty, takze mame viac chodit aby sme to co najskor spustili. 😵 😕 😅 😅
Sue neboj vsetko bude dobre a z nemocnice sa vratis aj s malickou v naruci, drzim palceky. 😵 😵 😵
Caly aj tebe drzim silno palceky. 😵 😵 😵

Krasulka no skutocne nas tu zostane len zopar, aj mi je to tak luto, bude ako keby pustejsie, ale clovek nikdy nevie mozno tebe tiez v noci oddtecie plodovka a budes mimo 😅 😅 😅

clarissa
2. feb 2009

no veru..ale nech si ma nechaju aspon budem zo zuzkou 😵
aj ja si idem dnes kupit malinik..uplne som na to zabudla 😕
krasul ziadne 4 tyznde..nestras..vedja uzneviem kde by mi to brucho rasstslo a kto by ho dalsi mesiac este tlacil pred sebou 😨

lenk30
2. feb 2009

no neviem isto. otvorená som od stredy, hlavička že nalieha. kontrakcie som ešte nemala...........dnes som mala volať tomu môjmu pôrodníkovi. som mu nadiktovala tie haky baky z knižky a povedal, no to je na spadnutie. prídte dnes o 2. a spustíme to...........................som začala aj koktať z toho. ale dobre. keď už chce ísť, nech mu pomôže 🙂

clarissa
2. feb 2009

ja mam cele tehu tlak100/70..teraz mi ale stupol na 110/70 😅 😀
k vahe sa radsej nevyjadrujem
boli aj vas dolu?mne mala tak tlaci hlavickou dole ze mam pocit ze mi roztrha vseko ako masaker svalovica alebo neviem co
vcera mala zas stikutku..trubka moja mala,naco to pije,radseej nechtu vodu vypusti,bude rychlejsie vonku..skoda ze to nevie 😅

clarissa
2. feb 2009

lenk a nakolko si otvorena??

kvietok23
2. feb 2009

lenka a ako ti to bude vyvolavat, lebo mna to asi caka v stredu, stvrtok ... 😉

bubatenko
2. feb 2009

dobré ránko prajeme,

baby ale už ma fakt štvete... pekne poporiadku, vy nevidíte, kto je na rade 😀

ale to by ste asi neboli potom februárovky, ale marcovky, keby ste čakali na mna, lebo ja môžem ísť na hodinu tanca, ako mi nič nie je.... som fakt zvedavá, čo mi zajtra doki povie... kvietok , kedy ideš zajtra, aj my ideme 😉

lenk30
2. feb 2009

kvietok23, ja neviem..............ale asi ho nebudú volať haloooooooooooooooooooooo. to ho aj doma. 😀
Nie to je nejaký hormon - ten oxylotoxin, či ako, a to mu pomôže von

lusilia
2. feb 2009

Ahojte zienky, tak vidim, ze sa to pomalicky rozbieha 😀
Gratulujem novym maminkam a ostatne uz to nejak zmaknite do konca, posielam vela sil 😉

mamamima
2. feb 2009

lenka a preco to nenechaju az sa to same spusti? este je skoro 😒

bubatenko
2. feb 2009

lenk presne...tak sa vlastne začína aj celý pôrod, že mozog musí dosť info, aby začal vylučovať oxytocín a keď to neprichádza, tak ti ho pichnú...... 😉

lenka138
2. feb 2009

lenk tak ti budem držať palce. Už aj ja by som chcelaaaaaaaaaa. Potom sa čo najskôr musiš dostať do formy aby si nám poslala krásne fotočky 😉

kvietok23
2. feb 2009

zajtra o 12.30 bubu -. tiez som zvedava...

ja som vcera behala po kolibe po lese a nic... 😠

kvietok23
2. feb 2009

bubu ale ja som mala tiez take cykly, ze byt vyvolavacky na menzes mi ani neprisiel, takze sme asi rovnake.... 😅 podla mna budeme potrebovat pomoct. ja neverim tomu, ze to zacne samo...
ale v stredu 4.2 by mohlo, lebo to ma moja velmi dobra kamoska 25r 😀 tak som jej slubila dnes, ze sa pokusime 😀

mamamima
2. feb 2009

kvietok, my sa s malou nahaname po dome, ledva chodim, potom upratujem, som otvorena na 2,5 cm, hlavicka uz dlho pomaly vonku a nic...co ma prist, pride...on sa potvorky nedaju len tak vyhnat 😀

caly8
2. feb 2009

tak ja idem baby..držte sa tu a myslite na mňa ideme testnúť či je to naozááááááááááj voda plodová 😀
dám vám vediet po katulikovi.. páá

clarissa
2. feb 2009

lusil dakujeme..to je neskutocne..ved alanko uz bude mat mesiacik..ako to letii 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre