Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
2. feb 2009

caves muriel, tak vsetko ako ma byt, asi sa tym doktorom uz nezdame byt pritazlive, ani mna uz nechce ani vidiet, dokonca uz vobec nie, az po sestonedeli 😝

a s tou vahou asi tak, ze patka pisala ze mala ma mat 3,7 co jej povedali teraz v nem. a nar. sa ideal 3,4, takze berme s rezervou 😉

jaj teraz citam ze ta pozeral, ale uz sa mi to nechce prepisovat 😀

janula10
2. feb 2009

no mne povedala ze ma 3,2 kg ale ze ako vidi a hmatom aj ze mozno aj viac ale povedala ze je to norma nad 4kg mat nebude a ja som aj chcela nech ma 3,6-3,8kg tak budem spokojna aspon 😵

tak super ze ta pozrel vidis to neviem co je za chuja inak treba nahmatat krcok a tak....mna kuka stale aj ma vzdy pozeral aj predtym moj doki.....

a dal ti aj to zelezo???

muriel293
2. feb 2009

čaw mima
bola tam ináč taká straaašne mladučká doktorka,to je tá Renčková či jako sa volá???? Ale akože sympoška a ešte sa tam motal Žifčák,ten ma moc neoslovil brrr

Janula dal mi dáke lieky jednu mám brať ráno a jednu večer neviem čo to je,som bola lenivá to študovať...dneska mi už šibe,som v tescu zbadala kyslú kapustu tak som si ju kúpila a triasla sa kedy si ju otvorím,to sa mi za celé tehotenstvo nestalo takéto chute,a také že kyslé už vôbec 😀 😀 😀

janula10
2. feb 2009

muriel ako sa volaju???

no kapusta kysla ma najviac vitaminov 😉 😉

muriel293
2. feb 2009

joooj Janula,tvoja zvedavosť ma doženie k záhube,musím sa teraz teperiť k nočnému stolíku aby som to pozrela! 😀 😀 😀 Volá sa to Sorbifer Durules...ale neviem či ti to dačo bude vravieť...
A medzi nožky som dostala zase dáky krém a aplikátory ale tak lepšie ako tie hnusné žlté vajcia! 😖

janula10
2. feb 2009

ja som len chcela vediet ci ti dal na zelezo liek ked si pisala ze ti nedal lebo ked si anemicka treba ho brat no vidim ze ti dal sorbifer je na zelezo.....mas ho davat asi na lacno ze??? 😀

muriel293
2. feb 2009

no vraj si ho mám dávať tak že ani nie na lačno a ani nie tesne po jedle,tak vyber si! 😀 ale v návode je že dáke tri hodinky pred jedlom...

muriel293
2. feb 2009

no,vypínam ja teraz comp,idem off,som úplne totálne k.o z toho čakania po doktoroch! pa zatim,už ma čaká postielka,tam si porochním a možno neskôr večer nakuknem

janula10
2. feb 2009

tak ano dava sa nalacno ale asi tym ze pre tehotne dal sorbifer to je najtazsie zelezo co existuje byva z neho zle preto asi ze po jedle....neviem preco ti nedal tehu aktiferin 😕 ale lepsie nieco ako nic.... 😀

muriel293
2. feb 2009

no Janul ja som neni doktor a nevyznám sa v tom...takže tak...ale dúfam že dáko zle mi zas z toho nebude ooo to je na porazenie toto
No dobre,už ozaj padám pa

janula10
2. feb 2009

nebude to len na lacno ked sa dava su tazke preto ti asi povedal ze po jedle tak si to tak davaj

papa

a2303
2. feb 2009

Ahojte 🙂
Vypracúvávam si otázky na bakalárske, tak som Vás prišla pozrieť 🙂
Muriel, Renčková je super! A Živčák... zatial som na neho dobré veci nepočula...
Baby, už ma normálne chytá depka, že v Stredu zas nemocnica.... 😢
Mne ten 1 mesiac dal normálne zabrať...
Ale už ani nedúfam, že sa mi to do Stredy rozbehne... ☹

Patkao už nepísala? Aký mala porod?

a2303
2. feb 2009

Ja mám na sebe plus 11-12 kg a malá má asi okolo 3200 gramov... tak som zvedavá... lebo tieto merania vraj nie sú presné.

janula10
2. feb 2009

anit ahoj
neozvala sa.....aspon som si nevsimla...
neboj sa 😉 vsetko bude ok

ja zasa si upravujem magisterske otazky vypracovane co mi poslala kamaratka tak sme na tom asi podobne 😀

nikollette
2. feb 2009

ahojte mozem sa opytat, viem ze asi odveci, ale neviem kde sa to mam opytat..ak mate v albume, napriklad takym pekynm banerrom meno vasho dietatka alebo podobne, ligotave pisemnka, ci obrazky, ako ste si to tam dali??? Vdaka.. Najlepsie IP.. cakam 😀

a2303
2. feb 2009

Janula, tak to sme natom rovnako 🙂 😀 Ja nad tým fakt zaspávam... 😀

Nikol, to fakt neviem.....

mamamima
2. feb 2009

anit patka mala super porod, hlavne rychly ze sa rychlo otvarala, tak aspon myslim ze bol super...

a ten zvfcak je strary? nechce sa mi kukat ich stranku...ci to neni ten primar zo ZM, na neho nadavaju aj sestricky ze je to chuj, ale neviem ci je to on...ale ze si mozes vybrat ked tam bude ten kto ti nesedi, ze nemusis mu nic vysvetlovat, len mu povies, ze si prajes ineho doktora, ze to je tvoje pravo pacienta nam na pripravke PA hovorila 😉

mamamima
2. feb 2009

pri mne bola ta renckova taka neutral, neslana nemastna, ale dobra...ale kovacova bola vzdy ako slniecko, ale zas nemoze sa kazdy vzdy usmievat 😎

a2303
2. feb 2009

Mima, ano je to asi on. Teraz je zástupca primára... Ja budem rodiť asi u primára. Dufam..

mamamima
2. feb 2009

anit preco si myslis ze u primara? ste dohodnuti? on je dobri odbornik, ze? a ako clovek ked si tam uz tolko lezala je fajn?

a2303
2. feb 2009

Drahý sa sním dohodol, tak dúfam, že tam bude. On je strašne prísny ale zas odborník. Podľa mňa je tam najlepší...

a2303
2. feb 2009

Primár je taká autorita, vôbec nie je milučký ale zas vie čo má robiť. To sa mi naňom páči. Aj keď boli vizity, všetko si pamätal spred týždňa. aj to že som robila cirkus lebo som chcela ísť domov 😀
A bez neho nikto o ničom nerozhodne, tak preto by som aj chcela u neho rodiť.

a2303
2. feb 2009

Idem písať tie otázky 😠 Ale ešte nakuknem 😉

mamamima
2. feb 2009

no ved jasne ze radsej odbornika aj ked sa nebude s tebou tutu mutu, ale budes v spravnych rukach... 😉 juuj, dufam ze sa tam stretneme 😅 cisla mame tak keby neco, tak daj vediet 😉

a2303
2. feb 2009

Mima, ja som si Tvoje číslo už uložila 🙂
Ja v Stredu nastúpim ak prídeš, tak sa ozvi 🙂

Baby aj Vy sa bojíte???? Ja hrozne..... ☹ Nie bolesti ale toho nepoznaného....

krasulka
2. feb 2009

Ahojte kocky, tak ako? Ziadne nove mimi? Ja som nejaka nervozna..ale to asi uz je predporodna depka alebo co. By som aj vrazdila asi 🙂 🙂 🙂

Janula, tak fajne poradna dopadla, ja idem v stredu..ach jo..

Ozaj kocky, mojho bratranca zena dnes porodila krasnu dcerku 😵 😵 Sa velmi tesime, lebo pred rokom na Vianoce jej zomrel syncek v 6 mesiaci ☹ ☹ Tak sme radi ze jej to dobre dopadlo a uz je mala na svete ziva a zdrava 🙂 🙂

vanilka2612
2. feb 2009

Baby, neviete mi poradit ohladom malinikoveho caju? Naco je to dobre, a ako to treba pit?

krasulka
2. feb 2009

vanilka, ja ho pijem dva krat denne. Ma napomahat uvolnit hladke svalstvo..Zevraj by sa mala lepsie zena pri porode otvarat.. 🙂 Aspon tolko viem o nom ja.

vanilka2612
2. feb 2009

Normalne v lekarni ho dostat a kolko stoji?

nada.hope
2. feb 2009

a ako sa presne vola ten cajik 😵 😵 opdkedy som tehu mam pribrzdene mozgove bunky a nepamatam si to 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre